منابع مورد نیاز برای خودروهای الکتریکیمدیر عامل شرکت نیکل و پالادیوم روسیه نوریل نیکل (Nornickel) طی پنج سال آینده برای قطعات نیسان رونق انتظار برای رونق بخشیدن به تقاضا از سازندگان وسایل نقلیه الکتریکی ، مدیر عامل شرکت و سهامدار اصلی لوازم یدکی نیسان به رویترز گفت :

این شرکت که با وای برزیل به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم نیکل جهان شناخته شده است، به لطف عملیات قطب شمال غنی از منابع خود، سالهاست با توجه به قیمت فروش سود آور است، اما خروجی نسبتا پایدار به علت کاهش محتوای فلز در سنگ معدن است و بر آن تمرکز شده است بازسازی امکانات تولید.

او گفت که در حال حاضر، با استفاده از نیکل برای استفاده از آن در باتری وسایل نقلیه الکتریکی، Potanin فکر می کند که زمان مناسب برای افزایش تولید است.

این شرکت می تواند تولید نیکل و مس را 15 درصد افزایش دهد و تولید فلزات پلاتین (25 درصد) تا سال 2025 از سال 2017 به بعد اگر دو پروژه جدید را راه اندازی کند، تولید خواهد شد.

خروجی نیکل به تنهایی می تواند تا سال 2025 به 240،000 تن افزایش یابد از 210،000 تن در سال 2017. این 30،000 تن برابر با حدود یک سوم از تخمین Nornickel از کسری نیکل جهان در سال 2019 است.

این دو پروژه توسط Nornickel که 23 درصد کل تولید نیکل با کیفیت بالا را تشکیل می دهند و تولید کننده پالادیوم در جهان با 40 درصد است، مرحله سوم ارتقاء متمرکز Talnakh و خوشه جنوبی است، که ممکن است شروع تولید PGM.

پوتینین گفت، این پروژه ها به شرکت نیاز دارد تا هزینه سرمایه (سرمایه) را از 1.3-1.5 میلیارد دلار به 10.5 تا 11.5 میلیارد دلار در سال 2019 2019 برساند و همچنین امیدوار است که روسیه از برخی پروژه های Nornickel به عنوان بخشی از لیست پروژه های استراتژیک پشتیبانی کند فلزات و شرکت های معدنی در حال بحث با دولت هستند.

طرح سرمایه گذاری فعلی Nornickel شامل 6.5-7.5 میلیارد دلار برای برنامه سرمایه گذاری پایه و 2.5 میلیارد دلار برای برنامه محیط زیست است. این برنامه ها یک اولویت هستند و انتظار می رود که 1 میلیارد دلار به درآمد اصلی در سال های 2019-2020 افزوده شود و تولید نیکل و PGM را تا 5 درصد افزایش دهد.

اگر Nornickel دو پروژه جدید را پیش ببرد، پوتانیین می گوید که می خواهد مطمئن شود که سود سالیانه سود شرکت در سالهای سرمایه گذاری بالا توزیع می شود، در حالی که در طول 4-5 سال آینده باقی می ماند. برنامه محیط زیست در سال 2020-2021 به حداکثر می رسد.

او گفت که هیچ برنامه فوری برای بحث در مورد سود سهام با غول آلومینیومی Rusal وجود ندارد که در Nornickel 28 درصد است. پتانیین مالک 34 درصد سهام دارد.

شراکت

پتانیین همچنین گفت که او قصد دارد حداکثر مقدار تکنولوژی قطعات نیسان را به Nornickel معرفی کند، که می تواند به آن کمک کند که یک تکه بزرگتر از بازار برای عرضه وسایل نقلیه الکتریکی (EV) تولید کند.

پتانیین گفت، این شرکت اخیرا موافقت کرد که با BASF آلمان در بازار باتری اروپایی EV همکاری می کند و می تواند چنین مشارکت هایی را در بازارهای دیگر انجام دهد.

Nornickel همچنین در مورد پالادیوم، که در کاتالیزورهای خودکار کاهش خودکار برای خودروهای بنزینی استفاده می شود، در میان محدودیت های تسلیحاتی سخت تر استفاده می شود. قیمت پالادیوم در روز جمعه در رکورد بالا در لندن قرار دارد.

Nornickel و روسیه Platinum، شرکتی که توسط بازرگان روسی Musa Bazhaev پشتیبانی می شود، در حال بررسی یک پروژه مشترک با نام Arctic Palladium هستند که می تواند یکی از بزرگترین تولید کننده های PGM در جهان شود.

پتانیین گفت که قیمت فروش که مربوط به یک مطالعه امکان سنجی است که هنوز آماده نشده است - به طور بالقوه می تواند به 6 میلیارد دلار برسد و بنابراین می تواند به شرکای دیگر نیاز داشته باشد. انتظار می رود در نیمه دوم سال 2019 تصمیم گیری شود.

تهیه شده در www.yadakbin.com تنها موتور جستجور لوازم یدکی کامیون و قطعات خودرو