تایید نمایندگی هیوندای و کیانمایندگیاگر تأیید شود، مدلهای شهر گرا تحت نظر Kona و Stonic قرار خواهند گرفت.
از آنجایی که هیچ چیز در مورد ترکیب کراسورها در این سری وجود ندارد، نمایندگی هیوندای و کیا با این ایده از اضافه شدن یک پیشنهاد به اروپایی های خود، درگیر می شوند. هر دو مارک های کره جنوبی به خبرگزاری های خودروسازی یوگسلاوی اروپا گفته اند که آنها کمتر از مدل های کمپانی Kona و Stonic در نظر گرفته می شوند، اما تصمیم نهایی هنوز گرفته نشده است. اگر تصویب شود، Crossovers شهر گرا به طور انحصاری با طرح چرخ جلو حرکت خواهند کرد.

با هیوندای، هاچبک i10 را در بخش A اروپا که نمایندگی  کیا دارای Picanto است، به فروش می رساند، نسخه های متقاطع دو اتومبیل کوچک را تصور نمی کند. Felipe Munoz، تحلیلگر JATO Dynamics، معتقد است که یک بخش جدید متقاطع میتواند ایجاد شود و شامل مدلهایی با طول کلی کمتر از 4 متر (157.4 اینچ) باشد. نسل چهارم سوزوکی جیمینی در حال حاضر در این دسته است، زیرا فقط 3645 میلیمتر (143.5 اینچ) را اندازه می گیرد.

نمایندگی هیوندای و کیا نه تنها کسانی هستند که علاقه مند به فروش یک کراس اورگانی کوچک هستند، زیرا جیپ قبلا برنامه هایی را برای رفتن به زیر غول پیکر تایید کرده است. همانطور که در نقشه راه 2018-2022 منتشر شده در آغاز ماه ژوئن سال گذشته، جیپ مدل جدیدی را به وجود آورد که بخشی از بخش A خواهد بود. علاوه بر این، Volkswagen گزارش تایید شده است که در یک دیگر متقاطع کار می کند، که یکی از پیگیری های مفهوم Taigun و شکاف زیر T-Cross است. احتمالا T-Track نامیده می شود، پیش بینی می شود که در سال آینده، پیش بینی می شود که Cross-Sized یک اندازه پینتایی باشد.

در انتهای دیگر طیف، هیوندای و نمایندگی  کیا اخیرا مدل های پرطرفدار خود، Palisade و Telluride را معرفی کردند. مدل های اضافی در آثار برای مناطق مختلف جهان برای بیشتر در مورد مشتریان ناراحت کننده تشنج برای crossovers. به عنوان مثال مدل Sub-Kona جدید Hyundai و CUV متوسط ​​برای ایالات متحده را در نظر بگیرید، در حالی که Kia به Ceed درمان متقاطع را در اروپا به ارمغان می آورد و یک مدل جمع و جور جدید در ایالات متحده را معرفی می کند که می تواند Tusker نامیده شود.

Hyundai بر پایه موفقیت قبلی فصل قبلی Bryan Herta Autosport با i30 N TCR که مسابقات قهرمانی تیم و تولید کننده را در کلاس TCR جهانی Pirelli تضمین کرده است، هیوندای جدید خود را در نمایشگاه بین المللی خودروهای آمریکای شمالی 2019 نشان می دهد. Veloster N TCR در سال 2010 میلادی در برابر تیم هوندا Civic Type R TCR، Volkswagen Golf GTI TCR و Audi RS3 LMS TCR در مسابقات خلبان میشلین در سال 2019 شرکت IMSA رقابت خواهد کرد.

تیم آینده هرتا دو خودرو را آماده می کند - یکی از آنها توسط مایکل لوئیس و مارک ویلکینز، جانبازان و یکی به عنوان تازه واردین میسون فیلیپی و هری گوتساکر 20 ساله و 18 ساله رانده شده است. این اتومبیل ها حدود 85 درصد از اجزای اصلی خود را با i30 N TCR از جمله موتور 2.0 لیتری توربوشارژر چهار سیلندر تحت قدرت بالا برای 350 اسب بخار (261 کیلووات) به اشتراک می گذارند.

موتور تزریق مستقیم توربو به یک جعبه دنده شش سرعته ارسال می شود که قدرت آن را به محور جلو می دهد که در آن یک مکانیسم مکانیکی با تنظیم کننده پیش بار خارجی، گشتاور بین چرخ ها را کنترل می کند. قدرت توقف توسط 380 میلی متر جلو و دیسک های عقب 278 میلی متر عقب با کالیپر شش پیستون Brembo در چرخ های جلو و کالیپر دو پیستون در چرخ های عقب ارائه شده است.

دین ایوانز، معاون رئیس جمهور، بازاریابی برای Hyundai Motor America، اظهار داشت: "Veloster مناسب برای چالش لاستیک میشلین IMSA است. "همه جدید 2019 Veloster و Veloster N ماشین های بازیگوش و سرگرم کننده هستند و به لطف برین و تیم او ما هیجان زده به معرفی آنها به طرفداران مسابقه در سراسر شمال امریکا است. در سال 2018 ما مسابقات قهرمانی تولید کننده را به دست آوردیم، بنابراین عالی است که با مسابقات با جانبازان ثابت شده ما، یک راننده جوان و بزرگ و این ماشین با نام تجاری جدید به مسابقه برگردیم. "

Veloster N TCR را می توان در قیمت های 135،000 € به اضافه حمل و نقل و یا تقریبا 155،000 دلار در نرخ ارز فعلی سفارش داد. تحویل مشتری ها در ماه مارس امسال آغاز می شود.

خداحافظی به Elantra GT Sport و سلام به Elantra GT N Line.
به روز رسانی: این پست با تصاویر زنده به روز شد.

به طرق مختلف، می توان گفت Hyundai در اصل Elantra GT N Line را در جولای 2018 معرفی کرد. چطور چنین است؟ این زمانی بود که خط i30 N برای بازار اروپایی عرضه شد و با Elantra پسر عموی آمریکایی آن، این دو ظاهر شگفت آور نیستند. برای مدل سال 2019، نمایندگی هیوندای برخی از تغییرات را در لیست Elantra GT ایالات متحده از طریق خلاص شدن از ترمز GT Sport برای جایگزینی آن با این، خط GTN انجام می دهد.

نمایندگی کیا Elantra GT N Line 2019 با نمایش چاقو به نظر می رسد بدون شکستن بانک، بیش از یک ارتقاء بصری قیمت لاستیک خودرو  نسبت به سلف خود است. فراتر از تغییرات ظاهری، مدل پنجگانه جمع و جور می شود یک فرمان تازه calibrated، تنظیم های مختلف برای شوک ها، و همچنین صندلی های سخت تر برای موتور و انتقال است. قطر