افسانه پژو peugeot LEGENDمفهوم Peugeot e-LEGEND این افسانه پژو با ظاهر یکپارچه سازی با سیستمعامل با رانندگی مستقل و بینظیری انجام می شود .

پژو در سال جاری میلادی یعنی 2018  نسخه موتورسیکلت پاریس را معرفی و همگان حتی  را شگفت زده کرده است حتی کمپانی تویوتا را به هوس انداخته تا دنباله روی این داستان پژو باشد .

e-LEGEND یا همان افسانه الکترونیکی پژو یک خودروی کاریزماتیک مستقل و هوشمند ، تمام الکتریکی و کاملا یکپارچه است. مفهوم Peugeot E-LEGEND با یک مدل واقعی و در عین حال کاملا جدید مدرن ، یک ظاهر یکپارچه سازی با سیستم عاملی است که DNA نام تجاری پژو را در حالی که از زیبایی و یک میراث غنی تشکیل شده است .همانطور که این سازنده خودرو فرانسوی با سرعت انتقال از سوخت به انرژی ادامه می دهد ، هنوز هم به فلسفه شکل گیری خود پایبند است که این فناوری های جدید باید همچنان برای لذت بردن از رانندگی برای کاربران خود ادامه دهد .

مفهوم peugeot e-LEGEND نه فقط یک مانیفست تکنولوژیک است. ژان فیلیپه ایمپارتو، مدیر عامل شرکت پژوفرانسه که پیشتر شرکت های تویوتا ژاپن و هیوندای و کیا کره جنوبی را به فراخوان خودروهای پاک دعوت کرده بود در این باره می گوید: این چشم انداز یک نام تجاری است که به طور آشکار در آینده ای خوش بینانه و بسیار مطلوب متمرکز شده است.

'این دیدگاه یک نام تجاری است که عمدتا در آینده ای خوش بینانه و بسیار مطلوب متمرکز شده است. برای پژو، خودمختاری و الکتریکی مترادف با احساسات قوی تر هستند. خستگی هرگز بخشی از دی ان ای DNA نخواهد بود.

مفهوم Peugeot e-LEGEND چهار حالت رانندگی را ارائه می دهد: دو خودکار و دو دستی.

هر یک را می توان بسته به شرایط جاده و ترافیک، و همچنین تنظیمات راننده انتخاب کرد. برای حالت های خودمختار، SOFT بر راحتی ساکنان وسیله نقلیه با طراحی روی صفحه نمایش های مواد دیجیتال تمرکز کرده و اطلاعات را به حداقل می رساند. از سوی دیگر، SHARP دارای حداکثر قابلیت اتصال به قطعات دیجیتال مانند رسانه های اجتماعی، تقویم ها و غیره برای حالت های دستی است. LEGEND یک حالت Cruising با داشبورد است که نشان دهنده سه شماره گیری کوپه 504 کوک است و یک صفحه نمایش اثر چوب دیجیتالی در صفحه های مختلف BOOST یک تجربه رانندگی پویاتر و تحریک آمیز با توجه به یک موتور الکتریکی قدرتمند و غوطه وری 180 درجه برای راننده است، با طرح ریزی جاده در یک صفحه نمایش بزرگ. در هر حالت خودکار، پژو e-LEGEND داخلی مفهوم پیکربندی آن را تغییر می دهد، در حالی که فرمان به زیر نوار نوار صحیح عقب می افتد تا صفحه نمایش 49 اینچی به طور کامل قابل مشاهده باشد. صندلی های جلو برای راحتی بیشتر و ارتش به طور خودکار مستقر می شوند. قابلیت های کاملا مستقل این خودرو طراحی شده اند تا زمان بیشتری را برای رانندگان فراهم کنند، محیطی راحت را فراهم می کنند تا بتوانند فعالیت های دیگر را دنبال کنند. مجهز به تکنولوژی AI، خودروی شخصی با کمک صوتی فعال می شود که می تواند سبک رانندگی را تغییر دهید.به موسیقی گوش دهید یا حتی درب های الکتریکی را باز کند و نزدیک شود . اگرچه شما شاید حس قدرتمند تویوتا را در این خودرو احساس نکنید ولی  کانسپت پژو e-LEGEND با یک محرک برق 100٪، با باتری 100 کیلووات ساعت با گشتاور 800 نانومتر و قدرت 340 اینچی ، به وسیله چرخ دنده چهار چرخ پخش می شود. آن می تواند 0/100 کیلومتر در ساعت در کمتر از 4 ثانیه سفر کند و به حداکثر سرعت 220 کیلومتر بر ساعت برسد. محدوده 600 کیلومتر بر اساس پروتکل WLTP است که 500 کیلومتر در 25 دقیقه به دلیل شارژ سریع قابل دسترسی است.

این خودروی پژو در مقایسه با خودروسازانی مانند کیا و هیوندای کره که در قطعات و لوازم های یدکی خودروهای خود  سعی در الکترونیکی کردن هرچه بیشتر به همراه حس همبستگی خودرو و انسان دارند یک پیشوا یا همانند نامش یک افسانه است !

 

تهیه شده در www.YADAKBIN.com تنها موتور جستجوی لوازم یدکی و قطعات خودرو