معرفی عفریته صحرا توسط کمپانی فورد مدل جدید F-150 

 

تهیه شده توسط یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی :

 

 

معرفی عفریته صحرا توسط کمپانی فورد

 

 

 

فورد به پیکاپ های غول پیکر خود مشهور است . البته بر خلاف تصور اکثر ایرانیان که از لغت تراک برای کامیون استفاده میکنند , امریکایی ها خودرو های پیکاپ خود را تراک مینامند که  آنها را میتوان از نطر جثه به مینی کامیون تشبیه کرد .

 تا به حال سری های مختلفی توسط شرکت فورد در این کلاس معرفی شده . سری F این کمپانی سالیان متمادی است که مورد علاقه طرفدارن پیک آپ قرار دارد . بی شک و به عقیده تمامی اهل فن در میان تمامی محصولات فورد این F-150 رپتور بهترین و شاخص‌ترین است.

 

 

 

 

در پاییز سال 2015 نمونه اولیه این خودرو پا به عرصه وجود گذاشته و هرسال رشد قابل ملاحظه ای کرده است .

نمونه جدید این خودرو با آن ظاهر مخوف خود از چهار درب بزرگ سایز بهره می‌برد و به ادعای خود شرکت فورد ، ازنظر قدرت و کارایی محصولی منحصر به فرد است و شاسی و ساختار پیشرفته آن، امکان تردددر هر مسیری را سهل و آسان میکند .

مدیر شرکت خودروسازی فورد درباره خودروی F-150  شرکتش میگوید : این تنها خودروی پیکاپ تراک است که لازم نیست رانندگانش راحتی را  فدای قدرت خودرو کنند .

 

 

 

 

 

در نگاه اول به فورد F-150 این خودرو به  مثابه یک بچه هیولای وحشی تازه متولد شده میماند . از مقابل فرم جلوپنجره و آرم فورد خودنمایی میکند و حس خشن این خودرو را به هر بیننده ای منتقل مینماید . علاوه بر همه این ها سایز بزرگ درهای این خودرو برعضلانی جلوه کردن این مدل از فورد افزوده است .

 

 در این خودرو ، سامانه چهار چرخ فعال محرک آماده اجراست و و سیستم ضد لغزش آن به شکل پیشرفته ای بدون احساس هنگام رانندگی اعمال قدرت میکند .

و حساسیت پدال گاز بالا رفته و گیربکس با تکمیل این فرایند با انتقال نیرو این هیولای کوچک را با شتابی قابل توجه به حرکت وا میدارد .

 

 

 

 

فورد F150 رپتور از قیمت تقریبی حدودا از  60,000 دلار شروع و در سری فول آپشن به 88,600 دلار هم میرسد . اگرچه قیمت این خودرو قیمت بالاییست ولی با توجه به اینکه شما یک پیکاپ با شتاب خوب و استحکام بی نظیر رو به خدمت گرفته اید ارزش این خودرو را خواهد داشت .

 

یکی از کشورهایی که به شدت به این خودرو علاقه مند هستند اماراتی ها هستند که از علاقه مندان راندن این فورد در صحرا هستند . فورد بعد از تویوتا در مقام دوم فروش خودروهای با قابلیت آفرود در امارات قرار دارد .

 

در ادامه چند عکس زیبا از این فورد جذاب :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه شده توسط یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی