آزمون چالشی هیوندای ولستراین در چالش 2016 IMSA MICHELIN رقابت خواهد کرد.

Bryan Herta Autosport هر دو مسابقات تیم و سازنده را در کلاس 2016 Pirelli Challenge TCR با استفاده از Hyundai i30 N TCR تضمین کرد. این یک مسابقه باشکوه برای هیوندای بود، و شما شرط بندی کرک کره جنوبی نه تنها در آنجا متوقف خواهد شد.

هیوندای اعلام کرد که با قهرمانی خود با همان تیم که درباره آن صحبت شد با ماشین های مختلف در مدل های مختلفی حرکت خواهد کرد. این نشان از کیفیت قطعات هیوندای  و تنگاتنگ شدن رقابتا بین هیوندای و تویوتا است . رقابت در 2019 IMSA Challenge خلبان میشلین ( برند لاستیک سازی و تایر خودرو که بسیار معروفیت دارد )  خواهد بود Bryan Herta Autosport در جدید همه جدید هیوندای Veloster N TCR مسابقه ماشین.

Hyundai Veloster N TCR حدود 85 درصد از اجزای اصلی I30 N TCR برنده را شامل می شود ، از جمله موتور توربوشارژر این خودرو با قدرت 350 اسب بخار 2.0 لیتری. این طراحی شده توسط هیوندای موتورسوپور اسپرت مشتری دائمی تیم های مسابقه ، همان تیم که I30 N TCR را برای تویوتاطراحی کرده است، و در اداره پست هیوندای Motorsport در Alzenau، آلمان تولید می شود.

دین ایوانز، هیئت مدیره بازاریابی Hyundai Motor America، گفت: "ما کاملا هیجان زده هستیم که بریان هرتا در بررسی قطعات هیوندای با ما همراه شود، Veloster N TCR جدید را در مدارهای مسابقه ای عجیب و غریب آمریکا در چالش خلبان میشلین IMSA مسابقه می دهد." "پس از قهرمانی خود در سال 2018، ما نمی توانیم صبر کنیم تا نمایش هایی را که برای طرفداران و مشتریان ما در اتومبیل های نژاد Veloster N TCR قرار داده ایم را ببینیم."

هر دو Veloster N TCR و i30 N TCR به طور کامل برای رقابت این خودرو در سری TCR تایید می شوند، اما تحویل به تیم مشتری در بازارهایی که Veloster N از آن استفاده می شود، اولویت بندی می شود. بر خلاف حالت عادی Veloster N، Veloster N TCR توسط Hyundai Motorsport 2.0L با موتور توربوشارژ مستقیم تزریق اینجکشن شده است که میتواند 350 اسب بخار و 332 پوند گشتاور تولید کند.

Veloster N TCR نزدیک به شروع فصل چالشی خلبان خلبان Michelin 2016 خواهد بود، که در 25 ژانویه 2019 در Speedway بین المللی Daytona شروع خواهد شد. این یک قیمت خرده فروشی 155،000 دلار برای هر یک از نرخ ارز فعلی ایالات متحده خواهد داشت.