خودروهای کیا kia شعله ور در آتش !تعداد خودروهای کیا kia که آتش سوزی را ادامه می دهند، باعث افزایش نگرانی می شود .آیا مشکل از قطعات کیا kia است ؟ یا رانندگان این خودروها ؟

نگرانی رو به رشد است زیرا تعدادی از وسایل نقلیه کیا در شعله های آتش در اینجا در منطقه خلیج تامپا همچنان صعود می کنند. ابتدا آتشفشان خود را در ماه آوریل کشف کردیم. حالا ما می خواهیم که چرا تنظیم کننده های فدرال بیشتر کار نمی کنند و برای دریافت پاسخ از تولید کننده چه کاری انجام خواهند داد.

در تماس 911، یک شاهد توصیف یک کودک را از یک SUV سوزاننده در کنار بزرگراه 27 در شهرستان پولک کشیده شده است. دانیل آدامز، همسرش کریستینا و فرزند 13 ماهه خود، در ماه مه در کیا کشته شدند.

یکی دیگر از صاحبان کیا kia می گوید اتومبیل خود را در شعله های آتش در هنگام رانندگی افزایش یافته است

یکی دیگر از راننده های تامپای خلیج گزارش می کند که KIA خود را در شعله های آتش گرفت و پارک کرد

زن و شوهر داونپورت می گویند که آنها خود و فرزند خود را با ثانیه برای از دست دادن قبل از شعله های آتش سوزی 2013 Sorento.

تیشا ون آلن می گوید او در سال 2012 Optima خود به خود به آتش کشانده می شود، در حالی که در هفته های پیش در جاده ممفیس راه می رفت. ون آلن دوم قربانی اپتیمای دوم است که به ما می گوید که نمی تواند درب را باز کند. در مورد او، یک گذرگاه متوقف شد و درب او را باز کرد.

صدها تن از رانندگان KIA در سراسر کشور گزارش مشابه با اداره ایمنی حمل و نقل ملی در بزرگراه. اما دو مدل برجسته هستند. 91 شکایت شامل Optimas و Sorentos 2011 تا 2014 هستند. بسیاری از این وسایل نقلیه در حال حاضر در معرض ناکارآمد موتور قرار دارند.

هفته ها پیش از آتش، کیا موتور را در Adams 'Sorento جایگزین کرد. ما با 9 راننده KIA گفتیم که وسیله نقلیه آنها به زمین سوخته است.

برای قرار دادن آتش سوزی به چشم انداز ما در SUV ها و سدان های مشابه اندازه نگاه کردیم. طی یک دوره سه ساله فورد، تویوتا و هوندا SUVs بین یک تا دو آتش سوزی گزارش شده است. داده های NHTSA برای تویوتا کمری 2013 و هوندا Accord شامل مجموع گزارش های دو آتش است.

ما برای تحقیق در مورد وسیله نقلیه آدامز، تحقیق آتش فشانی Rich Meier از Meier Fire Research را انجام دادیم.

او آتش را در قسمت عقب موتور محفظه تشخیص داد، اما نمی توانست علت آن را دقیقا مشخص کند. سوالات ما باعث شد KIA سه خودرو را در داستانهای ما بررسی کند.

کیا در یک ایمیل به ما گفت. "Kia Motors America (KMA) به طور مستقیم با مشتریان کار می کند و نتایج بازرسی را مستقیما به آن مشتریان ارائه می دهد. اگر مشخص شود که یک آتش سوزی نتیجه یک موضوع مرتبط با تولید است، KMA با مشتریان کار خواهد کرد تا به هرگونه هزینه یا هزینه ای که ممکن است از آن برطرف شود، کار کند. "

سناتور بیل نلسون پس از دیدن یکی از داستانهای ما، به NHTSA برای تحقیق کامل شکایت کرد. اما آژانس بررسی خود را به دو یادآوری در حال حاضر در محل محدود کرده است.

نظارت بر مصرف کنندگان از جمله اتحادیه مصرف کنندگان، NHTSA را متهم به عدم حفاظت از امنیت عمومی می کند، نه به طور جداگانه بررسی آتش سوزی.

اکنون کمیته لوازم یدکی حمل و نقل مجلس سنای ایالات متحده در حال بحث در مورد این است که آیا یک جلسه سنا را دعوت کند که سازندگان قطعات کیا KIA را مجبور به سوء استفاده از سوء قصد در مورد آتش سوزی کند و چه چیزی باعث آنها شود.