قطعات تویوتا VS قطعات مرسدس بنز 

تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی :

 

 

همانطور که همه میدانند مرسدس بنز به کیفیت بالا در بین همه جوامع شهرت دارد . این کیفیت بالا در قطعات مرسدس بنز باعث آن شده که بقیه خودروسازان جهان هم در قطعات بی ام و , قطعات تویوتا , قطعات هیوندای , قطعات لکسوس و ... مجبور به رساندن کیفیت قطعات خود به برند مرسدس شوند .

در این رقابت جهانی در طول عمر و کیفیت قطعات برنده واقعی مصرف کنندگان هستند که با رسیدن به کیفیت بالاتر قطعات و سرویس مناسب تر توسط سرویس دهندگان مجاز به سطح رفاه بالاتری در خودرو و قطعات خودرو دستت خواهند یافت .

در این سال ها رقابت بین تویوتا و مرسدس بنز در قطعات و مدل خودر ها  بیشتر از دیگر برند ها به چشم میخورد . اگرچه در بازار کلاس شاسی بلند ها مانند تویوتا لندکروز و لکسوس ژاپنی ها دست بالا را دارند ولی در کلا خودرو هایی همچون مرسدس بنز E200 S500 SLR تازنده بی چون و چرای بازار خودرو مرسدس بنز آلمان است .

 

 

همچنین در این سال ها علاوه بر رقابت در مدل ها شاهد رقابت در قطعات و  خدمات پس از فروش از فروش و تسهیلات خرید خودرو بین خودروسازانی چون تویوتا و مرسدس بنز بوده ایم .

گرچه خدمات و سرویس دهی قطعات در قطعات کمپانی مرسدس بنز آلمان از گذشته به صورتی عالی انجام میپذیرفته ولی امروزه شاهد برابری تعمیرگاه های مجاز تویوتا با تعمیرگاه های مجاز مرسدس بنز هستیم .

بی شک ژاپنی ها پیشرفتی بی چون و چرا در این عصه داشته اند و با سرمایه گزاری در شرکت های بزرگی مانند تویوتا و لکسوس امروز قادر به برابری در قطعات با غول های خودرو سازی جهان مانند مرسدس بنز و بی ام و هستند .

 

ولی در کشور ایران بر خلاف کشورهای اروپایی قطعات اصلی و اورجینال و قطعات افتر مارکت تویوتا در بازار لوازم یدکی حضور دارند که به علت عدم آگاهی خریداران لوازم یدکی تویوتا در بسیاری از مواقع فروشندگان قطعات مشابه ارزانتر که از لحاظ ظاهری با قطعات ماشین های دیگر برابرند را به جای قطعات اصلی تویوتا میفروشند . اگرچه از لحاظ طاهر این قطعات نصب و اقدام به کار میکنند ولی عملکرد و پرفورمنس قطعات در نمودار بازده کارخانه متفاوت است و موجب آسیب به قطعات دیگر خودرو میشوند .

 

 

در انتها تعدادی از شماره فنی های قطعات تویوتا را مشاهده خواهید کرد تا هنگام خرید از فروشگاه های آنلاین یا لوازم یدکی بازار با توجه به شماره فنی قطعات تویوتا یا مرسدس بنز اقدام به خرید قطعات اصلی و اورجینال کنید :

 

TOYOTA LAND GRUISER 84306-0K051 cable sub ass

لوازم یدکی تویوتا لند کروز کابل اتصال برق با مقاومت مناسب

 

TOYOTA VIOS COROLLA 84306-0D021 cable sub ass

قطعات تویوتا کرولا مجموعه کابل برق خودرو

 

TIMING COVER FOR TOYOTA 3RZ 11301-75021

لوازم تویوتا هایس 3RZ قاب تسمه سفت کن

 

FOR TOYOTA 2NZ ENGINIE TIMING CHAIN KIT

لوازم یدکی تویوتا کیت تسمه سفت کن

 

TOYOTA CAMRY 2007 84306-06140

لوازم یدکی تویوتا کمری 2007 کابل خودرو که توان فشار وات متناسب برای برق خودرو را داشته باشد

 

TOYOTA HILUX 2TR TIMING CHAIN KIT

لوازم یدکی تویوتا هایلوکس کیت تسمه تایم

 

TOYOTA PRADO 84306-60080

لوازم یدکی تویوتا پرادو کابل برق

 

TOYOTA Yaris 84306-47020

قطعات تویوتا یاریس کابل برق

 

TOYOTA 84306-52100

کابل ایر بگ  تویوتا

 

Shock Absorber for Toyota Corolla NZE141 341448

کمک فنر تویوتا کرولا

 

 

 

تهیه شده توسط وبسایت  یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی