جگوار بیش از حد گران است و بیش از حد دیزلجگوار XE  اگرچه ممکن است یک مقایسه نادر در مقیاس C-Class، مدل 3 و A4 باشد، اما کمپانی جگوار امیدوار است که 300 Sport جدید رنج زیادی را از سری 3 خروجی خارج کند که هر روز در حال انقراض است - و کمربند C-Class با رضایت راحت، رقابت کلید چرخ عقب.

وزن 300 اسب بخار و همچنین قدرت 296 اسب بخار از یک توربوشارژر 2.0 لیتری و تمام چرخ های جلو، 300 اسب بخار با سرعت 62 مایل در ساعت در 5.7 ثانیه است. به اندازه کافی سریع، اما هنوز هم باریک تر از 254 اسب بخاری BMW 330d است و عملا همان 249 اسب بخاری Audi A4 2.0 TFSI Quattro است. رقیب 376 اسببخار قدرت 3.0 لیتری V6 'S' است.

سایر لوازم جانبی خودرو برای 300 Sport عبارتند از منحصر به فرد بودن و تمیز کردن، دوختن زرد خشن تقریبا در هر سطحی در داخل، به علاوه چرخهای خاکستری آن تیزتر . در عین حال، کل مدل در حال حاضر سیستم 10 اینچی لمسی طرفدار لپ تاپ را به همراه حسن نیت ارائه میدهد با کیفیت بالا از تر و تمیز جدید و mmm - فرش "فرش".

XE 300 Sport: سریع، راحت و به اندازه کافی قوی برای اکثر رانندگان حرفه ای
این XE ممکن است توسط رقبای کم قدرتمند مانند تویوتا ترغیب شود، اما موتور 2.0 لیتری هنوز بسیار چشمگیر است. آن را احساس قوی می کند، پخش گسترده ای از قدرت را ارائه می دهد و ثابت می کند که به ویژه هنگامی که تویوتا لندکروز در حالی که تولید snarl رضایت بخش هنگامی که سخت تر در حالت پویا کار می کرد تصفیه شده است.

اگر چه این موتور هیجان انگیز در حالت عادی نیست، سوئیچ به پویا و موتور برای شگفت آور برای یک چهار دیواری تیز. در عین حال، فرمان رضایت بخش وزن، اما به سادگی دقیق، با چرخ کوچک کوچک. ارائه یک حس خوب کنترل در اطراف خم شدن بدون اینکه بیش از حد شدید باشد، راه اندازی کامل برای یک جگوار کوچک است.

 

سیستم تعلیق این امر را با سقوط سرسام آور تقلید می کند، اما سوار بسیار صاف، احساس خوبی برای جاده های انگلستان محسوب می شود؛ در اطراف گوشه ها کاشته شده است، اما به طرز شگفت انگیزی خوب است. این احساس می کند که جگوار در حال حاضر بیشتر در مورد تعلیق صرف شده است تا در مدل بنزین 197 اسب بخاری بسیار بالاست .

کرسی های بدنسازی بدنسازی به این تصور اضافه شده است، پشتیبانی خوبی از پشت ارائه می دهد، در حالی که شما را در موقعیت بسیار بهتر از XE های کمتر قدرتمند قرار می دهد. رانندگان بزرگتر می خواهند قبل از خرید آنها را امتحان کنند تا مطمئن شوند که راحت می شوند.

در ضمن، گیربکس، خیلی جلا نیست. این به اندازه کافی بسیار صاف و پاسخگو به اندازه کافی برای احساس ورزش است. با این حال، واحد هشت سرعته در معادل BMW ها بسیار سریعتر پاسخ می دهد و به راحتی بوت می شود.

 

 

انتظار می رود که فقط در کمتر از 500 پوند در اینماه و در قرارداد PCP چهار ساله 10،000 دلاری سالانه با سپرده 5،000 پوند پرداخت کنید. در مقایسه، R-Sport ترمز با همان موتور فقط بیش از 400 پوند در ماه است. این جایی است که پول ما می رود تا به خودرویی ادونتیج و عالی تبدیل شود !

XE 20t 200 R-Sport: کمتر راحت و کمتر تیزتر از مدلهای  300 Sport
اگر شما امیدوار باشید که 300 تن از Sport را در یک بسته ارزان تر با مدل 197 اسب بخار 2.0 لیتری درایو عقب به دست آورید، آماده باشید ناامید شوید. حتی در فرم R-Sport، تعلیق بسیار شلوغ تر و کمتر از آنچه در 300 Sport و سبک فرمان و دقیق تر است تشکیل شده است.

موتور در حالت آرام و رضایتبخشی نسبتا صاف و شگفت انگیز است. هر چند سخت تر فشار دهید، و پانچ کمتر از آنچه که در ابتدا فکر می کنید وجود دارد. این هنوز بیش از اندازه برای اکثر رانندگان و بسیار تصفیه شده است، اما نه بیشتر از واحد کشت شده است. جعبه دنده نیز کم است. به اندازه کافی سریع، اما نه همیشه پیدا کردن دنده شما می خواهید.

XE 20d 180 R-Sport AWD: بیش از حد گران است ، بیش از حد دیزل ! عنوانی برازنده این خودرو ...
دیزل هنوز هم در برخی از خودروهای روز مانند تویوتا و ... حس خوبی دارد. اما نه این. موتور 178 اسب بخار با صدای بلندتر از آنچه که در Jaguar انتظار می رود. این عملکرد به اندازه کافی قوی است - حتی با قدرت چرخش درایو تمام چرخ - اما آن را احساس سنگین و موتور تا حدودی مقاوم. دیزاین Mazda 6 به مراتب نرمتر و گستردهتر از قدرت است.

بدتر از آن، گیربکس اتوماتیک این خودرو به طور معمول موتور را در رگ های کم کافی نگه می دارد تا بسیاری از ارتعاشات را پرتاب کند. با این حال، به حالت مسابقه ای تبدیل شده و چرخ دنده های پایین تر را انتخاب می کند و بسیاری از سر و صدای موتور را خاموش می کند. در حالی که به اندازه کافی صاف به طور معمول، چرخ دنده کمی ناگهانی در هنگام تغییر و در رانندگی سریعتر، نیز وجود دارد.

به طرز شگفت انگیزی ، فرمان بهتر فرمانپذیری دارد و اعتماد به نفس بیشتری نسبت به 200 گالن بنزین دارد. سواری نیز صاف تر و دقیق تر از فرمان دوچرخه است. همانطور صندلی های جلو نسبتا گسترده ای بکار گرفته نشد که بسیار راحت باشد، پشتیبانی کمی از صندلی ها و عقب به شکل عجیب و غریبی پیدا کرد.

قضاوت با شما !
V6 ممکن است رفته باشد ، اما 296 اسب بخار توربوشارژر 2.0 لیتری در 300 Sport مناسب XE خوب است ، ارائه می دهد مقدار زیادی قدرت موتور مه بسیار عالی و پرتوان کار انتقال نیرو را انجام میدهد ، رانندگی و راحتی قابل ملاحظه و roadholding. این موتور را با مشخصات R-Sport بدست آورید و این باعث می شود که مقدار زیادی از معادله را به دست آورید اگر سوار شلوغ باشد.

با این وجود، خودرو خودرویی دیزلی سخت است که در مقایسه با خودروهای تویوتا مورد هزینه PCP جگوار توجیه شود سخت است ، در مقایسه با 287 پوند برای بنزین با قدرت 197 اسب بخار. بله، دیزل سوخت کمتری دارد، اما از آنجایی که این موتور این زیبای خفته با شکوه ترین نیست ، ما می توانیم به راحتی قضاوت کنیم. بنزین، در عین حال، دارای یک موتور دلپذیر تر است اما رانندگی اسپرت  نیز امتیازی بسیار عالی برای این خودروی جگوار محسوب میشود .

بنابراین، اگر میخواهید یک جگوار بخرید تعلل نکنید .

 

تهیه شده در سایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی و قطعات خودرو

www.yadakbin.com