اهمیت پمپ بنزین در قطعات تویوتا - WHY FUEL PUMPS ARE IMPORTANT IN TOYOTA SPARE PARTS?با توجه به قطعات مختلفی که در بازار لوازم یدکی تهران موجود است و گستردگی برند ها و کیفیت هایی که گاها از ظاهر آن ها پیداست و در بسیاری از مواقع از ظاهر قطعات تویوتا قابل تشخیص نیست خریداران لوازم یدکی لندکروز و بسیاری از خودرو های دیگر تویوتا مانند  :

 

  1. قطعات تویوتا کمری TOYOTA CAMRY SPARE PARTS : پمپ بنزین کمری 2007 و ...
  2. لوازم یدکی لندکروز : LAND CRUISER SPARE PART : پمپ سوخت تویوتا لندکروز 2012 و ...
  3. لوازم اسپرتی تویوتا : اف جی کروزر fj cruiser - کرولا corolla - ... قطعات بدنه body parts , ...

 

 

درباره پمپ بنزین یا همان fuel pump - gasoline pump - از جمله نکاتی که بسیار حائز اهمیت است فشار پمپ - pump pressure - است که در قطعات اورجینال تویوتا این میزان به درستی اندازه گیری شده است .

این در حالی است که در لوازم یدکی هایی که با کیفیت پایین و قیمت بسیار پایین نسبت به قطعات اصلی تویوتا تولید و عرضه میشوند به هیچ وجه به مواردی همچون نوع پلاستیکی که با بنزین در تماس است - شیلنگ بنزین تویوتا - فشار پمپ سوخت و... توجهی نمیشود که این امر باعث ایجاد اختلال در سیستم سوخت رسانی میشود .

 

میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر مستقیما به کلیه قطعات که وارد کنندگان قطعات تویوتا برای فروش قطعات تویوتا در وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی برای ارائه و عرضه مستقیم به مصرف کنندگان قرار داده اند مطلع شوید :

 

قطعات تویوتا