فناوری های روز دنیا در کنفرانس اتصال خودرو اروپا Connected Cars Europe 2017فناوری ها در کمپانی هایی مانند تویوتا همچنان در سرعت رعد و برق توسعه می یابد. همه چیز که شما نمی دانستید که می خواستید در حین رانندگی انجام دهید، هم اکنون امکان پذیر است یا در حال توسعه است. لوازم یدکی های تویوتا صفحه نمایش و رابط کاربری لمسی، تنها بخش از مفهوم مدرن ماشین متصل است. مصرف کنندگان می خواهند اعتماد به نفس داشته باشند که این دستگاه های مدرن از اهداف واقعی برخوردار هستند و اعتماد می کنند تا بتوانند به دلایلی صرفنظر شوند.

وضعیت کنونی سختافزارهای متصل به خودرو

سخنگویان کنفرانس Connected Cars Europe 2017 در بروکسل تاکید کردند که برای اطمینان از موفقیت موفقیت آمیز خودرو، موفق به ایجاد یک زیرساخت جامع و یا اکوسیستم تمام طرف های درگیر در صنعت خدمات تحرک متصل می شود. نگرانی این است که فقدان چنین سیستم انعطاف پذیری (به عنوان مثال برنامه ها، خدمات / راه حل ها، شبکه ها، داده ها، و غیره)، امکانات را محدود می کند. همکاری با یکدیگر بسیار مهم است.

اتومبیل های بدون راننده ممکن است در آینده نزدیک باشند یا نباشد - در حال حاضر سطح اتوماسیون فعلی بیشتر خودروها تنها 0 تا 1 است (با 5 اتوماتیک کامل در نظر گرفته شده). مثلا Tesla خودروهایی را در سطح 3، احتمالا 4، در حال توسعه می سازد. اما اتوماسیون درست فقط با یک ماشین به تنهایی نیست، به این معنی است که اتومبیل ها می توانند به سایر اتومبیل ها در اطراف آنها متصل شوند. و "ماشین صحبت کردن" صرفا برای تکنولوژی نیست؛ در عوض، این وضعیت مداوم ON برای ایمنی لازم است.

گفتگوهای بالقوه بین اتومبیل ها در جاده ها: V21، V2C، V2V، V2P (به ترتیب از وسیله نقلیه به شبکه / خودرو به خودرو / وسیله نقلیه به عابر پیاده) همه اتصالات در دسترس است. گام بعدی در تحرک C-V2X است - اساسا وسیله نقلیه توانایی اتصال به همه چیز را دارد. این می تواند به این معنی باشد که یک ماشین در حال یخ زدگی است و خودروها را از این هشدار می دهد.

نسل بعدی بعدی

این بدان معنی است که همکاری میان برنامه های مختلف متصل باید یک تصمیم مداوم و آگاهانه باشد، اما آنچه که سرعت انتقال را کاهش می دهد، وقت آن است که آنها را به حرکت در شبکه ها منتقل کند. در حالی که برخی از شرکت ها در صنعت در حال توسعه رابط های نوآورانه هستند، دیگران، مانند HPE و آزمایشگاه 5G در آلمان، تجزیه و تحلیل داده ها برای توسعه سیستم های با کارایی بالا است. سریع تر سیستم می تواند اطلاعات را پردازش کند، سریع تر برنامه های کاربردی می توانند کار را تکمیل، ایجاد سیستم های سطح بالا ارتباطات تلفن همراه.

سرعت عمل تنها یک بخش از آینده ارتباطات همراه است. مفید بودن دیگر است کاربران باید چیزی را از آن بیرون کنند تا بتوانند خودشان را سرمایه گذاری کنند. نوآوری تنها می تواند تا کنون ادامه پیدا کند و زنگ های هیجان انگیز و سوت در ماشین ها مانند ناخن ها بر روی تخته سیاه به نظر می آید، اگر این سیستم ها واقعا عملکردی نداشته باشند یا به درستی کار نکنند.

اعتماد مصرفکنندگان در صنعت خودرو، از طریق تمام ابزارهایی که در اتومبیل آنها قرار داده شده، آزمایش شده است. اگر ویژگی های ساده به طور مداوم شکستن، مصرف کنندگان به درستی شروع به سوال در مورد قابلیت اطمینان ظاهرا تصادفی ماشین های بدون راننده. بدیهی است زمانی که به اتومبیلهایی که خودشان رانندگی می آیند، حتا یک حادثه قابل قبول نیست - هدف کل این اتومبیل ها را تضعیف می کند.

با عرض پوزش، من با چراغ های روشن فریاد زده شدم

بنابراین ما اکنون دایره کامل را به مفهوم مصرف کنندگان می خواهیم که می توانند به سیستم های متصل شده در خودروهای خود متکی باشند و اعتماد کنند. این ها باید بدون نیاز به اضافه کردن قطعات باشند که به عنوان بخش های مهمتر خودرو (مانند موتور، ترمز، قدرت بیرونی خودرو و غیره) عمل می کنند.

در حال حاضر، سیستم های ماشین متصل شده به طور گسترده ای در دسترس هستند در مورد صفحه نمایش های پر جنب و جوش و کمتر در مورد قابلیت های. داده ها همه چیز را در حال پخش و به اشتراک گذاشته اند، اما همه مصرف کنندگان با این سیستم فعلی محتوا نیستند. این به معنای جداگانه ای از شرکت ها نیست که سیستم های تلفن همراهشان را توسعه می دهند بدون توجه به دیگران، به این معنا نیست که نیاز به زمان بیشتری برای اتصال این واحدها وجود دارد.

کدام مهم تر است؟

همه این اتصالات قطعات تویوتا پرسش از آنچه که ما در اتومبیل ما واقعا نیاز داریم، مطرح می شود. بنابراین بسیاری از ابزارهای فعلی به نظر می رسد نه بیش از حد، در حالی که دیگران، اگر به درستی کار می کنند، می تواند جان جان. به عنوان ابزارهایی که قرار است رانندگی را ایمن تر و بصری تر کنند، منحنی یادگیری برای همه این تکنولوژی ها به طور مداوم در حال افزایش است. مصرف کنندگان در حال حاضر می دانند چگونه به رانندگی، بنابراین یک ویژگی است که باعث رانندگی بیشتر خسته کننده است بیشتر احتمال دارد که رانندگان انتخاب پیشنهادات استاندارد از فن آوری های جدید را در نظر بگیرند. اعتماد در این سیستم ها هنگامی که شرکت ها شروع به توسعه ارتباطات تلفن همراه می کنند که به درستی کار می کنند، اهداف بیشتری را تقویت می کند و در کنار سایر سیستم ها توسعه می یابد.