فروشگاه زاده رعیت - مرکز فروش قطعات هیوندای - اورجینال - سنسور دنده عقب هیوندایحتی اگر قصد خرید از فروشگاه ها و سایت های دیگر را دارید حتما پیش از خرید , قطعه خود را در یدک بین جستجو کنید و از وارد کنندگان و تولید کنندگان دست اول بازار استعلام قیمت بگیرید تا متوجه تفاوت قیمت فاحش بازار لوازم یدکی با فروشندگان متفرقه قطعات شوید !

 

 

 

اونوقت انتخاب با شما که از دل بازار لوازم یدکی تهران قطعات هیوندای و تویوتا و کیا و ... را بخرید یا از فروشگاه های متفرقه !

 

یدک بین - به عنوان تنها موتور جستجوی تخصصی لوازم یدکی - امکانی را فراهم آورده تا تمام عرضه کنندگان دست اول  قطعات هیوندای و کلیه خودروهای دیگر با قرار دادن اقلام خود در این سایت قطعات فروشگاه خود را برای خریداران قطعات هیوندای و خودروهای دیگر به نمایش بگذارند .

 

خریداران محترم قطعات هیوندای و سایر خودروها میتوانند با جستجوی نام قطعه در وبسایت یدک بین قطعات خود را پیدا کرده و مستقیم و بدون واسطه تنها با یک تماس تلفنی از فروشندگان دست اول بازار لوازم یدکی چراغ برق واقع در خیابان ملت تهران استعلام قیمت نمایند و در صورت نیاز خرید خود را انجام دهند.

 

فروشگاه زاده رعیت - عرضه کننده مستقیم قطعات هیوندای

 

در صورتی که نیاز به خرید سنسور پارک هیوندای ix35 - قطعات هیوندای جنسیس - هیوندای آزرا - هیوندای سوناتا و یا دیگر مدل ها و قطعات هیوندای ix45 را دارید میتوانید با کلیک بر روی عکس زیر مستقیما به فروشگاه زاده رعیت به عنوان یکی از عرضه کنندگان قطعات هیوندای وارد شوید و علاوه بر مشاهده کلیه لوازم یدکی های این فروشگاه اطلاعات تماس فروشگاه زاده رعیت را هم مشاهده کنید - تماس بگیرید - استعلام قیمت کنید و در صورت نیاز یا با مراجعه حضوری و یا در صورت توافق طرفین به صورت ارسال درب منزل قطعه مورد نظر خود را بخرید !

 

  • قطعات هیوندای - فروشگاه زاده رعیت  : بر روی عکس زیر کلیک کنید

 

 

 

در این سری از معرفی قطعات هیوندای قصد داریم به معرفی سنسور دنده عقب هیوندای ix35 که گاها با نام سنسور پارک ix35 هم شناخته میشود بپردازیم .

سنسور ها یا همان حسگر ها در قطعات کلیه خودروها از قدیم جایگاه ویژه ای داشته اند .

اگرچه جایگاه گذشته سنسوها در در بین کلیه قطعات هیوندای مانند سنسور روغن هیوندای - سنسور آب هیوندای - سنسور سرعت هیوندای جایگاهی در داخل موتور خودرو بود اما در سالیان اخیر تکنولوژی حسگرها بیش از پیش پیشرفته شده و این تکنولوژی در بدنه خودرو و کاربری بیرونی هم روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد .

 

سنسور پارک هیوندای یکی از کاربری های بیرونی سنسورها در قطعات هیوندای است که باعث آلارم و جلوگیری از برخورد خودرو از عقب میشود و بیشتر در هنگام پارک خودرو , اطمینان از عدم برخورد را برای راننده حاصل میکند .