جزییاتی که پیش از خرید مگان از قطعات مگان درباره مراکز فروش تجهیزات رنو باید بدانید ! 

لوازم یدکی رنو مگان را از کدام مراکز فروش تهیه و خریداری کنیم تا اطمینان بیشتری نسبت به اصل بودن قطعات خودروی خود داشته باشیم .
رنو مگان تروفی چگونه تحولی در روند استهلاک قطعات رنو ایجاد کرد

متخصصان رنو در سال 2018 از نسخه جدید خودروی رنو مگان آر اس رونمایی کردند .

رنو مگان RS تروفی نام ورژن جدید رنو مگان RS می باشد. رنو در سال 2017  گفت که مگان تروفی تغییرات نسبتا زیادی با نسخه قبلی یعنی مگان RS داشته است و همچنین استهلاک قطعات رنو مگان تروفی نیز با بقیه مدل های رنو تفاوت خواهد داشت .

مگان تروفیپر آپشن ترین از لحاظ قدرت موتور و تجهیزات جانبی در بین مدل های رنو هستند .

نسخه جدید رنو مگان RS می باشد که با برخورداری از قدرت موتور 1800 سی سی  و 4 سیلندر موتور همراه با  توربوشارژر و قدرت 296 اسب بخار و گشتاور 390 نیوتون بر متر  که قابل تعویض در حالت دستی به 400 نیوتون متر و همراه با  یک جعبه دنده فول اتوماتیک آن به 420 نیوتون بر متر خواهد شد . که مدل مگان تروفی 20 اسب بخار و قدرت بیشتر تولید شده توسط این خودرو و 30 نیوتون متر گشتاور بیشتری نسبت به ورژن RS دارا می باشد.

 

مشخصات فنی لوازم یدکی بکار رفته در رنو مگان :

رنو مگان RS تروفی همچنین می تواند گزینه خوبی برای مسابقات دریفت و ... باشد از این رو برخورداری از شاسی مدل کاپ که برای این خودرو بسیار مناسب است و علت بکارگیری آن را در مگان تروفی را علت دستیابی به همین هدف باید  دانست که رنو در قطعات خود سعی در برابری با خودروسازان بزگ جهانی در رده اول را دارد .

رنگ های جذاب مگان تروفی باعث ایجاد حس race در این خودرو میشود .

قطعا تغییر قدرت موتور مگان با توسل به قطعات موتوری مگان تنها تغییر مگان تروفی نبوده  و ارتقا قطعات بدنه مگان مانند درب ها در این مدل صورت گرفته است. سیستم تعلیق و همچنیت قرارگیری دیسک های ترمز با متریال جدید در پشت رینگ ها از جمله نقات قوت ایمنی این خودرو در این سری از تغییرات است.

چزییات بیشتری که از خرید رنو مگان باید بدانید :

مگان RS تروفی مجهز به سیستم هندلینگ چهارچرخه می باشد که باعث می شود که دلیل استفاده از این تکنولوژی در لوازم یدکی رنو مگان این است که هنگام رانندگی در سرعت پایین هنگام عبور از پیچ چرخ های عقب خودرو خلاف جهت چرخ های جلو میپیچند که در کنترل خودرو به راننده بسیار کمک میکند .

همچنین در سرعت بالا چرخ های عقب هم راستا با چرخ های جلو میپیچند که این امر باعث ایستایی بیشتری در خودروی در حال حرکت میشود .

 

داشتن صندلی های مموری دار با طراحی نو  برای خریداران مگان تروفی با پرداخت هزینه این آپشن امکان پذیر است . شباهت صندلی مگان آن را با صندلی خودروهای اسپرت بیشتر اجین میکند . همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع  این صندلی ها در مگان از دیگر آپشن های این رنو میباشد .

رنو مگان تروفی صفر تا صد را در 5.7 ثانیه طی میکند - وزنش 1420 کیلو - و دارای یک گیربکس 6 دنده است .

اگر به دنبال خرید خودرویی اسپرت در رده قیمت میانی هستید و همچنین به قطعات یدکی رنو مگان نیز پیش از خرید خودرو توجه میکنید یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی و قطعات خودرو این خودرو را به شما پیشنهاد میکند .