لندکروز 2018 برخلاف همه مدل های فانتزی سال 2018 کلاسیک تر آمده ...


 
تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی :

 

 

تویوتا لندکروز 2018

 

امروزه تویوتا لندکروز در بیش از صد و نود کشور در جهان استفاده میشود . اگر چه با ظاهری و باطنی آفرودی ولی خودرو تویوتا لند کروز و پشتیبانی قطعات تویوتا لند کروزر حتی در کشورهایی که زمینه ای برای آفرود ندارند هم مورد استقبال قرار گرفته و حتی در اروپا در حدود ده کشور اروپایی تویوتا لندکروز را در صدر انتخاب های خود قرار داده اند .

در همه کشورها به نوعی مدل تویوتا لندکروز را پادشاه مدل های تویوتا مینامند . و این به خاطر سخت جان بودن این خودرو است .

 در این مقله به بررسی تویوتا لند کروزر 2018 میپردازیم که با طراحی خارجی کلاسیک تر و البته قدرتمند تر آمده تا طرفدارن تویوتا را برای سال 2018 راضی کند .

لازم است دقت داشته باشیم در حالی تویوتا لندکروز 2018 سعی در طراحی کلاسیک و تنومند تر داشته است که اکثر مدل های 2018 از خودروسازانی چون هیوندای کره جنوبی در مدل هایی چون هیوندای سانتافه , هیوندای سوناتا , هیوندای آزرا و . . . سعی د طراحی فانتزی و مدرن جلوه دادن خودرو های خود هستند . این حرکت تویوتا در نگه داشتن طراحی عضلانی برای خودروی تویوتا لندکروز 2018 علاوه بر بهبود دینامیک این خودرو نشان از بازار هدفی مشخص و  خاص بودن طیف خریداران این مدل از تویوتا میدهد .

در سال 2018 تویوتا لندکروزر سعی کرده است تا با بهسنه کردم سیستم انژکتور و درنتیجه کاهش مصف سوخت و جایگذاری یک نمایشگر 8 اینچی و طراحی کیلومتر شمار جدید در صفحه نماییش 4 اینچی و ایجاد دسترسی های ساده تر برای آپشن ها با جایگذاری دکمه های کاربردی بر رو غربیلک فرمان محیطی در دسترس و کاربردی و آرام را برای رانندگان این خودرو فراهم کند .

علاوه بر این ایجاد تهویه جدید تویوتا برای صندلی های جلو و گرمکن صندلی برای صندلی های عقب خودرو , گرم کننده برقی برای شیشه جلو و آینه های بغل تاشو از دیگر مشخصه های این خودروی دوست داشتنی تلقی میشود .

ولی کاپوت و شبکه جلو پنجره و سپر و چراغ جلو به دلیل حفظ حالت قدیمی و قدرتمند سابق شاید به چشم بسیاری از مدرن پسندان که مشتاق مدل هایی با چراغ ها و پیچ و تاب های فانتزی هستند خوش نیاید .

 

علاوه بر این لندکروزر 2018 به مدرن ترین سیسم های ایمنی مجهز شده که این خودرو را در رده ایمن ترین خودروهای جهان قرار داده است .

این مجموعه ایمنی شامل ترمز اتوماتیک برای پیشگیری از برخورد , تشخیر عابر پیاده و توقف خودکار خودرو , کروز کنترلر , نور بالا اتومات در زمان لازم و سیستم رانندگی ین خطوط و هشدار میشود .

 

اکنون نگاهی بیندازیم به خودروی تویوتا لند کروزر 2018 که بر اساس پیش بینی ها مانند همیشه شاهد فروش بسیار بالای  این خودروی گرانقیمت در صورت ورود به ایران خواهیم بود :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی