لوازم یدکی ولوو FH12 و FM در سطح جهانی - اف اچ و اف اماگر شما یا شرکت شما نیازمند کامیون های سنگین یا وسایل سنگین است، مرکز کامیون لوازم یدکی ولوو وظیفه ی یک توقف است ! ما بزرگترین مجموعه کامیون های Volvo، کامیون های تجاری، وسایل نقلیه ناوگان، وسایل نقلیه سنگین و وسایل نقلیه شرکت را داریم. این به این معنی است که بدون در نظر گرفتن شغل، ما راه حل حمل و نقل شما نیاز دارید!

همکاری ما با گروه کالمونت به این معنی است که ما همچنین دسترسی به بیش از 400 مکان حق رای را در سراسر کانادا و ایالات متحده داریم. بنابراین اگر وسیله نقلیه ای که از ما می میرید نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، مرکز خدمات همیشه در آنجا وجود دارد. مکان مناسب ما هر کس در کالگری یا مرکزی آلبرتا است که به دنبال اجاره یا اجاره وسیله نقلیه ولوو است.

  • تفکر حرفه ای در واردات قطعات یدکی ولوو

کلید سودآوری هزینه کل مالکیت است در مدل های ولوو fh12. با استفاده از کامیون مناسب، خدمات مناسب و شبکه پشتیبانی مناسب، شما سودآوری را مدیریت می کنید.

ما هر کامیون و هر سرویس را طراحی و مهندسی می کنیم تا هزینه های سوخت خود را کاهش دهیم، افزایش زمان بیداری و افزایش بهره وری خود را. پشتیبانی بی حد و حصر مشتری به عنوان استاندارد - از اولین مایل تا آخرین.

خطوط پرانرژی، خطوط جاری و منحنی های پویا، منجر به هدایت هواپیما به ولوو FH موقعیت متمایز و هدفمند آن است. طراحی کامپیوتر از زمین تا به حال به وضوح یک ولوو طراحی شده است. و سودآوری را برای ناوگان خود هدایت می کند.

ولوو کامبوج D11 و D13 موتورهای دیزلی را برای Volvo FH، FM و FMX ارتقاء داده است و با تعدادی از پیشرفت هایی که اپراتورهای حمل و نقل را قادر می سازد هزینه های سوخت را کاهش دهد، مطابقت دارد.

کلاس نیلسون، رئیس Volvo Trucks، می گوید: "با سوخت تقریبا یک سوم هزینه های حمل و نقل، ما همچنان به نوبه خود هر سنگ را به دنبال روش های جدید برای کاهش مصرف سوخت در کامیون های ما است." "این بار، ترکیبی از پیشرفت های کوچک باعث صرفه جویی در هزینه های قابل توجهی برای مشتریان ما می شود بدون اینکه به کارایی یا بهره وری منجر شود."

مقررات جدید یورو 6 مرحله D با هدف اطمینان از اینکه وسایل نقلیه مطابق با استانداردهای انتشار در عملیات معمول استفاده قرار می گیرند تمرکز می کنند. مراحل Volvo Trucks برای تحقق استانداردهای دقیق تر انتشار عبارتند از نرم افزار موتور جدید و بهبود پوشش در سیستم اگزوز پس از درمان.

موتور دیزلی D13 ارتقا یافته نیز که نمونه کوچکش را در خودروهای تویوتا دیزل مشاهده میکنیم از یک نوع جدید روغن VDS-5 و روغن های جدید پیستون روغن Scraper استفاده می کند که باعث کاهش مصرف سوخت و اصطکاک داخلی می شود. علاوه بر این، موتور 500 اسب بخار با داشتن نسبت فشرده سازی بالاتر به 460 و 420 اسب بخار، سوخت اضافی را ذخیره می کند.

نقشه بر اساس I-See نرم افزار با استفاده از داده های نقشه برای پیش نمایش توپوگرافی مسیر، و مراقبت از انتخاب دنده، شتاب و ترمز موتور . این طراحی شده است که با استفاده از انرژی حرکتی کامیون به بهترین نحو ممکن مورد استفاده قرار گیرد و با تعدادی از ارتقاء ها بهبود یافته است، مانند یک استراتژی انتخاب دنده جدید و سواحل انتخابی که امکان استفاده موثر تر از چرخ دنده I-Roll را فراهم می کند.

کلاس نیلسون می گوید: "این به روز رسانی از مشتریان ما در حفظ مقررات جدید انتشار است و در عین حال بهبود بهره وری سوخت برای کامیون های Volvo FH، FM و FMX ما را پشتیبانی می کند و قطعات اصلی ولوو را پشتیبانی ."

موتورهای جدید به روز شده در پایان ماه دسامبر 2018 در دسترس خواهند بود.

Volvo Trucks ارائه راه حل های حمل و نقل کامل برای مشتریان حرفه ای و خواستار، ارائه کامیون کاملی از کامیون های سبک متوسط ​​و سنگین است. پشتیبانی مشتری از طریق یک شبکه جهانی از 2100 نمایندگی مجاز و کارگاه در بیش از 130 کشور تأمین می شود. کامیون های Volvo در 16 کشور در سراسر جهان جمع شده اند. در سال 2017، بیش از 112،000 کامیون Volvo در سراسر جهان تحویل داده شد. Volvo Trucks بخشی از گروه Volvo، یکی از تولید کنندگان پیشرو جهان از کامیون ها، اتوبوس و تجهیزات ساخت و ساز و موتورهای دریایی و صنعتی است. این گروه همچنین راه حل هایی برای تامین مالی و خدمات فراهم می کند. کار Volvo Trucks بر اساس ارزش های اصلی کیفیت، ایمنی و مراقبت های زیست محیطی است

Volvo Trucks راه حل حمل و نقل مستقل را به Brønnøy Kalk AS ارائه می دهد

Volvo Trucks در حال حاضر قرارداد برجسته ای را با Brønnøy Kalk AS در نروژ امضا کرده است تا نخستین مجوز تجاری خود را برای انتقال سنگ آهک از معدن گودال به یک بندر نزدیک فراهم کند.

راه حل برای Brønnøy Kalk AS شامل سنگ آهک است که توسط شش کامیون مستقل Volvo FH حمل و نقل در پنج کیلومتری از طریق تونل ها بین معدن و سنگ شکن حمل می شود. تست های این راه حل موفقیت آمیز بوده و در سال 2018 ادامه خواهد یافت تا تا پایان سال 2019 به طور کامل عملیاتی شود.

این قرارداد به پیروی از پروژه های موفق اخیر موفق در زمینه استخراج معدن، استخراج قند و جمع آوری زباله می پردازد. با این حال این راه حل تجاری اولین بار برای Volvo Trucks بسیار هیجان انگیز است. Brønnøy Kalk، به جای خرید کامیون های خودمختار، یک راه حل حمل و نقل را خریداری می کند، مخصوصا انتقال آهک بین دو هاب.

ریموند Langfjord، مدیر عامل معدن می گوید: "این یک قدم مهم برای ما است." "رقابت در صنعت دشوار است. ما به طور مداوم به دنبال افزایش بهره وری و بهره وری استG-term، و ما چشم انداز روشن از استفاده از فرصت های جدید در فن آوری و راه حل های دیجیتال است. ما به دنبال یک شریک قابل اعتماد و نوآورانه بودیم که تمرکز ما بر پایداری و ایمنی است. پیاده سازی مستقل به میزان قابل توجهی افزایش رقابت ما را در یک بازار جهانی دشوار خواهد ساخت. "

کلاس نیلسون، رئیس Volvo Trucks، می گوید: "ما افتخار می کنیم که بتوانیم راه حلی مستقل ارائه دهیم که چالش های مشتریان لوازم یدکی ولوو ما را از لحاظ ایمنی، قابلیت اطمینان و سودآوری برآورده می کند." نیازهای حمل و نقل جهانی به طور مداوم در سرعت بسیار زیاد تغییر می کند و صنعت نیازمند راه حل های جدید و پیشرفته برای جلوگیری از پیشرفت است. هدف ما این است که رهبر توسعه محصولات و خدمات برای پاسخگویی به این خواسته ها باشیم "، ادامه می دهد Claes Nilsson.

 Sasko Cuklev، مدیر راه حل های Autonomous در Volvo Trucks می گوید: "هیجان انگیز است که به این نقطه برسیم که در آن راه حل های مستقل را معرفی کنیم. با کار در یک منطقه محدود در یک مسیر از پیش تعیین شده، می توانیم بیاموزیم که چگونه بهترین راه حل را برطرف کنیم و آن را با توجه به نیازهای مشتری مشخص کنیم. همه چیز در مورد همکاری برای ایجاد راه حل های جدید، ارائه انعطاف پذیری بیشتر و کارایی و همچنین افزایش بهره وری است. "

این توافقنامه شامل معامله ای است که به موجب آن مشتری یک سرویس کل حمل و نقل را پرداخت می کند و به ازای هر تن تحویل می شود.

آمار: Volvo Trucks اولین راه حل تجاری خودمختار است

این معامله، یک راه حل متصل به توپی خود را برای انتقال سنگ آهک در Brønnøy Kalk در Velfjord، نروژ فراهم می کند.
همکاران Brønnøy Kalk AS و Volvo Trucks.
کامیون مستقل Volvo FH توسط اپراتور لودر ولوو پنتا  مدیریت می شود.
این مسیر شامل رانندگی در هر دو تونل و محیط بیرون است.

ولوو FH نقطه عطف - یک میلیون خودرو کامیون در IAA در هانوفر تحویل داده شد

Volvo FH، گل سرسبد Volvo Trucks، سال جاری 25 ساله خود را جشن می گیرد و یکی از بزرگترین موفقیت های صنعت حمل و نقل است. در حال حاضر این مدل کامیون جشن گرفته شده است یک مرحله جدید هیجان انگیز است. در 19 سپتامبر، میلیونر Volvo FH تولید شده توسط Claes Nilsson، رئیس Volvo Truck، به یک مشتری افتخار بر روی نمایشگاه IAA در هانوفر آلمان برگزار شد.

"ما از سال 1976 تاکنون کامیون های Volvo را راه اندازی کرده ایم و توسعه ای مداوم از Volvo FH صورت گرفته است. از همان ابتدا متوجه شدیم که ما یک نام تجاری را با توجه به آینده انتخاب کرده ایم. ما نه تنها از تمرکز سودآوری Volvo و نه FH از طریق جعبه دنده بالا و سیستم های موتور، بلکه رانندگی و ایمنی ما را تحت تاثیر قرار داده است. این دستاورد درخشان مهندسان پشت آن است. " مارکو راینهارد، صاحب و مدیر عامل شرکت Gesuko، یک شرکت حمل و نقل یخچالی که در بد هرسل فیلد، 200 کیلومتری هانوفر واقع شده است، می گوید.

ناوگان Gesuko به طور کامل از کامیون های Volvo تشکیل شده است، و در حال حاضر این شرکت از این علاوه بر خانواده جدید نیز استقبال می کند. کامیون جدید، یک نسخه ویژه 25 ساله Crimson Pearl ولوو FH دارای یک کابین سوپاپ فوق العاده بالا، زلزله زدایی جلو و والی پویا فرمان است.

"با Volvo FH، ما بارها و بارها محدودیت هایی را که می توانستیم به دست آوردیم و امکانات جدیدی را برای حمل و نقل سودآور، کارآمد و ایمن تر با اثرات زیست محیطی کمتری ایجاد کردیم. تحویل میلیونر Volvo FH به یک مشتری وفادار که با ما در 25 سال گذشته بوده است سال ها یک نقطه عطف در یک سفر فوق العاده است، "کلاس نیلسون، رئیس Volvo Truck، می گوید.

آمار

ولوو FH 25 سال ویژه نسخه
نوع: VOLVO FH
پیکربندی چرخ: تراکتور 4x2
پایه چرخ: 3700 میلیمتر
موتور: D13، 540 اسب بخار، یورو 6
گشتاور: 2600 نانومتر
گیربکس I-Shift کلاچ دوگانه
محور عقب: کاهش تک تک سیلندر
جبهه تعلیق: برگ پابلوئیک
عقب عقب: هوا
شاسی: متوسط
ترمزهای کمکی: VEB + (ترمز موتور ولوو)، سیستم ترمز موتور با راندمان بالا.
نسخه کابین: کابین سوپاپ فوق العاده بالا
ویژگی های ایمنی: کنترل کروز انعطاف پذیر با هشدار برخورد با جلو و ترمز اضطراری، پشتیبانی هشدار درایور، پشتیبانی از نگهداری خط، کیسه هوا در سمت راننده
 

تهیه شده در یدک بین تنها مرجع معرفی کننده فروشندگان اصلی قطعات خودرو و لوازم یدکی کامیون و ماشین آلات سنگین

با یدک بین بدون واسطه خرید کن