رینگ چرخ ها در طراحی نسخه های جدید اتومبیل های قدیمیرینگ چرخ ها: طراحی نسخه های جدید اتومبیل های قدیمی
تجدیدنظر کردن اتومبیلها از گذشته، روندی است که ما آن را تحسین میکنیم. ما دوازده ماه از تاریخ گذشته ما دوباره تلاش می کنیم - با نتایج مخلوط

اغلب از شما ممکن است فکر می کنم، خودرو های جدید توسط افرادی که اسم آنها در نشان نمی پوشند ایجاد شده است.

سازندگان خودرو، ولوو FH به ویژه شروع به کار با شرایط ویژه مانند افزایش سریع بازار چین و سرکوب برق و خودمختاری، از کمک متخصصان محرمانه که در حال تصور کردن، سبک، مهندس و ماشین های آماده جدید برای تولید هستند، از بین می روند انگار هیچوقت اتفاق نیفتاده. بریتانیا انتخاب خوبی از چنین مشاوره های متخصصی دارد و کسب و کار شلوغ است.

هنگامی که تصمیم گرفتیم کریسمس کریسمس موفق کریسمس سال گذشته را از تجدید نظر یک چهارگانه از کلاسیک های دوست داشتنی (از طریق طراح مسکن ما بن ساتلل یوود) تکرار کنیم، به نظر می رسید که آنها را با سازندگان اثبات شده توسط خودرو ارزیابی کنیم.

ما مجددا به Envisage Group، مشاوره مبتنی بر Coventry، که با آن، چند سال پیش، ما را ایجاد و بخش مهندسی سالن الکتریکی پنج درب جدید را برای 10-15 سال از این پس در بر داشت. این بار، چهار نفر از ما پیشنهاد جدیدی را برای خودروهای قدیمی پیشنهاد دادند - یک جایگزین مرسدس A-Class، Audi A2 جدید، یک آلفارومئو Duetto و یک کراس فورد کاپری - و هر یک توجیه کوتاه مفهوم را نوشت. این ها برای کارآمدی، تجدید نظر در بازار و محتوای نوآورانه توسط یک تیم Envisage سه نفره به رهبری مهندس پل آرکستن، با مدیر پروژه کریگ Bonham و مدیر مهندسی استوارت اسمیت، همه در بسیاری از پروژه ها و دیگر شرکت ها تجربه - اما قادر به در مورد هر کدام از این موارد بسیار صحبت می شود، مانند رمزگشایی در ایجاد خودرو.

با این حال، صحبت کردن درباره پروژه های ما چیزی بود که تیم خوشحال کرد. نه به این دلیل که واکنشهایشان همه موسیقی شیرین به گوش ما بود

استیو کرولی: فورد کاپری

آنچه که من می خواهم از این کوپه فورد کوپا قرن بیستم که بسیار موفقیت آمیز است، استفاده کنم - برچسب تبلیغاتی جذاب است که همیشه با آن کنار می آید: "خودرویی که همیشه به خودت قول دادی". برای خودروهای آجری، این اتومبیل ها همیشه در پشت ذهن خیره می شوند.

جدی در مورد ساخت کاپری جدید جدی بگیرید و به زودی به مشکل وارد شوید. هر ماموریتی که مجددا یک اروپایی 2 + 2 طولانی بینی ایجاد کند، به دو مشکل اساسی رسیده است: در ابتدا، این موضوع که نیروی متقابل فورد جلو و عقب موجود در این قسمت از اقیانوس اطلس وجود ندارد؛ و در مرحله دوم، این واقعیت است که کوپه ورزشی بهترین فروش اروپا در حال حاضر یک فورد - موستانگ است. بدون تردید در راه اندازی علیه آن.

افرادی که تصویر عملکرد فورد را در دهه 1960 به همان اندازه بالا ساخته اند، چه کسانی انجام داده اند؟ خوب، در قطعات ولوو کمی بیش از یک سال پیش، فرزندانشان توضیح دادند که طرح بزرگ فورد برای استفاده از نام های نمادین برای فروش اتومبیل های برقی اول است. برای من، کاپری در رتبه اول اسم فورد بزرگ قرار دارد، اما چه نوع ماشین الکتریکی معنی دارد؟ چه نوع ماشین الکتریکی خودم را امیدوار می کنم؟ سالن های الکتریکی در همه جا هستند و کاپری هرگز اتومبیل خانوادگی نیست. SUV ها به شدت به فروش می رسند، اما برای کاپری جعبه ای هیچ استدلالی وجود ندارد. چالش این است که چیزی را پیشنهاد دهیم که اصطلاحات آن جمع و جور، شیک، چابک، حداقل نیمه ورزشی و، بالاتر از همه، مربوط به زندگی مدرن است. پس از همه، این کاپری اصلی به خوبی کار کرد زیرا آن زمان در زندگی مردم قرار داشت.
به همین دلیل من پیشنهاد جدید کاپری را به عنوان یک نوع کوپه فزیکی کوچک، با رانندگی الکتریکی بالا، یادآور یک سوپاپ، مفهوم آستون مارتین DBX را کاهش داد، اما با ریز یک Ecosport فورد، شاید به علاوه یک اینچ یا دو. به این ترتیب، خودرو می تواند افتخار و عملی باشد، با sportiness در chucked در، و ارتفاع آن می تواند فضای باتری را راحت تر از یک سالن.

می توان یک کمی سختی در جاده ها ایجاد کرد، با طراحی چرخ و رانندگی تایر، اضافه کردن شخصیت همراه با مشبک غیر سازمانی (هیچ چیز می گوید "جریان اصلی" بیش از یک شرکت مشبک). سقف خطی رادیکال نیز ضروری است. من می بینم یک صندلی عقب فابوکو یک کمربند رو به افزایش، با ظاهر بیش از حد عجیب تر از شما معمولا در یک ماشین کوچک را ببینید، هر چند هرگز بیش از حد. این یک سوال از تعادل است. طراحان بزرگ همچنین ممکن است یک جزئیات یا دو، شاید حتی یک پنجره عقب پنجره، برای بازپس گرفتن کاپری اصلی پیدا کنید. مطمئنا می خواهم آنها را ببینم.

یک نیاز، یا به زودی، به نظر من، برای ماشین های الکتریکی مقرون به صرفه است که جمع و جور، ورزشی و، بالاتر از همه، کمی خاص است. در حال حاضر هیچ چیزی در این فضا وجود ندارد و مشتریان بی تاب هستند.

دیدگاه کارشناس: چیزی شبیه آن نیست

"این واقعا ما را به فکر، عمدتا به این دلیل که در بازار چیزی شبیه آن نیست. این جایی است که ما با آن مواجه هستیم: این به خریدار کمک می کند، هرچند که هم الکتریکی سریعا در حال انجام است و هم معماری متقاطع مد روز است.
"شما می توانید راحت از این واقعیت است که هیچ خودرویی مانند این در اندازه انتخاب شده و محدوده قیمت وجود دارد - شاید شما یک ماشین به عنوان خاص و روند تنظیم به عنوان مینی جدید کشف شده است - و یا شما می توانید از آن هشدار داده شده است. یا شاید این یک ماشین است که هیچ کس نمی خواهد.

"این نیستآشکار است که پلتفرم موجود شما این قابلیت را با توجه به ابعاد و این که الکتریسیته است، ایجاد کنید. اما ما پیشنهاد را مبنی بر این که استراتژی فورد برای آینده خودروهای اروپایی برای پیوستن به نام های نمادین و اشکال به آنها برای کسب اعتبار و توجیه قیمت های بالاتر خواهد بود را یادآوری می کنیم. از این دیدگاه، کار می کند. "

مت جلو: آئودی A2

چگونه برای احیای آئودی A2؟ فقط خط تولید اصلی را دوباره راه اندازی کنید. A2 تا کنون پیش از آن زمان ماشین بوده است که شاید تقریبا برای آن آماده باشد. البته من شوخی میکنم من فکر می کنم برخی از بیت های A2 اصلی باید بروند. ما باید ابتدا دیزل ها را بخریم، هر چند که 1.4 TDI اصلی برای 119g / km خوب بود و 65.7mpg - 18 سال پیش. بعدها 1.2 لیتر دیزلی به طور متوسط ​​94 پالم بود. کلید A2 تا سال 2018 صرفه جویی بود که تنها 895 کیلوگرم را به دلیل اندازه کوچک و ساختار آلومینیومی آن، وزن کرد. همچنین دارای آیرودینامیکی بسیار لغزنده بود.
A2 امروز نمی تواند بسیار سبک باشد، زیرا نسخه جدید، اگر آن را مطابق رویکرد پیش رو از سلف خود، مطابق با پلت فرم الکتریکی MEB گروه فولکس واگن، کف کامل باتری و یک موتور الکتریکی در یک طرف یا دیگر. به این معناست که درست همانند 18 سال پیش، به سختی کسی خریداری می کند؛ چرا که مگر اینکه شما بتوانید آن را در خانه بچرخانید و رفت و آمد قابل پیش بینی داشته باشید، شما خودتان را به غرب وحشی از شبکه شارژ دولتی افشا می کنید. و هیچکس این کار را انجام نخواهد داد مگر اینکه آنها مجبور شوند، به همین دلیل است که همه ما به زودی خواهیم بود.

Powertrain کنار، برای تغییرات کمی جدید A2. A2 به ظاهر یکپارچهسازی با سیستمعامل تکیه نکرد، به همین دلیل هنوز هم به نظر می رسد تازه است. ستون های درب ضخیم آن برای حفاظت از سقوط و ریزش آن، پنجره عقب بالا و همراه با پنجره کوچک ساخته شده برای هواپیما خوب، اما آسیب دید. امروزه سنسورهای کورس پات و دوربین های پشتی می توانند آن را حل کنند.

هیچ اصلاحی برای A2 سخت نیست، صرف نظر از این واقعیت است که ما به EVs و Audis عادت کرده اید سوار شدید و هیچ کس به نظر می رسد به نظر می رسد.
تنها موضوع اصلی A2 این است که چند نفر از آنها آئودی موفق به فروش، که با توجه به آن از قیمت حدود 16،000 پوند، حاشیه سود متعادل بود. امروزه ما برای آئودی کوچک هزینه زیادی می پردازیم، بنابراین دنده ها را مجددا راه اندازی می کنیم و قیمت A2 جدید را از 30،000 پوند افزایش می دهیم.

دیدگاه کارشناس: چه کسی آن را خریداری می کند؟

"شما باید خودتان بپرسید که چرا آئودی هرگز یک A2 دیگر ساخت. چند نفر آنها را دوست داشتند و هنوز هم انجام می دهند، اما سوالات زیر: چگونه مطمئن شوید که این خودرو درخواست تجدید نظر دارد؟ USP چیست؟

"ما فکر می کنیم فروش آن مشکل است. مطمئنا، A2 اصلی نور بود، اما در حال حاضر این محصول از لوازم یدکی ولوو در حال تولید نیست و اصلی نیز دارای مسائل مربوط به هزینه های جدی مانند بال های پلاستیکی خاص و یک سیستم تهویه مطبوع در محیط داخلی است.

"پیشنهاد Autocar می تواند خیلی بیشتر رادیکال، بیشتر edgy، ما فکر می کنیم. طراحی پیشنهادی به نظر نمی رسد بیش از یک اقدام متوسطه در مدل اصلی. سقف کمی متفاوت است، اما ما می توانیم مشکلات را با درگیری و خروج صندلی عقب پیش بینی کنیم. پس از گفتن این همه، بسته به پرخاشگری اهداف هزینه، کار بسیار دشوار نخواهد بود. "

هیللو هولوی: مرسدس کلاس A (Mk1)

این 21 سال از زمان شروع کلاس مرسدس کلاس A بدست آمد. به دلایلی، ویدئوی وسیله نقلیه آینده ای که در حال چرخش در طی آزمایش توسط یک مجله موتور سوئدی سوار شده بود، به سرفصل های تلویزیونی در سراسر جهان رسید و عبارت "test elk" وارد واژگان ما شد.

دلیل اصلی این که A-Class جدید - فقط 2000 سال قبل در آن زمان ساخته شده بود - زمانی که به شدت در معرض یک مانع به سر برد، دلیل آن بود که اینقدر بلند و کوتاه بود و یکی از دلایل آن چنان بلند بود که " پلت فرم ساندویچ.

کفپوش دو طبقه، که به فضای خالی تحت طبقه تخت کلاس A اجازه داده شد، دارای تعدادی از توابع بود. در صورت برخورد پیشانی، موتور مجبور به نصب در زیر کف به جای داخل کابین قرار گرفت. نشستن مسافرین بالا نیز ایمنی جانبی جانبی را بسیار بالا می برد.

در آن زمان - و این 21 سال پیش بود، به یاد داشته باشید - مهندسان مرسدس نیز پیشنهاد کردند که این فضا نیز می تواند برای ذخیره باطری برای یک کلاس الکتریکی A یا مخزن گاز برای یک نسخه سلول سوخت استفاده شود.

در حقیقت، تجربیات هیدروژن سوخت سلولی کلاس اصلی A و کلاس جانشین B آن ساخته شده است. (من چند سال پیش در ماشین آینده خودروی RAC از Brighton به لندن رانندگی کردم.)

مرسدس مفهوم مفهوم ساندویچ را فاش کرد، گفت که فروش پایین فروش موتور و موتور گیربکس را به صورت بسیار گران قیمت انجام می دهد. اما من هنوز عاشق این ایده هستم.

طبقه مسطح و چرخ دنده کج به نظر می رسد برای یک بسته فوق العاده بزرگ. (A-Class اولیه 70٪ از طول کلی خود را به فضای مسافری و فضای خالی داد.) صندلی های قابل جابجایی را به این مفهوم تبدیل می کند به یک وانت، و یا آن را بدون صندلی برای یک وسیله نقلیه تحویل سفارشی ساخت.

این مفهوم از هر دو توسعه دهنده آزمایشی کلاس B و تویوتا تاکسی ژاپنی جدید الهام گرفته شده است که دارای یک موتور هیبریدی بنزین است که با سوخت LPG کار می کند. محدوده ای که گسترش می یابدpt بسیار برای آن است، به ویژه هنگامی که آن را با گاز CO2 کم آلودگی استفاده می کند.

استفاده از گاز طبیعی همچنین به ما اجازه می دهد تا از شبکه گسترده حمل و نقل در زیر پای ما استفاده کنیم. و بر خلاف قدرت باتری خالص، مخازن گاز بسیار سبک تر و بسیار ارزان تر هستند و محدوده وسیله نقلیه تحت شرایط آب و هوایی تحت تاثیر قرار نمی گیرد. دو دهه پس از آن راه اندازی شد، مفهوم مهندسی اصلی کلاس A مربوط به هر زمان دیگری است. با استفاده از این معماری و محرک محدوده وسیع گاز طبیعی (یا بیوگاز) می تواند نسل جدیدی از کراسورس های حق بیمه دیزلی را تامین کند و همچنین مبنایی برای حمل و نقل کم آلودگی فراهم کند.

دیدگاه کارشناس: مد روز اما ناقص است

"با کنار گذاشتن مرسدس از طبقه ی اصلی، دو طبقه طبقه ی A (و در نسخه ی امروز بسیار موفق تر است)، این احیای مفهوم همه چیز را برای دوران مدرن درست می کند. این مدل هوشمندانه بسته بندی شده است، با کابین جلو و "تلنگر دیف" برای کوتاه کردن بینی. اینها بسیار شیک هستند. اما شما باید تصمیم بگیرید که آیا بازار به اندازه طراحان در مورد افراطی فضای داخلی توجه زیادی دارد.

"این به آستین مکزیک می آید: شرکت خیلی از این واقعیت را به وجود آورد که شما می توانید تمام صندلی ها را ببندید و در ماشین بخوابید - اما هیچ کس انجام نمی دهد.

"ما در این سقف شیشه ای بزرگ قرار نمی گیریم. این امکان پذیر است، اما شما انرژی زیادی را صرف می کنید که صرفه جویی کردید. "

ریچارد برمنر: آلفا رومئو عنکبوتی

عنکبوت Alfa Romeo یک ماشین بود که در آن بسیاری از زرق و برق نام سازنده آن ساکن بودند. نه تنها آن را به نظر می رسد زیبا، با طراحان ساخته شده از مشبک سه تایی، چراغ های فروردی، صخره های صیقل خورده و دم قایق ظریف، اما همچنین مکانیکی به ارائه یک درایو به عنوان رویا به نظر می رسد. یک آلیاژ آلومینیومی rorty، twin-cam 1600، یک جعبه دنده پنج سرعته، تعلیق به خوبی طراحی شده و ترمزهای چهار چرخ دیسک، آن را به عنوان خودروی پیشرفته ترین ورزش در کلاس خود تبدیل کرده است. و کلاس آن را در سطل زباله بود.

شهرتش به شدت توسط ظاهر ستاره در 1967 فیلم هالیوود The Graduate با Dustin Hoffman تقویت شد، اما برای تبلیغ موفقیت آمیز نبود. بدنه اساسی و از بین رفتن آن، ناتوانی آلفا رومئو در جایگزینی آن، به مدت 27 سال، به شکل فزاینده ای تقلید شده بود، تا قبل از جایگزینی در سال 1995 توسط Spider رانندگی جلو بر اساس فیات Tipo. در حالی که یک ماشین برجسته نیست، این سری Spider 916 به راحتی به فروش می رسد، تا سال 2004 جان سالم به در برد و در سال 2006 توسط Spider های 159- و Brera-Derived-Spider جای گرفت. بیشتر کابینو از ماشین ورزشی، این دوچرخه با وزن بیش از حد به فروش می رسد بسیار کم تا زمانی که حذف شد، اما در سال 2010 جایگزین شده است.

با وجود این پایان ناامید کننده، آلفا دارای یک میراث دوچرخه ورزشی است که شایسته احیای آن است. قبل از اینکه شما دهان '4C'، منظور من به شیوه ای بسیار بیشتر قانع کننده تر از این لوتوس Elise به طور مشابه زیر دست فرمان مدیریت می کند. خوشبختانه، Alfa Romeo اکنون سختافزار را برای انجام این کار دارد، یعنی پلت فرم چرخ عقب از سالن Giulia. مدت زمان طولانی برای یک عنکبوت دوتایی است، اما با یک بخش از زمین حذف شده است، یک عمل تقویت چابکی در خود، پلت فرم، تعلیق و محدوده 197 اسب بخار، 276 اسب بخار و 503 اسب بخار به منظور تشکیل پایه خوب یک ماشین ورزشی است که خواهد بود بسیار ورزشی تر از SLS مرسدس بنز و احتمالا جدید BMW Z4. اوه، و یک گیربکس دستی می تواند خوب باشد.
کلاه بافی سخاوتمندانه، دم بلندتر از هر دو SLC و Z4، همانطور که در اصل نسبت "66 عنکبوت" اصلی است، باید یک طراحی بی انتها داشته باشد که چندین اشاره گر مجسمه و تزئینی به ماشین قبلی داشته باشد. اما این عنکبوت شبیه به معاصر است، ظریف عضلانی، ظریف، ایتالیایی و قطعا یکپارچهسازی با سیستمعامل نیست. طرح های آلفا رومئو همیشه به جلو حرکت کرده اند و این باید متفاوت باشد. به دست آوردن ظرافت، به طور تصادفی نیاز به یک کفی پارچه می باشد.

این مبلمان داخلی ایتالیایی است که پس از مدرن با سلیقه ای برخورد می کند و سرعت و طاغو به صورت جداگانه از جلو و عقب به جلو حرکت می کند. اما همه چیز دیگر، مدرن، راننده محور و ذهنی برای مسافر نیز خواهد بود. اتومبیل های ورزشی اغلب از دوره های درخواست تجدید نظر می روند، قبل از اینکه دوباره توسط محصول تازه تحویل شوند. یک عنکبوت Alfa Spider درخشان باید این کار را انجام دهد.

دیدگاه کارشناس: کافی نیست

"این نسخه جدید از ماشین ورزشی که به عنوان Duetto شروع شد و تبدیل به عنکبوت به نظر بسیار قابل قبول است. پدر و مادر آلپا، فیات کرایسلر اتومبیل، دارای سیستم عامل و قدرت سخت افزاری است که می تواند نسبتا سریع به آن را سازگار است.

"ماشین بسیار جذاب است، اما اگر چیزی کم و بیش قابل اعتماد است. پیشنهاد دهنده درک خوبی از اینکه چگونه مدل های کم حجم از اجزای حجم بالا ایجاد می شوند، اما اگر این یک پروژه Envisage بود، ما آن را بیشتر رادیکال، با توجه به یک زندگی طولانی تر است. بخشی از تجدیدنظر از این خودروها مانند این یک ظاهر کلاسیک است. شما می خواهید یک طراحی است که به عنوان یک قطعه هنر و یک شکل کامل به نظر می رسد که نشان می دهد ما می توانیم این را بسازیم در حالی که دیگران نمی توانند. "

حکم

به طور عمده، ما ثابت کرده ایم که چقدر سخت است که پیشنهاد می دهیم، بجز مشخص کردن یک ماشین جدید. ماشین های ما همه دارای مدرک هستنداعتماد به نفس، اما کارشناسان Envisage (جانبازان از چندین پروژه زنده)، Alfa Spider ما را کمی امن تر یافت، ما آئودی و مرسدس تا حدودی در تجدید نظر در فروش نیست، و فورد کاپری ما کمی بیش از حد دیوار برای راحتی. ممکن است کار کند، اما خطرناک است. سال گذشته، نتایج ما بسیار شبیه به این بود: هیچکس نتوانست یک بازار را پیشنهاد کند. با یک سال برای بهبود، ما به سختی انجام دادیم. شاید درس برای ما این است که به صفحه کلید بچسبیم.