قطعات و لوازم یدکی تویوتا کجا و چگونه و با چه کمپانی هایی در حال نبرد هستند !شرکت تویوتا موتور، ژاپنی تویوتا Jidōsha KK، شرکت مادر ژاپنی از گروه تویوتا. این بزرگترین تولید کننده خودرو در جهان برای اولین بار در سال 2008. شد بسیاری از نزدیک به 600 شرکت های تابعه آن در تولید خودرو، قطعات خودرو درگیر ، و وسایل نقلیه تجاری و صنعتی. دفتر مرکزی در شهر تویوتای سیتی، یک شهر صنعتی در شرق ناگویا، ژاپن است.

شرکت تویوتا موتور در 1933 به عنوان یک بخش از کارخانجات نساجی اتوماتیک تویودا آغاز شد، آموزشی ویبولیتین (بعد شرکت صنایع تویوتا، در حال حاضر یک شرکت تابعه)، تولید کننده ژاپنی تویودا ساکیچی تاسیس شد. اولین ماشین تولید آن، سدان مدل AA، در منتشر شد سال 1936. در سال بعد تقسیم به عنوان شرکت تویوتا موتور، ویبولیتین، خودرو اسپین آف به رهبری تویودا کیچیرو، پسر ساکیچی است گنجانیده شده بود. پس از آن تویوتا تاسیس چندین شرکت مرتبط، از جمله تویودا ماشین کاری، آموزشی ویبولیتین (1941)، و تویوتا بدنه خودرو، آموزشی ویبولیتین (1945). با این حال، با امکانات تشبیه و اقتصاد پر هرج و مرج در دوران پس از جنگ جهانی دوم بوده، این شرکت مجبور شد به طور موقت تولید خودرو خود را متوقف.

توسط در 1950s کارخانه تولید خودرو تویوتا در عملیات بودند، و برای به دست آوردن رقابت این شرکت شروع به مطالعه دقیق از تولید کنندگان خودرو در آمریکا، با توجه به آمریکا از برتری های فنی و اقتصادی دریافت می شود. مدیران تویوتا تور امکانات تولید از شرکت های بزرگ، از جمله شرکت فورد موتور در سال 1957، تویوتا موتور فروش، ایالات متحده آمریکا، تاسیس شد، و در سال بعد این شرکت سدان Toyopet را منتشر کرد ، اولین مدل خود را به در ایالات متحده به بازار عرضه شود. .. آن ضعیف به دلیل قیمت بالا و عدم اسب بخار آن دریافت شد لندکروزر، یک وسیله نقلیه 4 × 4 ابزار در سال 1958 منتشر شد، Toyopet موفق تر بود در سال 1965، به طور کامل طراحی مجدد برای رانندگان آمریکایی، به عنوان تویوتا کرونا مجددا منتشر شد، که اولین موفقیت بزرگ شرکت در ایاالت متحده است. s

در طول 1960s و '70 شرکت در یک سرعت سریع گسترش یافته و شروع به صادر تعداد زیادی از خودرو به بازارهای خارجی تویوتا چنین شرکت به عنوان هینو موتورز، آموزشی ویبولیتین (1966)، تولید کننده اتوبوس ها و کامیون های بزرگ به دست آورد؛ Nippondenso شرکت، با مسئولیت محدود .، سازنده قطعات تویوتا در خودرو الکتریکی؛ .. و شرکت موتور Daihitsu، آموزشی ویبولیتین (1967) برای چند دهه تویوتا بزرگترین تولید کننده خودرو ژاپن بود این شرکت همچنان به رشد در بازار آمریکا نیز، به دست آوردن شهرت برای خود کم هزینه ، وسایل نقلیه موثر و قابل اعتماد مانند Corolla که در سال 1968 در ایالات متحده منتشر شد.

این شرکت نام فعلی آن در سال 1982 صورت گرفت، زمانی که شرکت تویوتا موتور با موتور تویوتا شرکت فروش، آموزشی ویبولیتین ادغام شد دو سال بعد تویوتا با جنرال موتورز در ایجاد جدید متحده موتور ساخت، شرکت، یک کارخانه تولید دو نام تجاری همکاری در کالیفرنیا، جایی که تویوتا تولیدات ایالات متحده را در سال 1986 آغاز کرد.

این شرکت رشد قابل توجهی را در قرن 21، با نوآوری های مانند نام تجاری خود را لوکس، لکسوس (1989)، و اولین خودرو تولید انبوه هیبریدی مجهز در جهان تجربه، پریوس (1997). در سال 1999 تویوتا در ذکر شده بود هر دو بورس اوراق بهادار لندن و بورس اوراق بهادار نیویورک است. این شرکت همچنان به گسترش به بازارهای-به طور خاص جدید هدف قرار دادن خریداران جوانتر با راه اندازی برند سایون آن (2003) و رونمایی از اولین خودرو هیبریدی لوکس در جهان، به 400H لکسوس RX (2005 فروش کاهش ناشی از بحران مالی جهانی سال 2008 نیز به عنوان یک فراخوان بین المللی ایمنی بیش از هشت میلیون دستگاه خودرو در سال 2010، که به طور موقت متوقف تولید و فروش از چند تا از بالای آن:) با این حال، این شرکت پس از چالش های مهمی مالی مواجه مدل های. آغاز سال 2014، میلیون ها خودروهای تولید شده توسط تویوتا و چند شرکت ماشین های دیگر توسط تنظیم کننده در ایالات متحده به دلیل بالقوه malfuncti فراخوان شدند طبق اداره ایمنی ترافیک کشور، "بزرگترین و پیچیده ترین فراخوان امنیتی در تاریخ ایالات متحده است."
امروز تویوتا کارخانه مونتاژ و توزیع کنندگان در بسیاری از کشورها. علاوه بر محصولات خودرو، شرکتهای تابعه آن تولید لاستیک و چوب پنبه مواد، فولاد، رزین های مصنوعی، جعبههای و پنبه و اجناس پشمی دیگران در املاک و مستغلات، واحد مسکونی پیش ساخته مقابله، و واردات و صادرات مواد خام.

تویوتا و مزدا برای 1،6 میلیارد دستگاه خودروی آلاباما را انتخاب کنید

تویوتا موتور و مزدا موتور روز پنج شنبه اعلام کردند که پنج ماه پس از اعلام این که آنها یک شهر آمریکایی را با یک ماشین 1،6 میلیارد دلاری خودرو و 4000 شغل بازنشسته خواهند کرد و برنده خواهند شد: Huntsville، Ala.

خانم کای ایویس در یک کنفرانس خبری در مونتگومری گفت: "هانتسویل، خانه ای است که به تعدادی از تولیدکنندگان قطعات تویوتا هوا فضا وارد می شود، آخرین مکان در جنوب عمیق به عنوان یک مرکز تولید خودکار است." این در واقع یک روز عالی در آلاباما است.

انتظار می رود علاوه بر کار مستقیم لوازم یدکی تویوتا کارخانه ها هزاران کار مرتبط را ایجاد کند.

آویو تیتو، مدیر اجرایی تویوتا، گفت که او مطمئن است که این کارخانه "داستان موفقیت ساخته شده در امریکا" خواهد بود
موفقیت دور از مطمئن. فروش جدید خودرو در ایالات متحده در سال 2017 1.8 درصد کاهش یافت، به 17.2 میلیون، پایان دادن به هفت سال اجرا از رشد است. تحلیلگران پیش بینی کاهش بیشتر در سال 2018 و 2019، یک روند است که فشار بر خودروسازان قرار برای برش به جای گسترش تولید.

"تقاضا است مسطح کردن ، بنابراین در حال حاضر آن را به یک نبرد بر سر سهم بازار، گفت:" رون هاربر، کارشناس تولید خودرو در الیور Wyman، یک شرکت مشاوره. "و کسی که بتواند از دست بدهند."

او گفت: "یک گیاه یک سرمایه گذاری 50 ساله است" باب کارتر، معاون رئیس جمهور اجرایی برای خرید و فروش خودرو تویوتا موتور شمال امریکا، توجهی به آن نکرد هر گونه نگرانی در مورد چشم انداز کارخانه جدید است. "شما می توانید تصمیم گیری گیاه سرمایه گذاری مبتنی بر را در چرخه کسب و کار. "

این کارخانه یک نسخه دوباره طراحی از کرولا جمع و جور، یکی از مدل های بالا به فروش تویوتا است. این خودرو نیز 140 مایل دورتر در آبی اسپرینگز، خانم آقای کارتر گفت: نزدیکی این دو کارخانه را کرولا تواند اجازه می دهد آنها را برای به اشتراک گذاشتن بسیاری از تامین کنندگان.

با این حال، مصرف کنندگان کمتر و کمتر برای خرید اتومبیل مانند کرولا تویوتا بیش از 308.000 کرولا در ایالات متحده به فروش می رسد در سال گذشته، اما این 14 درصد کمتر از سال قبل بود.
مارک ویکفیلد، جهانی همکاری رئیس خودرو و صنعتی در AlixPartners، شرکت مشاوره دیگر، می بیند یک کاهش متوسطی در خرید و فروش خودرو در این سال و یک قطره تندتر در 2019 و 2020. عوامل اصلی، او گفت، خواهد بود نرخ بهره بالاتر و افزایش عرضه از اتومبیل استفاده می شود مقرون به صرفه است که در چند سال گذشته اجاره شده است. دیگر پیش بینی گفت: پیری از افراد متعلق به نسل، و ظهور نسل جوان کمتر مشتاق داشتن اتومبیل، همچنین تقاضا را کاهش دهد.

آقای ویکفیلد گفت: "خطر وجود دارد وجود دارد،". "تولید بیش از حد می تواند عدم تعادل در بازار می شود."

این کارخانه تویوتا-مزدا خواهد شد در مورد 14 مایل از یک کارخانه موتور تویوتا موجود است. این سایت جدید شامل 2500 جریب، به اندازه کافی به تامین کنندگان قطعات بزرگ مانند صندلی یا داشبورد راه اندازی کارخانه های مجاور.

آقای کارتر گفت که چنین تصمیمی چنین تصمیمی گرفته نشده است.

این کارخانه کارخانه خودرو پنجم تویوتا در ایالات متحده، از پیوستن به کارخانه مونتاژ در ایندیانا، کنتاکی، می سی سی پی و تگزاس، به همراه شش گیاهان جزء.

کرولا نیز در کمبریج، انتاریو ساخته شده که از گیاهان و نباتات در نهایت متوقف خواهد ساخت کرولا و تمرکز بر روی مدل های دیگر این مونتاژ از RAV4، یک وسیله نقلیه کوچک ورزش آب و برق است که در حال حاضر خودرو پرفروش تویوتا نیست. این شرکت به فروش بیش از 407000 RAV4s در ایالات متحده در سال گذشته برای اولین بار، عبور از کمری، طولانی قهرمان فروش تویوتا در بازار آمریکا.

مزدا هنوز افشا که چه ماشین آن را در کارخانه هانتسویل است.

آلاباما در حال حاضر قطعات و لوازم تویوتاهای عمده متعلق به تقسیم مرسدس بنز دایملر، هوندا موتور و هیوندای موتور.
گیاهان خودرو هستند کارفرمایان بسیار مطلوب در نظر گرفته زیرا آنها تمایل به تاثیر قابل توجهی بر اشتغال محلی است. علاوه بر استخدام شده توسط تامین کننده که ارائه یدکی خودرو، گیاهان خودکار تحریک ساختمانی خانه، صرف در رستوران ها و فروشگاه ها، و ایجاد شرکت ها برای ارائه خدمات از تمیز کردن دفتر تا پشتیبانی فن آوری.

به همین دلیل است که بخشی از تامین کنندگان نیست، "آقای هاربر گفت." گیاهان خودرو تأثیر قابل توجهی بر اقتصاد منطقه ای دارند. به همین دلیل است که ایا می خواهند آنها را بگیرند. "

هنگامی که فولکس واگن تصمیم به اضافه کردن 2000 شغل در کارخانه خود در چاتانوگا، تنسی، در سال 2015، دانشگاه مطالعه تنسی پیدا شده است گسترش 9800 شغل دیگر در منطقه ایجاد شده است.

این کارخانه جدید آلاباما بخشی از یک طرح شده توسط تویوتا برای سرمایه گذاری 10 میلیارد $ در ایالات متحده در طول پنج سال آینده است. در اعلام همکاری بین تویوتا و مزدا در ماه اوت، تویوتا گفت: آن را هم در نظر گرفتن سهام 5 درصد در شریک جدید خود را .

در بسیاری از پیامدهای توییتر توییتر، رییس جمهور همچنین فورد موتور، جنرال موتورز و دیگر خودروسازان را مورد انتقاد قرار داد ساخت و یا گسترش کارخانه ها در مکزیک و تهدید به مالیات بر هر وسیله نقلیه وارد شده از جنوب مرز.

در مواجهه با فشار از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن، فورد لغو یک کارخانه ماشین مکزیکی برنامه ریزی شده و برخی از سرمایه گذاری برنامه ریزی شده به میشیگان منتقل می شود. او همچنین هدف در تویوتا برای تصمیم گیری برای ساخت یک کارخانه کامیون جدید در مکزیک.

تویوتا در حال حرکت است به جلو با کارخانه مکزیک خود، اما آن است سرمایه گذاری خود را کاهش می یابد و نصف تعداد وسایل نقلیه آن را در نهایت به 100000 تولید خواهد کرد در سال است.