تویوتا یاریس همیشه خودرویی است که با فکر خود خریداری می کنید نه قلب خودبیایید صادق باشیم ، تویوتا یاریس همیشه خودرویی است که با فکر خود خریداری می کنید، نه قلب خود . شهرت تویوتا برای قابلیت اطمینان، شبکه بزرگ فروشندگان و هزینه های تعمیر و نگهداری مقرون به صرفه به راحتی Yaris یک پیشنهاد بلندمدت مالکیت قابل اعتماد را ارائه می دهد، به همین دلیل است که شما بسیاری از آنها را دیده اید - به ویژه قدیمی تر از جمله مدل نسل اول که در اینجا به عنوان اکو فروخته می شود - جاده ها امروز

در حال حاضر در سال 18 و نسل سوم، Yaris تازه به 2017 رسیده است و فن آوری های جدید کمک به راننده مانند ترمز اضطراری خود مختار (AEB) و هشدار خروج خط - ویژگی های قبلا برای وسایل نقلیه بسیار بزرگ تر ارائه شده است.

در آزمون ما دارای سنسور متوسط ​​می باشد که از 17،330 دلار (تمام قیمت ها قبل از هزینه های جاده ای) با یک کتابچه راهنمای پنج سرعته یا 18،860 دلار برای نسخه اتوماتیک چهار سرعته که در اینجا آزمایش شده است، شروع می شود.

Package Safety Sense Toyota که شامل سیستم های ایمنی فوقالذکر و پرتوهای اتوماتیک است، 650 دلار بیشتر را در سطح بالا وسط وسط SX وارد می کند و قیمت بلیط را تا 19،510 دلار افزایش می دهد.

در نهایت، گرافیک بیرونی فلزی خاکستری گرافیت، 450 دلار دیگر را اضافه می کند، به این معنی که Yaris SX 19،960 دلار به عنوان آزمایش شده است.

بنابراین برای هزینه 20 دلاری شما، چه چیزی را دریافت می کنید؟ تمام مدل های یاریس با سیستم سرگرمی 6.1 اینچ صفحه لمسی، تلفن بلوتوث و جریان صوتی، فرمان چندکاره، کنترل کروز، چرخ های 15 اینچی، دوربین عقب و هفت کیسه هوا است.

Yaris با رتبه پنج ستاره ANCAP همراه است، هرچند این بر اساس آزمایش مدل پیش چهره سازی در سال 2011 است.

SX مبادله موتور Ascendt 63kW / 120Nm 1.3 لیتری برای واحد بزرگ 1.5 لیتری 80kW / 141Nm بزرگتر، در حالی که همچنین اضافه کردن جلو جلو چراغ، شیشه های حرارتی، همراه با فرمان چرخ دنده چرمی و انتقال چرخ دنده.

متاسفانه، ویژگی هایی مانند ناوبری ماهواره ای و چرخ های آلیاژی برای ZR فوق العاده (22،470 دلار) رزرو شده است که این امر همچنین باعث می شود که چراغ های LED، صندلی های ورزشی و سیستم تهویه مطبوع کنترل آب و هوا، زیبایی پیدا کند.

در نگاه اول شما می توانید سخت را به تمایز Yaris جدید از مدل سال گذشته است. تغییرات اصلی شامل دمپایی جلو و عقب اصلاح شده، چراغهای جلو و چراغ های عقب، همراه با طرح های جدید هابک و آلیاژ چرخ.

مدل SX کمی دشت جین است، به نظر می رسد تقریبا یکسان با Ascent پایه به استثنای لامپ های جلو، و تقریبا به نظر می رسد که در حیاط جلوی مغازه اجاره Avis در خانه باشد.

چرخ محکم در مدل mid-spec کمی از لحظه "tsk tsk" است، به ویژه هنگامی که شما تقریبا 20،000 دلار را قبل از جاده ها صرف می کنید. قیمت کامل و مشخصات خود را در اینجا بخوانید.

علی رغم زیبایی شناختن ناخودآگاه، با این حال هنوز طراحی زیبا و جذاب است - هرچند احتمالا بیشتر به زنان نسبت به مردان بیشتر می شود.

در داخل، تغییرات دوباره بسیار از مونستن است. طرح های پلاستیکی جدید و پارچه ای وجود دارد، هرچند طرح کلی تا حد زیادی همانند قبل است.

تمام پلاستیک های مورد استفاده در خطوط و درب ها سخت هستند اما جامد هستند و به خوبی با هم پیچیده می شوند. اینها توسط درج های پارچه ای در داخل درب ها قرار می گیرند که کمی کمر را ارائه می دهند، در حالی که فقدان دستگیره مرکزی به این معنی است که آرنج چپ راننده جایی برای استراحت ندارد - چیزی است که در سفرهای طولانی به بازی می انجامد.

صندلی های جلو راحت و حمایتی هستند، و تقویت خوبی را ارائه می دهند. در عین حال، فرمان "حق بیمه" و دستگیره تغییر می کند کار خوبی از نگاه مانند چرم، اما مواد کاملا لغزنده است و دوخت سفید به نظر می رسد کمی مانند یک کار پس از فروش. همچنین صفحه نمایش 6.1 اینچی صفحه لمسی مرکزی، Apple CarPlay و Android Auto و همچنین ناوبری ماهواره ای را نادیده می گیرد، زیرا شرم آور است که اکثر رقبا حداقل یک یا دو مورد را ارائه می دهند یا هر دو در مورد Suzuki Ignis و کلاس های بالاتر Kia ریو

تلفن بلوتوث و جریان صوتی کیفیت صدای خوب برای تماس ها و موسیقی را ارائه می دهد، هرچند رابط کاربری کمی اندکی دارد و مورد علاقه تجربیات سیستم های رقیب است.

انکار این یک یاریس گران قیمت است، حتی با توجه به تحمل اروپا برای قیمت های بالاتر ... ادامه در مقاله بعدی تویوتا یاریس