آینده مکانیک خودرو در چشم اندازی روشنآینده مکانیک خودرو روشن است

با ماشین های "متصل" به طور فزاینده ای، چگونه ( و به چه زودی )  به روز رسانی نرم افزار و پشتیبانی فنی جایگزین تعمیر و نگهداری خودرو و تعمیر کار مکانیک دیروز خودرو؟

همانطور که معلوم است، "دستیابی به دست های شما کثیف" ممکن است در نهایت یک بیان برای مکانیک خودرو در آینده ای نزدیک باشد. در یک تجارت که برای چندین دهه نیاز به یک مجموعه منحصر به فرد از مهارت ها و مهارت های وسایل نقلیه دارد، فناوری واقعا آچار را برای آینده اش پرتاب می کند. (در حقیقت، اکنون ما می فهمیم که آیا مکانیک در آیندهای نیاز به آچار می خواهد ...)

اولین ماشین، خودروی ثبت اختراع بنزین 131 سال پیش، به نظر می رسد تقریبا هیچ چیز مانند ماشین های امروز، از خارج از سمت راست به موتور (یک سیلندر چهار سکته):

البته، اتومبیل ها از آن زمان تغییر کرده اند. و یکی از متخصصان، مری بارا، رئیس و مدیر عامل شرکت جنرال موتورزکه فقط به اورجینال بودن فکر می کند که پنج سال آینده ممکن است تغییرات بیشتری نسبت به صنعت خودرو داشته باشد تا 50 سال گذشته.

"تغییرات تکنولوژیکی به ندرت پیشرفت می کند. این پیشرفت در پالس ها است. در انقلاب، "بارا را برای مجمع اقتصادی جهانی می نویسد. بارا می گوید صنعت خودرو در حال حاضر در چهارمین انقلاب صنعتی است که بر اساس "همگرایی اتصالات، برق و تغییر نیازهای مشتری" است. نتیجه، او می گوید، وسایل نقلیه پاک تر، ایمن تر و دقیق تر خواهد بود.

افراد داخلی بیشتر و بیشتر معتقدند که وسایل نقلیه بدون راننده در آینده ما هستند ( و شرکت های گوگل به جنرال موتورز در حال کار با حرارت هستند تا این اتفاق بیفتد ) . اتومبیل های متصل شده در حال حاضر دارای ویژگی های هوشمند فعال ایمنی فوق العاده هستند و در حال حاضر توانایی برقراری ارتباط هم با یکدیگر و هم با تولید کنندگان خود دارند.

اما از مکانیک خودرو چیست؟ ماشین ها با پیشرفت تکنولوژیکی پیشرفت بیشتری پیدا می کنند و موتورهای احتراق سنتی به نفع منابع انرژی صرفه جویی می شوند. پس چه چیزی به یک حرفه تبدیل خواهد شد - فقط یک نسل پیش - خود را به کار مستقیم با مکانیک و الکترونیک خودروها و کامیون ها تبدیل کرد؟ ما بزرگترین سوالات مطرح شده در مکانیک خودرو امروز را بررسی می کنیم.

چگونه ماشین های متصل یا کانکتیو ماشین را تحت تأثیر قرار دادند تا چشم اندازی روشن برای ما داشته باشند ؟
بزرگترین تغییری که همراه با قابلیت های وسایل نقلیه متصل می شود ممکن است این باشد که ایده یک خودرو "به عنوان یک جزیره به خودی خود" رفته است. وسایل نقلیه امروز نهاد های مستقل هستند، بلکه بخشی از شبکه ناوبری و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده مانند خطرات جاده ای و شرایط آب و هوایی است.

"ما در حال حرکت از یک صنعت هستیم که برای 100 سال به خودروهای مستقل، مکانیکی کنترل شده و نفتی متصل شده است که به زودی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، کنترل شده و با استفاده از طیف وسیعی از منابع انرژی مورد استفاده قرار می گیرند." GM Barra.

بسیاری از اتومبیل ها با فن آوری های متصل شده قادر به تشخیص خود و به روز رسانی نرم افزار خود هستند. چندین راه اندازی، مانند Zubie، هشدارهای تعمیر و نگهداری و اطلاعات تشخیصی موتور، از جمله چگونگی مشکالت احتمالی مکانیکی، ممکن است پیش از شما یا وسیله نقلیه شما حتی در یک تعمیرگاه، پای (یا چرخ) را تنظیم کنید.

اتومبیل های متصل در حال حاضر قادر به تشخیص خود هستند، بنابراین برای مکانیک انجام نمی شود.

 

  • از مکانیک به Techies

جو سیارث، صاحب یک شرکت خدمات نمایندگی نیسان رونیز ، به برنامه The Atlantic گفت که مکانیک اکنون بسیاری از برنامه نویسی را انجام می دهد. اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی، ماشینهای متصل، احتمالا قادر خواهند بود تا به روز رسانی خود را انجام دهند (حتی زمانی که رانندگی می شوند) بدون مداخله مکانیکی.

هر دو مورد نیاز شغلی و فعالیت های روزمره مکانیک خودرو نیز در روش های قابل اندازه گیری تغییر کرده اند. آموزش حرفه ای - در کار، یادگیری دست - به عنوان یک مشخصه از مکانیک خودرو بود. (در حقیقت، تصویری از کار کردن با دست های خود کلاسیک تر از مکانیک خودرو نیست) اما ماشین ها و سیستم هایی که آنها را اجرا می کنند هر سال پیچیده تر می شوند و در حال حاضر مکانیک باید در برنامه های مرسوم نرم افزاری در به منظور حفظ تا به امروز.

Sewart می گوید: "هزاران و هزار دلار در سال برای آموزش هزینه می کنم، زیرا همه چیز به سرعت تغییر می کند.

تصویری از یک مکانیک کشویی زیر یک ماشین و یا باز کردن یک هود برای پیدا کردن آنچه که در داخل در حال اجرا نیز فشرده است. تکنولوژی به مکانیک کمک می کند تا بدون اینکه زیرچشمی نگاهی بیندازد، وسایل نقلیه اشتباه است.

"اکنون، همه تکنسین های من از iPads ها و لپ تاپ ها کار می کنند و ما در حال فرایند بی کاغذ سازی هستیم."

برای رانندگان، این به احتمال زیاد به معنای شفافیت بیشتر در صنعت تعمیر خودرو است و شاید رانندگان که قطعه ای مانند لوازم نیسان حتی اطمینان بیشتری دارند و درک درستی از آنچه در ماشین های ما اشتباه است و آنچه باید ثابت شود.

آیا نقش مکانیک در جهان متصل به خودرو وجود دارد؟
احتمال دارد که مکانیک انتقال به نقش تکنسین با فرصت های شغلی باور نکردنی روبرو شود. به گفته خودروی اخبار، توافق صنعت، این است که کمبود تکنیسین های خودرویی که می توانند در تکنولوژی پیشرفته در وسایل نقلیه کار کنند، وجود دارد و این کمبود مانندادامه دادم

بر اساس گفته مارک دیویس، مدیر برنامه های خودرو خودرو در کالج دولتی سمینول فلوریدا، فورد و GM برآورد می کنند که آنها نیاز به 15،000 تکنسین جدید برای نمایندگی خود در ایالات متحده را در پنج سال آینده دارند، اما کمبود فنی پیش بینی شده بیش از 25،000 است.

تکنسین ها فرصت های شغلی خواهند داشت، اما نمایندگی مجاز خواهد بود تا برنامه های آموزشی را ادامه دهد. دو کارشناس صنعت خودرو می گویند که مسئله کلیدی با کمبود تکنسین این است که چگونه نمایندگی ها خدمات را مدیریت می کنند - به طور خاص، چگونه سیستم مشاوره خدمات آنها کار می کند، Automotive News می گوید. مشاوران خدماتی که به عنوان ارتباط بین مکانیک و تیم های فروش خدمات نمایندگی کار می کنند، اغلب برای توانایی فروش خود، نه توانایی فنی خود، و به دلیل اغلب آنها توسط کمیسیون پرداخت می شود، آنها می توانند به زمان تحویل سرویس بیش از حد امیدوار باشند، قرار دادن فشار بر تکنسین های خودرو که به عنوان خودروی اخبار می نویسند، اغلب برای مهارت خود کم هزینه می شوند.

مکانیک و تکنسین های خودرو هنوز هم به شدت مورد نیاز هستند، اما آنها باید به یک سیستم حرکت کنند که لزوما تنظیم نشده است تا آنها را در بالای روند و یا به درستی جبران و حمایت کند.

  • آینده آینده آموزش مکانیک خودرو چیست؟

CB Insights می گوید، به معنی سفر کمتری به فروشگاه برای لحظاتی، و (امید) کمتر از تصادفات و برخورد ها، تکنولوژی وسیله نقلیه هوشمند، مانند کمک ترمز، باعث کاهش سایش و پاره شدن وسایل نقلیه می شود. اما، هنگامی که اتومبیل های آینده به تعمیرگاه می رسند، مکانیک و تکنسین باید با سیستم های کامپیوتری به طور فزاینده پیچیده آشنا شوند و کار کنند.

وسایل نقلیه جایگزین بدون شک تغییر (و در حال تغییر) آموزش مکانیکی به نظر می رسد که در زیر هود کاملا متفاوت است از موتورهای احتراق نیسان رونیز . در حقیقت، وسایل نقلیه الکتریکی موتور ندارند. در عوض، آنها دارای باتری هستند که موتورهای الکتریکی را قدرت می دهند. در حالی که آموزش لزوما باید برای جابجایی وسایل نقلیه با سوخت جایگزین، خودروهای گازدار به زودی جایی نداشته باشند، آموزش مکانیکی هنوز هم باید بر روی موتورهای سنتی و سیستم های وسایل نقلیه تمرکز کند.

"امروز،" سوارت گفت، "مکانیک و تکنسین ها می توانند در یک تعمیرگاه کار کنند و دستانشان را کاملا کثیف نکنند."

فناوری ردیابی: اتومبیل شما قطعا شما را تماشا می کند - اما این ممکن است چیز بدی نباشد
این به نظر می رسد چیزی از یک هیجان انگیز است - این ایده که بدون توجه به جایی که شما در ماشین خود را، کسی می تواند ردیابی این جنبش ها. اما به مقدار زیادی، این اتفاق می افتد. در واقع، این عادت است.
5 راه شما در حال حاضر دنبال می شود
برای اکثر افرادی که این را خوانده اند، شانس خوبی وجود دارد که یکی یا بیشتر از این تکنولوژی ها در هنگام رانندگی به دنبال حرکات شما هستند.

1. ماشین جدید شما

بسیاری از وسایل نقلیه ساخته شده در چند سال گذشته شامل تکنولوژی هایی هستند که به طور فعال حرکت های وسیله نقلیه را دنبال می کنند. شما ممکن است احساس کنید اشتباه است که آنها می توانند این کار را بدون گفتن به شما انجام دهند، اما آنها استدلال می کنند که آنها به شما می گویند. این در جایی از صفحات کاغذی که در روز خریداری کنید ماشین را امضا می کنید، گنجانده شده است و اکثر مردم به خواندن آن اهمیت نمی دهند.

در حال حاضر، 78 میلیون ماشین در جاده وجود دارد که دارای این نوع تکنولوژی ردیابی هستند. و کارشناسان انتظار دارند که در عرض چند سال 98٪ از تمامی خودروهای جدید به فروش برسد.
در عرض چند سال تقریبا تمام اتومبیل های جدید به فروش می رسند شامل تکنولوژی ردیابی می شوند، پس قبل از رانندگی، قبل از رانندگی، قبل از رانندگی، قبل از اینکه رانندگی کنید، قبل از رانندگی، بررسی کنید.

2. سیستم سرگرمی ماشین شما

اگر تا به حال اسمارتفون خود را با دستگاه بلوتوث یا یک اتصال USB وصل کرده باشید، سیستم سرگرمی ماشین شما می تواند به تعداد زیادی داده ذخیره شده در دستگاه دسترسی داشته باشد. بر اساس یک گزارش تحقیقاتی، این شامل دفترچه تلفن شما، سیاهههای تماس، پیام های متنی، تصاویر، داده های موقعیت مکانی است - فقط درباره همه چیزهایی که می توانید فکر کنید.

در حال حاضر، تنظیمات زیادی در مورد نحوه استفاده از این شرکت ها وجود ندارد. حداقل یک شرکت، Berla، این اطلاعات را در سازمان های اجرای قانون در تعدادی از ایالت ها در اختیار شما قرار می دهد (البته با یک حکم دادگاه مناسب).

3. برنامه های گوشی های هوشمند

هر دو گوشی هوشمند اندروید و اپل دارای ردیابی موقعیت مکانی ساخته شده اند. و برای اکثر مردم، گوشی های هوشمند شما نه تنها جنبه های خود را دنبال می کنند، بلکه احتمالا شما نیز دارای تعدادی از برنامه های کاربردی خواهید بود. (شما احتمالا اپلیکیشن ها را می بینید که در صورتی که بتوانند به اطلاعات مربوط به مکان شما دسترسی پیدا کنند، فقط می توانند این کار را انجام دهند، زیرا گوشی هوشمند در حال حاضر آن را ردیابی می کند.)

4. دستگاه های مخابرات

تعدادی از شرکت های بیمه برنامه های بیمه مبتنی بر استفاده می کنند که در آن شما می توانید دستگاه telematics را در ماشین خود نصب کنید که عادت های رانندگی را ردیابی می کند، در صورت آرام بودن و / یا حداقل به شما پاداش می دهد. شرکت هایی که این برنامه ها را دارند، فقط باید اطلاعاتی را که در آنها دنبال می کنند، افشا کنند، بنابراین اگر شما تصمیم به استفاده از آن دارید، می دانید که چه ردیابی است.

خبر خوب درباره دستگاه های مخابراتی این است که آنها معمولا انتخاب شما را برای استفاده دارند.

5. EDR ای دی آر

ضبط کننده داده های رویداد، گاهی اوقات به عنوان "جعبه سیاه" ماشین، در تقریبا هر ماشین جدید گنجانده شده است. این ضبط کننده ها اطلاعات مربوط به رفتار رانندگی خود را جمع آوری می کند تا اطلاعات مهم را در حین حادثه ثبت کند، مانند سرعت راه رفتن ماشین و سرعت حمل و نقل هوایی.

استفاده از EDR بسیار کمتر از سایر تکنولوژی های موجود در این لیست است. آنها رکورد مداوم عادات رانندگی خود را حفظ نمیکنند یا این اطلاعات را در هر جایی انتقال می دهند. EDR ها فقط در صورتی قابل دسترسی هستند که فرد به طور عمدی به اطلاعات دسترسی پیدا کند، مانند پس از تصادف.

  • خطرات احتمالی رانندگی با اینگونه تکنولوژی در چشم انداز آینده

برخی مسائل بسیار واقعی وجود دارد که می توانند با این نقض حریم خصوصی مطابقت داشته باشند:

سازمان های اجرای قانون می توانند از اطلاعات مربوط به شما استفاده کنند. این یک ترس رو به رشد بسیاری از مردم است، به ویژه آنجایی که اخبار و سرگرمی ها را نشان می دهد که اجرای قانون را با استفاده از قدرت خود برای عدم موفقیت نشان می دهند. آژانس مهاجرت و ترخیص کالا از گمرک (ICE) اکنون برای استفاده از ردیابی شماره های پلاک در تلاش های خود برای یافتن مهاجران غیرقانونی انتقاد می کند و داده ها به طور بالقوه می توانند برای ردیابی افرادی که در اعتراضات و سایر اقدامات نافرمانی مدنی حضور دارند، استفاده شود.
شرکت های خصوصی می توانند از اطلاعات استفاده کنند تا به شما پول پرداخت کنند. در حال حاضر شرکت های بسیاری از اطلاعات مربوط به رفتار، ترجیحات و عادت های خرید خود برای ایجاد فرصت های بیشتری برای فروش به شما استفاده می کنند. داده ها همچنین ممکن است تغییرات در خطر ایجاد کنند، بنابراین شرکت های بیمه می توانند از آن در برابر شما استفاده کنند. در حالی که برنامه های telematics ادعا می کنند در مورد کمک به شرکت کنندگان صرفه جویی در هزینه، حداقل یک (از پیشرفت) شروع به اتهام رانندگان برای رفتار های رانندگی ناامن. اگر برنامه های بیمه مبتنی بر استفاده از آینده در آینده اختیاری باشد، گزینه های رانندگی شما می توانند هزینه بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورند.
افراد می توانند از آن برای پیگیری حرکات خود استفاده کنند. اگر یک هکر یا شخص مخرب دیگر بتواند به سیستمهایی دسترسی پیدا کند که حرکات شما را دنبال میکنند، حفظ حریم خصوصی و ایمنی آنها به شدت خطرناک است.
چگونه از شما مخالفید؟
متاسفانه، شما نمیتوانید کاملا از هر نوع ردیابی موقعیت مکانی در بالا استفاده کنید، اما برخی از گزینه های قطعات نیسان برای کاهش میزان ردیابی شما وجود دارد.

برای شروع، شما می توانید ردیابی را بر روی گوشی هوشمند خود خاموش کنید.

برای یک آیفون، بخش خصوصی را در زیر تنظیمات دنبال کنید. خدمات موقعیت مکانی درست در بالای صفحه است و می توانید هر دو را تغییر دهیدآن را در سراسر هیئت مدیره، و یا بررسی تمام برنامه های استفاده از آن و انتخابی انتخاب کنید که برای حذف مجوز از.
برای آندروید، با انتخاب تنظیمات در حالی که در Google Maps، می توانید ردیابی مکان را خاموش کنید. از آنجا، تنظیمات لوازم یدکی موقعیت مکانی Google، سپس گزارش موقعیت مکانی Google را انتخاب کنید و خاموش کنید.
برای اتومبیل ها، بهترین کاری که می توانید انجام دهید، اطلاعاتی است که قبل از خرید شما ارائه شده است، خوانده شده است. اکثر خودروهای جدید دارای نوعی از تکنولوژی ردیابی مکان هستند، اما آنها باید از قبل اطلاعات خود را در اختیار شما قرار دهند، شما فقط باید آن دسته از کارهای کاغذی را که آنها را برای یادگیری جزئیات می خوانید، بخوانید.

و شما می توانید انتخاب کنید که گوشی هوشمند خود را به سیستم سرگرمی خود وصل نکنید تا اتومبیل خود را روی تمام داده ها نیز نگذارید.

اما صبر کن! 4 راه پیگیری موقعیت مکانی در واقع برای شما سودمند است
در اینجا این معامله است، اما به جای حفظ حریم خصوصی یک معامله است. اگر از این ویژگی ها اجتناب کنید، شما مقدار مشخصی از راحتی و ایمنی را از دست می دهید. نگهداری ردیابی محل زندگی در ماشین و در دستگاه های مختلف:

به شما این امکان را می دهد که در اورژانس پیدا کنید - در حال حاضر، 911 در ردیابی افراد نیازمند نیست، اما شما می توانید از یک برنامه مانند RapidSOS برای هشدار دادن به خدمات اضطراری به مکان خود بر اساس اطلاعات گوشی های هوشمند استفاده کنید. اما این برنامه نیاز به ردیابی مکان تلفن شما دارد تا کار کند.
داده هایی را فراهم می کند که ویژگی های ایمنی و برنامه ریزی شهر را بهبود می بخشد. داده های ماشین شما و بسیاری از این برنامه ها می تواند به شرکت ها کمک کند تا به راحتی درک روند رانندگی مردم و تصادفات ناشی از حوادث را بدانند. این می تواند به آنها کمک کند تا خودروهای امن تر، شهرهای امن تر طراحی کنند و راه هایی برای کاهش ترافیک در کمپانی هیوندای در دست بررسی است و سایر ناراحتی های زندگی روزمره پیدا کنند.
بسیاری از برنامه هایی که زندگی راحت تر را فعال می کنند - اگر می خواهید از Uber و Lyft استفاده کنید، باید مکان ردیابی را ترک کنید. اگر بخواهید Yelp نزدیکترین کافی شاپ یا Gas Buddy را برای کمک به شما در پیدا کردن گاز ارزان در نزدیکی، همان چیز را به شما نشان دهد. حفظ حریم خصوصی شما به این معنی است که این راحتی را رها کنید.
به شما یک مصرف کننده آگاه می دهد - به عنوان مثال با استفاده از بیمه های استفاده شده یا برنامه های مخابراتی، می توانید از بینش های داده شده از داده های رانندگی خود استفاده کنید تا تصمیمات دقیق تر و ایمن تر در مورد نحوه، زمان و جایی که درایو می کنید، که نه تنها می تواند ذخیره شود شما پول - آن می تواند به شما در جلوگیری از حوادث، سرقت وسایل نقلیه و یا دیگر شرایط خطرناک کمک کند.
برای بسیاری از مصرف کنندگان، راحتی و ایمنی از دست دادن حریم خصوصی در هیوندای محسوب می شود و یا بسیاری از برنامه های محبوب که نیازمند این تکنولوژی هستند وجود ندارد . اگر شما هر چه بیشتر از آن سودمند باشید، در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی هنگام خرید ماشین بعدی خود و هر روز از گوشی هوشمند خود در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی صحبت کنید.