مرسدس بنز اربانتیک با لوازم تمام الکتریکی 

 

مرسدس بنز مستقل URBANETIC اوربانتیک دارای بدنه سوئیچینگ برای کاربردهای در زمینه های مختلف است .

مرسدس بنز آخرین تخیل خود را از حمل و نقل آینده ارائه می دهد: چشم انداز URBANETIC اوربانتیک . مفهوم تحرک مستقل، جداسازی بین حمل و نقل عمومی و کالاها را با ایجاد جابجایی تقاضا، پایدار و کارآمد هر دو، از بین می برد. مرسدس بنز اوربانتیک را می توان با یک ماژول محموله یا یک ماژول موتوری مردم نصب کرد، بنابراین ترافیک را کاهش می دهد، زیرساخت های داخلی شهر را کاهش می دهد و کیفیت زندگی شهری را بهبود می بخشد. به عنوان بخشی از یک سیستم جامع، URBANETIC چشم انداز آن در برابر کمپانی هایی مانند تویوتا بر اساس یک شاسی الکتریکی ساخته شده است که می تواند بسته به استفاده مورد نیاز بدن را تغییر دهد. به عنوان یک وسیله نقلیه سواری، مفهوم می تواند تا دوازده مسافر، در حالی که ماژول محموله می تواند تا ده پالت حمل.

Volker mornhinweg، از فعالان کمپانی مرسدس بنز، می گوید: 'چشم انداز URBANETIC یک مفهوم تحرک کاملا جدید برای شهر هوشمند است که در آن حمل و نقل بدون راننده کاملا اتوماتیک گسترده ای صورت می گیرد و یا در آن مناطق تعریف می شود که به طور کامل ساکن مناطق کاملا مستقل است. "به لطف مفهوم هوشمندانه و ماژول های قابل تعویض که بر کس پژو و سیتروئن برای افرادی که در حال حرکت و حمل و نقل کالا هستند، ما فشار زیادی به مراکز شهرستانها می زنیم. URBANETIC چشم انداز بخشی از یک اکوسیستم جامع ecosystem است. این سیستم نیازهای مردم و کالاهای حمل و نقل را تجزیه و تحلیل آنالیز می کند و یک ناوگان مبتنی بر نیازهای بسیار انعطاف پذیر را تشکیل می دهد.

با چشم انداز اوربانتیک ، مرسدس بنز، حمل و نقل افراد و کالاهای بیشتری را با وسایط نقلیه کمتری با هدف تسهیل کیفیت زندگی شهری بهبود می بخشد. ارزیابی اطلاعات محلی مانند کنسرت و حوادث - و کنترل هوشمند می تواند نیازهای فعلی را پیش بینی کند و آینده را پیش بینی کند. برای مثال، اگر دیدگاه بنز اوربانتیک جمعیت زیادی از مردم را در یک منطقه خاص تشخیص دهد، می تواند وسایل نقلیه را به سرعت و به طور موثر به تقاضا برساند. برای رسیدن به این سطح انعطاف پذیری، چشم انداز بنز در این زمینه با انواع مختلف قابل تعویض مجهز به نوع استفاده از آن، با ماژول ها به صورت خودکار یا دستی در مقایسه با تویوتا عرض چند دقیقه تغییر می کند. شاسی مستقل حتی می تواند راه خود را به محل بعدی خود را بدون هر گونه متصل شده است.

در داخل، فقدان یک کابین راننده، فضا را برای طراحی داخلی آزاد می کند، فرمان، پدال، داشبورد و کل کابین خلبان را از بین می برد. فضا به جای آن برای مسافران اضافی یا حجم کالاهای بیشتر استفاده می شود. درایو الکتریکی چشم انداز اوربنوتیک، تحرک ناشی از انتشار محلی را به ارمغان می آورد، به طوری که عملا بی صدا و ارائه گزینه های جدید برای تحویل دیر یا شب انجام می شود. در نهایت، به عنوان بسیاری از مردم هنوز هم خودروهای خودمختار را با درجهی خاصی از شک و تردید می بینند، چشم انداز بکار رفته از دوربین های چندگانه و سیستم های حسگر برای مشاهده و ارتباط با محیط اطراف استفاده می کند. یک صفحه نمایش بزرگ روی جلوی وسیله نقلیه، عابر پیاده ها را از خیابان عبور می کند که متوجه آن شده است.

 

تهیه شده در www.yadakbin.com

 

قطعات خودروی خود را در یدک بین بدون واسطه بخرید