قطعات سانتافه و چراغ راهنما داخل سپر و خطر عقب و چراغ جلو هیوندای سانتافه × فروشگاه زاده رعیت 

 

 

 

 

  • برای اطلاع از نمونه کالاهای ((  فروشگاه زاده رعیت )) و استعلام قیمت هر قطعه از سانتافه و از دیگر خودروهای کره ای  بازار از این عرضه کننده لوازم یدکی هیوندای

 

  • بر روی عکس زیر کلیک کنید :

 

 

 

 

قطعات هیوندای  بخش چراغ سانتافه :

 

  • چراغ عقب هیوندای چیست ؟ و چرا بهتراز این کیفیت  برای این کلاس خودرو  پیدا نمیشه !

تکنولوژی هایی که به روشنایی و نورپردازی با توجه به بحث های مدیریت مصرف انرژی و گرایشات مصرف ‌کنندگان با بالاترین سرعت در حال توسعه هستند .

لامپ های کم مصرف خودرو به جای اصطلاحا آمپر کشی کمتر به جای لامپ های عادی ، ترویج لامپ های LED به جای لامپ های کم مصرف و اکنون پیدایش تکنولوژی جدید بکار گرفته شده توسط خودروسازی هیوندای که در پی تمایل بسیار زیاد مصرف کنندگان برای داشتن محصولی کم حجم تر و بهتر بوجود آمده است ضروری به نظر می‌رسد، پس با آگاهی بیشتر درباره نورپردازی داخلی و خرجی خودروی هیوندای سانتافه ، دیگر نگران آمپر کشی خودر خود نباشید.

  • چراغ فایبر گلاس خودرو چیست ؟

در  تکنولوژی این نوع چراغ هیوندای سانتافه که در داخل سار عقب خدرو قرار میگیرد از جزای مختلف استفاده می شوند.

 

طراحی آنها به گونه ای جذاب  است که برد آن ها میلی متری و بسیار کم خواهد بود . در صنعت این شیوه به طور گسترده ای جایگزین فناوری  قدیم به ویژه برای خودروهایی که نیاز به کوچک بودن یا مسطح  بودن داشتند است .

علاوه بر این اجازه می دهد در  هر دو جهت خودروها ها مورد استفاده قرار بگیرند.

پیدایش تکنولوژی چراغ خطر عقب هیوندای سانتافه باعث شد  تغییرات تکاملی  در چراغ جلو هیوندای سانتافه را نیز شاهد باشیم و این هماهنگی در طراحی را تجربه کنیم .

 

به طوری که جنبه های مختلف عملکرد آنها طی گذشت زمان بهبود پیدا کرد. امروزه اکثر قطعات LED مورد استفاده در موارد روشنایی و نورپردازی بر پایه همین تکنولوژی ساخته می شوند.

 

علاوه بر این موارد جذابیت هایی که جدا از کیفیت در چراغ های هیوندای در دسته بنذی زیر شاهد هستیم گواه این مدعاست :

 

  • و اما چه موادی در چراغ جلو هیوندای سانتافه و چراغ خطر این خودرو استفاده میشوند ؟

بهتر است بدانید بر خلاف خودروهای داخلی که از مواد کاملا بازیافتی در چراغ خودرو استفاده میکنند , چراغ های خودروسازانی مانند هیوندای از مواد پالایش شده و درجه یک استفاده میکنند که همین امر موجب مقاومت فیزیکی چراغ و عدم تغییر رنگ آن طی مدت زمان طولانی میشود .

 

  • تفاوت در انتقال روشنایی در چراغ های با کیفیت اورجینال و غیره چیست ؟

حرارت ایجاد شده توسط لامپ بکار گرفته شده در داخل چراغ جلو و عقب هیوندای سانتافه موجب ایجاد حرارت در داخل محفظه شیشه ای شده و در صورت استفاده از لامپهای غیر استاندارد این حرارت افطایش یافته و از داخل موجب فرسودگی چراغ خودرو میشود . اگرچه دید بیشتر برای راننده خودرو احتمال خطر تصادف را پایین می آورد ولی همواره این نکته را بیاد داشته باشید همه خودروسازان مانند هیوندای در قطعات خود کیفیت استاندارد را رعایت میکنند و شاید حساسیت بیشتر از این اندازه اصلا نیاز نباشد !

 

  • اصول نگهداری بهتر از چراغ هیوندای ؟

اگرچه همراره کیفیت در قطعات هیوندای حرف اول را میزند ولی به یاد داشته باشید عوامل طبیعی مانند نور غورشید و رانندگب در گل و لای آفرود با سانتافه و خودرو های هم رده آن نیز باعث صدمه به چراغ های خودروی شما میشود . پس بهتر است در حالت توقف در پارکینگ خودروی خود را را با کاور بپوشانید