بازار جهانی خودرو و چالش خودروسازان در عصر جدیددر این مقاله به بررسی موارد جدید و تکنولوژی برتر سال 2019 که رو به پایان است خواهیم پرداخت . برای سالی که گذشت ما تنش ها و رکود های بازار لوازم یدکی و قطعات خودرو را شاهد بودیم . دلیلش هم چیزی جز قیمت فروش آین لوازم که مستقیما به ارز بستگی دارد نیست . اما بازار جهانی جدا از این کنش ها و واکنش ها رو به جلو و در پیشروی به سوی هرچه بیشتر کردن الکتریکی کردن خودرو ها و حتی ماشین آلات سنگین در جهان هستند .

 

2020 VW Passat : ایجاد حرکت افزایشی در یک بخش کاهش می یابد

بیشتر آنچه که می بینید جدید است، بیشتر آنچه که نمی بینید نیست.

کلاه شما در اینجا مشاهده می کنید یا دقیقا همان چیزی که در اینجا ذکر شده است - نخستین خودروی فولکس واگن برای نمایش خودروی دیترویت ژانویه، جدید 2020 سدان VW Passat است. اگر چند چیز در این جمله به شما در ارتباط با شما کاهش یافته است، خوب، به این دلیل است که آنها هستند.

تعداد زیادی از مارک های برجسته شرکت در نمایشگاه دیترویت شرکت کرده اند، فرستاده شدن سازمان دهندگان برای حفظ این رویداد حیاتی است، در حالی که سدان اصلی شاهد آن است که سهم بازار ایالات متحده از 38 درصد در سال 2012 به 26 درصد در سال گذشته افزایش یافته است. SUV ادامه نمی دهد. اما VW می گوید که هنوز به نمایش های خودرو معتقد است و هنوز در سدان معتقد است، بنابراین در اینجا ما هستیم.

در آنجا ما در مرکز شهر دیترویت برای دیدن خصوصی از ماشین در R-Line trim بودیم. ما اجازه نداشتیم عکس بگیریم و عکس های رسمی باید مدتی منتظر بمانیم به قطعات کامیون اما این طرح ها درک درستی از نحوه نمایش خودرو پیدا می کند اگر بتوانید آن را با مقدار واقعی تایر، چرخ های بسیار کوچکتر و چرخ خیلی بیشتری شکاف فوری ورق فلز، VW می گوید، همه چیز جدید است به جز پانل سقف، با توجه به بزرگترین چالش فعلی مشتریان در مورد مدل خروجی: ظاهر خسته کننده آن است.

بنابراین استودیوی طراحی آلمانی VW به ماشین های پیچیده تر بدنه خودرو اضافه می کند؛ یک راننده، جلوی جلوی SUV؛ و یک طعم و مزه بازگشت به عقب. در واقع، در حالی که کل به اندازه کافی جذاب است، در مرور کوتاه ما زاویه عقب ماشین بهترین است، با کلمه علامت "Passat" گسترش یافته و پوشاننده trunklid بین taillamps؛ مهر و موم بصری جالب که در آن چندین خوک در گوشه های بالا پایان می یابد؛ و، حداقل در R-Line، یک عنصر diffuser مانند بین رفع اگزوز رامبویی قرار گرفته است. پشت به نظر می رسد تمیز و درجه یک، و به خصوص به خوبی حل و فصل است.

این خودرو همانند گذشته است، با تن عقب و سقفی عقب، و همچنین مرسدس بنز و جلو و عقب. خوشه ابزار و ابزار جدید، و مواد نرم لمسی می تواند در بسیاری از مکان ها پیدا شود انگشتان دست و آرنج تماس خواهد گرفت. پلاستیک سخت تر برای پیدا کردن دشوار نیست، اما حداقل به نظر می رسد.

طراحی جدید باید زیبایی ها را در گروه تمرکز VW برآورده کند، که همچنین تایید کرد که آنها تنها با خودروی سرسام آور، راحت، و تجربه رانندگی بهینه شده در آزادراه از ماشین خارج شده است. این یافته شاید درست باشد، اما این نیز به عنوان توجیه مناسب برای حفظ مدل آمریکایی در همان پلت فرم به عنوان قبل عمل می کند. این به معنای کاهش هزینه ها با توجه به کاهش سدان است، اما ارزش گذاری بازار چینی است که قبلا اساسا همان خودروی ماست - اکنون Passat خود را در معماری MQB مدرن تر و بهتر رانندگی می کند که در خدمت تحت مدل های بی شماری در سراسر امپراتوری گروه VW.

با این حال، در حالیکه علاقه مندان و طرفداران بخش های پیشرفت خودرویی که به آن تعلق دارند، ممکن است در مورد مکانیسم های قدیمی Passat مراقبت کنند؛ افرادی که محتوای ویژگی را اولویت بندی نمی کنند. فولکس واگن می گوید پولی که ممکن است صرف حرکت ماشین به MQB کرده و آن را به تجهیزات بیشتری بسپارد. مدل جدید 2020 جدید، نظارت کور نقطه، کمک جلو ترمز، روشنایی بیرونی LED، کنترل صدای سرگرمی، صفحه نمایش لمسی 8.0 اینچ، و رادیو ماهواره ای است. یک نقطۀ شارژ USB در قسمت جلو قرار گرفته است، در حالی که دو سوپاپ عقب دریافت می کنند.

انتظار می رود تنها SE، SEL و R-Line trims ارائه شود، و همه آنها توسط یک چهار سیلندر توربوشارژ 2.0 لیتری با ظرفیت 174 اسب بخار همانند قبل تولید خواهند شد. این یک گشتاور را تا 207 پوند فوتون افزایش می دهد که 23 برابر آن است. انتقال تنها یک گشتاور شش سرعت اتوماتیک است. با استفاده از استخوان های قبلی، بدان معناست که هیچ وسیله ای برای برق رسانی هر نوع، حتی ترکیبی از خنک کننده و نه چرخ دنده ی همه چرخ ها وجود ندارد، بنابراین آنها در دسترس نخواهند بود. Passat دارای مواردی مانند خوشه کاملا سنجی دیجیتال موجود در اتومبیل های مبتنی بر MQB مانند Jetta Littler نیست.

پاتات Chattanooga، ساخته شده در تنسی به نظر می رسد جدید است، اما  قطعات تویوتا احتمالا همه این جدید را رانندگی نخواهد کرد، که احتمالا با توجه به مشتریانی که Volkswagen قصد دارد قضاوت در مورد استفاده از ارزش ها را قضاوت کند، مناسب خواهد بود. قیمت گذاری نهایی نشده است، اما هدف مشابه یا کمی پایین تر از قبل است، بنابراین انتظار می رود تا سال 2020 VW Passat در حدود 25000 دلار شروع به فروش کند.

2019 Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye گالری عکس
یک کروز سریع در اطراف لس آنجلس بندر در یک ردیف 797 اسب بخاری.

خوشبختانه 2019 Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye با قیمت 92.290 دلار مجهز به اقامت کوتاه مدت در اداره El Segundo شده است - اجازه دهید این ضرب وشتم شروع شود!

پس از خواندن مقاله آرتور سنت آنتویین در هفته گذشته Hellcat Redeye، احساس می کردم این خواست من بود که پشت چرخ این ماشین عضلانی مدرن باشد. برای تغذیه اشتهای رو به رشد برای ماشین های سریع من Redeye را برای یک کروز در اطراف لس آنجلس بندرگاه و مقداری دریایی مقدس گرفتم.

اگرچه از جلسه کوتاه من در Redeye لذت بردم، یک شب در این حیوان از یک ماشین با 797 اسب بخار و 707 پوند گشتاور گشتاور صرفا زمان کافی برای به دست آوردن تمام مزایا نیست. با قدردانی از این کار خوب هنری، پانزده دقیقه از شهرتم را با این گالری عکس شریر ثبت کردم. در مورد آینده ما آینده را بر روی Hellcat Redeye بگذارید تا آن زمان این گالری را مزه کنید. به سلامتی!

آئودی جدید RS 7 Super Sedan می آید، می تواند 650 HP را پر کند

عکاسان جاسوسی ما آیتم های آینده آئودی RS 7 را در برف گرفتار کرده و ظاهر شیک آن را شگفت زده کرده اند. مدل با کارایی بالا از سدان Fastback Swoopy در سال آینده برنامه ریزی شده و در نهایت در نهایت با مرسدس AMG GT 4، Porsche Panamera و BMW M5 نبرد خواهد کرد.

در میان نسخه های مرده، که این RS 7 است، راهنمایی های بزرگ اگزوز بیضی است که مدل های RS را از مدل های مختلف کمتر تشخیص می دهد. علاوه بر این، کلاچ ها گسترده تر از A7 استاندارد هستند و به نظر می رسد این نمونه اولیه دارای یک فیشی جلو پایین تر با ورودی های بزرگ تر به جلو برای افزایش جریان هوا خنک کننده ترمز است. این همچنین ورزش های قابل توجه دیسک های ترمز جلو و چرخ های بزرگتر قطر را نشان می دهد و به نظر می رسد پایین تر از A7 استاندارد است، که اشاره به یا یک تعلیق هوا با قابلیت تنظیم ارتفاع یا پای ثابت ثابت است.

بنابراین، همانطور که با مدل های گذشته Audi RS، جزئیات بصری که این ماشین را جدا از همسایگان عابر پیاده خود قرار می دهد، نسبتا ظریف لوازم یدکی ماشین سنگین است، اما آنچه که در زیر آن کاپوت قرار دارد، مطمئنا بیشتر شبیه است. ما انتظار داریم که RS 7 یک دوچرخه توربو جدید V-8 را برای حدود 650 اسب بخار عرضه کند، موتورهایی که احتمالا با نسخه هشت سیلندر Bentley Continental GT به اشتراک گذاشته خواهد شد. به دنبال 2020 آئودی RS 7 برای اولین بار در سال آینده، احتمالا در نمایشگاه ژنو موتور.

Jaguar Pampers Pooches با انواع مختلفی از محصولات حیوان خانگی

سگ بانی بیکسی است که عاشق اسب سواری است و در روزهایی که دست هایش گلدان است و حوله ای دست نخورده است، تشک های طبقه ای که روی صندلی های چرمی قرار می گیرند، می تواند یک خنده واقعی باشد. با این حال، چنین سازواری در پرواز ممکن است چیزی برای گذشته برای صاحبان جگوار باشد، همانطور که سازنده انگلیسی اعلام کرده است که طیف وسیعی از محصولات حیوان خانگی جدید را برای Fidos ظریف معرفی کرده است. این لوازم جانبی به طور خاص برای SUV های E، F- و I-Pace و Vagon XF Sportbrake طراحی شده اند.

این گزینه ها شامل یک کاسه آب مقاوم در برابر آب، یک حامل قابل انعطاف و یک رمپ دسترسی به عقب می باشد که می تواند دسترسی به سگ های بزرگ و قدیمی که وزن آن ها به 187 پوند می رسد کمک کند. همچنین یک لنگر محفظه کامیون و یک دوش قابل حمل وجود دارد. احتمالا دوش نیز برای تمیز کردن وسایل در فضای باز مانند چکمه ها، دوچرخه و تخته موج سواری مفید خواهد بود.

مانند قطعات تویوتا خود ، محصولات حیوان خانگی یوگور ارزان نیست. آنها در چهار بسته موجود هستند که از 338 دلار برای یک پوشش محافظ عقب تا 1302 دلار برای کل شبان استفاده می شود. یک مات کثیف و یک SUV یا واگن رانندگی کنید؟ تو موفق هستی حفاظ عقب جگوار در سدان های XE و XF (و به احتمال زیاد به هر وسیله نقلیه دیگر خودروساز مربوط می شود) کار می کند.

ما تصور می کنیم که بسیاری از این موارد با یک وسیله نقلیه جدید خریداری می شود و نه پس از آن سفارش می شود؛ پس از آن، بسیاری از راه حل های پس از فروش در دسترس آنلاین یا فروشگاه های حیوان خانگی وجود دارد، اما راحتی حمل سگ به آسانی همانطور که چک کردن گزینه جعبه باعث می شود احساس صاحبان جدید بدون شک می توانند هیجان زده شوند تا سگ خیس و لکه های کثیف را در خفا در E، F- یا I-Pace جدید خود نگه دارند. فکر می کنید ارزش افزایش فروش مجدد و کاهش فرصت ها برای آسیب، و بعد از آن می توانید ما را با افتخار ترغیب کنید.