قطعات سیستم سوخت رسانی هیوندای صافی بنزین هیوندای النترا "فروشگاه زاده رعیت" 

عملکرد در قطعات هیوندای پایین بودن عملکرد موتور، آلودگی انژکتور ، گپ خودرو هنگام روشن شدن، کاهش عمر پمپ بنزین و خرابی سنسور اکسیژن و حتی سوختن سوپاپ موتور می توانند در اثر کثیف بودن صافی بنزین و گرفتگی فیلتر بنزین هیوندای رخ بدهند. اگر در هنگام استارت زدن به خصوص هنگام استارت سرد ، النترا شما بد روشن می شود ممکن است علت آن کثیفی صافی بنزین باشد تغییر صدای پمپ بنزین که بلافاصله بعد از بازکردن سوییچ استارت به گوش می رسد دیکی از نشانه های کثیف بودن آن باشد. هر چند راننده ها اغلب به صدای پمپ سوخت عادت می کنند اما گرفتگی فیلتر سوخت هیوندای النترا باعث شنیده شدن صدای غیر معمول از آن می شود . اگر فیلتر سوخت یا همان فیلتر بنزین النترا شما کثیف باشید هنگام روشن کردن خودرو، موتور با اولین استارت بلافاصله بعد از باز شدن سوییچ روشن نمی شود و باید چند ثانیه صبر کنید تا فشار بنزین در ریل سوخت به میزان مناسب برسد و ممکن است مجبور شوید چند بار استارت بزنید.

 

  • برای مشاهده قطعات هیوندای فروشگاه زاده رعیت عرضه کننده لوازم هیوندای کره بر روی عکس زیر کلیک کنید :

 

 

کثیف بودن قطعات هیوندای از جمله  فیلتر بنزین باعث گرفتگی انژکتورهای حساس می شود

علاوه بر این صافی بنزین کثیف شده عملکرد موتور را کاهش می دهد .

با یک فیلتر سوخت کثیف هیوندای ، بازدهی و قدرت موتور خودرو شما تا میزان قابل توجهی پایین می آید و به همین دلیل کشش موتور کم می شود. در این شرایط دور موتور کند تر افزایش می یابد و این موضوع را هنگام راندن در سربالایی ها و یا استفاده از کولر هیوندای احساس می کنید و در فصول گرم سال آمپر آب خودرو  شما افزایش می یابد .

 
ممکن است گرفتگی و کثیفی فیلتر بنزین هیوندای باعث کثیف شدن و گرفتگی انژکتورهای خودرو شود و به همین دلیل بازدهی موتور به شدت کم شده و مصرف سوخت بالا می رود. در واقع فیلتر بنزین کثیف باعث می شود جرم و ذرات ریز از صافی آن عبور کرده و وارد انژکتور شوند و در نتیجه به مرور مسیر پاشش سوخت در انژکتور بسته شده و آن انژکتور از کار می افتد .