آیا CHR زیبنده نام برند تویوتا ژاپن خواهد بود ؟آیا این خودرو تویوتا SUV شیک و فانتزی  می تواند بهترین چیز ارائه شده توسط نام تجاری ژاپنی موفقیت کسب کند ؟ در ادامه به بررسی نحوه عملکرد 2017 تویوتا C-HR Koba 2WD میپردازیم.

Bumblebee، ما آن را نامگذاری کردیم، این نمونه به شدت زرد از هنر خودرویی است که به عنوان Toyota C-HR 2017 شناخته می شود.

این مدل Koba بالا پایان است - نه نسخه کامل تمام درایو که به تازگی توسط پولس مورد آزمایش قرار گرفت، اما نسخه ی جلو درایو که ما در آخرین تست SUV کوچک ما گنجانده شده است. و در بالا بالا آمد.

دلایل زیادی برای آن وجود دارد - و نه فقط به این دلیل که همه کسانی که در آن آزمایش فکر می کردند جالب ترین ماشین با بیشترین حضور، در یک بازار که بسیاری از آنها تلاش کرده اند و مقدار زیادی برای پیدا کردن ترکیب مناسب از یک ظاهر طراحی شده و مواد.

این مسئله کلیدی با 2017 Toyota C-HR است که هر دو سبک و مواد را در پیک دار دارد - اما در این مشخصات این هزینه به ارمغان می آورد: مدل پیش راننده کوبا 33،290 دلار به اضافه هزینه های جاده ای است یکی از بزرگترین SUV های این پیکربندی در بخش.

اما با یک دوربین عقب، سنسور پارک جلو و عقب، کنترل آب و هوا، کنترل کروز، دکمه شروع، چمدان اصلاح شده، صندلی های جلو، صندلی های جلو، چراغ های LED اتوماتیک با چراغ های روز در حال اجرا، چراغ عقب چراغ ، آینه عقب خودرو و شیشه پاک کن اتوماتیک. این بر روی چرخ های 18 اینچی سوار می شود.

نمایش اطلاعات از طریق یک صفحه نمایش لمسی 6.1 اینچی کوچک است که دارای بلوتوث و اتصال صوتی و یک یواسبی واحد است (کمی بعد از آن برای خریداران هوشمند شهر)، اما همچنین دارای درگاه ناوبری ماهواره ای، که برخی از رقبا فاقد آن هستند.

با این وجود برخی از مسائلی که رقبا دارند، از دست رفته است، مثلا مانند Apple CarPlay و Android Auto اتصال به اینترنت و دریافت رادیو دیجیتال. بلوتوث - در حالی که آسان به جفت و سریع به دوباره اتصال - به دنبال تمرکز احمقانه ایمنی تویوتا به شما اجازه نمی تماس مخاطبین ذخیره شده خود را بر روی صفحه نمایش در هنگام رانندگی، و یا شماره گیری شماره. در عوض، شما باید از کنترل صدا استفاده کنید، که در آن زمان خسته کننده است.

تمرکز ایمنی بسیار قوی است، با این وجود، کنترل کروز انطباقی خود را به طور کامل متوقف می کند، و دارای ترمز اضطراری خودمختار، نظارت کور نقطه، هشدار متقاطع عقب و کمک های نگهداری خط است. این امتیاز حداکثر نمره تصادف ANCAP پنج ستاره را به دست آورد و دارای هفت کیسه هوا (جلو دو طرفه، جلو، پرده ی کامل، زانو راننده) است.

شما در آن زمان به آن وسایل الکترونیکی نیاز دارید، زیرا دیدگاه صندلی راننده فوق العاده نیست. هنگامی که شما در حال تلاش برای پارک هستید، باید تقریبا فقط به خاطر نگاه کردن به شانه خود را فراموش کنید تا مقیاس مجاور خود را بدست آورید: به همین دلیل C-HR - Coupe High Rider نامیده می شود. با این حال، چشم انداز پیشرو خوب است، و در حالی که شما برای موقعیت مطلوب "فرماندهی" بسیار بالا می نشینید.

کابین، شاید چیزی شگفت انگیز در مورد C-HR است - و آن را بسیار می گویند، با توجه به اینکه چگونه سبک بیرونی را مورد توجه قرار می دهد.

شما می توانید بگویید که این شرکت طراحان را مجذوب خود کرده است. مطمئنا، پلاستیک های سخت در درب ها به لمس نرم نمی شوند، اما کیفیت پوشش ها درخشان است، با یک الگوی الماس زرق و برق دار با لبه های بلند، به جز نرم (قهوه ای ... تهوع آور است که این رنگ از این خودرو را ببینیم !) چرم در بالای خط تیره ، درب و مرکز کنسول.

این چرخش بدن تاثیر زیادی در فضای عقب و صندلی نداشته است: صندلی در واقع بسیار خوب است و یکی از کوچکترین SUV های اتاق کوچک برای اتاق سقف است. در حالی که راحتی صندلی های عقب خوب است، در آزمایش ما متوجه شدیم که می تواند احساس کند که کمی به دلیل چاقو سیاه و سفید و به شکل درب های عقب شکل می دهد، به شدت خم شدن و دور از ساکنان. این بدان معنی است که بچه ها ممکن است آن را خیلی دوست ندارند، به ویژه اگر آنها مستعد دردسر سفر هستند.

بر روی موضوع littlies سه نقطه اتصال دلبستگی بالا و دو صندلی صندلی صندلی ISOFIX وجود دارد، اما بدون دریچه عقب وجود دارد. و بوت به اندازه کافی برای یک کالسکه یا کالسکه بزرگ است: در 377 لیتر این چیزی است که شما از آن انتظار دارید، مثلا یک هچوبه کوچک.

مواردی وجود دارد که از دستشان برنمیآمد: شما دستگیرههای عقب را باز نمیبینید، نه صندلی عقب مرکزی وجود دارد و هیچ چراغ عقب دیده وجود ندارد. اما برای ذخیره سازی مورد از دست رفته، از جمله دارندگان بطری در درب عقب در عقب، جیب بزرگ درب جلو و یک مرکز کوچک کنسول کوچک است. کنترل آب و هوا دوگانه دارای یک سیستم تصفیه هوا است که باید گفته شود - بهتر است در تونل های مسدود شده ترافیک دمی نسبت به تعداد زیادی از وسایل نقلیه رقیب.

زیر کلاهک موتور 1.2 لیتری توربوشارژر چهار سیلندر بنزین با 85KW قدرت کم (در 5600 دور در دقیقه) و 185Nm از 1500-4000 دور در دقیقه است. اعداد با استانداردهای توربو بالا نیستند، و حتی واقعا با استانداردهای کلاس، هنگامی که شما به رقبا با چهار سیلندر غیر توربو نگاه می کنید. به نظر می رسد حتی پژمرده تر به نظر می رسد که پژو 2008 با توربو سه سیلندر با 81 کیلو وات 205 نیوتن متر است.

موتور با چهار در هیئت مدیره مناسب است، و تنها یک لمس بهتر از آن است که تنها یک مسافر. این یک کماندار نیست

R، اما موتور بسیار بهبود یافته و صاف است، گرچه کمی در سرعت های پایین تلقی می شود. این به طور عمده به انتقال مداوم متغیر (CVT) میرسد که هدف آن حرکت موتور در رانندگی پایین است و بیشتر قابل توجه است، اگر شما در حال دور شدن از چراغهای راهنمایی و رانندگی یا دور زدن تپه هستید.

اگر این حرکت مسطح باشد، در عملکرد آن متقاعد کننده تر است و باعث می شود رانندگی شهری مانند یک نسیم باشد.

مهمترین چیز در مورد چگونگی رانندگی آن، رفتار جاده ای آن است: تعلیق بسیار مرتب شده است، با رعایت رانندگی عالی و کنترل بدن عالی زمانی که آن را در گوشه ها فشار می دهید.

کیفیت سواری بر روی ضربه ها و تکه های بزرگ است. لبه های تیز به هیچ وجه برای C-HR نادیده نگرفته اند، که بیشتر متقاعد کننده ای است به این دلیل که سواری آن بر روی چرخ های 18 اینچی با لاستیک Bridgestone Potenza 225/50/18.

فرمان C-HR مستقیما و دقیق است و در حالی که آن را به عنوان Mazda CX-3 کاملا تیز نیست، آن را در میان بهترین در کلاس برای واکنش پذیری و آرامش است.

تعلیق - یک مفهوم Macpherson در جلو و دو طرفه در عقب - ترکیبی بسیار عالی از راحتی و رعایت حصول اطمینان از اشتباهات را فراهم می کند و کیفیت اجرای آرایش شاسی باعث می شود احساس راحتی بیشتری داشته باشید هر SUV کوچک دیگر در بخش.

با وجود این احساس حق بیمه، طرح مالکیت تویوتا به اندازه شما فکر نمی کند. برند نیازمند آن است که هر 12 ماه یا 15000 کیلومتر با هزینه 195 دلار در هر بازدید، ارزان تر از میتسوبیشی، هوندا و مزدا، بر خلاف برخی مدل های دیگر از نام تجاری، آن را به مدت پنج سال / 75،000 کیلومتر پوشش داده شود از خدمات تویوتا نمیتواند برخی از برنامههای ضمانتنامه طولانیتری را با برنامه سه ساله / 100 هزار کیلومتری و بدون کمکهای کنار جاده ای مطابقت دهد.

تویوتا C-HR Koba یک SUV کوچک فوق العاده است، که مرزهای آنچه را که ما فکر می کردیم تویوتا را تحت فشار قرار داد. نه فقط به خاطر طراحی شیک آن و نه فقط به خاطر فضای بی نظیر آن - هر دوی این موارد، به علاوه واقعیت آن است که ماشین واقعا خوب برای رانندگی است.

اگر شما در بازار برای یک SUV کوچک و یا حتی فقط این خودروی تویوتا مطمئن باشید که نگاهی به یکی از  شما حتی ممکن است با مدل پایین تر از مدل، که می تواند انتخاب از دسته، خوشحال است.