تیونینگ تویوتا پرادو و تویوتا هریر به سبک سامورایی ها !


تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی :

 

تیونینگ تویوتا پرادو و تویوتا هریر به سبک سامورایی ها

 

اغلب تیونرهای بزرگ صنعت خودروسازی جهان  به سراغ برندهای مطرح بازار همچون پورشه و مازراتی و لامبورگینی و فراری و ... می‌روند که پتانسیل بالایی در تیونینگ حرفه ای  دارند .

 

به همین دلیل خیلی کم دیده می‌شود که تیونرها به سراغ اتومبیل‌های تولید انبوه مانند تویوتا پرادو و تویوتا لندکروزر و تویوتا اف جی کروزر بروند.

 

  

 

 

البته این بار سامورایی های کمپانی والد اینترنشنال تابو شکنی کرده اند .

 

شرکت تیونینگ ژاپنی والد اینترنشنال که بیشتر به گاومیش سیاه شهرت دارد بیشتر پروژه‌های تیونینگ خود را از بین خودروهای شاسی بلند کشورش یعنی تویوتا و لکسوز ژاپن انتخاب می‌کند .

این کمپانی ژاپنی با شعار تیونینگ برای همه سعی در ایجاد فرهنگ تیونینگ در خودرو های رده عمومی مانند تویوتا دارد .

اگرچه هنوز هم به دلیل لوازم یدکی تویوتا لندکروزر و پرادو و اف جی کروزر و همچنین تعرفه های بالا این خودرو ها در کشور ایران به عنوان خودرو های رده بالا محسوب میشوند ولی در کشور های دیگر علی الخصوص کشورهای تحت قانوت تجارت آزاد و با توجه به سطح درآمدهای بالاتر  این رده از خودروها در رده میانی برای عموم قرار دارند .

 

این تیونر ژاپنی قبلا محصولات لکسوس را به شکلی حرفه ای تیونینگ کرده بود مورد استقبال طیف گسترده ای از علاقه مندان به تیونینگ قرار گفته بود .

این کمپانی اینبار با این تجربه  به سراغ  تویوتا پرادو و تویوتا هریر رفته .

اگرچه توبوتا پرادو و تویوتا هریر هردو زیبایی خاص خود را دارند ولی تیونینگ میتواند به نوعی اعمال یک ایده شخصی بر خودرو محسوب شود و این برای خاص پسندان در هر رده ای جذاب است .

اگرچه  والد اینترنشنال هیچ تغییری در بخش فنی ایجاد نکرده  اما در مقابل یک کیت بدنه زیبای اسپرت ارائه کرده است .

 

 

 

 

علاوه بر این  رینگ‌ بزرگ آلیاژی، چراغ‌ مشکی رنگ ، جلوپنجره بزرگ با لوگوی مشکی برند تویوتا ، مجموعه سپر جدید و زیبا ، چراغ‌های عقب دودی ،و حتی نصب چراغ مه شکن خودروهای فرمول 1 روی سپر عقب و از همه گوشنواز تر یک جفت خروجی اگزوز اسپرت که در اطراف بدنه تویوتا پرادو نصب شده است.

 

 

 

 

 

حالا تصاویری بیشتر از این تیونینگ تویوتا پرادو و تویوتا هریر به سبک سامورایی ها رو مشاهده کنید تا القای قدرت تویوتا رو نظاره گر باشید  :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی :