دنیای بلبرینگ ها bearings در صنعت حمایت از تکامل خودروهابلبرینگ ها bearings  در صنعت حمایت از تکامل خودروها
 

ما به راحتی زندگی مردم را با شادی و لذت بردن تغییر خواهیم داد. ماشین دارای چنین جذابیتی است. بنابراین، نوع صنعت در صنعت خودرو چیست؟ به عنوان مثال، قطعات الکتریکی، اجزای سیستم درایو را مانند دستگاه انتقال قدرت مانند باتری، باتری، ترمز، لاستیک، بلبرینگ، مانند قطعات داخلی، تولید کنندگان به قطعات و مواد با گرد هم آوردن فناوریهای مربوطه و نقاط قوت، از خودرو اتومبیلهای ژاپنی که ایمنی و راحتی را در بر می گیرند، با طراحی های زیبا و شیک در بازار متولد شده اند. در حقیقت، خودروها از قسمتهای بیشتری از تصور ساخته شده اند و تولید کنندگان زیادی هستند که از توسعه و ساخت قطعات خود حمایت می کنند. به تازگی، گسترش کانال های فروش تر از همیشه به تولید کنندگان خودرو های معمولی است به آسیا و شمال امریکا، که در آن ادامه است تولید داخلی، خودرو خود را در عملکرد پیشرفت، همچنین فن آوری بالاتر ساخته شده است در نظر ایمنی. NTN به عنوان تولیدکننده یاتاقانهای ضروری برای توسعه و ساخت اتومبیل، از تکامل و آینده خودروها پشتیبانی می کند.

برای به طور چشمگیری بهبود عملکرد "جابجایی بلبرینگ "

قطعات مهم بلبرینگ برای کاهش اصطکاک ایجاد شده در هنگام حرکت چیزها، بلبرینگ. بلبرینگ ضروری برای هر قسمت دوار از ماشین در اتومبیل برای پشتیبانی از تکامل عملکرد گنجانیده شده است. برای مثال، حتی برای انتقال، فرمان، پاها و موتورها. به هر حال، این تحمل، آن را یک عملکرد بسیار متنوع است. آیا می توانم قدرت در زمان راه اندازی را ذخیره کنید، یک مقاومت کوچک می تواند روان کننده ذخیره کنید، سایش کمتر، Suguremono در حال اجرا هزینه، که تمام توابع و ویژگی های از قبیل ... می توانید دقت در طی یک دوره زمانی طولانی حفظ کند. البته، بازار یاتاقان ها به تنهایی صنعت خودرو محدود نمی شود. کشاورزی، تجهیزات برای تولید مواد غذایی، مانند پارک های چند طبقه ماشین، تجهیزات پزشکی، هواپیما، و غیره، من یاطاقان همه مطمئن در محصولات ساخته شده از یک دستگاه و دستگاه که دیده می شود هستند، همچنان به انجام عملکرد وجود دارد تا زمانی که چیزهای در حال حرکت در جهان وجود داشته باشد، یاتاقان نیز از تکنولوژی خزیدن و پشتیبانی می کنند. این نیز برای ایجاد محصولاتی که منجر به آینده می شود ضروری است.

 

 

بلبرینگ NSK برای اولین بار در ژاپن در سال 1916 تولید می کند و از آن زمان به توسعه صنایع مختلف کمک کرده است.

در حال حاضر به عنوان یک تولید کننده تحمل کننده جامع، ما نیازهای خود را در طیف وسیعی از زمینه ها برآورده می کنیم.

در اینجا من کمی درباره یاتاقانها معرفی خواهم کرد.

(برای کسانی که میخواهند بیشتر در مورد یاتاقانها بدانند، لطفا از «بنر راست» «مقدمه ی تحویل» را بخوانید.)

استفاده از بلبرینگ در مکان های آشنا بسیار جالب است.

به عنوان مثال بلبرینگ یک ماشین . این خودرو نرمال استفاده شده است همچنین یاطاقان 100 تا 150 یا بیشتر است. در صورتی که هیچ بلبرینگ، یا خرخر چرخ، با یا دیگر درگیر دنده انتقال، ماشین قادر نخواهد بود به اجرا هموار.

علاوه بر این، بلبرینگ نه تنها اتومبیل، قطار و هواپیما، ماشین لباسشویی، یخچال، تهویه مطبوع، جاروبرقی، دستگاههای کپی، رایانه های شخصی، تا Hatewa جهان دور از ماهواره انسان ساخته شده، گنجانیده شده به هر دستگاه، کارایی بالا از دستگاه، صرفه جویی در انرژی این کمک می کند با این حال، چون متاسفانه تحمل شده است در سکوت تحت شرایط سخت از مکان است که به چشم، از جمله در یک ماشین قابل رویت نیست کار، ما کاملا از این فرصت برای دیدن یاطاقان معمولا ندارد. به همین دلیل است که یاتاقانها قطعات ضروری برای دستگاه برای نشان دادن توانایی های آن ثابت است.

املاء بلبرینگ "Bearing" است، به این معنی "پشتیبانی" برای "خرس" یا "تحمل". در ژاپن که از بلبرینگ اما به نام "بلبرینگ (بلبرینگ)"، این است که "تحمل" به حمایت خرس "، و دور و چرخش دور محور،" پاسخ پشتیبانی به محور " از این دلیل است که ".

فوق پایه ی اصلی "تحمل نورد" است.

ساختار اصلی "نورد غلتک" بسیار ساده است و از چهار عنصر تشکیل شده است.

 

عملکرد اصلی تحمل این است که "به طور عمده اصطکاک دستگاه را کاهش دهد". به عنوان یک شایستگی که تحمل با کاهش اصطکاک متولد می شود،

    کاهش اصطکاک باعث افزایش کارایی دستگاه می شود.
    با کاهش سایش، عمر دستگاه افزایش می یابد.
    با جلوگیری از تشنج، تخریب دستگاه از بین می رود.

سه وجود دارد.
بلبرینگ اصطکاک را کاهش می دهد، به طور موثر انتقال قدرت، کمک به صرفه جویی در انرژی. این دلیل آن است که گفته می شود "یاتاقان ها به محیط جهانی دوستانه هستند".

 

ماشین و هواپیما، انواع مختلفی از لوازم الکترونیکی مصرفی مانند، ما پر از انواع آشنا در تجهیزات با عملکرد بالا است، می کند اما آن بسیاری است که به ساختار داخلی خود آشنا هستند ندارد. به خصوص تعداد کمی از افرادی که می دانند چه چیزی را "تحمل" در میان این بخش از تجهیزات می نامند. در اینجا من می خواهم توضیح می دهم که یاتاقان هایی که برای پشتیبانی از عملکرد بالا این دستگاه ها در هسته توسعه داده شده است.
تحمل چیست؟

اول از همه، من می خواهم به توضیح دانش پایه مانند نقش های انجام شده توسط یاطاقان.

هنگامی که تحمل و آسان خواهد بود که می گویند، یک اصطلاح کلی قطعات مکانیکی برای حمایت از محور که چرخش است، در ژاپنی که گاهی اوقات به عنوان "تحمل" می گویند. به طور خاص، آن را به چرخ ها، چرخ دنده ها، توربین ها، روتور ها و غیره اشاره دارد. بلبرینگ برای پشتیبانی از این حرکت در محصولات کار می کنند.

هنگامی که تحمل آن نقش دارد به گفته دیگر، زمانی که قطعات مانند چرخ، چرخ دنده بلبرینگ در بالا شرح داده شده است آزادانه چرخش و نگه داشتن شفت های دوار در موقعیت صحیح، اصطکاک تولید شده که در حال حرکت اشیاء این است که کاهش یابد. به خصوص نمی اصطکاک بزرگ تنها از دست دادن قدرت را افزایش می دهد، زیرا گاهی اوقات یک شکست ناشی از افزایش درجه حرارت، نقش فن آوری تحمل بالای بلبرینگ ایفا می کند به این معناست که جلوگیری از آنها را پیدا خواهد کرد بسیار بزرگ است.
نوع بلبرینگ

بلبرینگ عمدتا به "یاطاقان لغزش" و "یاطاقان نورد" طبقه بندی می شود. بیایید ویژگی های این دو نوع یاتاقان را ببینیم.

اول از همه، آن است که در مورد لغزش یاطاقان. عملکرد یاطاقان ¬ های کشویی، برای ایجاد یک فیلم نازک بین شفت و تحمل است، یکی از ویژگی های است که می چرخد ​​در حالی که کشویی برای قرار دادن چنین به عنوان روان کننده نفت وجود دارد. در نتیجه، آن امکان پذیر می شود برای تماس با شفت و بلبرینگ در یک جنبه گسترده، آن است که به عنوان مقاومت در برابر بارهای بزرگ است.

در همین حال نورد مشخص شده است که در بین حلقه درونی و حلقه بیرونی بلبرینگ به قرار دادن عناصر نورد (غلتک ها یا ساچمه) چرخش، در نتیجه نیز وجود دارد که مزیت کشویی به آرامی چرخش بلبرینگ. علاوه بر این، شکل یاطاقان غلتکی در سطح بین المللی متحد است و همچنین یک ویژگی بزرگ است که به طور گسترده تولید می شود.

یاطاقان نورد دو نوع "بلبرینگ (بلبرینگ)" و "یاطاقان غلتکی (رولر)"، یاطاقان ¬ های توپ که توپ بین حلقه درونی و حلقه بیرونی بلبرینگ، نه توپ "هنگامی که" قرار داده وجود دارد غلتک نامیده می شود. علاوه بر این، "یاطاقان توپ، شعاعی" به ویژه در میان بلبرینگ، تا به محبوب در جهان گسترده شده است، همچنین یکی از ویژگی های است که تولید کنندگان در سراسر جهان را اتخاذ کرده اند و تولید وجود دارد.
 
کاربرد اصلی بلبرینگ

در نهایت، ما نمونه هایی از بلبرینگ را معرفی می کنیم که از یاتاقان ها و برخی از نمونه هایی از استفاده در داخل محصولات استفاده می کنند.

بخش پس سوز موتور عقب مانده از دل این هواپیما در هواپیما، اند بلبرینگ های برای به منظور حمایت از سیستم، مانند یک جعبه دنده استفاده می شود. بلبرینگ سیلندر و بلبرینگ توپ شیار عمیق نیز در این بخش استفاده می شود.

اتومبیل در مقابل، موتور، کمپرسور، و یاطاقان در مکان های مختلف از جمله به عنوان یک دستگاه هیدرولیک استفاده می شود، تعداد تا 100 یا بیشتر. علاوه بر این، انواع همچنین متنوع هستند، یاطاقان ¬ های توپ یاطاقان توپ، شعاعی، محوری است شده است، رولر، مانند غلتک مخروطی استفاده می شود.

بلبرینگ نیز در ژنراتورهای باد استفاده می شود. در میان از توربین های بادی، دریافت بار اعمال شده توسط باد دریافت در تیغه، برای دوام بالا به خصوص لازم است به یک بخش مهم برای حمایت از شفت اصلی، یاطاقان توپ، شعاعی، زاویه تماس با یاطاقان توپ، یاطاقان غلتکی استوانه ای، غلتک سوزن ما بلبرینگ هایی مانند.

به غیر از این به دفتر تامین بلبرینگ که شامل یک ماشین کپی و یا یک ماشین چاپ نیز، نیز به محصولات الکترونیکی مصرفی از جمله یخچال و ماشین لباسشویی متصل است، آن به طور گسترده ای استفاده می شود. علاوه بر این، اسباب بازی که با سرعت بالا به نام "چرخ دنده دست" تبدیل می شود که در سال های اخیر محبوب شده است نیز از قطعات بلبرینگ ساخته شده است.
خلاصه

به این ترتیب، انواع فراوان یاتاقانها به سادگی وجود دارد، هر کدام ویژگی های مختلفی دارند. علاوه بر این، با استفاده از تفاوت ویژگی های خود، بلبرینگ در بسیاری از محصولات آشنا استفاده می شود، زندگی ما توان گفت به در سایه حمایت شود.

 

تولید بلبرینگ کارخانه ای

 

بلبرینگ توپ (بلبرینگ توپ، شعاعی) قطعات برای دریافت و حمایت از شفت های چرخش با ماشین آلات دقت مانند ماشین. یاطاقان توپ تطبیق پذیری بالا در میان یاطاقان در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مانند ترمیم یا جایگزینی قطعات درایو چرخ مانند یک دوچرخه یا یک مدل راه آهن استفاده می شود. مواد اغلب کسانی هستند که ساخته شده از کربن بالا مواد فولاد کروم بلبرینگ، آن است که توسط می توان در یک ارتعاش بالا و نویز کم چرخش از گشتاور اصطکاک کوچک است مشخص می شود. مواردی از قبیل نوع سپر پر شده با گریس به منظور داخلی به منظور بهبود نوع باز و سهولت استفاده از آن طرف از باز تحمل، نوع مختلف است. همچنین مشخصات مقاوم در برابر حرارت وجود دارد که تحت پوشش درمان پوشش فسفات قرار گرفته است، بنابراین بهتر است با توجه به کاربرد انتخاب شود.

 

 

سری JTEKT EXSEV مطابق با محیط / شرایط استفاده خاص است

همراه با پیشرفت تکنولوژیکی در سال های اخیر، محیط زیست و شرایط مورد نیاز برای یاتاقان بسیار پیچیده و متنوع هستند.
و یا استفاده در محیط های خاص مانند خلاء پاک، درجه حرارت بالا، محیط های خورنده، مغناطیسی، عایق، در تحمل یک عملکرد خاص مورد نیاز است، از قبیل سرعت بالا،
یاطاقان اصلی از فولاد یا روان کننده های تحمل پذیر مانند روغن و گریس استفاده نمی شود.
در JTEKT، برای مقابله با این محیط های مختلف، عملکرد ویژه مورد نیاز برای بلبرینگ
ما در حال توسعه گروه محصولات برای بلبرینگ های ویژه (سری EXSEV).
ویژگی ها و نقاط قوت سری EXSEV برای محیط های خاص

سری EXSEV یک سری از بلبرینگ است که از مواد بلبرینگ و روان کننده های متفاوت از معمولی استفاده می کند تا به برنامه های محیط زیست مختلف برسد.
فولاد ضد زنگ به عنوان یک مواد بلبرینگ استاندارد استفاده می شود، فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی با توجه به برنامه های کاربردی دیگر، سرامیک، استفاده از فولاد ابزار با سرعت بالا.
همچنین به عنوان بلبرینگ  پلیمر مبتنی بر فلوئور، پوشش دیسولفید مولیبدن، رزین، فلز نرم و غیره
انواع فراوان یاتاقان ها و روان کننده های جامد وجود دارد.
با ترکیب این مطابق با کاربرد و هدف، می توان آن را در محیط خاص مانند تمیز · خلاء · درجه حرارت بالا · خوردگی،
این عملکرد خاص مانند غیر مغناطیسی، عایق و سرعت بالا را درک می کند.
به ویژه یاتاقانهای سرامیکی، اولین محصولات JTEKT هستند که باید تولید شوند، با دستاوردهای قوی و دانش فنی به عنوان نقاط قوت.
جستجو بر اساس محیط (محیط مخصوص) · عملکرد مورد نیاز

 

بلبرینگ با افزایش سرعت چرخش با عناصر نورد سرامیک

بلبرینگ فوق العاده چرخش با سرعت بالا از ماشین ابزار و توربو شارژر، دستگاه شتاب سریع و یا کاهش سرعت مورد نیاز است، در یک نمونه تحمل لغزش به دلیل نیروی گریز از مرکز و لحظه ای ژیروسکوپ تولید شده در عنصر نورد که می چرخد ​​بلبرینگ، کند سرعت چرخش مورد نیاز از دسترس نیست موارد وجود دارد
در  بلبرینگ JTEKT، در مقایسه با فولاد بلبرینگ معمولی، با استفاده از یک سرامیک چگالی کم، توسط روشن جرم عناصر نورد، به منظور کاهش لغزش به دلیل نیروی گریز از مرکز و لحظه ای ژیروسکوپی، آن ارائه می دهد عملکرد با سرعت بالا بسیار عالی .
علاوه بر این، بخش محور اصلی ماشین ابزار، سرعت فوق العاده بالا، شتاب سریع و یا کاهش سرعت، استحکام بالا، خواص مانند افزایش درجه حرارت پایین در همان زمان مورد نیاز است. JTEKT سری های hija billy را برای پاسخگویی به این خواسته ها توسعه می دهد.
داده های عملکرد چرخشی با سرعت بالا
از دست دادن قدرت در هنگام چرخش با سرعت بالا

شکل بلبرینگ مقایسه ی کاهش قدرت بین یاتاقان های سرامیکی و یاتاقان های عمومی را نشان می دهد. بلبرینگ ترکیبی به طور قابل توجهی از بین رفتن قدرت بلبرینگ در هنگام چرخش با سرعت بالا، کاهش می یابد. اثر افزایش می یابد به عنوان سرعت افزایش می یابد. همچنین، از آنجا که ترکیب بلبرینگ سرامیکی دارای مقاومت تشنجی بلبرینگ عالی است .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دنیای بلبرینگ ها میتواند به سایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی مراجعه کنید .