بازار پخش لوازم خودرو و قطعات تویوتا راوفور راو4 rav4 

  • امروز در این مقاله قصد داریم درباره بازار پخش لوازم خودرو - قطعات تویوتا راوفور راو4  rav4 - نحوه تهیه این کالاها توضیح دهیم :

 

در صنعت خودرو پیچیده امروزی کمپانی تویوتا در  قرن اخیر با کسب اطمینان نسبت به عملکرد صحیح سیستمهای اطمینان و ایمنی قطعات اهمیت ویژه‌ای دارد. صنعت الکترونیک تویوتا نیز یکی از مواردی است که مورد توجه واقع شده است. دستگاههای عیب یاب که ما با نام دیاگ میشناسیم کمک می‌کنند تا عیوب پدید آمده در دستگاه الکترونیکی مشخص شود. افرادی که در زمینه الکترونیک خودرو کار فنی یا مهندسی انجام داده باشند حتما با این قطعات تویوتا آشنایی کامل دارند.

به دنبال لزوم بکارگیری مدارات الکترونیکی خودروهای امروزی در خودروها و کاربردی شدن آن در صنعت خودروسازی مدارات گوناگونی مخصوص خودرو طراحی و بکارگرفته شد که مدار کنترل آلودگی یکی از این نوع قطعات است. متاسفانه در صنعت خودروسازی کشور ما اولین مدار در لوازم یدکی پیچیده‌ای که مورد استفاده قرار گرفت مدار کنترل آلودگی موتورهای کمپانی تویوتا یا همان کامپیوتر موتور ecu electronic control unite بود .

 

 

درحالیکه مدارات بی شماری از قبیل کروز کنترل crouse control ، کنترل سیستم تعلیق suspention system ، کنترل ایربگ airbag control  و ... سالهای سال در خودروهای تویوتا کاربرد داشته‌اند. عیب یابی این سیستم ها به دلیل پیچیدگیهایی که دارند مستلزم استفاده از ابزارهای خاصی هستند  :

  1. چراغ جلو تویوتا راو4
  2. کاتالیزور تویوتا rav4
  3. ماهک دنده  تویوتا راوفور
  4. دنده جات گیربکس اتوماتیک

تهیه شده توسط یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی و قطعات خودرو