لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا کمری در بازار تهران خیابان ملت اینوویشن TOYOTA INNOVATIONقطعات تویوتا : بررسی حسگر دمای آب به عنوان یکی از قطعات خودرو تویوتا
وظیفه آن دمای موتور را به راننده و قطعه ای سی یو نشان می دهد . در بازار تهران خیابان ملت حسگر دمای آب مانند بقیه قطعات تویوتا کمری بعد از آن که مدتی مورد استفاده قرار می گیرد فرسوده شده و امکان دارد خراب شود و نگرانی وجود ندارد زیرا هزینه زیادی ندارد . خرابی این سنسور باعث شده که خودرو در حالی که گرم شده اما مانند حالت سرد سوخت پاشی داشته باشد و یا حتی باعث می شود ای سی یو موتور سرد را اشتباها گرم شناسایی کند .
لوازم یدکی تویوتا کمری : اینوویشن TOYOTA INNOVATION  ترموستات :
وظیفه برقرار کردن جریان مایع خنک کننده بین پیشرانه و رادیاتور را بر عهده دارد در زمان سرد بودن پیشرانه ترموستات کمک می کند که پیشرانه زودتر گرم شود و در صورت گرم بودن از گرمای بیش از حد جلوگیری می کند در بازار تهران خیابان ملت ترموستات تویوتا علاقه زیادی به گیر کردن دارند و اگر دمای موتور خودرویتان بیش از حد بالا رفت میتوان به ترموستات مشکوک شد . تعویض ترموستات معیوب با ترموستات نو ساده و کم هزینه است و و برخی خودروهای لوازم یدکی تویوتا کمری دارای ترموستات برقی هستند که اینوویشن TOYOTA INNOVATION هزینه بیشتری دارند .

 

 

 

 

قطعات تویوتا کمری واتر پمپ :
مایع خنک کننده ی پیشرانه را به جریان می اندازد امروزه واتر پمپ ها انواع مختلفی از جمله برقی و مکانیکی هستند . بدترین حالت واتر پمپ های برقی از کار افتادن آنهاست که در این صورت باید تعویض گردد . واتر پمپ های مکانیکی با مشکلات مختلفی از جمله نشت آب رادیاتور گرفته تا خرابی بلبرینگ ها را در بر دارد در صورت تعویض واتر پمپ بهتر است مایع خنک کننده کمری را نیز کاملا تعویض کنید .
لوازم یدکی تویوتا کمری حسگر سرعت چرخ :
اطلاعات دو سیستم ای بی اس و کنترل کشش را فراهم می کند و در پشت چرخ قرار دارد نکته منفی حسگر سرعت چرخ این است که در معرض عوامل محیطی زیادی قرار دارد و همین عامل می تواند باعث خرابی شود و مزیت دیگر آن تعویض راحت است و در زمان خرابی چراغ هشدار روشن می شود و با دستگاه دیاگ میتوان آن را عیب یابی کرد .
موتور برف پاک کن : اینوویشن TOYOTA INNOVATION
بهترین وسیله در آب و هوای نامساعد است و ممکن است به طور ناگهانی خراب شود و هیچ چیز بدتر از این نیست که در جاده در شرایط آب و هوای نامساعد دچار مشکل شود .
سرسیلندر تویوتا  کمری :
نیمه بالایی پیشرانه است و قسمتهایی از جمله میل سوپاپ - سوپاپ ها اتاقک احتراق - درب سوپاپ را در خود قرار داده است . جنس آن ها اکثرا از آلومینیوم است و قیمت آن بستگی به خودرو تویوتا دارد .