استراتژی آینده سیتروئن در مدل های c5 

استراتژی سیتروئن خط و مشی بعدی مارک فرانسه را در ارایه قطعات و خودروها مشخص می کند.
مدیر عامل شرکت لیندا جکسون از سیتروئن یک نقشه راه برای بازتولید سیتروئن را در مدت کوتاهی پس از آنکه در سال 2014 به عنوان پست خود معرفی شد، معرفی کرد و چهار سال بعد ، استراتژی نظام اصلی مدل سازنده خودرو، با پنج وسیله نقلیه جدید، از جمله راه اندازی موفق جهانی C3 Aircross و C5 Aircross، اولین SUV های سیتروئن است. ریچارد میر، مدیر برنامه ریزی محصول آینده، بخشی جدایی ناپذیر از تلاش سیتروئن برای به روزرسانی نمونه کارها بوده است. او با پیتر سیگال، خبرنگار خودروی اخبار اروپا در مورد مراحل بعدی برند فرانسوی صحبت کرد.

سیتروئن بر روی بخش های کوچک و جمع و جور متمرکز است. آیا می توانید در کمپانی های کوچک یا گسترده تر نیز موفق شوید؟

استراتژی مدل اصلی ما دارای هشت بین المللی سبک های بدن است که به این معنی است که ما در همه جا حضور نداریم، اما ما در حال کار بر روی یک محصول هستیم که بخش های اصلی سود را در جهان پوشش می دهد. ما بعضی از مشتریان را در بخش های خارج از B و C [کوچک و جمع و جور] داریم، و ما باید انتظاراتمان را برآورده کنیم، اما شاید این کار را با پاسخ متفاوتی از انتظارات انجام دهیم. جاه طلبی ما این است که مشتریان و خدمات خارج از بخش B- و C را جلب کنیم ، اما با استفاده از یک پاسخ سیتروئن که بیانگر این ارائه خدمات باشد .

 

 

 

Hatchback کوچک C3 یکی از بهترین مدل های شماست اما هنوز در پلتفرم قدیمی تر است. هنگامی که شما آن را بر روی پلت فرم چندگانه CMP گروه PSA گروه به روز رسانی کنید؟

اول، مشتریان به پلت فرم نگاه نمی کنند. طراحی، راحتی و اتصال مورد نیاز اصلی از نظر مشتری است. C3 همه این جعبه ها را می کشد. به همین دلیل است که موفقیت هر کدام از پلتفرم هاست. گفته می شود که ما در مورد راه حل های جدید انرژی کار می کنیم. در سال 2020، اولین خودروی جدید ما با نسل جدیدی از نیروی برق تولید خواهد شد.

شما یک زبان طراحی قابل تشخیص برای سیتروئن را پیدا کرده اید، اما به عنوان یک برنامه ریز محصول آینده، باید پیشتر فکر کنید. آیا شروع به کار در نسل بعدی کرده اید؟

ما مارک های محصول و نشانگر سبک را تعریف کرده ایم که برای اطمینان از هماهنگی بین محصولات مختلف مهم است و در عین حال ما در حال راه اندازی راه هایی برای تحول این نشانگرها هستیم. تمام این عناصر در سال های آینده تغییر خواهد کرد، اما مهم ترین آن این است که نگه داشتن DNA از نام تجاری، مانند روش پیشرفته راحتی.

 

 

 

 

به دنبال 10 سال آینده چه چیزی در مورد سیتروئن متفاوت خواهد بود؟

پاسخ دشوار است ، اما DNA نام تجاری حضور خواهد داشت. من فکر می کنم سیتروئن همچنان قوانین را از لحاظ طراحی چالش برانگیز می کند و از لحاظ راحتی نقطه مرجع خواهد بود. مدل ها یکسان نیستند. از لحاظ نیروی ترانزیت، ما ترکیبی از راه حل های مختلف را داریم، زیرا ما یک نام تجاری بین المللی هستیم، اما سرعت استفاده از وسایل نقلیه جدید انرژی یکسان نیست.

چگونه سیتروئن برای حرکت به سوی اتومبیل های خود رانندگی آماده می شود؟

 ما می دانیم انتظارات زیادی در مورد وسایل نقلیه مستقل وجود دارد. امروز ما در حال حاضر در سطح بسیار خوبی با اولین قدم به سوی خودمختاری در C5 Aircross جدید، که سیستم ما در رانندگی درایو ما ( کنترل کروز انطباقی با موقعیت خطوط ) است ، در حال حاضر در سطح بسیار خوبی است. ما دارای یک ناوگان خودروی آزمایشی خودرو هستیم. ما آنها را با مشتریان تست کرده ایم و ما در حال تنظیم پیشرفت هستیم تا به انتظاراتمان برسیم.

چرا سیتروئن نیاز به تغییرات ساختاری و بنیادین واساسی دارد؟

این امر باعث جدا شدن نام تجاری DS از سیتروئن در سال 2014 شد. پیش از این، DS یک خط تولید در داخل سیتروئن بود. ما مجبور شدیم موقعیت تجاری را برای سیتروئن تعریف کنیم. این یک فرصت عالی برای فهمیدن جایی بود که ما می خواستیم سیتروئن را در آینده قرار دهیم.

شما تا سال 2020 یک هدف فروش 1،6 میلیون دستگاه داشته اید. آیا موفقیت سیتروئن بر مبنای حجم فروش یا اندازه گیریهای دیگری وجود دارد؟

جلد بخشی از موفقیت است که ما هدف قرار می دهیم، اما این جزء جزء نیست. ما رضایت مشتری را هدف قرار می دهیم - ما می خواهیم یکی از سه مارک های توصیه شده در سراسر جهان باشیم و البته ما اهداف سودآوری را داریم.

 

 

 

 

چگونه رتبه بندی خود را بهبود ببخشید؟

شما باید به رویکرد 360 درجه خود به مشتریان خود برگردانی . ما باید بر روی محصولات، خدمات در سفر مشتری کار کنیم. ما می دانیم که مشتریان انتظار دارند تجربه بهتر با نام تجاری داشته باشند. ما برنامه های عملی برای هر عنصر محصول و خدمات را تعریف می کنیم. ما در عین حال در حال کار بر روی تمام این عناصر هستیم و باید به ما در بهبود رتبه ما در زمینه مارک های توصیه شده کمک کنیم.

سیتروئن همیشه به عنوان تجسم سبک و فرهنگ فرانسوی شناخته شده است. اما در حال حاضر C5 Aircross را در 92 کشور به فروش می رسانید. این احساس بودن یک ماشین فرانسوی در بازارهای بین المللی چطور است؟

برای قوی بودن در سرتاسر جهان، ما باید نام تجاری قوی، با یکپارچگی در محصول، بازاریابی، در پیام های نام تجاری - داشته باشیم و همه این عناصر باید در همه جا یکسان باشند. ما همچنین نیاز به دقیق انتظارات مشتری در مناطق مختلف را درک می کنیم. اگر چه ما یک استراتژی هسته ای داریم که با هشت شباهت دارد، ما باید راهی برای ایجاد تعادل مناسب در منطقه پیدا کنیم. انتظارات مشتری یکسان نیست

درک این موضوع !
به عنوان مثال، زمانی که خودروی سی فایو ایر کراس C3 Aircross جدید در چین راه اندازی می شود C4 Aircross نامیده می شود. این خودرو دقیقا همان خودرویی است، اما با فاصله بین محور کمی بیشتر، زیرا انتظارات مشتری در چین دقیقا مشابه نیست. عنصر سوم این است که ما باید در برخی از بازارهایی که به نظر می رسد معمولی هستند، جرات داشته باشیم. تاثیرات جدید ما توسط مشتریان تمام این کشورها به خوبی دریافت شده اند.

 

تهیه و تنظیم www.yadakbin.com  تنها موتور جستجوی قطعات خودرو