تویوتا کمری 2018 تحولی اساسی در سری تویوتا کمری


تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی :

تویوتا با کمری 2018 جان تازه ای به سری کمری ها خواهد بخشید

 

 

تویوتا با داشتن رقبایی مانند هیوندای و هوندا و جدیدا برخی خودروساز های چینی که همواره در حال تغییرات و افزایش آپشن های خود هستند و همچنین رقبایی مانند مرسدس بنز و پورشه و بی ام و که همواره در حال ارائه مدل هایی بهتر از گذشته و تحول دنیای خودرو برای خودرو سواران حرفه ای هستند قطعا باید به شکل روز افزونی سعی در همگام سازی و برآوردن توقعات مصرف کنندگان بازار های مختلف باشد .

اگر چه تویوتا با ارائه مدل ها و کلاس های مختلفی مانند تویوتا لندکروز و تویوتا راو 4 و تویوتا پرادو و تویوتا کمری و تویوتا کرولا و تویوتا اوریون سبد مصرف کنندگان خودرو را متنوع کرده . ولی اکثر انتقاد ها به این شرکت ژاپنی مربوط به تغییراتی اندک در آپشن ها و فیس لیفت میباشد .

همانطور که مجله خودروی اتو اکسپرس عنوان کرد در مورد چراغ جلو های تویوتا پرادو ۲۰۱۸حتی گاهی اوقات تویوتا را به کپی برداری از هیوندای سانتافه نیز نیز متهم میکنند .

البته از این کمپانی ژاپنی که در گذشته  با تویوتا پریوس همه را شگفت زده کرد انتظارها بسیار بیشتر از این سطح حاضر است .

اگر چه برای طرفداران برند تویوتا سخت است ولی واقعیت این است که شرکت های خودروساز دیگر روز به روز پیشرفت ها تحقیقات سریعی را پشت سر میگذارند و قطعا فاصله ها روز به روز کمتر و کمتر میشود .

 

 

 

 

 

 

اما اینبار تویوتا جبران کرده !

 

بیشتر از 30 سال از معرفی اولین نسل تویوتا کمری گذشته است .

 

 

 

 

تویوتا با ایجاد تغییرات ساختاری در تویوتا کمری ۲۰۱۸ خواسته خود را از اتهام کلیشه ای بودن تویوتا کمری رها کند .

 

 

 

در این سی سال کمری همواره در فروش سدان‌های سایز متوسط اول بوده است. البته همانطور که همه به یاد دارید خودروی کمری حدودا در سال 2007 با مدل زیبایی که در ایران گسترش پیدا کرد بر سر زبان ها افتاد و تعریفی نو از زیبایی را برای مصرف کنندگان ایرانی به وجود آورد .

 

 

 

 

به تازگی شرکت خودروسازی تویوتا با مدل ۲۰۱۸ کمری از ادامه‌ی تولید این سدان محبوب داد.  قیمت کمری ۲۰۱۸ واقعا مناسب و منصفانه تعیین شده است و  نسخه‌ی هیبریدی آن  کم‌تر از ۳۰ هزار دلار قیمت دارد .

 

بیشترین تغییرات ایجاد شده در کمری ۲۰۱۸، در بخش خارجی و بدنه  آن صورت گرفته است.

این تغییرات باعث ظاهر خشن‌تر شده، ارتفاع آن کم شده  و هماهنگی بشتری بین اجزای بیرونی کمری مشاهده میشود .

فاصله‌ی دو محور در کمری ۲۰۱۸ در حدود ۵ سانت افزایش و ارتفاعش ۲.۵ سانتی‌متر کاهش یافته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امکانات و آپشن‌های کمری :

 

سیستم آلارم پیش از برخورد ، سیستم ترمز اضطراری خودکار ، کروز کنترل فعال ، ۷ ایر بگ هوا، دوربین پشت ، رینگ‌ ۱۷ آلومینیومی ، سیستم حالت های مختلف رانندگی ، چراغ‌های LED جلو عقب ، نمایشگر ۷ اینچی ،  ترمز الکتریکی پارک ، سیستم تهویه هوا دستی و اتومات ، تنظیم برقی گودی کمر صندلی سمت راننده .
قیمت

با توجه به امکانات رفاهی و ویژگی‌های فنی کمری ۲۰۱۸، قیمت‌گذاری این خودرو بسیار منصفانه است. در ادامه قیمت نسخه‌های مختلف کمری ۲۰۱۸ مشخص شده است :

 

تویوتا کمری ۲۰۱۸ چهار سیلندر بین قیمت ۲۷۶۹۰ دلار  تا ۳۹۹۹۰  دلار است .

 

تویوتا کمری ۲۰۱۸ هیبرید بین قیمت ۲۹۹۹۰ دلار  تا  ۴۰۹۹۰ دلار است .

 

تویوتا کمری ۲۰۱۸ شش سیلندر بین قیمت ۳۷۲۹۰ دلار تا ۴۳۹۹۰ دلار است .

 

 

تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی