اتصالات جدید در راه فراگیری دنیای خودرواز مکانیسم مکانیکی تا وای فای های تعجب آور فکری ، آنچه که امروزه ماشین های روز را تعریف می کند اتصالات و دسترسی سریح و راحت به لوازم و تجهیزات وآپشنهاست است ، همه آماده هستند تا به روز رسانی های نرم افزاری مورد علاقه خودروی خود را انجام دهند . اتومبیل هایی که به روز رسانی نرم افزار می کنند، فاصله بین خودرو و فروشنده شما را کاهش نمی دهد اما در خط مقدم قرار می گیرد تا ایمنی بهبود یافته، عملکرد محکم و کاهش حواس پرتی را در هنگام رانندگی کاهش دهد. در حالی که این مزایای بسیاری از هر یک از عجایب خودرو شگفت انگیز است، مزیت قابل توجهی از دریافت این مزایا بدون چرخیدن چرخها، این است که وزوز صنعت خودرو - بله، بدون نیاز به سفر در زیر سقف نمایندگی در هر زمانی که به روز رسانی جدید پاپ خارج شده است - آسان است به روز رسانی از سازنده به سرعت در ماشین با کمک اتصال Wi-Fi منتشر شده است.

با وجود اینکه هر خودرویی تمایل دارد با کمک بهروزرسانیهای نرم افزاری پیشرفته به روز تر شود .  تنها خودرویی از برخی از تولیدکنندگان برجسته مانند تسلا، فورد، تویوتا، از طریق به روزرسانی نرم افزارهای نوین ، نیازهای مشتری را سادهتر میسازد. Tesla Motors یکی از مشهورترین خودروسازان جهان برای تولید وسایل الکتریکی، متعهد به ارائه مجموعه ای از به روزرسانی های نرم افزاری برای مدل تحسین شده خود در سال 2015 می باشد. در اولین مجموعه به روز رسانی، این نرم افزار می تواند شرایط جاده ها و مسیر راننده را کنترل کند راننده از رانندگی با سرعت بالا و دسترسی کاربران به استفاده از داده های شخصی از طریق حالت خلبان را متوقف می کند، ترمز اتوماتیک و تشخیص نقطه کور در کنار ارائه توپوگرافی که راننده آلارم اگر ماشین از محل شارژ خارج می شود. هنگامی که ماشین به طور خودکار دریافت و نصب کد صادر شده توسط شرکت را انجام می دهد، به روزرسانی می شود.
این برند تجاری مبتنی بر ایالات متحده همچنین قصد دارد تا قطعات نیسان را بعد از چند ماه از اولین مجموعه نسخه به روز رسانی، یک مجموعه از به روز رسانی ها ارائه دهد که شامل یک گزینه ای است که اجازه می دهد تا خودرو به خود رانندگی کند و به سمت مقصد هدایت کند.

در این میان همکاری تسلا با بزرگانی همچون نیسان در لوازم یدکی الکتریکی نیسان هم مثال زدنیست . اما نه تنها اینها، اما تسلا  tesla هم اکنون صاحبان مدل S خود را با یک بروزرسانی نرم افزاری از راه دور که باعث افزایش سرعت خودرو در سالهای ابتدایی در سال گذشته شده است، به خود جلب کرده است. مدل S P85D هم اکنون می تواند از 0 تا 3.1 ثانیه با کمک یک بروزرسانی نرم افزاری جدید از 0 تا 60 مایل در ساعت پیشرفت کند - که در نسخه قبلی خود که در حالت دیوانه 3.2 ثانیه طول می کشد تا دامنه سرعت همان سرعت را افزایش دهد، تفاوت ایجاد کرد.
فورد، سازنده آمریکایی با حضور جهانی، برای ارائه آخرین به روز رسانی نرم افزار برای آخرین سیستم اطلاعاتی خود Sync 3 - مدل جدید 2015، پس از مشارکت با مایکروسافت در بازار نرم افزار برای حفظ سیستم به روز رسانی اطلاعات و همچنین به مشتریان خود را بیشتر آزادی برای دریافت به روز رسانی به روز رسانی های نرم افزاری دریافت شده توسط Sync 3 از مایکروسافت با فای فعال شده به سیستم اجازه می دهد تا با جریان فعلی به روز شود.
سیستم های اطلاعاتی همگام سازی 3 سیستم های مجهز به فورد ماشین های فورد مجهز به آخرین نسخه نرم افزارهای قابل اعتماد و ساده تر مایکروسافت می باشند که فرآیند هوشمندانه ای نسبت به روش پیشین خود برای به روز رسانی Sync به درایو USB دارند و سپس آن را از طریق داشبورد به صورت دستی به روز رسانی می کند.

تهیه شده در یدک بین تنها موتور جستجو لوازم یدکی و قطعات خودرو و کامیون