لوازم یدکی و قطعات خودروها یا اطلاعات جدید 2019جداسازی سیگنال از قدرت قطعات خودرو : جدید از Inductors خودرو از TDK

اگر شما می خواهید از یک هادی برای انتقال هر دو سیگنال و قدرت استفاده کنید، القایی مانند دستگاه های ADL3225V مفید است.

من هنوز خودم را تا اندازه ای جذاب می کنم که در آن سیگنال های الکتریکی فرکانس های مختلف می توانند با همدیگر صلح آمیز باشند. در مورد این مشخصه دنیای فیزیکی چیزی غیرمنتظره ای وجود دارد، حداقل تا زمانیکه دوره های دانشگاه ما را در تبدیل فوریه غوطه ور کرده اند و ما را مجبور کرد که این حوزه فرکانس درست همانند حوزه زمانی قانونی و واقعی باشد.

اما همانطور که شما مطمئنا می دانید، ما در حال حاضر با بیش از یک کنجکاوی فکری روبرو هستیم. این ویژگی سیستم های الکتریکی (و بی سیم) فوق العاده مفید است: به ما اجازه می دهد تا سیگنال های مختلفی را با استفاده از تنها یک سیم فرستاده کنیم. ما فقط باید اطمینان حاصل کنیم که مولفه های فرکانس سیگنال های مختلف همپوشانی ندارند - این به آسانی از طریق روش های مدولاسیون انجام می شود و پس از آن گیرنده می تواند سیگنال ها را با استفاده از فیلتر استخراج کند.

نام عمومی برای این تکنیک توزیع شده است، و من معمولا در مورد انتقال به داده های چندگانه فکر می کنم. اما هیچ دلیلی وجود ندارد که ما بتوانیم منطق یکسانی را برای انتقال قدرت اعمال کنیم. تصور کنید که ما کنترل PCB و یک دستگاه از راه دور داریم. کنترل PCB ولتاژ منبع تغذیه دستگاه را فراهم می کند و دستگاه از راه دور باید سیگنال آنالوگ را به کنترل PCB ارسال کند. چرا از دو هادی جداگانه استفاده می کنید؟

 
PoC (قدرت Over Coax)

این ایده پشت PoC (Power over Coax) است. ممکن است به نظر می رسد بیش از حد برای پیچیدگی یک مدار به سادگی برای از بین بردن یک کمی هادی، اما ظاهرا این نگرانی قابل توجهی برای مهندسان خودرو است.

مسئله خاصی که در دست است، وضعیتی است که دوربین در یک مکان نسبتا ناخوشایند، مانند سپر عقب و یا نزدیک آن قرار دارد. کابل بین این دوربین و دستگاه کنترل (احتمالا در جهت جلو خودرو قرار دارد) نشان دهنده هزینه و وزن است که می تواند با از بین بردن اتصالات غیر ضروری کاهش یابد. رویکرد PoC اجازه می دهد تا یک کابل کواکسیال برای حمل قدرت (از کنترل واحد به دوربین) و سیگنال ویدئویی (از دوربین به کنترل واحد).

 جزء اساسی در این طرح یک سلف است. ما یک ولتاژ منبع تغذیه (بسیار کم) داریم و یک سیگنال ویدئویی با فرکانس با فرکانس بالا که یک سیم مشابه را به اشتراک می گذاریم. همانطور که می دانید، القایی ها دارای امپدانس بالا در فرکانس بالا و امپدانس کم در فرکانس پایین هستند. این به این معنی است که یک سلف اجازه می دهد که مولفه قدرت آزادانه منتقل شود و مقاومت قابل توجهی را نسبت به سیگنال ویدئویی نشان دهد.

 البته جزئیات هرگز خیلی ساده نیست. اولا ما باید اطمینان حاصل کنیم که القاء القاء امپدانس مناسب در فرکانس های مورد علاقه است. برای اطمینان باید اطلاعات جدول بخشی را بررسی کنید، اما راه آسان برای شروع این است که به دنبال دستگاهی بگردید که به طور خاص برای درخواست شما توصیه می شود. در این مورد، ما سری ADL3225V داریم که در واقع برای سیستم های PoC خودرو توصیه می شود. در اینجا یک نمونه از امپدانس و فرکانس است:

در برنامه های معمول فیلتر آنالوگ، ما اغلب لازم نیست نگران DC جریان و چگونه آن ممکن است بر روی سلف تاثیر می گذارد. اما PoC یک داستان متفاوت است. هر جریان برق مورد نیاز دستگاه دوربین باید از طریق سلف عبور کند و در نتیجه ما باید بدانیم که چگونه این جریان ممکن است مدار را تحت تأثیر قرار دهد.

اول از همه، ما باید امتیاز DC فعلی سلف را بررسی کنیم. اگر دستگاه نصب شده روی سپر شما نیاز به 100 میلی آمپر داشته باشد و 0402 سلفه شما به 50 میلی آمپر رسیده است، شما ممکن است مسائل مربوط به قابلیت اطمینان داشته باشید.

اما یکی دیگر از چیزهای ظریف تر برای در نظر گرفتن - وضعیت سلف "DC انحراف" بر روی پاسخ فرکانس خود تاثیر می گذارد. نگاهی به این طرح بعدی برای دستگاه های ADL3225V:

آنچه در اینجا می بینید این است که جریان DC بالاتر می تواند موجب کاهش امپدانس القایی شود. در این مورد خاص، اثر در 2 مگاهرتز غیر رسمی است، اما تقریبا در 700 مگاهرتز وجود ندارد.

اگر می خواهید جزئیات در طراحی PoC، من توصیه می کنم که شما این یادداشت برنامه از Texas Instruments مشورت کنید. یکی از نکاتی که من متوجه شدم این است که: اگر یک دستگاه از راه دور نیاز به جریان بالا داشته باشد، یک طراح باید انجام دهد، اما یک سلف با رتبه فعلی کافی خیلی بزرگ است؟ ساده افزایش ولتاژ منبع تغذیه (که به نوبه خود جریان را کاهش می دهد)، و در صورت لزوم شامل یک تنظیم کننده با ولتاژ بالا برای بازگرداندن ولتاژ منبع تغذیه پایین برای دستگاه از راه دور است.

 
خراب شدن!

سری ADL3225V به AEC-Q200 واجد شرایط است، بنابراین این توانایی برای زنده ماندن در محیط نسبتا غیر دوستانه خودرو را نشان داده است. این درجه حرارت عملیاتی است که از -40 ° C تا + 105 ° C گسترش می یابد.

با این حال، این بدان معنا نیست که آن را در هر شرایطی با همان عملکرد نمایش می دهد! ویژگی های جاری DC به ویژه در زمینه PoC اهمیت دارد و امتیاز فعلی ADL3225V در حال حاضر در 75 درجه سانتی گراد کاهش می یابد.

سیستم های قدرت و مواد شیمیایی باتری مورد استفاده در وسایل نقلیه الکتریکی

این مقاله را ارائه می دهدمقدمه ای بر ویژگی ها و الزامات سیستم های باتری EV.

موتورهای الکتریکی دستگاه های عجیب و غریب نیستند و زیرساخت های تولید و توزیع برق در حال حاضر در دسترس هستند. چرا، پس از آن، آیا تبدیل اتومبیل از احتراق به برق بسیار دشوار است؟ از نقطه نظر تکنولوژیکی، مانع اصلی باتری است.

از لحاظ الزامات عملکرد، یک باتری EV به سادگی نمی تواند با باتری هایی که دستگاه های الکترونیکی کوچک را دارند، مقایسه شود. هنگامی که گوشی های هوشمند را در عمل می بینم، این تصور را می پذیرم که طراحان بازی باتری را برنده می شوند: مردم از این دستگاه ها به طور مداوم استفاده می کنند و به نظر می رسد که نیاز به شارژ شدن به حداقل می رسد. از طرف دیگر، هنگامی که به خودروهای الکتریکی می آید، باتری یک عامل محدود کننده است.

یک باتری EV باید قادر به تحویل مقدار بسیار زیادی از قدرت باشد، و برای ارائه محدوده کافی، باید به اندازه کافی حجم زیادی از انرژی را ذخیره کند بدون اینکه بیش از حد بزرگ باشد یا بیش از حد سنگین باشد. همچنین باید شرایط محیطی شدید و چرخه های شارژ مجدد را تحمل کند. این سفارش بلند بالاییست.

 
EV مورد نیاز باتری باتری

مقدار قدرت مورد نیاز برای سرعت بخشیدن به یک وسیله نقلیه متوسط، بسیار بالاتر از مصرف انرژی یک پردازنده با کارایی بالا و یا یک مانیتور ال سی دی است. این سند (PDF) یک قدرت متوسط ​​تخمینی 61 کیلووات را در زمان شتاب خودروی معمولی ارائه می دهد. و این فرض یک جاده صاف و بدون سر گرد است.

نیاز به قدرت پیک بسیار بالا یک نیاز دشواری طراحی است: هیچ کس نمی خواهد ماشین ای که نمی تواند به سرعت در هنگام رانندگی در هوای رانندگی در روز بادی شتاب کند، و در نتیجه، باتری باید دارای مقاومت داخلی باشد که به اندازه کافی کم برای پشتیبانی از قدرت بالا تحویل که تنها در شرایط "بدترین حالت" اتفاق می افتد.

چگالی انرژی چیست؟

مفهوم کلیدی در اینجا چگالی انرژی است که به مقدار انرژی اشاره می کند که یک ماده یا دستگاه خاص می تواند نسبت به اندازه یا وزن فیزیکی آن ذخیره کند. (در چارچوب دقیق علمی، چگالی انرژی انرژی را به واحد حجم می دهد و انرژی خاص انرژی را به ازای واحد جرم انتقال می دهد.)

باتری ها به طور کلی بسیار راحت تر از سوخت های فسیلی مانند بنزین و زغال سنگ هستند. با این حال، چگالی انرژی و انرژی خاص بسیار پایین تر است. به عنوان مثال، انرژی خاص بنزین و یا دیزل ممکن است 100 بار بالاتر از باتری لیتیوم یون و 300 برابر بیشتر از باتری اسید سرب باشد.

مقایسه باتری در مقایسه با بنزین به نظر نمی رسد، زیرا یک موتور الکتریکی می تواند انرژی ذخیره شده را به حرکت وسیله نقلیه بسیار بهتر از موتور احتراق داخلی (ICE) تبدیل کند. حتی پمپ باد کامیون هم پس از اینکه شما برای تفاوت کارایی درست را تصحیح کردید، هنوز هم دشوار است که دامنه ای را پیدا کنید که قابل مقایسه با آنچه که شما می توانید از یک وسیله نقلیه ی ICE با یک مخزن کامل گاز دریافت کنید.

من تعدادی از مقادیر قابل توجه برای EVs در حال حاضر دیده ام، اما مهم است که به یاد نیافتن:

    این باتری های با ظرفیت بالا ارزان نیستند. آنها برای تولید هزاران دلار هزینه می کنند و می توانند بخش بزرگی از قیمت خرید EV را حساب کنند.
    شارژ و تخلیه باتری به طور مداوم باعث تخریب شده است که تحت تأثیر عوامل مختلف قرار می گیرد و بنابراین پیش بینی می شود. من نمی دانم که چه مقدار داده های جامد در طول عمر باتری EB باقی مانده است، اما من فکر می کنم همه ما از وسایل نقلیه ICE که به میزان صد هزار مایل در شرایط عملیاتی خوب عمل می کنند شنیده ایم.
    شارژ باتری با ظرفیت بالا در مقایسه با پر کردن یک مخزن گاز بسیار آهسته است. حتی سوپرشارژرهای تسلا شما را نیم ساعت صبر کنید.

 
شیمیایی باتری برای وسایل نقلیه الکتریکی

محققان تکنولوژی باتری چندگانه را به عنوان منابع قدرت برای وسایل نقلیه الکتریکی بررسی کرده اند. من یک سند نسبتا قدیمی از آزمایشگاه ملی Argonne منتشر شد که در سال 1994 منتشر شد که شامل شیمیایی زیر به عنوان "سیستم های باتری سیستم الکتریکی نامزد": اسید سرب، نیکل / کادمیوم (NiCd)، نیکل / آهن، نیکل / فلز هیدرید (NiMH) سدیم / گوگرد، روی / برم، روی / هوا، کلرید سدیم / نیکل، سولفید لیتیوم / آهن و لیتیم پلیمر.

سفارش این لیست بر اساس انرژی خاص هر سیستم است، با اسید اسید دارای کمترین مقدار (25-40 وات ساعت در هر کیلوگرم) و لیتیم پلیمر با بالاترین (100-200 وات ساعت در هر کیلوگرم) .

در حال حاضر، شیمی باتری مورد علاقه برای EVs یون لیتیوم است. مقاله ای که در سال 2012 منتشر شده نشان می دهد که NiMH قبلا تکنولوژی غالب برای وسایل نقلیه الکتریکی هیبریدی بود، اما نویسندگان پیش بینی کردند که استفاده از سیستم های لیتیوم یون به سرعت در حال گسترش است.

در سال 2013، NiMH سودمند به نظر می رسید زیرا آن را یک شیمی "بالغ" بود، اما فناوری یون لیتیوم نهایتا نیکل متیل را جذاب تر کرد - لیتیوم یون انرژی خاصی را ارائه می دهد، تولید انرژی بالاتر نسبت به وزن و مشکلات کمتر مرتبط با اثر حافظه (برای اطلاعات بیشتر به بخش 1 این مقاله از دانشگاه فنی کلوج-ناپاک مراجعه کنید).

 شما صمسلما متوجه شده است که وسایل الکتریکی دقیقا جایگزین رویکرد مبتنی بر بنزین و دیزل قدیمی به حمل و نقل شخصی نیستند. درصد EV ها در یک بزرگراه متوسط ​​به نظر می رسد کم اهمیت است - گرچه این به این دلیل است که من در ایالات متحده زندگی می کنم، جایی که شاید فرهنگی (و جغرافیایی) موانعی وجود داشته باشد که در بازی وجود دارد. سفر های دورافتاده بخش مهمی از تاریخ و هویت این کشور است و زمانی که به ارائه یک تجربه رانندگی رضایت بخش رانندگی می پردازد، باتری های مدرن هنوز نمی توانند با سوخت های مبتنی بر نفت رقابت کنند.

اگر فکر می کنید که در جایی که وسایل الکتریکی بیشتر پذیرفته می شود شادتر باشید، چین را در نظر بگیرید، جایی که سرمایه گذاری در EVs شایع است. یا حتی بهتر، نروژ را بررسی کنید:

انتقال وسیع در خودروهای الکتریکی تغییرات بزرگی در جوامع صنعتی ایجاد خواهد کرد. به نظر می رسد که بیشتر این تغییرات مفید باشد، هرچند جوامع انسانی پیچیده هستند، بنابراین شاید ما نباید بیش از حد در مورد اتخاذ دردناکی از وسایل نقلیه الکتریکی در هر کشوری به غیر از نروژ تأکید کنیم. در هر صورت، سیستم های باتری یک مانع عمده برای کارایی و مقرون به صرفه بودن وسایل نقلیه الکتریکی است و این بدان معنی است که پیشرفت در فن آوری باتری عامل تعیین کننده ای در تکامل مستمر صنعت خودرو است.

ما دارای یک BMW I3 بی ام دبلیو است که در هر بار شارژ 130 تا 140 مایل رنجر است که کاملا مناسب است. ما خیلی دور از آن رفته ایم این نیز به این کمک می کند که در اینجا در U.K. ایستگاه های شارژ بیشتر از سوخت رسانی ایستگاه وجود دارد. من همچنین از دو خانواده دیگر که EVs را دوست دارند، یکی از دوستان قدیمی خانواده ام، و دیگری عمه و عمه ام را می دانم! به نظر می رسد باتری EV به خوبی استفاده می شود حدود 10 سال طول می کشد، و پس از آن می تواند به عنوان یک واحد ذخیره سازی به عنوان یک زندگی دوم را به من بدهید.
من خودم یک دوچرخه الکتریکی با یک باتری اسمی 840 وات 18650 سلولی ساختم. آزار دهنده است، من تا حدودی نگران هستم که سلول ها کارخانه را رد می کنند که تحت اظهارات دروغین فروخته می شوند. قطعا برخی از این قیمت ها را گران می کند حتی اگر من به طور مستقیم از چین سفارش دادم.
ما محدوده 40 مایل را در دوچرخه خود محاسبه کردیم، اما در آخرین آزمایش من تنها 21.5 مایل (در 10 ساعت 10 تا بد نیست) اما من فکر می کنم حومه بسیار تپه ای است که سرزنش می شود. من هم با کمک قدرت کاهش یافته بودم.

ما در ژاپن زندگی می کنیم و 10 ساله ICE قطعات تویوتا ویتز (هتچ تجاری فشرده با 70 کیلومتر در آن) و 5 ساله مزدا اکسلا هیبریدی (Mazda 3 در ایالات متحده با 25 کیلومتر در آن) رانندگی می کند. مزدا بسیار بزرگتر از ویتز است اما مسافت پیموده شده گاز را به مراتب بهتر از 45 مایل / Vitz زمانی که جدید به حدود 38 مایل بر گرم رسید، اما در حال حاضر احتمالا به 32 نزدیک می شود.

با وجود آنچه که نمودار نشان می دهد، تکنولوژی ترکیبی در ژاپن بزرگ است. من اثبات ندارم، اما معتقدم که اکنون بیش از نیمی از فروش خودروهای جدید در اینجا شامل می شود. فروش EV خالص کمتر محبوب است، اما توسط تبلیغات و صدها ایستگاه شارژ جدید در فروشگاه ها، کسب و کار و فروشگاه های راحت در سراسر کشور ظاهر می شود. این موضوع بزرگ اخیرا هیبریدی پلاگین بوده است که در صورت شارژ در شبانه روز، از نرخ پایین برق بهره می گیرد. آنها کاملا با الکتریسیته ساکن نیستند، اما اغلب می توانند به طور اتفاقی به اتوبوس رفت و آمد کنند. این فقط موضوع زمان است که EV خالص در همان سطح به عنوان مدل های هیبریدی رقابت خواهد کرد.

من نیز یک باتری دوچرخه 700 وات ساختهام اما با استفاده از سلولهای پاناسونیک NCR18650B (سلولهای مشابهی که در مدلهای Tesla Model 3 استفاده می شود) ساخته شده است که از یک منبع سوئدی جدید با هزینه بالا به جای استفاده از باتری های استفاده شده از چین خطرناک بودم. حکومت چینی واقعا باید با فروش شگفت انگیز این کشور از کارخانه های تولیدی مجددا مقابله کند؛ زیرا این شهر واقعا در سراسر دنیا آسیب می بیند. دوچرخه می تواند محدوده 30 مایل محدوده در سطح سطح را با توجه به میزان پدال انجام دهد.

BMW I4 تیزا FIGHTER به نظر می رسد مانند لپ تاپ 4-سری GRAN COUPE
مشاهدات اخیر نشان می دهد که از اولین خودروی سوپروایزر BMW بی ام و انتظار می رود

به نظر می رسد فقط در مورد هر خودروساز اروپایی، در حال حاضر آمادگی تسلا مدل 3 را دارد و BMW بی ام و  نیز هیچ استثنائی ندارد. مدل Tesla مدل Bavarian Tesla مدل 3 در روزهای اخیر، حدود یک سال و نیم بعد از ظهور موتور سیکلت الکتریکی در نمایشگاه موتور 2017 فرانکفورت در قالب مفهوم i Vision Dynamics پیش بینی شده است. .

در حالی که مفهوم ناخوشایند من Vision Dynamics، برخی از بدنه های پر جنب و جوش را به نمایش گذاشت، به نظر می رسد به عنوان یک پیش زمینه پس زمینه از "من، ربات"، نمونه اولیه که تست خال خال نگاه هر چیزی اما پرماجرا. در عوض، آنها خیلی شبیه یک سری Gran Coupe 4 هستند.

در حالی که هنوز کمی زود است که نتیجه بگیریم دقیقا چطور i4 پس از رسیدن به سال 2021 به نظر می رسد، جای تعجب نیست که BMW برای یک خودروی EV خود یک جهت طراحی نسبتا پایدار را انتخاب می کند: Hybrids های اولیه مانند i3 و i8، خریداری شده توسط پیشگامان اولیه نیاز به آثار هنری آوانگارد داشتند. حالا که خریداران معمولی BMW بی ام و  به دنبال اتومبیل های الکتریکی همراه با بنزین پاور هستندD اتومبیل، چیزی است که به نظر می رسد مانند بسیاری از 3 یا 4 سری راه رفتن است.

BMW تا سال 2025، 25 مدل با یک سیستم درایو الکتریکی ارائه می دهد که 12 موتور الکتریکی آن را خنک می کند. "BMW  بی ام و در ابتدای مفهوم i Vision Dynamics در سال 2017 گفت:" با BMW i Vision Dynamics، ما نشان می دهد که چگونه ما در حال حرکت الکتریکی در آینده بین i3 و i8: یک گران کوپه 4 نفره و پویا و پیشرو است. "

مفهوم 2017 وعده داده شده طیف وسیعی از 373 مایل (600 کیلومتر)، 0-62 مایل در ساعت راه اندازی در چهار ثانیه و سرعت نسبتا کم بالا 120 مایل در ساعت. یکی از چیزهایی که هنوز معلوم نیست این است که آیا i4 یک پلتفرم با ماشین های 3 و 4 سری را به اشتراک می گذارد یا اینکه آیا این پلتفرم خود را دارد.

در حالی که مشخصات خودرو بسیار شبیه به گران کوپه 4 سری است، انتظار می رود یک فیش آیین خانواده BMW I با استفاده از مجرای کلیه بسته (که تا سال 2021 می تواند بسیار بزرگتر از ما استفاده شود در صورتی که به روز رسانی سری 7 هر نشانه ای) و برخی دیگر از اصلاحات سبک و آئرودینامیک در حال حاضر که موتور لازم نیست که در تمام آن هوا قرعه کشی. انتظار می رود برای دیدن چند لهجه آبی در اینجا و آنجا نیز با توجه به طرح طراحی خانواده من.

کلاوس فریلیچ، عضو هیئت مدیره در BMW AG for Development  بی ام و ، در سال 2017 گفت: "BMW منو راننده نوآوری برای گروه BMW بی ام و  است." در اینجا، راهکارهای چشم انداز و مفاهیم آینده آماده برای اولین بار تبدیل به واقعیت می شوند. BMW همچنین منجر به نوآوری برای مارک های دیگر ما می شود. "

چه زمانی تولید نسخه ای از i4 را مشاهده می کنیم؟ احتمالا در سال 2020، قبل از شروع فروش در اواخر همان سال به عنوان یک مدل 2021 است.

پیش فروش پورشه به عنوان انتظار می رود. جمعیت تسلا آماده است تا با یک نام تجاری واقعی خودرو که بتواند وسایل نقلیه خود را حمل کند، خریداری شود. دیگران در حال پیوستن هستند و آنچه که باید یک داستان موفقیت آمریکایی باشد، نهایتا به پانوشتی در تاریخ می رسد. حالا Elon می تواند با کسی که واقعا تولید می کند، شریک باشد و شبکه فروشندگان داشته باشد، اما نفس او نمی خواهد اجازه دهد.

در مورد هر چیزی که در بالا ذکر شد، با یک گیاه عظیم در فریمونت و یک فرآیند عرضه کامل موافقت شد (Musk در این بازی در حال حاضر برای یک دهه است) ممکن است احساس کند که او نیازی به همکاری با کسی ندارد.

قابل توجه است که او به طور ناگهانی اعلام کرد که آخرین شغل کاهش یافته است، چقدر واقع بینانه است، اساسا تکرار همه چیزهایی را که سالهاست در مورد خودروسازان قرن گذشته به بازی EV وارد شده است تکرار می کنند.

مکلارن، مسابقه قطب نما، اولین پیروزی 2019 IMSA فصل خلبان خلبان میشلین است
مسابقه جهانی مسابقات لندن مسابقه TCR Field برای اولین مسابقه خلبان میشلین هوندا را از سال 2016 برنده خواهد کرد

مک لارن ستاره نمایش در روز جمعه در مسابقه افتتاحیه فصل 2019 IMSA Challenge خلبان میشلین در جاده ای در Daytona International Speedway بود.

با شروع از قطب، شماره 75 کامپوزیت مسابقه McLaren GT4 پل هولتون و کونو ویتمر پس از چهار ساعت در میدانهای بالای صلیب جنگیدند. از زمان پیوستن به این سری در سال 2017، این سومین IMSA برای سازنده بود.

هولتون گفت: "ماشین واقعا واقعا خوب بود. "پسران به خوبی مکانیکی روی ماشین نصب کردند. ماشین ساده ترین چیزی بود که من تا به حال رانده شده است. مسابقه خارج سخت بود. ما از طریق سه مثلثی، سه عرضی از طریق یک نوبت، سه عرضی از طریق سه نوبت سه برابر شدیم. واقعا خوب، مسابقه احترام آمیز، مسابقه سخت. برخی از سرگرم کننده ترین ها در یک ماشین مسابقه ای در یک مدت طولانی بوده است. "

هولتون بخشی از مجموعه بود که نخستین پیروزی شمال آمریکا را برای McLaren GT4 در مدار آمریکا در سال 2017 با Compass Racing و سپس Matt Plumb همراهی کرد. او در ابتدای مسابقه به ماشین Wittmer را تحویل داد تا قبل از اتمام بازی به پایان برسد. رانندگان به همراه 58 راننده مسابقه ای به رقابت می پردازند.

ویتمر گفت: "من فکر می کنم بزرگترین چیز برای ما این بود که چگونه ماشین را در لاستیک های میشلین انجام می داد. "در پنج سال گذشته، در GTLM، که در آن ما تنها در گذشته لاستیک های میشلین را رانندگی کردیم، به عقب بر روی تایر میشلین، تقریبا مانند بازگشت به خانه است. همه چیز کاملا خوب کار کرد. هیچ مشکلی وجود نداشت و هیچ زنگ زده بود، هیچ آپارتمان، هیچ کدام از آن. خیلی راحت بود اعتماد به نفس زیادی در ماشین پیش می رود. "

"همیشه خوب بوده است که برای اطمینان از بازگشت به IMSA استفاده شود. من همیشه در دایتونا در آنجا دزدان دریایی داشتم، من در دایتونا در اینجا موفق شدم و خیلی خوشحال شدم. آخر هفته برای تیم کمی خشن شد، اما تیم واقعا واقعا کار سختی کرد و ما توانستیم برنده شویم. بله، به عقب برگردیم و هر دوی ما از پیروزی ما، اول برای هوندا و برای تیم اول، چیزهای زیادی هستیم. "

برای نقاط پدیده باقی مانده، این نبرد بین شماره 73 LA ماشین هوندا جهانی مسابقه ای از مات Pombo و مایک LaMarra بود و علاوه بر آخرین لحظه به لیست ورود، شماره 23 سرعت MD مسابقه آئودی RS3 LMS TCR از نیک گالانته، جیمز ونس و جارد سالینسکی. در نهایت، شماره 73 آن را به پایان رساند 1-2 برای هوندا و آئودی در زمان سوم.

مسابقه broadcaروز چهارشنبه، 6 فوریه در ساعت 1 بعد از ظهر، در NBCSN پخش خواهد شد. ET با اولین مسابقه سال بررسی شده، چالش خلبان IHSA Michelin تمرکز خود را به دور بعدی در Sebring بین المللی Raceway در جمعه، 15 مارس در ظهر ET است. مسابقه با IMSA.tv با تفسیر رادیویی IMSA پخش می شود.

اولین بار در سال 2020 Hyundai Palisade: ارزشهای خانوادگی
قطعات هیوندای جدید 3 ردیف SUV باید یک محقق قوی در یک کلاس رقابتی باشد، اما موتور U.S. هنوز یک علامت سوال است

هیوندای آن را می دانست. ما آن را می دانستیم: Santa Fe XL سه ردیف هرگز نباید آن را به عنوان بزرگترین SUV Hyundai هیوندای بریزد؛ این خیلی کوچک بود و خیلی خطرناک بود، اما تا زمانی که رقیب اصلی Highlander / Explorer برند وارد این بازار نشود، موقت موقت موثر بود. این وسیله نقلیه در نهایت به شکل Hyundai Palisade در ماه نوامبر وارد شد و ما هم اکنون در کشور اصلی خود از کره جنوبی وارد شده ایم تا یک نمونه اولیه از این محصول حیاتی در بازار کره شمالی تولید کنیم.

اگر اولین بار در نمایشگاه LA Auto Show از دست رفته بودید، جزئیات مهم در اینجا وجود دارد: صندلی های سه سطر هفت یا هشت صندلی بسته به نوع پیکربندی و هر دو بلندتر (3 اینچ) و وسیع تر (3.6 اینچ) نسبت به Hyundai Santa Fe XL این باعث می شود که Palisade درست با طول و عرض پهبادی هوندا شبیه باشد، در حالی که Ford Explorer و Nathan Pathfinder هر دو کمی طولانی تر هستند. با این حال، Palisade برای فضای داخلی بسیار مهم است که با Pathfinder برای طولانی ترین فاصله در فاصله 114.2 اینچ قرار گرفته است. جای تعجب نیست که هیوندای رقابت خود را برای جایگاه دوم در ردیف قرار داده و تنها توسط اکسپلورر و خلبان در قسمت پایینی ردیف سوم قرار دارد.

تمام Palisades آمریکای شمالی توسط یک V6 3.8 لیتری همراه با یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته طراحی شده است. درایو جلو و AWD در تمام سطوح ترمز ارائه می شود و V6 بر روی آنچه که به عنوان چرخه اتکینسون شناخته می شود عمل می کند - که به طور کلی به معنی سوخت بهتر سوخت با هزینه گشتاور پایین است. با 291 اسب بخار و 262 پوند گشتاور گشتاور، V6 Palisade با موتورهای رقابتی غیر توربو شارژ سازگار است، اما به نظر می رسد که آن ها به ترتیب 6000 و 5000 دور در دقیقه باشند.

یک تون فن آوری در Palisade، در انتظارات فعلی، هر چند برجسته شامل یک دوربین کور در دسترس در هر دو طرف خودرو است. شبیه به هوندا LaneWatch، نمایشگر دوربین در طول bodyside نمایش داده شده در خوشه ابزار، هر زمان که سیگنال نوشت فعال فعال است. همچنین یک اینترفیس داخلی در اختیار شما قرار می گیرد که به راحتی می توانید راننده را با مسافران دوم و سوم ردیف ارتباط برقرار کنید - این قابلیت که ما در مدل های دیگر نسبتا بی فایده پیدا کردیم، هرچند هیوندای با یک حالت "حالت خواب عقب" صوتی راننده در ردیف های پشتی، چیزی که می توانیم ببینیم مفید است. سیستم ناوبری با Android Auto و Apple CarPlay کار می کند و هفت خروجی USB اطمینان می دهد که هر کس می تواند هزینه کند.

ابزار استاندارد ایمنی گسترده است و شامل همه اجتناب از برخورد کمک می کند که شما می توانید امیدوار باشید که در بخش پیدا کنید. استاندارد هوشمند کنترل کروز کنترل با توقف و برو همچنین یک ویژگی خوب است که اجازه می دهد تا عملیات کم سرعت دست آزاد در شرایط ترافیک.

اعدام

من چند ساعت وقت صندلی در یک بازار کره ای هیوندای پالیزاد به دست آوردم - به معنی یک توربوجیل 4/2 لیتری به جای یک V6 باتری 3.8 لیتری - در محوطه هایی که ترافیک مسدود شده سئول را دارند، پیچ های پیچیده، مسیرهای مسکونی و حتی شن و ماسه نرم ساحل دریا. در هر کدام (با استثنا ممکن است از ساحل)، Palisade بدون وقفه انجام می شود، که از چند دقیقه اول پشت سر چرخش را تحت تأثیر قرار می دهد. توجه داشته باشید این یک ابزار بزرگ سه سطر است که ما در حال بحث در مورد آن هستیم (مثلا می گویند پورشه 911)، یکی از وسایل نقلیه نادر است که به راحتی در هر ورودی احساس می کند، دقیقا همان چیزی را که انتظار دارید ارائه می دهد - فرمان خطی با وزن خوب ، یک پدال ترمز است که اجازه می دهد تا مدولاسیون، به علاوه شتاب زرق و برق با تغییرات انتقال غیر قابل توجه از دنده / هشت سرعت دسته کوچک موسیقی جاز.

از آنجایی که کلاه گیس Palisade در اطراف آن داخلی است - حمل چندین نفر و مواردی از آنها در راحتی معقول - لوازم یدکی هیوندای زمان زیادی را صرف تفکر در مورد آنچه که خانواده پروتئینی فعال و سبک زندگی در SUV می خواهند، تفکر می کند. خروجی های USB و تهویه هوا فراوان است و یک مکانیزم یک دکمه اجازه دسترسی خوب به ردیف سوم را می دهد. این ردیف عقب جعبه پنالتی حتی برای قاب 6 فوت من نیست و ردیف دوم تقریبا مثل لیموزین است. Palisade همچنین راننده را فراموش نمی کند: خطوط دید عالی (به رغم یک ستون C بسیار بزرگ) و یک طراحی داش که کار خوبی را انجام می دهد متعادل کردن دکمه های سخت و محتویات منوی دیجیتال باعث می شود که این دوباره یک دستگاه آسان برای رشد عادت شود. من فرصتی برای استفاده از فناوری رانندگی کم سرعت Hyundai در طول ترافیک سولوسی فوق را داشتم و می توانستم به سادگی Palisade را به رانندگی برای 20 دقیقه در حالی که راننده من و من در مورد طراحی داخلی صحبت کردیم.

علامت سوال دائمی شامل نیروی برق Palisade است. ما هیچ فرصتی برای رانندگی مدل V6 مدل U.S. را نداشتیم و نههر گونه Palisades V6 را در دست بگیرید. با نگاه کردن به اعداد، V6 ما حدود 90 اسب بخار بیشتر از دیزلی بازار کره عرضه می کند، اما 63 پوند کمتر از گشتاور. به طور قابل توجهی، همان طور که قبلا ذکر شد، توان اوج تا 6000 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 262 پوند فوت در 5000 دور در دقیقه نیست؛ موتورهای دیزلی که ما رانندگی کردند 325 پوند فیدر گشتاور را با 1750 دور در دقیقه گذاشتند، این چیزی است که برای کشیدن رضایت بخش از یک چراغ عقب و گرانت کم نور در هنگام نور خاموش و شن و ماسه انجام می شود. اگر چه انتقال دقیق چرخ دنده کمک خواهد کرد، در نهایت Palisade V6 مجبور خواهد شد که این وسیله بزرگ را حرکت دهد و این باعث می شود که بسیاری از تغییرات را از سرعت 8 سرعته نیز انجام دهد.

حکم

هیوندای تقریبا قطعا در دستانش برنده است. Palisade به نظر می رسد خوب است و به اندازه کافی منحصر به فرد به ایستادگی کردن در یک بخش شلوغ است، و داخلی آن می تواند با هر چیزی در رده قیمت خود را برای بهترین در کلاس رقابت کند. تا زمانی که هیوندای قدرت موتورهای بنزینی را برای آمریکای شمالی دریافت کند - یک پیش بینی قابل توجه - شما می توانید انتظار داشته باشید که Palisades را در اطراف بازار نوار حومه محلی خود شروع کنید که تابستان آینده آغاز شود.

ملزومات نیسان کیک: آینده خودروهای کوچک به نظر می رسد بسیار شبیه به این است
در حال حاضر، کیک بهترین ماشین کوچک در ترکیب نیسان است. چرا یک دانشجوی غیر انتفاعی هر چیز دیگری را دریافت می کند؟

آنچه این اتفاق می افتد: کیک ها نیسان کروی جدید Subcompact، جریان اصلی (یا حتی کمتر جالب توجه) جایگزین Kinda Sorta برای Oddball Nissan Juke است. نیسان آن را فقط با سه سطح تراز و یک ترابایتی قدرتمند نگه می دارد: یک 1.6 لیتری 125 اسب بخار در خط چهار با زوایای اتوماتیک و چرخ دنده های جلو، به طور مداوم تغییر می کند. برای علاقه مندان به درک بسیار زیاد نیست، اما این یک وسیله نقلیه ورودی سطح جامد و بی رحم است.

رقبا اصلی: هوندا HR-V، تویوتا CH-R، هیوندای کنا

قیمت پایه: 20،685 دلار دلار 12200 تومان  به عنوان تست قیمت: 21،445 دلار دلار 122000 ریال

بررسی کامل: 2018 Nissan Kicks first drive

نکات برجسته: کیک ها "ماشین کوچک مقرون به صرفه" را بهتر از هر چیز دیگری در سری نیسان می سازند. Kicks S با 19،585 دلار شروع می شود. این یک SV است که چرخ های 17 اینچی، Apple CarPlay و Android Auto را اضافه می کند و با قیمت 21،445 دلار شروع می شود. 21915 دلار به شما می دهد SR-topping SR که دارای چراغ های LED، اسپویلر عقب پشتی، مانیتور هوشمند Around Viewer و غیره است.

RAM 1500، HYUNDAI KONA، GENESIS G70 کامیون، کامیون و کامیون سال
یک زن و شوهر تیره اسب و وانت سوم جایزه بهترین افتخار است

پیدایش G70 - از اعضای هیئت منصفه

"Genesis G70 نه تنها با پایه های بخش مانند BMW 3-Series، Audi A4 و مرسدس بنز C-Class - همه آنها را درگیر درگیر شدن درایور می کند، در حالی که آنها به طور مثبت به ارزش دلار، گفت: "کریس Paukert، که همچنین سردبیر اجرایی Roadshow توسط CNET است. "دیگر فقط ارزش بازی، این معامله واقعی است."

ما را بگیر

J.P. Vettraino جدید G70 را در سپتامبر 2017 به بازار عرضه کرد و 3.3 لیتری توربو دوگانه V6 را مناسب و قدرتمند دانست و خودرو را به 4.7 ثانیه با سرعت 60 مایل در ساعت رساند.

Vettraino گفت: "این که آیا این پسر آن را خریداری (G70) بیش از بسیاری از گزینه های قوی برای گفتن بسیار سخت تر است." "این انتخاب کمتر خوب است در برابر بد و عملکرد بیشتر از طعم، مصالح مورد نظر، وفاداری برند - حتی خلق و خوی."

هیوندای کنا - از اعضای هیئت منصفه

"جیمز صفحه دیتون، سردبیر اجرائی در U.S. News & World Report Best Cars گفت:" کنه الکتریک اولین ماشین الکتریکی انبوه است که واقعا برای بازار تودهای کار می کند. "محدوده EV قابل مقایسه، قیمت مقرون به صرفه و کابین عملی با دینامیک رانندگی پر جنب و جوش ترکیب شده است تا Kona EV یک لذت واقعی باشد. این نوع EV است که می تواند شکیبایی ترین EV را متقاعد کند. "

ما را بگیر

Crossovers و آب و برق در حال حاضر در بازار تسلط - این واقعیت است که اندرو استی خود ما متوجه شد و تحمل کرد در حالی که آزمایش کوچک در هاوایی.

Stoy گفت: "بیش از یک راننده معتبر، Kona نیز محل خوبی برای صرف وقت است." رابط کاربری لوازم هیوندای آسان برای استفاده و به سرعت با تلفن من متصل است؛ طرح ترس منطقی است و به اندازه کافی برای ارائه برخی از علاقه های بصری به اندازه کافی طراحی شده است. صندلی پارچه Houndstooth استاندارد در SEL ظاهر عالی، و آنها نیز گرم - بدون نیاز به گزینه تا چرم در محیط های سرد و هوا. اگر شما یک Kona با کیفیت بالا را انتخاب کنید، کابین در حال حاضر بزرگ احساس می کند حتی با سقف آفتاب هواپیما، و رانندگی کمک می کند کار خود را به خوبی بدون لرزیدن و چشمک زن.

جان دیویس، تهیه کننده اجرایی در یدک بین گفت: "رام همچنان راه را برای ساخت دوچرخه بزرگ بزرگ به عنوان یک خیاط بزرگ خانواده هدایت می کند، با توجه به توجه به امکانات داخلی و راحتی رفت و آمد به محموله ها و بکسل."

ما را بگیر

گراهام کوزاک رام 1500 را از طریق بکسل، کشیدن و رانندگی در اوایل سال گذشته قرار داده است. در واقع یک کامیون برای همه از V6 هیبریدی خفیف eTorque به Hemi V8 وجود دارد و در حال حاضر 1،000 lb-ft نسخه سنگینی است.

"با این وجود ما در این لحظات به پایان رسیدیم، در حقیقت پیگیری می شودبه جای وسایل تخصصی، تبدیل به حمل و نقل روزمره می شود. Kozak گفت: اندازه گیری یک وسیله نقلیه مدرن صرفا از لحاظ حمل و نقل و حمل و نقل بسیار مؤثر است. "راحتی و راحتی چیز بیشتر از کمی، و در اینجا رام فوق العاده است. 1500 دلار یک تبلت چند منظوره است که سازندهای است که به طور معمول از یک جک-از تمام تجارت ها به دست می آید. "

2020 PORSCHE 911 FIRST DRIVE: همه چیز بهتر، یک جفت زیبای یکسان
آخرین 911 پورشه، کاملا جدید است، اما شما باید دقیقا نگاه کنید

پورشه 911، یکی از بزرگترین آیکون های ماشین های ورزشی در تمام دوران، تا سال 2020 کاملا جدید است اما شما ممکن است قادر به بیان آن از خارج نباشید. حداقل در نگاه اول و احتمالا نه از 40 فوت دور. شما میبایست با توجه به قسمت انتهایی گرد بزرگتر، اسکریپت 3D PORSCHE در سراسر کیسر خودرو، و اگر شما دارای چشم لیزر گربه مانند، 1.8 اینچ گسترده تر در جلو. اما این کاملا جدید است. به عنوان مثال، مقدار قابل توجهی از آلومینیوم، بیش از 60 درصد فلز ورق را تشکیل می دهد در حالیکه یکی از آن ها حدود 30 درصد ساخته شده است. این یک انتقال جدید دو سرعته هشت سرعته است که تضمین می کند که شما در نقطه راست rightband در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید، اطمینان حاصل کنید. و در حالی که جابه جایی شش تخت در 2981 ccs باقی می ماند، تقریبا همه چیز در مورد موتور جدید است، از جمله جدید، خروجی بالاتر از قدرت 443 اسب بخار.

اما مطمئنا به نظر می رسد پورشه های قبلی.

این لزوما بد نیست، از آنجا که ماشین آن جایگزین نیز یکی از بهترین در جهان است و این یکی به سادگی بهتر است، اگر کمی بیش از حد آشنا. این ممکن است ترس از وفاداران را که با هر مدل جدید 911 همراه است همراه کند - آرامش می دهد - این هشتم است - پورشه به نحوی ماشین خود را به خواب زده است. نگران نباشید، Porschephiles، ماشین رویای شما هنوز رویا و در حال حاضر حتی سریعتر است.

من می دانم که این کار سریع تر است، زیرا فقط یک روز در طول جاده ها و گذر از شرق اسپانیا به آن متوسل شدم - و در چندین گنجایش مدار 14 ساله خوابیده در والنسیا ریکاردو تورمو و همه چیزهایی که می توانم بگویم این است " Aye Chihuahua، "حتی اگر اسپانیایی تازه و جدید باشد، نه قدیمی. دوست داشتنی 911 شما هنوز هم عالی است و در واقع تقریبا به هر میزان که بتوانید آن را اندازه گیری کنید بهتر است.

بیایید از داخل شروع کنیم و راه خود را بیابیم. بله، جابجایی موتور - سوراخ و سکته مغزی - مشابه است، اما موتور جدید دارای پیستون جدید است، بالاتر از نسبت فشرده سازی 10.2: 1، انژکتورهای پیزو قوی تر است که سوخت را به محفظه احتراق در 2900 پوند در ثانیه می برند، و اکنون تکنولوژی لودسل متغیر بر روی کمربندهای ورودی برای بارگذاری های بالا و پایین. در واقع، یک دریچه ورودی می تواند بیشتر از دیگر باز شود، برای ایجاد شیب در اتاق برای سوختن بهتر و یک انفجار بزرگتر.

Matthias Hofstetter، مدیر نیروی ترانزیت در 911 و 718، گفت: "بنابراین مخلوط بسیار، خیلی بهتر و همگن تر است.

منیفولد خروجی از ورق فلز به فولاد ریخته گری در موتور جدید می رود.

Hofstetter گفت: "این بدان معنی است که شما رفتار خوبی در مورد افت فشار و ضربان در مقابل توربین دارید. "وقتی پالس بیشتری در چرخ توربین داشته باشید، سرعت بیشتری از چرخ توربو شارژر، شما پاسخ بسیار و خیلی بهتر دارید."

جابجایی توربو اکنون به جای خلاء به صورت الکتریکی انجام می شود، یکی دیگر از عوامل افزایش دقت و کنترل است. نتیجه 443 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه و 390 پوند فوت در از 2300 تا 5000 دور بر ثانیه است. این 148 اسب بخار در هر لیتر برای کسانی که نمره نگهداری در خانه.

این قدرت و گشتاور از طریق انتقال جدید PDK دو کلاچ هشت سرعته انجام می شود. راهنمای هفت سرعته در حال آمدن است و زمانی که ماشین در اواخر تابستان راه اندازی می شود، در دسترس خواهد بود. هیبرید 911 نیز در حال ظهور است، هر چند در راه اندازی نیست. در حال حاضر، در داخل انتقال جدید PDK، فضایی برای جایگزینی موتور الکتریکی وجود دارد. هنوز تصمیمی گرفته نشده است که آیا این یک هیبرید پلاگین باشد یا فقط ترکیبی باشد. بنابراین تولید هیبرید دور از سرنوشت است. تولید کابریولت قبل از هیبریدی، اما درست بعد از کوپه، در اواخر تابستان به همان اندازه که من می توانم بگویم.

در Carrera 4S، چرخ دنده جلو جدید با دیافراگم مایع خنک کننده وجود دارد که میتواند تا 500 نانومتر یا 369 پوند گشتاور را که تقریبا 95 درصد از کل خروجی گشتاور را دارد، کنترل کند.

Hofstetter گفت: "شما می توانید گشتاور بیشتری را برای مدت طولانی تر قبل از اینکه بیش از حد گرم ارائه می کنند." "شما می توانید ماشین را برای چرخش در یک دریاچه یخ بردارید و نگه دارید. ما این کار را در آزمایشات زمستانی انجام دادیم و در آزمون های ورزشی و رانندگی ورزشی شرکت کردیم. "

بنابراین در 4S شما هیچ عذری برای خروج از گوشه به سرعت نیست. در شرایط عادی رانندگی، محور جلو 30 درصد گشتاور را می گیرد

برای تعلیق، بیرون از خانه شروع به کار می کنیم. در جلو، چرخ های 20 اینچی و عقب 21 ثانیه می شود. به گفته پورشه، عقب Pirelli PZeros به طور قابل توجهی وسیع تر است.

پورشه گفت: "این باعث می شود که یک ردیف 1.8 اینچ در جلو هر دو مدل و همچنین عرض عرض 1.5 اینچ در عقب گسترده تر شود.

پورشه با ردپای گسترده تر جلو و عقب احساس اعتماد به نفس می کردپادشاه فرمان مستقیم. بنابراین، نسبت فرمان 14.1: 1 با فرمان عقب چرخ و 15.0: 1 بدون آن است. فرمان عقب الکتریکی عقب چرخ های عقب تا دو درجه با جلو در سرعت های بالا و دو درجه در مقابل جلو در سرعت های کم است.

Ulrich Morbitzer سر از توسعه شاسی برای 911 و 718 گفت: "تا این نسل از سال 911 ما نمی خواستیم فرمان را تهاجمی تر از آن داشته باشیم." اما اکنون که چرخ های بزرگتر داریم، ثبات بیشتری داریم در عقب و در حال حاضر با کشش اضافی و چسبندگی جانبی اضافه شده در پچ تماس با ما اجازه می دهد تا نسبت به فرمان را تیز تر حتی بیشتر است. "

تعلیق جلو MacPherson است و آلومینیومی multilink عقب. این خودروها کاملا جدید هستند و توسط نرم افزارهایی نظیر Porsche نوشتند.

Morbitzer گفت: "ما یک کنترلر شاسی 4D داریم که تمام سیستم های اصلی شاسی را در زمان واقعی متصل می کند." "همه این سیستم های فردی روت شده و به یک کنترل کننده دینامیکی رانندگی، یک ECU مخصوص فقط برای آن متصل شده اند و به دلیل هماهنگی همه این ورودی ها، می توانند سریعتر واکنش نشان دهند."

همه چیز در یک شاسی که در 911 سال گذشته 63 درصد فولاد بود و در حال حاضر تنها حدود 30 درصد است و بقیه آلومینیوم است. و در حالی که وزن کم در حدود 121 پوند در ماشین جدید افزایش یافته است، نسبت وزن به قدرت در واقع بهتر است: 7.7 lb / hp در Carrera S و 7.9 در Carrera 4S. زندگی پر از اشتباهات است، اما این خوب است.

به نوبه خود به رانندگی در تپه های بین دو پارک ملی کوهستانی: Parque Natural de CheraSot de Chera و Parque Natural del Turia. هر دو اسپانیا و پرتغال سنت ساخت جاده های کوهستانی را دارا هستند که بیشتر از آنچه که در ایالات دو "دو خط" نامیده می شود، باریک تر است. اینها بیشتر از یک خط، گاهی اوقات به اندازه یک و نیم خط گسترده، اما باز بودند برای ترافیک در هر دو جهت. دماسنج خارج نیز فقط بالای انجماد بود و یک تکه شلاق برفی را پوشانده بود تا به ما یادآوری کند که علاوه بر برخوردهای سر و ته، ما همچنین از قله به قصر خود میپردازیم. این مفید بود

بنابراین در این شرایط، خلبان همکار من در استفاده مداوم من از کلمات لوازم کتمیون مرسدس شامل پمپ باد بنز ده تن سرگرم شد! همانطور که ما هر منحنی کور را گرد کردیم، زندگی ما در تعادل برابر با راننده کامیون شناخته شده بود که در جهت مخالف قرار می گرفت. بنابراین من به هر خم شدن به سمت پایین ختم شدم، آماده شدم که بر روی ترمزهای Composite Porsche قدرتمند و اختیاری بچرخم و همه ما را نجات دهیم. اما به زودی به اندازه کافی جاده کمی کمتر خطرناک بود و در قسمت هایی که می توانستم آن را به اندازه کافی دور ببینم، آن را باز کردم.

آه بله، به همین دلیل است که هر کس پورشه را دوست دارد در ایران در تهیه لوازم یدکی پورشه به دردسر میفتد !

من تا به حال دستگیره کوچکی در فرمان از حالت عادی به Sport Plus زده بودم و باید بگویم که عملکرد بر اساس آن پرش کرد. در حالی که من هنوز می توانستم احساساتی در جلوی خودرو داشته باشم، ماشین باقی مانده باقی ماند. پیاده رو صاف و جدید بود، فقط چند بار در اینجا و آنجا، و Carrera S تمام آنها را در گام، همه 4 PZeros احساس به همان اندازه grippy. من منتظر شدم تا بعضی از نکات زیر را به خاطر بسپارم. در 911 سال گذشته، مطمئن هستم که، به همان اندازه که من این خودرو را تحت فشار قرار دادم، دست کم به سمت جلو حرکت کرده بود. اما هرگز این کار را نکرد. به همین ترتیب، کمربند کمی از جلو که از حلق آویز موتور بزرگ سنگین از پشت محور عقب است، هرگز واقعا ظاهر شد، حداقل تا آنجا که آن را در 991.2، پورشه قبلی انجام شده است.

قدرت از شش تخت هرگز فاقد نبود. در حالی که مطمئن هستم پورشه های بسیار قدرتمند بیشتری در این تنظیم جدید از 911 وجود خواهند داشت، من هرگز احساس نمی کردم که برای کمان کاری کمان کازاچی کانی های تهاجمی که می خواستم بیشتر باشد. به همین ترتیب، هرگز احساس نکردم که منتظر توربوها باشم تا بتوانم پول بپردازم. منحنی قدرت مانند یک روند صلح آمیز تا نمودار بود. در واقع، نگاه بعدی به یک گرافیت قدرت و گشتاور، آنچه را که در جاده احساس کرده بود، تایید کرد: یک خط قطر زیبا از 1500 دور در دقیقه تا 6500 دور در دقیقه، و در نتیجه آن به سختی سقوط کرد و به خط 7500 دور در دقیقه رسید.

این یک ماشین کاملا لذتبخش است که نه فقط یک روز صرف، بلکه یک اجاره کامل سه ساله یا حتی یک عمر مالکیت. اگر شما منتظر زمان مناسب برای خوردن گلوله و خرید هستید، این 911 می تواند آن باشد.

ریکاردو تورم، پنج دور دور مدار، در مورد این ارزیابی من را تغییر نیافت. این فقط قدردانی من را برای همه آن مهندسان آلمانی که در تمام این ساعت ها کار می کنند، به شدت افزایش داده است که شاید همه ی این ماشین ها را نگاه نکرد. اما آن است. در مسیر، دوباره در Sport Plus، 911 جدید یک انفجار بود که از جلو و عقب به سمت راست حرکت می کرد و از طریق تمام 14 گوشه مسیر حرکت می کرد. سریع، آهسته، همه آنها را گرفته و هرگز نابود نمی شوند. در حالت ایده آل، من زمان بیشتری را دوست دارم، اما این ماشین من نبود و مسیر من نبود.

آنها به ما اجازه دادند که حالت جدید مرطوب 911 را در یک مسیر پرش با اسفنجی خرد کن برقی بریزند. سنسورهای صوتی در چاه های چرخ هنگامی که قطرات آب آنها را ضربه می زنند تشخیص می دهد و به راننده به آن بگوییدروی حالت مرطوب در آن، گشتاور کاهش می یابد و بیشتر به لاستیک های جلو هدایت می شود، Porsche Stability Management (PSM) و Porsche Traction Management (PTM) شماره گیری می شوند و بال عقب به طور خودکار فلپ های کامل را در اختیار شما قرار می دهد. من سعی کردم کمپرسور وابکو به بحث در مورد مسیر مرطوب پرتاب با و بدون حالت مرطوب و در واقع، آن را سریع تر با آن بود. اما این به هیچ وجه صاف نیست. من می توانم یک روز را تصور کنم که یک ECU خودرو دارای حافظه بیشتری برای ذخیره سازی حافظه است و می تواند خود را به عنوان راننده درک بل در لمن در باران اداره کند. همانطور که هست، حالت مرطوب تا حدودی به راحتی ما را از وقت خود رهایی می دهد. شرکت های بیمه آن را دوست دارند و در نهایت شما را خواهند بخشید.

همه این درایوها Carrera S. در عقب قرار گرفته بودند. بنابراین بعد از آن روز، Carrera 4S را از ناوگان ناوگان آلمانی برداشت و به برخی از محافل ترافیکی در نزدیکی Circuito حمله کرد و به دنبال دست زدن به عقب، جلو و یا جلو حرکت کرد. من کمی از چنگ زدن به جلو پیدا کردم، اما واقعا در آن شرایط به اندازه کافی سخت نبود - چرخهای خالی با محدودیت ها و گارد محافظ در همه جا - واقعا محدودیت ها را پیدا کردم. این یک وام خوب و بلند مدت یکی از اینها است. شاید یک سال. شاید سه؟ من مطمئن هستم که دوستان من در پورشه موافقت خواهند کرد.

بنابراین، آیا باید 911 فعلی خود را فعال کنید و یکی از اینها را دریافت کنید؟ بله، البته باید $ 114،550 برای Carrera S، اما راحت تر است، شما می توانید مثل پمپ باد بنز ده تن آن را هر روز رانندگی، و شما می توانید آن را در آخر هفته رقابت. من هیچ کدام از اینها را نمی بینم. پس از آن توافق شده است، من شما را در روز پیروزی در طولانی مدت می بینم. iAdios، amigos!

در فروش: تابستان آینده

قیمت پایه: 114،550 دلار

POWERTRAIN: 2981-cc دوگانه توربو شارژ شش تایی، 8 سرعت PDK، rwd

خروجی: 443 اسب بخار @ 6500 دور در دقیقه، 390 lb.-ft. @ 2300-5000

وزن CURB: 3382 پوند.

0-60 MPH: 3.3 ثانیه PDK با کنترل راه اندازی Carrera S، 3.2 ثانیه Carrera 4S

اقتصاد سوخت: TBD
(EPA شهر / Hwy / ترکیبی)
PROS: هنوز یکی از بهترین اتومبیل های ورزشی در جهان است

CONS: هزینه های بیش از 100 بزرگ این روزها

2019 VOLVO S60 FIRST DRIVE: تا سرعت
Volvo در نهایت Sedan S60 را به معماری فعلی خود می رساند

هنگامی که ولوو جدیدترین پلتفرم خود را معرفی کرد، معماری مقیاس پذیر محصولات نامیده می شود، با جک XC90 فعلی در سال 2014، همه چیز را در خط تولید ولوو فاش کرد. S60، سدان جمع و جور ولوو، آخرین ارتقاء آن بود، اما اکنون زمان آن رسیده است.

با پلتفرم جدید می آید رشد - 2019 S60 4.9 اینچ طولانی تر و در حدود یک اینچ گسترده تر از S60 قبلی است. در حالی که این به نظر نمی آید، در موقعیت 1.8 اینچ پایین تر از مدل خروجی اضافه شده است، و S60 دارای برخی از محدودیت حضور جدی است. در مقایسه با ماشین خروجی، مدل جدید در همه مکان های مناسب خراشیده شده است. ارتفاع هود جدید S60 پایین تر است، که بقیه ورق فلز تازه ماشین را بیش از حد افزایش می دهد.

S60 جدید همچنین مدل های Polestar Engineered را به مجموعه ای معرفی می کند که در مسیر شرکت هایی مانند مرسدس بنز با خط AMG آن قرار دارد. در مدل S60، مدل Polestar Engineered در بالای سلسله مراتب قرار دارد و از هیبریدی پلاگین دو موتوره T8 برای نیروی حرکتی استفاده می کند، سپس یک مجموعه از دمپر های غیر قابل تنظیم Ohlins، قدرت اضافی و ترمزهای Brembo با رنگ طلایی رنگ می شود. Polestar Engineered S60 همچنین دارای مجموعه ای از چرخ های 19 اینچی است.

همراه با معماری شاسی و گزینه های موتور، S60 جدید همچنین سیستم اطلاعاتی ولوو ولوو داخلی و Sensus را به ارمغان می آورد. S60 اولین مدل ریزپردازنده با یک چیپست به روز شده است، اما تمام مدل های 19 این سیستم تازه را دریافت خواهند کرد. همانند S90، کوچکتر ولوو دارای یک محیط ساده و تمیز است که دارای دکمه های کم و داشبورد تیزهوش گسترده است.

S60 از همان سلسله مراتب ترتیب به عنوان بقیه خط Volvo استفاده می کند - اتومبیل های موتیموم موتمینوم به عنوان نقطه ورود به کار می روند. از آنجا، مدل های R-Design ویژگی های اضافی مانند سیستم صوتی Harman Kardon، لرزش دست و پنجه نرم و چراغ های مهتابی LED را دریافت می کنند. مدل های این نسخه از ویژگی های لوکس تر مانند چرم و اثاثه، صندلی های جلو و عقب 10 سیمی و پنجره های کروم را اضافه می کنند.

اعدام

2.0 لیتری I4 دارای یک توربوشارژر و یک قدرت سوپر شارژر T6 R-Design است. موتور ترکیبی تقویت شده 316 اسب بخار و 295 پوند فوت گشتاور را از طریق یک انتقال اتوماتیک هشت سرعته ارسال می کند. از آنجا، قدرت قبل از انتقال به مسیر پیاده روی یک سیستم چرخ دنده ای تمام می شود.

نسخه Polestar Engineered همان موتور 2.0 لیتری دوقلو با موتور 328 اسب بخار را همراه با یک موتور الکتریکی تنظیم می کند. هیبرید پلاگین در مجموع 415 اسب بخار را از سیستم بیرون می کشد، و این یکی از قوی ترین Volvos شما را در یک فروشنده می تواند تکان دهد.

شماره ها دروغ نمی گویند - S60 Prepped Polestar احساس می کند به مراتب قوی تر است. موتور الکتریکی و تنظیم تهاجمی تر موتور موتور احتراق داخلی شما را در صندلی خود قرار می دهند. S60 آمادگی T6 دقیقا یک لقمه نیست، با قابل قبول 5.3-ثانیه 0-60 زمان. اگر شما نمی توانید سکه اضافی برای موتور ترکیبی T8 دو موتور S60 نوک تیز بزنید، هیچ مشکلی در عبور از ترافیک در آن وجود ندارد.

S60 T6 غیرهیدر نیروی ترابری بدین معنی استهیچ ترمز احیا کننده ای وجود ندارد - فقط خوب، اتصال دهنده های استاندارد. ترمزهای Polestar Engineered S60، با این حال، سخت تر به مدوله می شوند. احساس اولیه پدال نور است، با Brembos در طول سکته مغزی شدید. S60 غیر هیبریدی یک احساس پدال بهتر و کنترل تر را فراهم می کند. وقتی که می آید به تکان دادن ترمز، هر دو با توقف شما فقط خوب است.

Ohlins در Polestar Engineered S60 مجهز به سیستم S60 مجهز به سیستم استاندارد S60 می باشد که به طرز شگفت انگیزی می تواند رکاب ها را به رغم اندازه چرخ ها ارتقا دهد. هنگامی که Polestar Engineered S60 را فشار می دهید، آن را به اندازه کافی قوی و قابل قبول می بینید، اما این باعث می شود که پرک های خود را از دست ندهید. استاندارد S60 برای شرکت در نظر گرفته شده برای شرکت در مسابقات جاده ای بیشتر است.

هر دو مدل از سیستم فرماندهی قدرت الکتریکی استفاده می کنند و احتمالا ضعیف ترین پیوند تجربه رانندگی S60 است. هنگامی که شما انتخاب حالت درایو ولوو را به حالت ورزشی بیشتری حرکت می دهید، تلاش های اضافی به چرخ اضافه می شود. این احساس مصنوعی سنگین است و هیچ ارتباطی با جاده ندارد. در هر حالت دیگر، فرمان نور است. با این حال، آن را به جایی که شما آن را با مقدار قابل توجهی از مستقیم اشاره می کند.

فرمانده نیروی الکتریکی ممکن است احساس بی حس کند، اما این بخش مهمی از مجموعه کمک های راننده کمک های راننده ولوو است. کنترل کروز انطباقی بدون هیچگونه پیچیدگی کار می کند - بدون اینکه نیاز به مدیریت گاز یا ترمز داشته باشید، ماشین را به سمت پایین حرکت دهید. این کار با سرعت بالا نیز انجام می شود، اما واقعا در زمان خزیدن سریع سرعت سود تقسیم می شود. خط نیز به خوبی کار می کند. شما باید به دلایل قانونی دست خود را روی چرخ نگه دارید، اما احساس می کنید که خودتان رانندگی می کنید. این سیستم همچنین دارای هزینه اضافی 2500 دلار می باشد.

یک مجموعه استاندارد از ویژگی های ایمنی شهر Intellisafe مانند رفع خطوط راهآهن وجود دارد - که زمانی که ماشین شما به خطوط در حال عبور می رسد و تلاش می کند تا شما را به عقب بر گرداند - ترمز اتوماتیک کم سرعت برای کاهش برخورد و یک سیستم جلوگیری از برخورد بزرگ حیوانات احساس کنید. فقدان گوزن یا گوزن موجود باعث شد که دومی سخت به آزمایش بگذارد، اما ولوو می گوید سیستم شما را حتی اگر شما آن را نمی بینید، شما را تضعیف می کند.

سیستم Sensus ارتقا یافته در سطح استاندارد است و باعث می شود اطلاعات سرگرم کننده احساس راحتی کنند. اگر شما در S60 قدیمی تر خود هستید، باید از دست دادن کنترل های فیزیکی خود برای کنترل های آب و هوایی لذت ببرید، اما تنظیمات مفیدتری خواهید داشت. Apple CarPlay و Android Auto نیز استاندارد هستند و سریعا پس از وصل شدن به تلفن شما فعال می شوند.

غذای آماده

S60 2019 نشان دهنده چگونگی پیشرفت ولوو در سال های اخیر است. ماشین خروجی بد نبود، اما زمانی که XC90 بیرون آمد، همه چیز در ترکیب آن فورا باستانی بود. S60 جدید در حال حاضر همه چیز خوب است که در اطراف Volvo و در یک بسته جمع و جور تبدیل شده است. و چیزهای مهندسی Polestar درب را برای مدل های عملکرد حتی بیشتر باز می کند، چیز دیگری هم خوب است. فقط اجازه ندهید که S60 بعدا دفعه بعد، OK Volvo؟

در فروش: اواخر سال 2018

قیمت پایه: 43،540 دلار

POWERTRAIN: 2.0 لیتری سوپرشارژر و توربو شارژ Inline-4، هشت سرعته اتوماتیک، AWD

خروجی: 316 اسب بخار در سرعت 5700 دور در دقیقه، 295 پوند فوت گشتاور از 2،200-5،400 دور در دقیقه

WEIGHT CURB: 3،800 GB (est)

اقتصاد سوخت: 21/32/25 mpg
(EPA شهر / Hwy / ترکیبی)
PROS: برخی از شگفت انگیز ترین ظاهر در بازار امروز

CONS: ترمزهای احیا کننده در مدل Polestar Engineered کاملا الهام بخش اعتماد نیستند

2019 TOYOTA PRIUS AWD-E FIRST DRIVE: موتور EXTRA، اعتماد به نفس فوق العاده
سومین موتور الکتریکی برای تبدیل سوخت سوخت لوازم یدکی تویوتا کافی نیست، اما این نکته نیست

کمی بیش از دو دهه پس از معرفی آن، Toyota Prius خود را در یک نقطه عجیب و غریب قرار می دهد. اگر فروش آن در بازار ایالات متحده از حد اوج خود پایین بیاید، این حداقل تا حدودی به این دلیل است که مدل قربانی موفقیت شخصی خود است (بقیه آن را می توان به گاز ارزان و عشق ما به کامیون ها و متقاطع ها تبدیل کرد).

تویوتا سوختگی سالم را در دهانش می گذارد، بعضی از آن را توجیه می کند - جلوگیری از مسدود کردن خط چپ، شما عصبانی می شوید! - اما بیش از هر اسم دیگری برای تکنولوژی Hybrid Hybrid استفاده کرد. در حال حاضر گزینه های ترکیبی بیش از هر زمان، از داخل و بدون ترکیب لوازم تویوتا وجود دارد. بسیاری از آنها، مانند جدید هیبریدی Rav4 و آینده هیبریدی Corolla، اهداف سبز خود را بسیار با صدای بلند اعلام می کنند (به عنوان خوانده شده: آنها به نظر می رسد مانند ماشین های عادی). و اگر شما به دنبال اعتبار سبز واقعی هستید، در حال حاضر تعدادی از EVs های کامل برای خرید و طعم آن وجود دارد.

برای کمک به گسترش تجدید نظر Prius، به خصوص در کشورهای سرد هوا، پریوس 2019 یک گزینه تمام چرخ دنده را به نام AWD - که برای مدل اول است، به دست می آورد. این تغییر تنها برای سال جدید نیست. تویوتا تا حدودی کاهش یافته است. Prius کمی به نظر می رسد (با وجود اینکه هنوز هم مانند Digimon عصبانی است که از جلو دیده می شود)، ساختار ترمز را اصلاح کرد (مانند بسیاری از مدل های تویوتا، Prius از L Eco، LE، XLE و Limited استفاده می کند مدل نمرات) و تعدادی از پیشرفت های داخلی متوسط ​​را انجام داد، یعنی تغییر رنگ چشم، رنگ با شدت کنتراستپلاستیک برای مواد تاریک تر ظریف تر.

سیستم AWD که تغییراتی را که ما در Lexus UX آن را دیده ایم، شامل یک موتور دیزلی با موتور بدون نیاز مجهز به عقب چرخ دنده عقب می باشد. این علاوه بر دو موتور الکتریکی و موتور بنزینی است که بقیه سیستم تویوتا Hybrid Synergy را بسازید. راه اندازی نمی تواند به ترمز احیا کننده کمک کند، اما وقتی که آن را خاموش نمی کند، نیروی کششی زیادی تولید نمی کند. علاوه بر این، یک مجموعه جمع و جور است که وزن، پیچیدگی و چالش های بسته بندی سیستم مکانیکی را با یک درایو شفت اضافه نمی کند. این مدل در سال 2019 مدل Prius LE و XLE است که در آن 1،400 دلار و 1000 دلار برای خطوط مربوط به خودروها اضافه می شود.

اگر نزولی وجود داشته باشد، این تنها چیزی است که کم است: ظروف موتور عقب تا 7.1 اسب بخار و 40.6 پوند گشتاور. بقیه ترانسفورماتور همانند سایر مدل های FWD Prius هستند: موتور IEC 4/1 تک هسته ای Atkinson توسط دو موتور الکتریکی و با CVT جفت شده است. خروجی 121 اسب بخار و 105 پوند فوت گشتاور است. شما توجه داشته باشید که این ارقام با ماشین های FWD مطابقت دارند. به دلیل اینکه موتور AWD کار می کند، تویوتا ادعا نمی کند که تولید کل را افزایش می دهد، و به این دلیل که سیستم وزن را افزایش می دهد، این امر نشان می دهد که افزایش اضافی باعث افزایش 0-60 زمان می شود.

اتومبیل های مجهز به AWD از بسته های باتری های فلزی هیدرید نیکل استفاده می کنند (به جای بسته های یون لیتیوم، که در همه دیگر پریز های غیر پلاگین وجود دارد) چرا که یدکی تویوتا می گوید که آن را برای مناطق سرد و آب و هوایی که این اتومبیل ها بیشتر احتمال دارد برای پایان دادن به. موتور اضافی یا بسته باطری در فضای کابین نفوذ نمی کند، به طوری که به همان اندازه هم در پشت (مانند خودروهای FWD، اتومبیل های AWD، 65.5 متر مکعب ظرفیت حمل بار را با صندلی های عقب فرو می برند).

از آنجا که سیستم AWD برای کمک به راه اندازی و رانندگی با سرعت پایین در محیط های پایین کش طراحی شده است، آن را در محدوده نسبتا محدود محدود می کند: همیشه از 0-6 مایل در ساعت فعال است و در صورت نیاز تا 43 مایل در ساعت این کاملا خودکار است - هیچ راهی برای مجبور کردن آن باقی نمی ماند اگر کامپیوتر ماشین فکر نمی کند که لازم است.

جالب توجه است، تویوتا هیچ تلاشی واقعی برای خنثی کردن خودرو انجام نداده است، به لحاظ زیبایی شناختی یا عملکردی. شما هیچ پوشش پلاستیکی بدن، چرخ های کمکی و یا لاستیک های گوشتی پیدا نمی کنید، بدون افزایش قابل توجهی در ارتفاع سواری. این خودرو علاوه بر این، 0.2 اینچ فاصله دارد (برای مجموع 5.3 اینچ در مقابل 5.1 اینچ)، اما فراتر از آن، چراغهای فانوس، چراغ های الکتریکی و آشکارسازی AWD-e در درب عقب تنها نشانه این است که این چیزی جز یک Prius طبیعی نیست.

تویوتا ما را به کوهلر، ویسکانسین آورده است، زمانیکه یک شهرک صنعتی با شرایط آب و هوایی مناسب برای ارائه Prius AWD (و نمایشگاه صنایع دستی آشپزخانه و حمام واقعا طبقه جهانی) اگر شما انجام برخی از بازسازی ) این سرد بود اما بدون برف بود، که اگر خودروساز ماشین آلات برف را تنظیم نکرده بود، می توانست از کوه های بزرگ مواد سفید استفاده کند.

اما اولین چیزها اول: در شرایط رانندگی عادی در جاده، سیستم غیر قابل کشف است، زیرا غیر فعال است. این چیزی مثل Prius رانندگی می کند ... زیرا دقیقا همان چیزی است که دارد. خوشبختانه، هیبرید چهارم نسل در پلتفرم مشترک تویوتا جدید جهانی معماری (TNGA) سوار می شود، در حالی که این چیزی نیست که هر کسی یک ماشین راننده را در نظر بگیرد، به هیچ وجه یک handler miserable نیست. هیچ تردیدی نیست که تظاهر کند که یک علاقه مندان تجربه کلی را برای خرید آنتی سپتیک خریداری می کنند، اما شما مجبورید اعتراف کنید که Prius (و همیشه همواره) در انجام آنچه انجام شده طراحی شده است: روز بعد از روز، سال پس از سال، در حالی که مصرف به عنوان سوخت کمی که ممکن است. در این راستا، سیستم AWD چیزی را تکان نمی دهد.

در جایی که شما متوجه اختلاف می شوید، حتی در پیاده روهای خشک (اما سرد)، در حال راه اندازی است - در حالی که تست FWD Priuses را انجام می دهیم، ما می توانیم با کاهش دادن سرعت دریچه گاز، در حالی که از توقف متوقف می شود، یک نوبت خودروهای مجهز به خودروی AWD چنین عدم قطعیتی نشان ندادند؛ نور جذب پایین هرگز بر روی

همانطور که انتظار می رفت، این در دوره ی برف کوتاه تقویت شد. یک تست برای خودروهای AWD (که متاسفانه ما مجاز به انجام این کار در اتومبیلهای FWD نبودیم)، شروع به کار شد تا از نیمه راه به دور از 6 درصد باقیمانده برف پوشش داده شود. هیچ چرخ دنده قابل تشخیص نبود. و در یک دوره اسلالو برفی، ما می توانستیم سیستم های ABS ABS اتومبیل های FWD را بشنویم، گاهی اوقات به عنوان ماشین برای حفظ ثبات و جلوگیری از سقوط از مسیر، و همواره در طول ترمز. در خودروهای AWD، تنها اشاره به ABS تحت ترمز شدید بود.

این خودروی FWD هیچ مشکلی در وجود ندارد. این کار باعث می شود که اتومبیل های AWD همه چیز را با اطمینان بیشتری انجام دهند. اما به نظر من عادلانه است از این سوال بپرسید: آیا سیستم AWD هر چیزی را انجام می دهد که یک مجموعه خوب از لاستیک های زمستانی نیز نمی تواند انجام دهد - و با کمترین هزینه و پیچیدگی؟

ما فرصتی برای این آزمایش نداشتیم، اما ظاهرابرخی از افراد تویوتا همان چیز را می فهمیدند. بنابراین آنها FWD Prius سوار بر تایرهای Blizzak به همان شش درصد درجه که ما را به خودروهای AWD رانندگی. در حالی که می توان آن را تا زمانی که شما حرکت را حفظ کردید، می توان از تپه استفاده کرد، اگر چرخش جلو از یک توقف در یک شیب برفی آغاز می شد، چرخ های جلو گشاد می شدند و چرخش می کردند. FWD احتمالا می توانست از راه توقف با سقوط و چرخش به اندازه کافی سقوط کند، اما خودروهای AWD دوباره با تست پرتاب حتی در کمربندهای کم مقاومت نورد سهام مشکل داشتند.

این باعث می شود - در حالی که ما دوست داریم توصیه های زمستانی برای خوانندگان در آب و هوای سرد داشته باشیم و مطمئنا صدمه ای نخواهیم گذاشت (صرف نظر از اینکه چطور می تواند یک اقتصاددان کوچک باشد)، جادو نیست. سیستم رانندگی تمام چرخ ها گاهی اوقات کشش را کشف می کند که حتی مجموعه ای از Blizzaks نیز نمی تواند این کار را انجام دهد و این فقط تنظیم AWD Prius است.

غذای آماده

تعجب آور است که چگونه محافظه کارانه AWD Prius را بازی می کند. به نظر نمی رسد که این بازی را تغییر دهد، و همه اهداف آن نسبتا کم است. بر خلاف پیشنهادات سختگیرانه ای از رقبا، تظاهر به خدمتگزاری نیست. AWD نباید خودرو را تغییر دهد. بنابراین، به عنوان یک رقیب مستقیم، به عنوان مثال، جدید هیبریدی پاور سوارو Crosstrek فکر نمی کنم: فکر می کنم آن را به عنوان یک Prius با کمی برداشت اضافی برگزار شد در ذخیره تا زمانی که شما به آن نیاز دارید بیشتر است. همانطور که آزمون تست آب و هوای سرد ما نشان می دهد، آنچه را که انجام می دهد را انجام می دهد - به شما کشش اضافی و اعتماد به نفس می دهد، زمانی که درجه حرارت و سرعت کشیدن - با صفر است.

اما حتی با یک قفسه اسکی روی سقف، هیچ چیز در مورد این ماشین نمی فهمد "adventuremobile"، این چیزی است که مردم امروز به دنبال آن هستند (بدون توجه به اینکه تا چه حد از آسفالت رانده می شوند - اگر همه چیز را کنار بگذارید). بنابراین می توان گفت که اضافه کردن AWD به تنهایی، Prius یک فروشنده شش رقمی را نخواهد داشت.

با این حال، لوازم تویوتا می گوید اتومبیل های مجهز به AWD می تواند 25 درصد از Priuses فروخته شده به جلو برود. با توجه به اینکه چقدر شما باید از لحاظ اقتصاد سوخت برای کاهش دوز از قابلیت های اضافه استفاده کنید، تعجبی نخواهید داشت که این درصد به میزان قابل توجهی بالاتر نرود.

در فروش: ژانویه 2019

قیمت پایه: $ 27،300 (Prius LE AWD-e)

AS TESTED قیمت: 29،740 دلار (Prius XLE AWD-e)

POWERTRAIN: 1.8 لیتری I4، سه موتور الکتریکی؛ CVT؛ AWD

خروجی: 121 اسب بخار؛ 105 فوت-فوت

WEIGHT CURB: 3،250 (est)

اقتصاد سوخت: 52/48/50 mpg
(EPA شهر / Hwy / ترکیبی)
PROS: مزایای کشش کم سرعت در تمامی چرخ ها بدون مجازات اقتصادی سوخت قابل توجه است

CONS: اهداف سیستم AWD نسبتا کم است؛ در حال حاضر بسیاری از هیبریدی های معمولی در بازار وجود دارد

آنچه که من را بیشتر از آنچه به نظر می رسد مزاحم است، اجزای بسیار ارزان داخلی است که مورد استفاده قرار می گیرند - بسیاری از متخصصان خودرو درباره "پلاستیک سخت" می گویند اما این خودرویی است که باید برای فراوانی از آنها خراب شود و از بقیه اجزاء که حتی ارزان تر نگاه می کنند. من همکارم با یکی از اینها هستم و من نمیتوانم از این موضوع مطلع شوم که KMART دقیقا چه چیزی در داخل ظاهر می شود. من ماشین های ارزان قیمت کره ای را دیدم که طرح هایی دارند که در داخل آن ارزان تر نگاه می کنند.

به دنبال فرماندهی اخیر فورد، سدان در میان محبوبیت این سبک بدنه در صنعت، پرچمدار واقعی است، اما تنها دو قهرمان سنگین وزن در این بخش هنوز حیاتی وجود دارد. هنگامی که به طور پیش فرض سبک بدن برای راننده روزانه، انتخاب برای بسیاری از دو دهه گذشته شده است کامی یا Accord. و برای بسیاری، هنوز هم وجود دارد، حتی به عنوان crossovers و SUVs از همه اشکال و اندازه ها تبدیل به ماشین خانواده پیش فرض.

Accord 2018 برای نسل دهم است و در این زمان قصد ندارد که با نشستن یا پیشرفت بسیار پیشرفتی به جلو برود، تا خریداران را که نیمی از آن 10 نسل را داشته اند، ناراحت کنند.

مدل جدید دارای مشخصات سریع و لوکس بیشتر از همیشه است، از این که آگاه است که اکنون باید رقابت کند نه تنها با Camry و همچنین بی نظیر، بلکه با کراس اورکلاک های بلند تر مانند واگن که می خواهند آن را از بین ببرند، رقابت می کنند به طور کامل در حالی که قیمت را پایین می آورد. مدل نسل دهم یک مورد قوی برای خود در یک زمان می گذارد که چندین رقبایت مانند این هستند که آماده سرقت هستند یا فقط در حال حاضر با این واقعیت که مدتها پیش به Accord سر زدند، به این نتیجه رسیدند.

در بخش موتور، سه گزینه اصلی وجود دارد: یک توربو چهار سیلندر مستقیم با تزریق DOHC 1.5 لیتری با 192 اسب بخار و 192 پوند گشتاور گنجایش دارد که با یک هدست شش سرعته یا یک انتقال خودکار اتوماتیک (CVT) محدوده را رد می کند. بعد از آن، یک موتور 2.0 لیتری دیفرانسیل مستقیم با تزریق توربوشارژر چهار سیلندر، 252 اسب بخار و 273 پوند گشتاور را خنثی می کند. در بالای محدوده، Accord Hybrid با موتور 2.0 لیتری اتکینسون با دو موتور الکتریکی تولید 143 اسب بخار و 129 پوند فوت گشتاور تولید شده است.

انتظار می رود موتور پایه به عنوان رهبر حجم باشد، در حالیکه tاو 2.0 لیتری توربو اکنون عملکردی است که نسخه V6 برای رفع خستگی به وجود آمده است. در همین حال، Accord Hybrid، صرفه جویی در مصرف گاز بیشتری را انجام خواهد داد، اما دقیقا ارزان ترین روش برای به دست آوردن مالکیت Accord نیست. اما این قیمت سخت افزار ترکیبی است.

Fastbacks جدیدترین سدانهای سهبعدی هستند و هوندا از این جهت طراحی برای بهره گیری از مسافران بهره می برد، علاوه بر اصلاح 110 تا 176 پوند از وزن کم در مقایسه با مدل خروجی و دستیابی به شاسی و سفتی بیشتر بدن. فولاد با مقاومت بالا 54.9 درصد از بدن سدان را تشکیل می دهد و در صورتی که به سفتی پیچشی می رسد، 32 درصد سخت تر می شود. محور محور اکنون 2.16 اینچ طولانی تر است - نه یک جهش ناچیز زمانی که به چیزی به نحو چشمگیری مانند Accord مطابقت دارد - و افزایش برای مسافران 2.5 فوت مکعب اضافی فضای داخلی است. این Accord همچنین چندین تم طراحی شده را که قبلا در Civic به بازار عرضه شده بود، میافزاید - و همچنین یک پیشرو در حال حاضر - و نتیجه یک نگاه سازگار و مدرن برای سری سدان هوندا است.

در مورد کاغذ، مقدار زیادی در مورد خوش بینی وجود دارد، اما مدل 2.0T Touring نیاز به تمرین خوب در جاده های عقب برای بدن مجدد و شاسی به واقعا درخشش است.

اعدام

این توافق هنوز در کنار راحتی است نه ورزش، اما ترکیبی از یک جعبه دنده بصری و 252 اسب سواری به اندازه کافی سرگرم کننده است. در گوشه ها 2.0T تولید رول بدن نسبتا متوسط ​​است، اما هرگز آرامش خود را از دست نمی دهد و یا اجازه می دهد تا لاستیک های خود را انجام جلوه های صوتی سهام از فیلم های 70 ساله ماشین تعقیب. در حقیقت، Accord آرام آرام است حتی زمانی که کمی در خارج از منطقه راحتی خود را در جاده های عقب تحت فشار قرار داد، اجازه می دهد تنها یک سر و صدای کمی باد و دیگر صدای کوئوس نوع سیگنال است که مناظر مسابقه خارج است.

252 اسب بیش از اندازه به اندازه کافی برای ایجاد یک سدان از این اندازه استعداد است و این کار را از حالت ایستادگی بدون تکیه کردن دم خود یا ایجاد سرعتی عظیم یا سر و صدای موتور به منظور افزایش سرعت انجام می دهد. بسیاری از گشتاور ها در اوایل ضربه زدن است، و در نتیجه رمپ ها و جاده های عقب را به صورت یک تجربه بدون درام تبدیل می کنند. به همین ترتیب، از سرعت 50 تا 70 مایل در ساعت و فراتر رفتن از آن، یک نسیم است و واکنش های این ترکیب قدرت و انتقال، یکی از بهترین های من در این بخش است. بدیهی است که هوندا این 252 اسب را به عنوان حدس زده شده است؛ در یک حالت متفاوت، این قدرت زیادی برای یک سدان نسبتا کوچک، قدرت است که میتواند با مدیریت ماموریت لوکس خودرو سازگار باشد یا سازگار باشد.

اتوماتیک 10 سرعته اتوماتیک 9 سرعته جدید است، من وسوسه می گم که بگویم، اما به این گیربکس جدید بیشتر از دنده های دنده ای برای سرعت هایی که واقعا نمی تواند در هر یک از 50 ایالت و سرزمین واقع شود، بیشتر است. انتقال از کار خود بدون هیچ گونه فانتزی مثل احیای مجدد یا چرخش به عقب و جلو به عنوان چرخش از طریق چرخ دنده ها - روزها از اتوماتیک دردناک آشکار مدتها پشت سر ما است. در حقیقت، واقعا دشوار است که بگوییم انتقال در حال تغییر بسیار است - این همان ظریف زمانی است که از بالا و پایین حرکت می کند.

راحتی هنوز یک اولویت است و این به معنای سواری است که نسبت به آن می تواند فراتر از آن باشد و فرماندهی می تواند ارتباط بیشتری داشته باشد. اما خوب است به یاد داشته باشید که Accord طراحی شده است برای مقابله با انحرافات روزانه و خطرات رفت و آمد مدرن به جای برخی از جاده های پیچ خورده تنها در تبلیغات خودرو می بیند. (من موافقت را به جاده های پیچ و تاب دادم که تنها در تبلیغات خودرو به نظر می رسد).

داخلی Accord جدید باقی مانده محافظه کارانه و بصری خاموش از برخی از رقبای خود، اما کار می کند با شخصیت خودرو. مدل Touring یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی با دو دکمه چرخشی برای سیستم صوتی ارائه می دهد و از دکمه های میانبر برای چسباندن سمت چپ و راست صفحه استفاده می کند. این رابط کاربری بصری است و از طریق نمایشگرهای اطلاعات سرگرمی با بسیاری از زیر منوها، آنهایی که هنوز مورد ارعاب و تحریک قرار نگرفته اند، غرق نخواهند شد؛ هوندا مهمترین چیزهایی را که توسط دکمه ها و شماره گیری ها تنظیم می شد، نگهداری کرد. با این حال قیمت قطعات این خودرو شاید فرصت های چندگانه در مورد طراحی داخلی شاید شبیه  باشد، زیرا رقبای هوندا مانند نیسان از طراحی، مواد و رنگ استفاده می کنند تا مشتریان را خیره کنند، و دریای پلاستیک و چرم خاکستری و سیاه در Accord دقیقا حواس را غرق نمی کند . به عبارت دیگر، تعداد کمی از خریداران به احتمال زیاد به نظر هیجان انگیز از داخل کشور فروخته می شود؛ این بسته کلی و شهرت اعتبار است که بیشترین فروش را در اینجا انجام می دهد.

غذای آماده

Accord جدید، بدون استفاده از جزئیات داخلی داخلی، بیشتر تصفیه شده است و قطعا احساس می کند که با نیمی از کابین بسیار بزرگتر از همیشه قابل استفاده است.

با گذشت یک هفته در ترمینال 2.0T Touring و پس از اتمام تمام نسخه های دیگر Accord جدید، من می توانم با خیال راحت می گویم که Accord مدل برای رفتن است اگر شما در بازار برای یک سدان متوسط ​​با یک داخلی حق بیمه و ویژگی های ... و نه فقط به این دلیل که خودروسازان داخلی دیگر شما را به فروش نخواهد گذاشت. مدل تورینگ با همهویژگی های اختیاری ممکن است با بودجه های افراد همخوانی نداشته باشند، اما مدل های پایه همچنین قادر هستند.

قیمت پایه: 24،445 دلار

AS TESTED قیمت: 36،690 دلار

POWERTRAIN: 2.0 لیتری DOHC turbocharged I4، FWD، 10 سرعته دستی انتقال

خروجی: 252 اسب بخار @ 6،500 دور در دقیقه، 273 پوند فوت - 1500 - 4000 دور در دقیقه

وزن CURB: 3،419 پوند

0-60 MPH: 5.5 ثانیه

اقتصاد سوخت: 22/32/26
(EPA شهر / Hwy / ترکیبی)
اقتصاد سوخت پایدار: 25

PROS: داخلی بی نظیر، شتاب سریع، کابین آرام، مواد داخلی خوب

CONS: رانندگی کمی خیس است، گران قیمت در بالای محدوده

2019 LEXUS UX 200 Essentials: صندوق عقب

آنچه این اتفاق می دهد: 2019 Lexus UX جدیدترین سوپروایزر کوچک / SUV است و در زمان مناسب درست زمانی که فروش کامیون های CUV منفجر می شود، می آید. این موتور با 2.0 لیتر چهار و یک CVT می باشد که برای بزرگراه 33 مگا پاسکالی مناسب است. این یک پلت فرم با تویوتا CH-R است.

رقبا اصلی: Infiniti QX30، مرسدس بنز GLA کلاس و Cadillac XT4

قیمت پایه: $ 37،200 با قیمت تست شده: $ 39،400

بررسی کامل: 2019 Lexus UX 200 first drive

نکات برجسته: در اینجا جدیدترین لکسوس کراسوور - که ممکن است هیجان انگیز نیست - اما این است. این کوچک است، نسبتا کم است و تمام مواردی را که از خودروی برتر یا لوکس انتظار می رود، می دهد. این نیز به نظر می رسد تقریبا به عنوان عجیب و غریب به عنوان stablemate تویوتا کمری .

اندازه فیزیکی آن را آسان به حرکت به دیترویت، پارک در محله های بسته بندی شده و بافت از طریق ولسوالی های شلوغ هنر به عنوان اینکه آن را یک کورولا هچ بک، اما خیلی راحت تر است.

با وجود اندازه آن، مردمی در لکسوس در داخل کشور تلفن نکردند. صندلی راننده راحت است، نقاط لمسی نرم هستند و مخازن ذخیره سازی به خوبی شناخته شده اند. سیستم اطلاعاتی لمسی - یکی از کمترین علاقه مندی های من در میان خودروسازان امروز - از کنترل های رادیویی که در لبه بازوی است قرار می گیرد - که در آن هنگام دستان خود را به طور طبیعی هنگام استفاده از دست باز می کند، کمک می کند. راه حل ساده، اما به خوبی درک شده، چیزی است که باعث می شود UX 200 بهتر از هر گونه حق باشد.

نیروی UX 200، مانند نام نشان می دهد، 2.0 لیتری چهار خط است. به طور طبیعی، موتور تنها 169 اسب بخار و 151 پوند فوت گشتاور را تولید می کند که این احتمالا ضعیف ترین قسمت UX می باشد. قبل از اینکه مسیر خود را به چرخ های جلو ببرید، این قدرت به انتقال مداوم متغیر می رود. به طور خلاصه، UX 200 سریع نیست. این قطعا از اتومبیل های مارکدار F که لکسوس با قدرت 5 لیتری خود می خورند حذف شده است. با این وجود، انتقال آن در هنگام افزایش سرعت موتور در موتور پویای خود را حفظ می کند و این به نظر می رسد که بیشتر از اعداد ممکن است به نظر می رسد.

حتی با نیروی کارایی غلط، این متقاضی هنوز هم قادر به بررسی بسیاری از جعبه های مورد انتظار و تقاضا از یک برش جامع حق بیمه است. داخلی قابل استفاده، طرح ارگونومیک و راحت داخلی شما را ترک نخواهد کرد. CVT ممکن است کمی طول بکشد تا از آن استفاده شود، اما از آنجا - شما قایقرانی صاف هستید.

آماده برای فروش

قیمت پایه: 37،200 دلار

AS TESTED قیمت: 39،400 دلار

POWERTRAIN: 2.0 لیتری I4، FWD CVT

خروجی: 169 اسب بخار 6600 دور در دقیقه؛ 151 lb-ft @ 4800 rpm

WEIGHT CURB: 3،307 GBP

اقتصاد سوخت: 29/37/33 mpg
(EPA شهر / Hwy / ترکیبی)
PROS: یکی از مفید ترین و ارگونومیک ترین فضای داخلی در بازار امروز است

CONS: ضعف، این است که چگونه شتاب را توصیف می کنم

2019 TOYOTA SIENNA ESSENTIALS: در اینجا خودروی خدماتی شبیه

آنچه در آن است: تویوتا ساینا یکی از بهترین فروشندگان در بازار خودروهای کوچک است. این به روز رسانی مداوم خود را به نگه داشتن آن تازه با وجود اینکه یکی از طرح های قدیمی در حال حاضر در فروش، و تنها راه برای گرفتن تمام چرخ در یک minivan باقی می ماند - به علاوه در شرایط زمستان و آب و هوا.

رقبا اصلی: هدی اودیسه، کرایسلر ایکسایا، لوازم یدکی کیا سدونا

قیمت پایه: $ 40،740 با قیمت تست شده: $ 44،918

بررسی کامل: Toyota Sienna Limited AWD review

نکات برجسته: Sienna نسل فعلی از سال 2010 عرضه شده است، اما این طراحی سالیان سال است که به وسیله سیستم پیشرفته هشت سرعته اتوماتیک و عالی 3.5 لیتری V6 مستقیم تزریق شده است. برای بعضی ها مهم تر از همه در دسترس است درایو سیستم چرخ دنده ارائه شده در سطوح تراز وسط قرار دارد و بالاتر.

نظر ما: من در اینجا در یدک بین گورو مینووان عملا تبدیل شده ام: من معمولا برای جابجایی و مسافرت به مسافرین و مسافرت های مسافری از مینی ون استفاده می کنم. درست مثل یک Miata یا Corvette ماشین کامل را برای روز پیاده سازی می کند، یک Sienna یا Pacifica برای بچه ها و سگ ها در سراسر کشور (یا کشور) بی نظیر است.

Sienna هنوز یک پا را از مدفوع توجیه SUV نیز می کشد، با سیستم تمام وقت AWD ارائه شده در همه اما ساده ترین سطح ترخیص. همانطور که انتظار می رفت، قیمت در اقتصاد سوختی افزایش می یابد، و این بدتر شدن این واقعیت است که Sienna از استانداردهای وسیله نقلیه کاملا قدیم است و ساختار آن از آخرین پیشرفت های فولاد با مقاومت بالا برخوردار نبوده است. یک وزن پر از وزن 4،800 پوند وزن، مسافت پیموده شده در حدود 20 مایل در ساعت را در کنار هم قرار می دهد، تعدادی از آنها تقریبا بر روی بینی پس از یک هفته چرخشg

با این حال چگونه با رقابت مقایسه می شود؟ با وجود تعداد محدودی از مینیوین موجود در امروز، همه آنها دارای شخصیت های متمایز هستند. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، Sienna Camry از minivans است: این فانتزی نیست، اما همه چیز را به خوبی انجام می دهد (من می گویم بهتر از Camry فعلی). لمس های خوبی وجود دارد، مانند صندلی های کاپیتان دوم ردیف کشویی که به عقب به یک لیمو واقعی تبدیل می شود زمانی که شما به ردیف سوم نیاز ندارید (بیشتر وقت ها). و کالیبراسیون نیروی دریایی Sienna به سادگی بی عیب و نقص است - هر بار چرخ دنده مناسب را برای وضعیت هر بار پیدا می کند، تقریبا غیر قابل تغییر می کند و قدرت بسیار خوبی را به صورت صاف و بی سر و صدا ارائه می دهد.

Sienna کارایی فضای استثنایی کرایسلر Pacifica را نداشته است، که با محفظه های ذخیره سازی و cubbies قرار دارد، و همچنین آن را به خوبی طراحی داخلی وان ساخته نشده است. اگر بهره وری سوخت از AWD مهم تر است، پلاگین Hybrid Hybrid پیکاپ Pacifica بی نظیر است و تنها کمی ارزان تر از Sienna مجهز است. در کنار این خطوط، اودیسه هوندا با موتور بنزینی با قدرت بسیار بالاتری نسبت به موتورهای دیزلی خود ارائه می دهد، هرچند تنها درایو جلو در دسترس است و برخی از ویژگی های صرفه جویی در سوخت باعث رفتار رفتاری عجیب و غریب می شود. ون هوندا تقریبا به عنوان کاربر پسند برای راننده است، با سیستم اطلاعاتی بیش از حد پیچیده و shifter.

خریداران صاحب کامیون وانت، خریداران چند منظوره وفادار هستند، و هر گزینه ای که امروز وجود دارد، یک انتخاب عالی است. برای من، Best-in-show به نظر می رسد Pacifica / Sienna / Odyssey / Sedona در این نظم، به طور عمده به این دلیل است که قابلیت "livability" ون در شرایط روزمره بالاترین افتخار است و تویوتا لندکروز یک همراهی روزمره لذت بخش است.

- Andrew Stoy، ویرایشگر دیجیتال

گزینه ها: بسته سرگرمی شامل مرکز تفریحی دیداری با دو هدفون بی سیم (2،380 دلار)؛ جعبه ناوبری XLE از جمله پارکینگ پشت سونار کمک، راننده آسان صحبت می کند، Entune 3.0 صوتی حق بیمه، ناوبری (1،410 $)؛ تشک فرش (239 دلار)؛ گارد محافظ (149 دلار)

آماده برای فروش

قیمت پایه: 40،740 دلار

AS TESTED قیمت: 44،918 دلار

POWERTRAIN: 3.5 لیتری V6 هشت سرعته اتوماتیک، AWD

خروجی: 296 اسب بخار @ 6،600 دور در دقیقه؛ 263 lb-ft @ 4700 rpm

وزن CURB: 4750 پوند

اقتصاد سوخت: 18/24/20 mpg
(EPA شهر / Hwy / ترکیبی)
PROS: آسان برای شناختن و دوست داشتن؛ قدرت موتور صاف؛ در دسترس بودن AWD

CONS: محوطه های ذخیره سازی داخلی فقط به همین ترتیب؛ اقتصاد سوخت مانند سوخت لوازم کیا هم به همین شکل عمل میکند .

 

تهیه شده در سایت یدک بین تنها موتور لوازم یدکی و قطعات خودرو و کامیون