اینفینیتی چکار میکند ؟آیا جهان را از یک زاویه متفاوت دیدید؟

سپس شما فقط می توانید چیزی را اختراع کنید!

پس از همه، فقط یک قاشق چایخوری از ایده و یک چشم انداز از چشم انداز به چیزی با چیزی انقلابی طول می کشد.

به عنوان باور نکردنی به نظر می رسد، Infiniti با یک سیستم مداخله پشتیبان گیری (BCI) ساخته شده است: اولین تکنولوژی خودرو در جهان که نوع آن است، اخیرا در 2013 جدید Infiniti JX 7 سواری لوکس سوپاپ سوپر SUV معرفی شده است.

اینفینیتی چکار میکند ؟

طبق گفته بن پور، معاون رئیس جمهور آمریکا، Infiniti

"سیستم می تواند در هنگام بازگشت از وسایل نقلیه که از هر دو طرف در حال نزدیک شدن است را شناسایی کند. اگر یک وسیله نقلیه به مسیر شما وارد شود، سه لایۀ بازخورد نیروی پانل هشدار - تصویری، صوتی و پدال فراهم می کند و در نهایت می تواند فشار ترمز را به شما کمک کند اجتناب از برخورد اگر شما اقدام خود را انجام ندهید. "

نه تنها باعث افزایش تجربه ی رانندگی می شود، بلکه در بیشتر موارد تنها یک راه را تضمین می کند که رانندگان از ویژگی ایمنی برخوردار هستند که می توانند بسیاری از حوادث را جلوگیری کنند.

هنگامی که یک وسیله نقلیه مانند اینفینیتی نزدیک می شود، راننده یک هشدار قابل شنیدن را می بیند و شاهد یک چراغ چشمک زن نشان می دهد که مسیر در حال حرکت آن است. بعد، به محض نزدیک شدن وسیله نقلیه، راننده سه صدای بوق را می شنود و یک نشانگر قرمز روی صفحه نمایش دیش را به عنوان یک هشدار اضافی می بیند.

اگر کسی نتواند عمل کند، در این مرحله، سیستم با ضربه زدن به شتاب دهنده، مقابله می کند. اگر یک همچنان به عقب برگردد، سیستم به طور موقت به ترمز متصل می شود تا توجه خود را در چند ثانیه به خود جلب کند.

هنگامی که در معکوس، BCI به تشخیص ترافیک عابر و همچنین اشیاء بزرگ، لوازم التحریر پشت وسیله نقلیه کمک می کند.

سیستم BCI همراه با بسته کمک درایور 1،900 دلاری ( دلار 12000 تومانی ! )همراه است و همچنین نیاز به پیمایش 3،000 دلاری Plus، اطلاعات ترافیکی و بسته تشخیص صدا دارد.

با این حال، از آنجایی که سیستم با هدف کمک به پارکینگ و راهرو در دسترس است، تنها کمتر از 5 مایل در ساعت فعال است. در نتیجه، رانندگان توصیه می کنند که در معرض خطر به عنوان یک اقدام ایمن توسعه یابند.

بنابراین، در حالی که تلاش برای پشتیبان گیری در این نسخه اینفینیتی بیش از حد از دست رفته است!