تخصص داف DAF فراتر از انتظار کامیوندارانبر اساس تجربه خدمات فوق العاده در ارائه لوازم یدکی و سرویس های متعدد در زمینه مکانیک کامیون  شرکت پیشرو اروپایی حمل و نقل، 1500 ترابایت کامیون DAF XF را سفارش داده است. در اوایل سال جاری Girteka Logistics اولین بار 500 تراکتور DAF XF را تحویل داده است. ادوارداس لیاچویویچ، مدیر عامل شرکت Girteka Logistics، گفت: "کامیون های DAF حتی بهتر از انتظار می رود. "آنها بسیار قابل اعتماد هستند، راندمان سوخت بی نظیر ارائه می دهند و برای رانندگان ما بسیار راحت هستند. با استفاده از این 1500 کامیون جدید DAF، ما می توانیم بر روی طرح خود ادامه دهیم تا کسب و کار ما در سراسر اروپا گسترش یابد. "

از زمان تأسیس آن در اواسط دهه 90، Girteka Logistics - با دفتر مرکزی آن در ویلنیوس، لیتوانی - به صنعت حمل و نقل اروپائی درارائه لوازم یدکی تبدیل شده است. ناوگان مدرن آن شامل بیش از 5600 کامیون، 5800 تریلر و بیش از 13.000 کارمند است.

 

فراتر از انتظارات کامیونداران

ادوارداس لیاچویویچ افزود: "تصمیم ما برای انتخاب اولین بار از 500 کامیون DAF XF به دنبال تحقیقات جامع بازار بود." "در فعالیت های روزانه، وسایل نقلیه حتی از هر جهت از انتظارات بالا ما فراتر رفته است. نه تنها از نقطه نظر تجاری، بلکه از نظر رانندگان ای که دوست دارند کابین بسیار راحت و ویژگی های رانندگی عالی. علاوه بر این، کامیون های DAF از تلاش های ما برای کاهش میزان CO2 ما حمایت می کنند. XF جدید یک استاندارد جدید لوازم یدکی کامیونداران داف در بهره وری سوخت ایجاد می کند که به طور مستقیم به پایین ترین میزان انتشار CO2 مربوط می شود. "

بالاترین میزان بهره وری سوخت

1500 DAF XF Girteka Logistics کامیون با موتور 12.9 لیتری PACCAR MX-13 (365 کیلو وات / 480 اسب بخار) در ترکیب با جعبه دنده اتوماتیک TraXon جدید مجهز خواهد شد. این کامیون ها دارای آخرین فن آوری های موجود در هیئت مدیره هستند، از جمله کنترل پیش بینی کنترل کروز، پیش بینی حرکت، اخطار اخراج خط، AEBS و اخطار برخورد جلوانه. Girteka Logistics برای حداکثر زمان آپگرید فواصل زمانی سرویس را تا حداکثر 200،000 کیلومتر انتخاب کرده است و قیمت قطعات را کاهش داده است .

شناخت قوی کامیونهای DAF

ریچارد زینک، عضو هیئت مدیره و مدیر بازاریابی و فروش، گفت: "ما خوشحال هستیم که Girteka Logistics، پیشرو در حمل و نقل، مجددا برای DAF XF جدید - کامیون بین المللی سال 2018 تصمیم گرفته است تا ناوگان چشمگیر خود را بیشتر گسترش دهد." "واقعیت این است که این تصمیم با تجربیات عالی Girteka با DAF XF رانده شده است، نشان می دهد کیفیت برجسته کامیون، قابلیت اطمینان، بهره وری و راننده راحتی. علاوه بر این، سفارش جدید، شناخت خوبی از شبکه فروشندگان حرفه ای ما در سراسر اروپا است. "

تهیه شده در یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی و قطعات کامیون و خودرو