تایر میشلن از لاستیک خودرو تا هواپیماتایرهای میشلن Michelin در روز سه شنبه با شرکت هواپیمایی Indigo به عرضه تایرهای هواپیما ایرباس و ATR کمک کردند. همانطور که در مورد انتشار شرکت، عمدتا لاستیک شعاعی Michelin Air X میشلن برای ناوگان 189 هواپیمای Indigo استفاده می شود.

Tiremaker گفت که این طیف وسیعی از تایر ها وعده داده شده به طور کلی کاهش هزینه های عملیاتی از طریق افزایش تعداد فرود هواپیما، بهره وری سوخت بهتر و مقاومت استثنایی به آسیب جسم خارجی است.

فرانک مورو، رئیس تایر هواپیمایی میشلین، اظهار داشت: "ما تایرهای خودروهایی نظیر تویوتا که در در نوع خود بینظیرند را واقعا تکنولوژی پیشرفته ای تولید کرده ایم که کاملا با نیازهای هواپیماها سازگار نیست اما این به این معنی است که ما نه تنها یک سطح بالایی از ایمنی را در شرایط شدید ایجاد می کنیم و همچنین تعداد زیادی از فرود ها را تضمین می کنیم، بلکه به کارایی سوخت و محیط زیست هم کمک می کند. "

به غیر از هواپیما، این شرکت تایرهای تولید و بازاریابی برای انواع وسایل نقلیه ، اتومبیل ، دوچرخه / موتور سیکلت، زمین لرزه گیر، تجهیزات کشاورزی و لاستیک کامیون ها را تولید میکند .

نخست وزیر بریتیش کلمبیا روز سه شنبه گفت دولت او قانون سال آینده را تصویب خواهد کرد که همه خودروهای سبک و سبک کامیون های فروخته شده در استان تا سال 2040 به خودروهای الکتریکی و یا ناخالص تولید می شود.

نخست وزیر جان هورگان گفت که دولت در اهداف فروش قرار می گیرد که فقط به وسایل نقلیه جدید اعمال می شود. آنها تا سال 2025 با 10 درصد شروع خواهند شد، تا سال 2030 تا 30 درصد افزایش پیدا خواهند کرد و تا سال 2040 100 درصد خواهد بود.

برای حمایت از این طرح، بریتیش کلمبیا شبکه شارژ سریع خود را گسترش داده و 20 میلیون دلار (15 میلیون دلار) اضافه سال جاری را برای مشوق مصرف کنندگان خرید وسایل الکتریکی صرف خواهد کرد.

هورگان در بیانیه ای گفت: "ما باید وسایل نقلیه انرژی پاک را ارزان تر، در دسترس و راحت تر کنیم." او خاطر نشان کرد که اهداف، بخشی از یک برنامه بلند مدت برای دستیابی به اهداف بلندمدت کاهش میزان کربن است.

بریتیش کلمبیا اعتبارات تا 5000 دلاری را برای خرید یا اجاره وسایل نقلیه هیبریدی الکتریکی یا پلاگین باتری جدید و 6000 دلار برای وسایل نقلیه جدید که لستیک آن را میشلن تولید کرده را با سوخت هیدروژن ارائه می دهد. این برنامه قصد دارد تا برنامه مشوق را در طول زمان گسترش دهد.

این استان به دنبال کبک است که قوانین سال 2016 را تصویب کرده و 15.5 درصد از فروش را به فروش می رساند و اجناس آنها تا سال 2020 به خودروهای صفر انتشار می رسند. تعدادی از ایالات متحده آمریکا از جمله کالیفرنیا قوانین مشابهی برای افزایش عرضه و فروش وسایل نقلیه الکتریکی پلاگین طراحی کرده اند.

فروش خودروهای الکتریکی در کانادا رشد چشمگیری داشته و در سه ماهه دوم 2018 نسبت به مدت مشابه سال 2017 دوبرابر شده است. اما تقاضا هنوز هم به مراتب کمتر از وسایل نقلیه متعارف است.

مدل Tesla Inc (7201.T) مدل 3 محبوب ترین ماشین الکتریکی در کانادا است، به گفته FleetCarma، خودروی شرکت نیسان موتور (7201.T) Leaf و General Motor (GM.N) Chevrolet Bolt.

آژانس بین المللی انرژی هفته گذشته اعلام کرد که وسایل نقلیه الکتریکی و تکنولوژی سوخت کارآمد، تقاضای حمل و نقل نفت را تا 2040 بیشتر از آنچه پیش بینی شده انتظار می رود

Gestamp، شرکت چند ملیتی که در زمینه طراحی، توسعه و ساخت قطعات بسیار متالورژی فلزی برای صنعت خودرو متخصص است، حضور خود را در چین با امضای قرارداد استراتژیک مشترک (JV) تقویت می کند.

Gestamp توافق نامه JV با پکن Hainachuan خودرو قطعات شرکت آموزشی ویبولیتین (BHAP)، یک شرکت چینی متخصص در اجزای خودرو، که یک شرکت تابعه از گروه خودرو سازی پکن، آموزشی ویبولیتین (BAIC گروه)، یکی از عمده شرکت های خودروسازی در چین.

BAIC پنجمین تولید کننده بزرگ خودرو در چین مانند قطعات جک jac است. آنها با استفاده از این وسایل نصب شده از خودروهای شخصی خود، و همچنین وسایل نقلیه دایملر و لوازم یدکی هیوندای، خودروهای مارک دار تولید می کنند. این معامله به تصویب کمیسیون ویژه چین SASAC و نیز رقابت و دیگر مقامات دولتی اختصاص دارد.

اتحاد جدید بهبود موقعیت استراتژیک Gestamp را برای پشتیبانی از نه تنها Daimler، Hyundai و دیگر مارک های غیر چینی در منطقه پکن، بلکه مارک های خودرو BAIC در تمام چین را پشتیبانی می کند. Gestamp خارج از پکن، تیانجین و استان هبی، به تولید قطعات خودرو برای تمام مشتریان غیر BAIC در خارج از JV ادامه خواهد داد.

BHAP، اجزای تولیدی شرکت فرعی BAIC Group، محصولاتی را شامل می شود که شامل قطعات تویوتا در بخش داخلی و خارجی خودرو، کنترل الکترونیکی، نیروی برق و دیگر سیستم ها است. با فروش پیش بینی شده 6،5 میلیارد یورو (50 میلیارد یورو) در سال 2017، بیش از ده تن از شرکت های بزرگ با شرکت های پیشرو جهان پیشرو ایجاد کرده است.