نمایش یدکی همه خودروها در تمام نقاط دنیا 

سازنده ماشین های پژو و سیتروئن، در ماه های آینده تصمیم می گیرد که آیا به بازار ایالات متحده بازگردد، حرکتی که بخشی از آن به معامله تجاری جدید آمریکا تبدیل خواهد شد.

"کارلوس تواراس، مدیر اجرایی ما در مصاحبه ای با تلویزیون بلومبرگ، پیش از نمایشگاه پاریس، گفت:" ما در حال آماده شدن برای بازپرداخت ایالات متحده هستیم. " او گفت، توافق تجاری بخشی از آنچه سازنده خودرو قبل از تصمیم گیری نهایی می داند، باید معامله جدید تجاری را "بسیار به موقع" فراخواند.

رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ، قصد دارد یک جانشین موافقتنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی را امضا کند که به یک معامله ای که او یک بار به عنوان "فاجعه" نامیده می شود را کاهش داده و عدم اطمینان را برای شرکت هایی که وابسته به تجارت آزاد بدون تعرفه شماره فنی قطعات اورجینال هستند ، کاهش می دهد. نفت متعلق به 24 ساله اکنون توسط توافقنامه ایالات متحده-مکزیک-کانادا یا USMCA جایگزین خواهد شد و منطقه ای را که بیش از 1 تریلیون دلار در سال به فروش می رساند، جایگزین می کند .

اینجا را کلیک کنید برای خواندن در مورد پیکربندی رباتیک با کیفیت بالا Peugeot در نمایشگاه پاریس

PSA پس از خروج از سال 1991، در حال بازگشت به بازار آمریکا است. در ابتدا با خدمات به اشتراک گذاری خودرو و سپس فروش وسایل نقلیه واقعی، پس از خروج از کشور در سال 1991، شرکت مهندسی مدل های آینده خود را برای رعایت قوانین ایمنی و اخذ آمریکا با این حال تصمیم گرفته است که آیا بازپرداخت با مارک های پژو، سیتروئن، و یا لوکس DS خود را. خودروساز فرانسوی همچنین دارای مارک Opel و Vauxhall است که در سال گذشته از شرکت General Motors خریداری شده است.

توارس گفت، "ما برنامه ها و استراتژی ما را به شرایطی که توسط دولت ایالات متحده تعیین می شود، تطبیق خواهیم کرد." او گفت که برنامه ها به سرعت پیش نمی روند زیرا شرکت می خواهد گام به گام پس از یادگیری انتظارات مصرف کننده و تهیه استراتژی های مهندسی و توزیع را آماده کند.

سازنده پژو برای جلوگیری از گسترش ایران، تحریم های ایالات متحده را متوقف می کند

سازنده ماشین های پژو و سیتروئن، فشار خود را به ایران متوقف کرده است و تبدیل شدن به آخرین شرکت بزرگ اروپایی برای عقب نشینی پس از اینکه ایالات متحده یک موافقتنامه هسته ای با جمهوری اسلامی را لغو کرد.

این شرکت در تاریخ دوشنبه اعلام کرد که سازنده فرانسوی شروع به بستن سرمایه گذاری مشترک خود با شرکت های خودروسازی ایران، شرکت ایران خودرو و سایپا کرده است. PSA اعلام کرده است که با حمایت دولت فرانسه از ایالات متحده درخواست خلع سلاح کرده است.

این عقب نشینی به دنبال حرکت های مشابه توسط شرکت های انرژی فرانسه Total SA و Engie SA در پاسخ به تصمیم رئیس جمهور دونالد ترومپ در ماه گذشته برای خروج از پیمان هسته ای با ایران بود. تولید کننده قطعات جک s5 s3  گفت که اهداف مالی PSA تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت، زیرا فروش ایران کمتر از 1 درصد درآمد است. با این حال، تاثیر مصرف کنندگان را خواهد داشت. کارلوس تایارس، مدیر اجرایی شرکت سهامی عام در ماه آوریل، به سهامداران PSA در مورد سهم 30 درصد از فروش در بازار اشاره کرد.

حرکت Trump از متحدان اروپایی خشمگین است و شرکت هایی مانند PSA تحت تهدید تحریم ها قرار می گیرند، به عنوان بازپرداخت ایالات متحده از معامله هسته ای سخت به دست آمده. خودروساز مستقر در پاریس پس از توافق هسته ای هسته ای در سال 2015 به بازار بازگشته است که منجر به لغو برخی تحریم های بین المللی شده است.

PSA می گوید گسترش به ایران، به دلیل عدم تمایل بانک ها، "به شدت پیچیده" شده بود، اما زمانی که ترامپ تصمیم به خروج داد، غیر ممکن شد.

رقیب فرانسه رنو SA، که در سال گذشته مشارکت با شرکت های محلی را راه اندازی کرد، نظرات خود را رد کرد. Volkswagen AG، که در سال گذشته فروش وسایل نقلیه را در ایران آغاز کرد، اعلام کرده است که از قوانین بین المللی پیروی می کند.

PSA با شرکت ایران خودرو و سایپا در سال 2016 قرارداد امضا کرد و قصد دارد تا جدیدترین پژو 2008 در نزدیکی تهران تولید کند اما شروع تولید تاخیر دارد.

با این حال، این شرکت در سال گذشته تقریبا 440،000 وسیله نقلیه فروخته است - عمدتا Supermini Peugeot 206 و خانواده خانواده 405، یک سخنگوی گفت که آن را بزرگترین خودرو ساز بازار خارج از فرانسه است. در مجموع PSA در سال گذشته 3.63 میلیون دستگاه فروخت، از جمله مارک Opel و Vauxhall.

بر خلاف Total، که سرمایه گذاری های نفتی ایران را متوقف کرد، PSA حضور قابل توجهی در انگلیس ندارد. گفت که قراردادهای مهندسی خود را در ایران تا ماه نوامبر متوقف خواهد کرد.

ژیل ویدال، مدیر طراحی پژو، تقریبا یک دهه، نگاهی بینداز و احساسات اتومبیل های برند فرانسوی قطعات پژو را به نمایش گذاشت. آخرین آفرینش وی جدید 508 است که او یک "دو و نیمه جعبه" فست بک نامیده است. او توضیح داد که این به این معنی است و بینش های مشترک در مورد برخی از ویژگی های کلیدی داخلی خودرو در طی یک چت با خبرنگار خودرو نیوز اروپا پیتر سیگال.

چرا 508 هاتاکسی جدید را به جای سدان سهبعدی معمولی ساختید؟ یک هچوبه یک بار خودروی در یدک بین را نشان داد.

من فکر می کنم که در حال تغییر است از آنجا که ما یک ماشین پویا را به دنبال داشتیم، با یک Fastback یا "دو و نیم جعبه" رفتیم. اگر ما یک تنه معمولی ایجاد کرده بودیم، باز شدن خیلی کوچک بود. بنابراین، ما گفتیم: در مورد چگونگی باز کردن چفتی تمام راه را به سقف چگونه؟ داشتن یک hatchback ماشین را بسیار عملی ساخته است - دارای یک تنه بزرگ است.

508 دارای یک چرخ فرمان بسیار کوچک، کنترل پیانوی کلید سبک، یک موتور بالاتر استپانل جلویی و صفحه نمایش لمسی کوچکتر از انتظار می رود. می توانید تفکر پشت این ویژگی را توضیح دهید؟

508 جدید 51 میلیمتر پایینتر از مدل قدیمی است. شما باید مجرای هوایی، صفحه نمایش لمسی، دکمه ها، کنسول با ذخیره سازی را بسازید و در یک ماشین کم، فقط می توانید قبل از مسدود کردن بینایی خود، آن را انجام دهید. یکی از گزینه هایی که ما در این خودرو ساخته ایم این است که دارای دریچه های هوای خوبی باشد و یک صفحه بزرگتر به معنای دریچه های کوچکتر هوا باشد. شما باید هر لایه داخلی را دقیقا در نظر بگیرید. برای مثال، کنترل های کلید پیانو برای زنان با ناخن های طولانی تر به نظر می رسند تا از کنترل های حسگر لمسی استفاده شود.

چگونه می توانید زبان طراحی جدید پژو را در 3008، 5008 و 508 جدید مشاهده کنید؟

ما می خواهیم خودروهای هیجان انگیز دنباله دار با شخصیت قوی ایجاد کنیم اما قطعات پژو هنوز هم می توانیم آنها را از نظر رمزگشایی بصری آشکار کنیم. ما فکر می کنیم که وقتی به 100 متر نگاه می کنید، شکل باید فوق العاده واضح و فوق العاده باشد. وقتی نزدیک می شویم، 10 متر می گوئیم، سپس شروع به دیدن جزئیات بیشتر می کنید و سطح دوم را درک می کنید. سپس شما حتی نزدیکتر می شوید و به عنوان مثال تمام جزئیات پیشرفته در چراغ ها را می بینید.

هنگامی که شما در حال طراحی لوازم یدکی کامیون هستند، آیا شما با شبح شروع می کنید؟

بله، ما با شباهت شروع میکنیم و سپس خطوط اصلی که بر روی درک صحنه تاثیر میگذارند.

آیا طرح های جدید مربوط به Peugeot تاریخی است؟

هدف این است که هر چیزی را از گذشته با 3008 و 5008 بگیریم. برای ما، این مسئله در مورد مدرنیته است، حتی اگر برخی از خطوط خطوط ممکن است مربوط به طرح های پژو از دهه 1980، مانند 505 باشد. ما بعضی از نکات از گذشته، به عنوان مثال، 508 تا به نام ماشین در بینی دوباره، مانند 504 قدیمی است. ما این کار را در دهه 1960 و 1970 و بخشی از دهه 1980 انجام دادیم.

آیا این عناصر را به بقیه سریال منتقل می کنند، مانند نسل بعدی 208، 2008 یا 308؟

ما از ماشین هایی که به فروش می رسند برخورد می کنیم. هنگامی که ما یک چهره ای از سال 2008 داشتیم، فروش دوباره افزایش یافت. معمولا هنگامی که شما یک چهره را برداشته اید، این فروش فروش پایدار است، اما این بار پس از چهره سازی، شگفت انگیز شد. در 208 بعدی که در واقع در این مرحله به پایان رسیده است، ما تغییر شکل زبان را ادامه خواهیم داد، زبان طراحی را تغییر خواهد داد تا اینکه ما با 3008 و 5008 آغاز کردیم.

در چند سال گذشته، لیست های PSA، به ویژه Peugeot، بیشتر متمرکز شده اند. به عنوان مثال، شما RCZ کوپه RCZ ندارد، شما CC تبدیل قابل حمل دیگر ندارد. به عنوان یک طراح، آیا شما فرصتی برای انجام کاری متفاوت دارید؟

من می فهمم چرا دیگر آنها را انجام نمی دهیم. چند سال پیش، ما در وضعیت بدی قرار داشتیم که گروه ما نیاز به تمیز کردن داشت. این ناامید کننده است، زیرا آنها موضوعات بسیار مهیج برای کار هستند، اما از لحاظ استراتژی انتخاب بسیار واضح است، بنابراین من به طور کامل این حرکت را درک می کنم. حالا ممنوع است که فکر کنیم که ما خیلی خوب کار می کنیم که یک روز ممکن است به این موضوع برسیم.

سود در بخش Minicar همچنان در حال کاهش است.
Minicars بخش وسیعی از خودروها بوده است، مخصوصا در اروپا که بخش آن 8 درصد از سهم بازار را در سال 2017 نشان می دهد. با این حال، همه چیز تغییر می کند، زیرا تولید کنندگان از فروش مینی سیار سود بیشتری کسب می کنند، عمدتا به دلیل قوانین تسلیحاتی سخت تر و تقاضا برای تکنولوژی بیشتر به ماشین اضافه می شود.

در گزارش خودروی اخبار اروپا، گروه فولکس واگن و گروه PSA هر دو در عدم قطعیت در بخش minicar ابراز کرده اند. هربرت دیس، مدیر عامل گروه Volkswagen، درباره محدودیت آلودگی سخت تر که در سال 2020 آغاز خواهد شد، شکایت کرده است، که او از تهدید به اینکه مینیاتورها نمیتوانند نقش مثبتی را ایفا کنند، شکایت دارند. به منظور انطباق با قوانین آلودگی تا سال 2030، تا! برچسب قیمت Minicar می تواند حدود 3500 یورو (3،967 دلار در نرخ ارز فعلی) افزایش یابد. در حال حاضر، تا! دیس گفت: "من مطمئن نیستم که چند نفر از مشتریان هنوز هم می توانند از مدل های ورودی ما استفاده کنند."

در مورد گروه PSA، ترس این است که تولید Minicars خود را در یک کارخانه مشترک با تویوتا در جمهوری چک متوقف کند. تویوتا پیش بینی می کند که تا سال 2021، این کارخانه را به دست بگیرد، که گزارش می دهد که PSA Group از این بخش خارج شود، توقف تولید خودروهای کوچک مانند Peugeot 108 و Citroen C1 را متوقف می کند.

ماکسیم پیکات، مدیر عملیاتی PSA در اروپا، در ماه ژانویه به خبرنگاران گفت: "توانایی هر خودروساز برای سودآوری در آن بخش تحت فشار است زیرا تمام تکنولوژی هایی که باید اضافه کنیم."

نیازی به گفتن نیست که افزایش برچسب های قیمت، به علت فن آوری های اضافه شده و یا به دنبال مطالعات مربوط به انتشار، می تواند به دلیل این که بخش مینیاتور به شکوفایی رسیده است، ارزان ترین گزینه در بازار است. اعتقاد بر این است که الکتریکی می تواند بخش کوچکی را دوباره جوان کند، اما این یک پیشرفت است که همه ما باید توجه داشته باشیم.

حداقل تاخیرها اشاره دارند.
پژو دارای یکی از رشته های اصلی استدر حال فروش در بازار اروپا، اما رقابت در این بخش شدید است. تقریبا هر سازنده اصلی در حال حاضر دارای حداقل سه مدل از اندازه های مختلف در فروش است و نام تجاری فرانسه به شدت در بخش بزرگ SUV غالب است که 5008 بهتر از Skoda Kodiaq و Nissan X-Trail به فروش می رسند.

با این حال، پژو همچنین می خواهد تاج را در بخش سریع ترین رشد در قاره اروپا - کلاس کوچک SUV که رنو کاپتور آن را با فروش بیش از 186،000 فروش در سال گذشته ادامه دهد، اشغال کند.

رقیب مارک در این بخش سال 2008 است - یک کراسور کوچک که در سال 2013 عرضه شد. این هنوز فروشنده قوی برای پژو است، اما در حال حاضر لوازم تویوتا سن آن را نشان می دهد - تقریبا هر رقیب موتورهای کارآمدتری دارد و دارای ویژگی های پیشرفته تر از فرانسوی ناز . عکس های جاسوسی که در بالا دیده اید، به احتمال زیاد اولین شواهدی است که سازنده خودرو در حال آماده سازی مدل برای بازنشستگی به دست آورده است.

ما نمی توانیم در مورد هویت وسیله نقلیه از عکس ها کاملا مشخص کنیم، زیرا به شدت مخفی شده است، اما منطق به ما می گوید که این جدید 2008 واقعا است. شکل کلی همان چیزی است که ما انتظار داریم تا 2008 جدید به نظر برسد و گرافیک داخلی پژواک پژو پژمرده شود.

یکی از چیزهایی که ما در مورد این نمونه اولیه جالب توجه هستیم این است که یک کلاهک پر کننده سوخت کامل نیست. این و این واقعیت است که لوله های اگزوز قابل مشاهده در پشت وجود ندارد و می تواند در یک نیروی بالقوه هیبریدی یا حتی نیروی الکتریکی اشاره داشته باشد، اما ما در این مرحله بسیار پیشرفته پیشرفت نخواهیم کرد.

انتظار می رود مدل جدید لوازم یدکی تویوتا در مقایسه با سال 2008 که در اروپا در حال فروش است، بیشتر طراحی شده با نشانه هایی از بزرگترهای 3008 و 5008 SUV طراحی شده است. جدیدترین ظاهر جدید در داخل کابین باید آخرین نسل جدید از ابزار دیجیتال برای Peugeot باشد.

ما نمیتوانیم انتظار داشته باشیم که کمو به عقب برود و طرح 508 الهام بخش سوپرمین را نشان دهد.
هیچ پنهانی نیست که ما به طراحی 508 علاقه زیادی داشته باشیم و امیدواریم که نکات ظاهری آن در مدل های آینده پژو نیز خنثی شود. به نظر می رسد که شرکت با نشان شیر، برآورده کردن خواسته های ما را برآورده می کند، زیرا نسل بعدی 208 با ژن های بصری مشابه به عنوان لانگ بیگ زرق و برق دار دیده شده است. سرانجام تحت بررسی آزمایشات نهایی در هوای سرد و هوای سرد قرار گرفت، سوپرمینی، تجدید نظر کرد، دقیقا در مورد آماده شدن برای گودال استتار به نمایش درآمد و فلز آماده تولیدش را نشان داد.

ما کاملا از این واقعیت شگفت زده نشده ایم که این نمونه اولیه دارای پنج درب بود، زیرا معتقد است که قسط بعدی 208 از طرح سه بعدی به دلیل تقاضای کمتری برای این سبک بدنه غیرقابل اجتناب، رد خواهد شد. به رغم پنهان کاری، به نظر می رسد که طراحی جلویی مانند بیشتر یا کمتر مانند یک 508 کوچک شده است، در حالی که چراغ های عقب سوار با طراحی شبیه به چیپ شیب لبه باز و واگن پژو است.

با راهنمایی های اگزوز دوگانه در پشت، این ممکن است فقط 208 GTi تند باشد، اما انتظار نمی رود که آن را از روز اول ببینید، به عنوان منطق به ما می گوید که هوای داغ بعدا در چرخه زندگی وارد می شود. ما نمی توانیم داخلی را در این دسته جدید از عکس های جاسوسی ببینیم، اما ما در حال حاضر ایده ای در مورد طراحی آن داریم، همانطور که پیش نمونه ای در اکتبر 2018 با یک موضوع داشبورد 508 پیکسل دیدیم. در صورتی که شما آن را از دست داده اید، در اینجا شبیه سازی جاسوسی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم:

Peugeot 208 نه تنها نخواهد توانست در داخل و خارج از طراحی کاملا جدیدی استفاده کند، بلکه در زیر پوست این خودرو کاملا متفاوت با مدل خروجی خواهد بود. به این دلیل است که آن را به پلت فرم مشترک مدولار گروه PSA که قبلا برای DS3 Crossback استفاده می شود تغییر خواهد داد. انتقال به پلت فرم CMP احتمال بیشتری را برای 208 تمام الکتریکی انتظار می رود که به پایین ترین خط می رسد.

در همین حال پژو 208 به طور منظم 2019 در ماه ژانویه در نمایشگاه ژنو در ماه مارس پیش از فروش در اروپا در سال جاری به نمایش درآمد.

Peugeot کوچک SUV جاسوسی تلاش برای پنهان کردن زیر بدن 208

Eugot احتمالا نوزاد را به عنوان 1008 فروخته است.
ما اخیرا دیدیم پژو تست موتورولا تست بسیار کوچک خود را در اوت 2017 آزمایش کرد و یک سری جدید از عکس های جاسوسی از SUV های کوچک در نهایت وارد شد. نگاه کلی در آن زمان خیلی تغییر نکرده است، اما تیم فرانسوی بعضی از عناصر را از زمانی که تصاویر اصلی را تصحیح کرده است، تصحیح کرده است.

ما معتقدیم پژو می تواند از 1008 عبور کند و این تلسکوپ تست هنوز هم از پانل های بدن از 208 استفاده فراوان می کند. با این وجود ارتفاع بالاتری از سوار شدن و تیزرهای ضد سرقت، تقارن کوچک را به عنوان چیزی متفاوت نشان می دهند.

پایان جلوی این تست جدید (از بالا سمت چپ) خیلی از قبل تغییر نکرده است. پین های هود اکنون از بین رفته اند و بدن به طور کلی به نظر می رسد پاک تر و دقیق تر از موش آزمایش قبلی است.

این تغییرات در قسمت عقب کمی بیشتر برجسته است. گیره دوچرخه از بین رفته است و یک فیشیا عقب تجدید شده با یک خروجی تنها برای اگزوز وجود دارد.

به نظر می آید که چرخ های عقب به درستی در آرچها قرار نگیرند، و این می تواند نشان دهد که 1008 دارای فاصله بین دو محور بزرگتر است.

1008در پایین ترین محدوده کراس اوور پژو، زیر مدل های موجود مانند سال های 2008 و 3008 نشسته است. این وسیله کوچک از آهنگ های مختلف موتور سه سیلندر استفاده می کند. درایو چرخ جلو ممکن است تنها انتخاب باشد، اما خریداران می توانند بین یک کتابچه استاندارد یا خودکار اختیاری را انتخاب کنند.

این هنوز روشن نیست که وقتی 1008 آغاز خواهد شد اما هنوز از بدن 208 برای پوشش زیر استفاده می کند، پیشنهاد می کند که متقاطع هنوز آماده نشده است. ما ممکن است نگاهی دقیق تر به طراحی های بعدی در سال آینده داشته باشیم، اما هنوز نمیتوانیم بدانیم که آیا خودرو در حال فروش است یا نه.

اما این هنوز هم بهتر از صفر ستاره فیت پاندا است.
ماه دیگر، دسته ای از وسایل نقلیه به تازگی راه اندازی شده توسط Euro NCAP مورد آزمایش قرار گرفت. این بار، برنامه ارزیابی خودروهای اروپایی، نه مدل جدید را ارزیابی کرد، از جمله Audi Q3، BMW X5، هیوندای سانتافه، جگوار I-PACE، پژو 508، Volvo V60 و S60. همه این اتومبیل ها رتبه های پنج ستاره را به دست آوردند، اما این به سختی ساچ شگفت انگیز است. راه جالب تر نتایج جیپ Wrangler و فیات پاندا است.

شگفتی های اولیه تنها با یک ستاره تنها از پنج امکان پذیر است که عمدتا به دلیل نبود سیستم های ایمنی مدرن و فعال غیر فعال است. با وجود جدید بودن در سال 2018، در بازار اروپایی Wrangler تنها با یک یادآور کمربند ایمنی و یک محدود کننده سرعت ساده راننده مجهز است. تا آنجا که به کیسه های هوا مربوط می شود، جاده بی نظیر دارای راننده جلو و کیسه های مسافر، کیسه های هواپیما جانبی و کیسه های هواپیما جانبی است.

وضعیت پاندا حتی بدتر است. این تنها دومین خودرویی است که تاکنون برای ثبت صفر از آزمایشات Euro NCAP پس از Punto در سال 2017 می شود. Euro NCAP به ویژه از این واقعیت که Supermini هیچ فرم استاندارد دیگری از سیستم پشتیبانی راننده را نسبت به یک کمربند ایمنی ندارد، ناراضی است. در حقیقت، خط کمک می کند، کمک سرعت، و ترمز خودکار اضطراری نیز حتی به صورت اختیاری در دسترس نیست.

دبیرکل Euro NCAP در مورد نتایج Wrangler می گوید: "واقعا ناامید کننده است که یک ماشین با نام تجاری جدید در سال 2018 عرضه شود بدون اینکه سیستم ترمز خودکار و بدون کمک خطی باشد." "وقت آن رسیده است که یک محصول از گروه فیات-کرایسلر ایمنی را برای رقابت با رقبای خود ارائه کرده است."

کدام یک مورد علاقه تو است؟
سازمان دهندگان سالانه اتومبیل سال 2019 اعلام کرده اند که هفت فینالیست رقابت سال جاری برای تخت ECOTY مبارزه خواهند کرد. بی نظیر، فقط یکی از این مدل ها از تولید کننده اروپایی نیست.

بدون نیاز به این، این ها هفت فینالیست هستند که به ترتیب حروف الفبا - Alpine A110، Citroen C5 Aircross، Ford Focus، Jaguar I-Pace، Kia Ceed، A-Class Mercedes-Benz و Peugeot 508. جالب توجه است که PSA Group دو فینالیست، یکی از سیتروئن و پژو، در حالی که همه متقاعد کننده های دیگر از تولید کنندگان مختلف می آیند.

نامزدهای انتخاب شده از مجموع 38 نامزد که در اوایل امسال اعلام شدند. در میان آنها Aston Martin Vantage، Audi A6، BMW 3 Series، Dacia Duster، هوندا CR-V، هیوندای سانتا فا، لامبورگینی اوروس، فولکس واگن توراگر و حتی سوزوکی جیمینی ناز بود.

بسیاری از نامزدها قبل از نمایشگاه اتومبیل پاریس 2018 در ماه گذشته در یک رویداد هفته ای در دانمارک شمالی مورد آزمایش قرار گرفتند. درایور تست توسط اعضای هیات علمی ECOTY سازمان یافته بود و روزنامه نگاران از 18 کشور مختلف حضور داشتند. در پی این ارزیابی های گسترده، دور بعد از رای گیری، خودروی سال اروپا 2019، که در ژانویه نمایشگاه ژنو در ماه مارس 2019 اعلام خواهد شد، تصمیم خواهد گرفت.

همانند یک یادآوری، در اوایل سال جاری، Volvo XC40 به عنوان برنده ECOTY معرفی شد. کوچک سوپروای سوئد پشت صندلی جدید Ibiza و BMW سری 5 باقی مانده است.
در ضمن، برخی از فینالیست های ECOTY 2019 از جمله رقبای جایزه جهانی اتومبیل سال 2019 هستند. در مجموع 85 نفر از اعضای هیئت منصفه بین المللی در ماه های آینده خودرو را آزمایش خواهند کرد و برنده بزرگ نسخه 15 در ماه آوریل در نمایشگاه خودرو نیویورک 2019 اعلام خواهد شد.

2019 پژو 508L در نمایشگاه گوانگژو گسترش می یابد
این تغییرات فراتر از محور طولانی تر می شود زیرا Peugeot برخی از ترفند های دیگر را برای راحتی با طعم های چینی در نظر گرفته است.
این فقط چند ساعت پیش بود که ما درباره آئودی و تنها A6L آن در چین صحبت کردیم و در حال حاضر یک سدان دیگر با محور دوار بلند در نمایشگاه خودروی گوانگژو پیشی میگیرد. 508 مسلما یکی از زیباترین اتومبیل ها در فروش امروز است، اما در مورد این مدل L جدید؟ در حالیکه زیبایی در چشم بیننده است، ما در حال پیدا کردن نسخه کشش شده است به همان اندازه درست 508، هر چند برخی از sportiness از دست داده است و در حال حاضر مدل متوسطه به نظر می رسد بیشتر تحمیل.

در مقایسه با مدل یورو، 508L جدید دارای فاصله دو جانبه 55 میلی متری (2.16 اینچ) است که در حال حاضر 2848 میلیمتر (112.12 اینچ) است. جالب توجه است، این فاصله نه تنها بین دو محور است که افزایش یافته است، زیرا پژو اظهار داشت که نسخه چینی 100 میلیمتر (4 اینچ) طولانی تر از مدل فروخته شده در قاره قدیمی است و در 4856 میلیمتر (191.2 اینچ) است. تفاوت دیگر بین دو نسخه در پشت استدر اینجا پیکربندی hatchback مدل یورو با یک تنه معمولی جایگزین شده است، زیرا خودروهای سدان در چین بسیار محبوب هستند. به عبارت دیگر، این یک سدان چهار درب است، نه هتشوس / بالابر پنج نفره که در نمایشگاههای اروپایی پیدا می کنید.

تولید 508L به صورت محلی در کارخانه در ووهان انجام می شود و پژو می نویسد خودروی مخصوص به تناسب با طعم های چینی مانند قطعات جک و برلیانس طوری طراحی شده است. به عنوان مثال، درهای جدیدی با فریم به وجود می آید تا حداکثر سحر و جادو را افزایش دهد، بنابراین آسان تر شدن ورود و خروج از ماشین آسان می شود. در داخل، کابین مربوط به این موضوع دقیقا همانطور که در اروپا باشه، با دستگاهی با اندازه 12.3 اینچ ابزار دیجیتالی است که به همراه یک صفحه نمایش لمسی 10 اینچی برای سیستم سرگرمی و سرگرمی برای تشکیل Peugeot i-Cockpit طراحی شده است.

Peugeot 508L جدید را در سه ماهه اول سال 2019 در چین عرضه خواهد کرد که در حال حاضر در مدل های 301، 308 و 408 قرار گرفته است.

پژو 508 R با 350+ HP اعلام شده توسط شخص ثالث

پژو هفته گذشته در نمایشگاه پاریس نمایش نسخه های هیبریدی پلاگین 3008 و 508 را در هر دو لبه باز و طعم واگن معرفی کرد. این سه ترکیبی از یک موتور بنزینی با 1.6 لیتر توربوشارژ با موتور الکتریکی دوگانه برای مجموع خروجی حدود 300 اسب بخار است. اگر میخواهید یک مگاپن پلاگین داغتر داشته باشید، شایعه این است که 508 خواهد بود که R برق الکتریکی با عصاره اضافی را دریافت کند.

با توجه به Motoring، یک "شخص ثالث" به آنها گفته است که پژو در حال برنامه ریزی برای خنک کردن نشان "R" برای یک 508 با قابلیت نصب و راه اندازی PHEV و استاندارد درایو تمام چرخ است. در مقایسه با نسخه هیبریدی که در حال حاضر نشان داده شده است از بالابر و واگن متوسطه متوسط، انتظار می رود که مدل های R-labeled حداقل 350 اسب بخار تولید کنند.

خروجی توسط همان موتور بنزینی با موتور 1.6 لیتری توربوشارژر و موتور الکتریکی دوگانه در داخل 508 PHEV ارائه خواهد شد، اما مهندسان Peugeot سحر و جادو خود را به شمارش قدرت یک نمره کار می کنند. یکی دیگر از ارتقاء ممکن است به باتری لیتیوم یون ساخته شود زیرا بسته بندی استاندارد 13.2 کیلووات ساعت با یک بسته بزرگتر با تراکم بیشتری جایگزین می شود.

اگر شایعات پاریس، Peugeot 508 R فقط باید 4 و نیم ثانیه نیاز به تکمیل کار 0-62 مایل در ساعت (0-100 کیلوگرم) قبل از بالا آمدن در 155 مایل در ساعت (250 کیلومتر در ساعت).

رئیس طراحی پژو، جیل ویدال، در حال حاضر به شدت در مورد امکان یافتن یک مشتق تند تندر با اشاره کرد که احتمالا نسخه عملکردی بالای 508 PHEV وجود خواهد داشت. نه تنها این، اما او ادامه داد که مشخص می کند 508 به راحتی می تواند چرخ های 20 اینچی و حتی یک مجموعه 21 اینچی را برای آنچه که می تواند نسخه سریعتر باشد.

در یک یادداشت مربوطه، 508 RXH نسل جدیدی نخواهد داشت زیرا واگن ناپایدار فرانسوی رقابت با آئودی A4 Allroad فروش کافی برای متقاعد کردن پژو را نداشته است.

مفهوم e-Legend Peugeot Retro-Tastic زیبایی نمایشگاه پاریس را نشان می دهد

کوپه 504 کوپه Pininfarina مدل می کند جهش به قرن 21st از طریق یک مفهوم بازتاب دوست داشتنی است.
[UPDATE، اکتبر 2] تصاویر زنده از نمایشگاه پاریس 2018 در ابتدای گالری، در زیر اضافه شده است.

با 120 سال سابقه خودرو در پشت آن، پژو یکی از قدیمی ترین بازیکنان در زمینه کسب و کار و خالق برخی اتومبیل های واقعا زیبا است. در پایان دهه 1960، شرکت با نشان شیر، با Pininfarina همکاری کرد تا 504 کوپه دوست داشتنی طراحی کند و اکنون Peugeot آماده ارائه یک معادل مدرن به شکل e-Legend است.

پژو در ماه جاری در پاریس نمایشگاه موتور خودرو، مفهوم به گذشته نگاه می کند تا آینده پژو را به عنوان یکنواخت کاملا الکتریکی و از یک سیستم رانندگی پیشرفته مستقل استفاده کند. چراغ های دوگانه به عنوان منبع الهام کوپه به نظر می رسند، همانطور که فیشیا در جلوی مربع با یک مشبک فقط برای دکور اضافه شده است، زیرا این هدف واقعی با مفهوم فاقد موتور احتراق خدمت نمی کند.

آلیاژهای چرخشی که در ساختار کوپه به کار می روند، نه تنها آلیاژهای 19 اینچ را خنک می کنند، بلکه یک هدف دوم نیز به کار می اندازند؛ چرا که اجسام جلو، عبور هوا را برای افزایش جریان هوا در نظر می گیرند. تکه تکه سیاه و سفید در پایین ستون عقب بیش از یک بازگشت به کوپه 504 است، از آنجا که آن را نیز حاوی یک صفحه نمایش نشان می دهد تبریک شخصی و همچنین سطح شارژ.

در داخل، موضوع یکپارچهسازی باقی مانده همچنان ادامه دارد، همانطور که e-Legend یک طرح مینیمالیستی را که در سال گذشته از داخل اتومبیل اساسی خودروها پیوند خورده است، تصویب میکند. کنترل های معمولی با یک صفحه نمایش لمسی 6 اینچی و یک دکمه چرخان جایگزین شده اند، در حالی که در سمت چپ فرمان یک نوار تغییر دیجیتال است که با استفاده از حالت رانندگی قابل تنظیم می باشد.

این مفهوم تکنولوژی است که شامل صفحه نمایش 29 اینچی در درون و نمایشگرهای 12 اینچی است که در محافظان آفتاب قرار گرفته است. همچنین نمایشگر منحنی عظیم 49 اینچی و همچنین نمایشگرهای دیگر که در سراسر کابین گچ شده اند، نسخه الکترونیکی Legend دارای 16 نمایشگر با اندازه های مختلف است.

Peugeot یک بسته باطری 100 کیلووات ساعت با ظرفیت 373 مایل (600 کیلووات) فراهم کرده استters) در چرخه WLTP جدید. اگر شما عجله دارید، فقط 25 دقیقه طول می کشد تا شارژ باتری به اندازه 311 مایل (500 کیلومتر) از محدوده باشد.

تنظیم الکتریکی بیش از سخاوتمندانه 456 اسب بخار (340 کیلو وات) و 590 پوند (800 نیوتن متر) گشتاور در هر دو محور را ارائه می دهد تا به e-Legend رانده شود تا به 62 مایل بر ساعت (100 کیلومتر بر ساعت) برسد. کمتر از چهار ثانیه قبل از بالا آمدن در 137 مایل در ساعت (220 کیلومتر در ساعت).

نسخه تولیدی مبتنی بر جدید 508 بسیار خوب خواهد بود، اما این فقط یک رویای فشرده است زیرا پژو هیچ برنامه ای برای ایجاد یک معادل جاده ای از e Legend ندارد.

2019 پژو 3008 و 508 پلاگین در نمایشگاه پاریس

در نهایت، کراساور یک سیستم تمام چرخ و 300 اسب بخار است.
[UPDATE، اکتبر 2] تصاویر زنده از نمایشگاه پاریس 2018 در ابتدای گالری، در زیر اضافه شده است.

مشتریان در مورد عدم وجود یک سیستم چرخ دنده ای 3008 شکایت کرده اند، اما خوشحال خواهید شد که Peugeot در نهایت به این مسئله پاسخ دهد. HYBRID4 به طور انحصاری برای 3008 GT با ظرفیت بالا، HYBRID4 ترکیبی از یک موتور بنزینی PureTech 1.6 لیتری با موتور الکتریکی نصب شده در محور جلو و یکی دیگر از راننده چرخ های عقب است.

موتور احتراق 200 اسب بخار (147 کیلووات) را در اختیار دارد، در حالی که هر موتور الکتریکی برای 110 اسب بخار (80 کیلووات) مناسب است. با مجموع خروجی 300 اسب بخار (220 کیلو وات)، پژو 3008 GT HYBRID4 با تمام چرخ دنده نیاز به تنها شش و نیم ثانیه برای رسیدن به 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت). با توجه به بسته بندی باتری 13.2 کیلووات ساعت، آن را در 37 مایل (60 کیلومتر) در چرخه WLTP جدید و واقعی تر زمانی که تنها در آب الکتریکی اجرا می شود، پوشش می دهد.

تا آنجا که به سیستم منظم HYBRID مربوط می شود، آن نیز برای 3008 کراسورو و همچنین برای 508 لایبکس و واگن جدید در دسترس است. این شامل پیکربندی 180 اسب بخار موتور معمولی و یک موتور الکتریکی 110 اسب بخار (80 کیلووات) با مجموع 225 اسب بخار (165 کیلو وات) است. این مدل های مدل پیش راننده دارای یک بسته باتری 11.8 کیلووات ساعت است که طیف وسیعی از آن را در فاصله ای بیش از 25 مایل (40 کیلومتر) در دو مدل 508 قرار می دهد.

هنگامی که به شارژ کردن باتری می آید، هنگام استفاده از یک پلاگین استاندارد (3.3 کیلو وات، شارژر 8A) یا چهار ساعت با یک شارژر 3. 3 ولت 14 آمپر، هفت ساعت وقت می گیرد. اگر همیشه عجله دارید، یک Wallbox اختیاری با یک شارژر 6.6 کیلو وات 32A نیز وجود دارد که زمان شارژ را تا کمتر از 1 ساعت و 45 دقیقه کاهش می دهد.
با وجودی که امروز اعلام کرد، سه پژو الکتریکی الکتریکی تا سه ماهه دوم سال آینده در اروپا در دسترس نخواهد بود.

Peugeot 508 SW اولین نسخه با سبک و دلپذیری بیشتر نشان داده شد
نسخه طیف گسترده ای از واگن شیک جدید پژو با یک جفت هدفون با کیفیت بالا همراه است.
به همین دلیل است که ما احساس می کنیم که déjà vu به همین دلیل است که 508 لپ تاپ نیز در ابتدای سال جاری نسخه اول را با تمام زنگ ها و سوت ها دریافت کرد. در حال حاضر، زمان برای واگن عملی تر بیشتر شده است تا یک نسخه محدود به طور کامل لود شده بر اساس تر و تمیز GT و ارائه شده با رنگ های آبی تیره، گلابی سفید و آمازون خاکستری ارائه شده است.

Peugeot 508 SW جدید در نسخه اول، با دوچرخه ای چرخ های آلیاژی 19 اینچی، به لطف جلوی پنجره ی براق سیاه و سفید خود و انتخاب میان قرمز و سیاه برای اثاثه یا لوازم جانبی چرمی، ظاهر می شود. همچنین دارای یک ترازو چوبی دوست داشتنی و فرمان جمع و جور در چرم پوشیده شده است. نسخه پرچم دار 508 می باشد، تقریبا تمام کیت هایی که می توانید هرگز از سیستم روشنایی LED به یک صفحه نمایش قابل تنظیم استفاده نکنید.
نه تنها این، بلکه Peugeot همچنین یک صفحه نمایش لمسی 10 اینچی را برای سیستم سرگرمی و یک درب عقب خودرو معرفی کرده است. تنه را باز کنید و کفپوش چوبی منحصر به این نسخه است. برای حفاظت از کف از خراش، اولین نسخه 508 SW همراه با اثاثه مخملی با فلپ نیز پوشش سپر و سقف تنه همراه است.
مقدار کیت پژو که توانسته است در داخل خودروی متوسط ​​با سرعت بالا پرتاب کند، کاملا مشهور بی ام و  است برای یک نام تجاری اصلی، که این مدل با دید در شب و شارژ بی سیم برای گوشی های هوشمند خود طراحی شده است. همچنین ناوبری 3D با تشخیص صدا و خدمات زنده TomTom فراهم می کند که جزئیات ترافیکی در زمان واقعی و سایر اطلاعات مفید را فراهم می کند. فرانسوی ها با استفاده از یک هدست بی سیم از Focal برای به دست آوردن آن به ارزش خود می پردازند تا سیستم صدای وسیله نقلیه تولید شده توسط همان نام تجاری را تکمیل کند.

پژو در حال حاضر فروش نسخه 508 SW First Edition را در فرانسه آغاز می کند در حالیکه خریداران از ده کشور دیگر اروپایی قادر خواهند بود تا یکی را نیز از امروز شروع کنند.

2019 پژو 208 در داخل و خارج جاسازی کرد
ما شاهد تأثیرات قوی 508 در داخل کابین کامیون سوپر ولوو زمینی هستیم.
در مورد ما قبلا چنین گفته نشده است، ما تقریبا همه چیز راجع به پژو 508 جدید را دوست داریم. این شامل آخرین و بزرگترین i-Cockpit شرکتی است که نفس تازه ای را در میان کابین های اصلی خودرو وارد می کند. جای تعجب نیست که کاملا جدید 208 این تنظیم را دریافت خواهد کرد، اگرچه کپی کپی از کنسول 508 نیستشکل گیری

همانطور که در مورد تمام پژو با هر یک از دو نسل ، خوشه ابزار در داشبورد قرار دارد. دلیل این که کاملا سیاه است، چرا که نمایشگر راننده کاملا دیجیتال است و زمانی که جاسوسان ما دارای نمونه اولیه بودند ماشین را خاموش کرد. بر خلاف 508 که در آن صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی پایین تر از کنسول مرکزی قرار دارد، زیر دریچه های هوا، صفحه نمایش لمسی راننده 208 است بالاتر و در همان سطح با خوشه ابزار قرار داده شده است.
در اینجا دو طرح بندی در کنار یکدیگر برای بهتر دیدن تفاوت ها وجود دارد. 208 در سمت چپ، 508 در سمت راست است.
فرمان کوچک به نظر می رسد طرفداران پژو، اخیرا آشنا به نظر می رسد، و در پشت صندلی های حرکتی نشان داده شده است که نشان می دهد خودرو آزمایشی با یک گیربکس اتوماتیک مجهز شده است. سوئیچ ها در کنسول مرکزی به نظر می رسند که اتومبیل های مستقیما مانند 3008 و 5008 crossovers و همچنین 508 مورد استفاده می شوند.

در مرحله خارج از 208، هاتاکوب Subcompact همچنان عمدتا در زیر استافیل پنهان شده است. با این وجود، ما می توانیم بسیاری از طرح های عقب خودرو را با نقاشی های پهلوی آشنا آشنا کنیم، در حالی که راهنمایی های اگزوز دوگانه ممکن است بعضی از مردم را به اعتقاد بر این مدل GTi تحریک کند. صرف نظر از این که آیا این نسخه از نوع داغی است یا خیر، نسخه جدید 208 در حال حاضر به نظر کاملا شیک است و به نظر می رسد که این چراغ های عمودی LED که در طول روز به یاد می آورند، 508 هستند. ما در واقع با رندرهای قدیمی با B- لبه سقفی با یک فیشی جلو که الهام بخش بالابر کمر متوسط ​​است.

موتور پاریس پاریس فردا آغاز می شود، اما پژو نسل بعدی 208 را به City of Lights نمی رساند. در عوض، شرکت با نشان شیر، سوپرمینی مارس سال آینده در ژنو معرفی خواهد کرد. عطر و طعم GTi بعدا به بازار عرضه خواهد شد و ممکن است در فرم الکتریکی خالص عرضه شود.
Peugeot Teases جدید مفهومی Retro کوپه برای پاریس مفتخر است

به نظر می رسد ما به تفسیر مدرن کوپه 504 نگاه می کنیم.
نمایشگاه پاریس 2018 پاریس به سرعت در حال نزدیک شدن است و به نظر می رسد طرفداران کلاسیک اروپایی کلاسیک برای درمان واقعی هستند زیرا Peugeot روح کوپه دوست داشتنی 504 را خنثی می کند. به نظر می رسد تصویر تیزر سایه ای نشان می دهد احیای کوپه چرخ جلو و جلو در سالهای دهه 1960 به نمایش درآمد. ما فقط لوازم بی ام و این رندر مبهم را در اختیار ما قرار داده ایم، اما ما نمی توانیم خیلی شگفت زده شویم که این خودرو بر اساس پژو 508 است. ما برخی از زمان ها را در فتوشاپ صرف کردیم تا نوردهی و روشنایی تصویر اصلی را تنظیم کنیم تا نشانه های طراحی بیشتر نمایان شود.

این مفهوم برجسته و رادیکال است. ژان فیلیپ ایمپارتو، مدیر عامل شرکت پژو، در مصاحبه با Autocar در سال جاری به این موضوع اشاره کرد. با استفاده از هشتگ #UnboringtheFuture، جدید کوپه پاریس محدود شده دو سال به توسعه با توجه به صدای جیر جیر منتشر شده توسط رئیس هیئت مدیره شرکت.
ما نمی توانیم کمک کنیم اما تعجب می کنیم که آیا مفهوم بیشتری نسبت به یک کوپه 504 کوپه ای است. سرمایه گذاری دو سال تمام کار فقط در خودروی مفهومی، به نظر نمی رسد یک ایده خوب در این زمان های چالش انگیز است، بنابراین شاید پژو در حال طراحی نسخه کوپه 508 خود باشد؟ بدن زرق و برق دار Liftback الگویی برای نسخه دو درب است و اضافه کردن به ترکیب برخی از 504 کوپه ژن ممکن است ثابت کند که یک حرکت عاقلانه است.
120 نمایشگاه پاریس در ابتدای ماه اکتبر درهای خود را باز می کند، اما ما امیدواریم که Peugeot به اندازه ای مناسب باشد که بتواند این مفهوم را به زودی معرفی کند. در عین حال، انتظار می رود تیزرهای بیشتر و امیدوارم برخی از جزئیات به دست آوردن برای اطمینان از آنچه که ما به دنبال آن هستید.

همچنین در این رویداد در پایتخت فرانسه، Peugeot 508 Wagon را به عنوان یک عملیات عملی تر در مورد Liftback نمایش می دهد.
2019 پژو 208 به دنبال شیک با بدن کامل تولید شده است
این بهترین نگاه ما در supermini فرانسوی است، احتمالا در طعم GTi.
مسلما یکی از زیباترین اتومبیل هایی که در اروپا فروخته می شود، پژو 508 جدید در هر دو حالت بالابر و سبک های واگن دارای وسایل مناسب برای ادغام بخش متوسط ​​می باشد. به نظر می رسد صفات طراحی زرق و برق دار آن به 208 ختم خواهد شد، زیرا جاسوسان ما supermini تجدید شده نزدیک و شخصی را گرفتار کرده اند و نشانه های یک ظاهر آشنا را دارند. استتار آزار دهنده در راه است، اما شما به نسخه نهایی نسل بعدی 208 با تولید کامل بدن و چراغ های شگفت انگیز نگاه می کنید.

نه این که آن را به عنوان یک شگفتی بزرگ، اما نمونه اولیه تا به حال طرح پنج درب است و تنها خواهد بود که در دسترس یک بار Hatchback B بخشی به فروش می رسد. Peugeot قبلا برنامه هایی برای تولید مدل سه بعدی را در نتیجه تقاضای ضعیف نشان داده است، بسیار مشابه Volkswagen Polo را با درب های عقب فروخته است در حالی که SEAT با Ibiza مشابه است.

با نگاهی دقیقتر به این تصاویر، نمیتوانید کمک کنید اما نکات اگزوز دوگانه و اسپویلر برجسته سقفی برجسته را مشاهده کنید. اگر چه ما نمی توانیم بیش از حد مطمئن صحبت کنیم در مورد اتومبیل در حال کار در پیشرفت، اما ما ممکن است فقط به 208 GTi نگاه کنید، مگر اینکه "یک مدل GT Line است اگر چه بلافاصله قابل توجه نیست، ما انتظار داریم supermini شیک در اندازه رشد، به ویژه هنگامی که آن را به محور دوقلو می رود. با وجود افزایش رد پای، پلت فرم جدید می تواند کاهش وزن تا 100 کیلوگرم (220 پوند) را فعال کند.

این همه با تغییر در پلت فرم CMP برای نسخه های طراحی شده توسط موتورهای احتراقی امکان پذیر است، در حالی که کاملا 208 الکتریکی بر روی سخت افزار e-CMP نشسته است. شما خوشحال خواهید شد که مدل انتشار صفر تا حد زیادی بر روی طراحی مدل منظمی قرار گیرد، بنابراین باید ثابت شود که به همان اندازه شیک است.

اگر ما به شایعات متکی بودیم، ممکن است حتی 208 GTi خالص الکتریسیته نیز وجود داشته باشد. این بدان معنی نیست که بازوی چپ داغ با سوخت بنزینی بازنشسته خواهد شد، چرا که پژو ظاهرا قصد دارد هر دو آنها را به فروش برساند.
ما نسل بعدی پژو 208 را در مارس 2019 در موتور نمایش ژنو ببینیم.
پژو 205 GTI با موتور رولیک نمادین بازسازی شده است

موتور مریخ تحت معلق خودرو 206 WRC مشهور شد.
Peugeot 205 GTI ترمیم و اصلاح شده در نمایشگاه خودرو Fest این سال در پارک Laverstoke در هامپیشیر و قلعه Bolesworth در Cheshire ظاهر شد.

رویدادها، که توسط BBC Radio 2 DJ کریس ایوانز و تیم او برای جمع آوری پول برای کودکان در نیاز، سازماندهی شده بود، کلاسیک مدرن را برای سواری مسافران فراهم کرد.
با این حال، هر کسی که در داخل راه می رود، احتمالا یک شوک ایجاد می کند، زیرا تیم کارآموزان پژو که خودرو را بازسازی کرده اند نیز تحت تعقیب قرار گرفته است. در عوض موتور استاندارد بنزینی 1.9 لیتری با 120 اسب بخار، هتشکر 27 ساله با موتور 16 اسب بخار با 1.9 لیتر 160 اسب بخار از یک سدان 405 به بازار عرضه شد.
موتور 206 WRC که در دوچرخه مسابقات رالی جهانی موفق به کسب دوچرخه سواری مسابقات جهانی 206 شد، مشهور است که در میان علاقه مندان Peugeot مشهور شده است. موتورهای Mi16 هرگز در ابتدا برای 205 قرار نگرفتند. با این حال، کارآموزان پژو به موتور جدید خود در خانه جدید خود پیوسته و تعلیق خودرو را اصلاح کردند. انتقال برای بهبود عملکرد خودرو. تنها اعلام Peugeot این بود که خودرو باید یک استاندارد GTI 205 را دوست داشته باشد.

این پروژه بخشی از برنامه Peugeot Above and Beyond بود که توسط آکادمی Performance Company برای همه کارآموزان ثبت نام از شبکه فروشنده U.K.
بازدید کنندگان از رویدادهای خودرو Fest توانستند در مورد مسافران سواری در 205 منحصر به فرد با همکاری Charity Bears Sport شرکت کنند. گروهی که از علاقه مندان به خودروهای کلاسی تشکیل شده است، با هدف جمع آوری پول با اتومبیل، حراج کردن سواری مسافران برای علل ارزشمندی است.
2019 پژو 208 با ویژگی های طراحی از 508 به نظر می رسد
508 یک قاتل است و ما امیدواریم که داستان جدیدی با supermini جدید باشد.
Peugeot 208 نسل بعدی را به عنوان یک خودروی پنج نفره فقط در نمایشگاه ژنو خودرو در ماه مارس 2019 معرفی خواهد کرد و اگر چه جزئیات اولیه در وب ظاهر شده است، ما صادقانه نمی دانیم چطور می خواهیم به آن نگاه کنیم. بله، برخی از عکس های جاسوسی سوپرمین جدید وجود دارد، اما آنها نشان می دهد یک موش آزمایش اولیه با استفاده از بدن اصلاح شده از ماشین فعلی است.

می توان حدس زد که طراحی 508 در بخش خودروی B خنثی خواهد شد و ما انگشت هایمان را از هم جدا می کنیم. درست است که ما مدل جدید گل سرسبد پژو را به زیبایی واقعی تبدیل می کنیم. ارائه دهنده گمانهزنی ما تصور می کند 208 اصلاح شده در GT تر و تمیز با بیرونی تیز است که به شدت تحت تاثیر قرار می دهد فستیوال Snazzy Fastback.

ما نه تنها رنگ قرمز رنگ 508 GT را قرض گرفتیم، بلکه دوچرخه های آلیاژ دوطرفه شیک و پنجره مشبک نیز داشتیم. نشستن بالای لوگوی شیر، نشانه "208" بر اساس آنچه که پژو با مدل متوسط ​​خود انجام داده است الهام گرفته شده است: جایی که supermini تخیلی ما خطوط شخصیتی را به ارث برده است و همچنین چراغ های LED روزافزون LED که در تمام طول راه به سر می برند.

در کنار طراحی، ما می دانیم که نسل بعدی بر روی پلت فرم CMP گروه PSA سوار خواهد شد و در عین حال، از معماری e-CMP استفاده خواهد کرد. این خودرو به واگن های الکتریکی اشاره می کند، با این کارخانه شایعه نشان می دهد که پژو 208 GTi را با صفر تولید می کند. این به معنای پایان دادن به چارچوب خنک کننده معمولی نیست، زیرا قصد دارد فروش لنگر عملکرد در هر دو نوع ICE و EV باشد.
انتظار میرود سوئیچ به پلت فرم مشترک Modular PSA یک رژیم غذایی تا 100 کیلوگرم (220 پوند) را فعال کند که قطعا سودمندی را از لحاظ کارایی و عملکرد پرداخت خواهد کرد. کاهش وزن زمانی چشمگیر است که شما در حسابهای گزارش می گویند ماشین جدید بزرگتر از مدل خروجی خواهد بود، با برخی از کشش در طول فاصله محور برای لنن اضافی منعکس شده است.
Peugeot 208 بعد از نمایش آن در ژنو، احتمالا در تابستان در اروپا فروش خواهد داشت. GT-i Beefier باید در ابتدای سال 2020 وارد شود.

Peugeot's Revival U.S. باید شامل این ترمز تیراندازی خیره کننده باشد
Felidae GT فقط یک رندر است، اما انسان زیبا است.
پژو در ایالات متحده باز است - یا حداقل آن تا سال 2026 خواهد بود. مارکو فرانسوی وعده داده است که برای اولین بار از ایالات متحده آمریکا خودروهای خود را به فروش برساند1991 و در حال حاضر خرید یک خانه جدید است. با این حال، هنوز معلوم نیست چه خودرویی پژو به سمت این بندر برسد - ما معتقدیم که 508 جدید آن یکی خواهد بود، همانطور که سال 2008 نیز خواهد بود. اما اگر ما تصور می کردیم که مجموعه ی رویای ما، این ترمز تیراندازی فشاری، اولین ورود خواهد بود.

این مفهوم Peugeot Felidae GT است. طراحی شده توسط هنرمند Fabien Rondet، بیشتر الهام بخش خود را از مفهوم Instinct که در سال گذشته عرضه شده بود، به ویژه در پشت عقب لوازم یدکی خودرو تویوتا toyota ، طراحی کرد. چندین نشانه برای نشانه های خانوادگی در نظر گرفته شده بود تا تولید آن را آماده کند، همچنین عناصر طراحی معماری و مجسمه سازی نیز وجود دارد.
"اولین گام کار من این بود که نگاهی به برخی الهام بخش در فلسفه پژو (احساسات حرکتی)". گفت: Felidae "من همچنین بر روی مجسمه های مختلف / معماری، طرح های خودرو مفهومی، محصولات طراحی و روح شیر برای نگهداری با نام تجاری DNA متوسل شدم."
از جلو، مفهوم فوق العاده تهاجمی است. چراغ های شیک و آلومینیومی (مانند لکسوس LC) با مرکز ثانویه پایین و یک سقف شناور شناور. عقب فقط به همان اندازه زیبا است. چراغ های عقب و یک پخش کننده بزرگ با لهجه های سیاه و سفید ظاهر شوم را کامل می کند.

بدون گفتن اینکه چه چیزی می تواند این مفهوم بسیار زیبا را به اثبات برساند، اما ما می توانیم یک نیروی برق الکتریکی یا یک موتور الکتریکی کاملا حدس بزنیم. مفهوم Instinct از نیروی هیبریدی پلاگین برای تولید 300 اسب بخار (224 کیلووات) استفاده کرد و دارای حالت درایو مستقل بود. بیایید امیدوار باشیم که Peugeot تا زمانی که به ایالات متحده برسد، برنامه ای هیجان انگیز دارد.
Peugeot با توجه به 15 کشور در بازگشت به ایالات متحده
ایالات جنوبی مانند فلوریدا و گرجستان، و همچنین استان هایی مانند آلبرتا و انتاریو در حال اجرا هستند.
پژو به ایالات رجوع می کند (یا امیدواریم). سازنده فرانسوی که از سال 1991 در ایالات متحده حضور نداشته است، اخیرا اعلام کرد که قصد دارد فروشگاهی را در آمریکای شمالی یا در یکی از 15 ایالت ذکر شده توسط لری دومینیک، مدیر عامل شرکت PSA North America یا یکی از چهار شرکت استان های کانادا

دومینیک در مصاحبه با خودروی اخبار اروپا گفت: هدف این است که مکانی را انتخاب کنیم که "حجم بالا و جذب واردات است." کالیفرنیا، تگزاس، فلوریدا، نیویورک، ایلینویز، نیوهمپشایر، نیوجرسی، آریزونا، واشنگتن، ماساچوست، ویرجینیا، کارولینای شمالی، جورجیا و مریلند در میان 14 ایالت ذکر شده بود که با 15 کشور نامشخص نیز در حال اجرا بود. Dominique گفت: "این ایالت ها برای من مهمترین لحظه ای هستند که من در این زمان به آن ها علاقه مندم."
در کانادا، بریتیش کلمبیا، آلبرتا، انتاریو و کبک نیز می تواند گزینه هایی برای گروه PSA باشد. انتظار می رود که چهار استان از 87 درصد از فروش PSA در کانادا، زمانی که اتومبیل های خود را در شمال امریکا وارد می شوند، تشکیل دهند.

هدف PSA این است که وسایل نقلیه خود را در ایالات متحده و کانادا در سال 2026 به راه اندازند. بخشی از این گسترش شامل سرویس های اشتراک یابی مانند Free2Move خواهد بود. خدماتی که PSA در سال 2017 در سیاتل راه اندازی کرد، به کاربران اجازه می دهد تا خدمات حمل و نقل عمومی و سواری را مدیریت کنند، اما به زودی گسترش خواهند یافت تا سرویس اشتراک خود را به اشتراک بگذارند. PSA در حال برنامه ریزی برای اجاره 600 خودرو از یک تولید کننده رقیب در اینجا در ایالات متحده به طور موقت است.

اما این پیاده روی آسان نیست. تعرفه 25 درصد تعرفه Trump برای خودروهای وارداتی می تواند یک راه حل برای خودروساز فرانسوی ایجاد کند. دومینیک در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت: "تعرفه ها به سرعت و در چه قیمت ای ما وسایل نقلیه را به ایالات متحده وارد می کنیم. من از انگشتانم عبور می کنم."
پژو 205 T16: یک تک قوچ hatch hatch
فقط 200 مورد از این خودروهای قانونی Peugeot 205 T16 برای تایید گروه B ساخته شده اند - و آنها واقعا خاص

هنگامی که مردم از یک هچوبه داغ Peugeot فکر می کنند، GTI 205 GTA معمولا اولین چیزی است که به نظر می رسد. این خودرو کوچک GTI GTI را در جای خود قرار داده و به یک نماد قابل دستیابی از دوره آن تبدیل شده است. ارزش 205 GTI به طور پیوسته افزایش یافته است، اما یکی دیگر از کلاچ های کلاسیک پژو است که بسیار کم است. 205 T16 حقیقی اسطوره ای است.

گروه B اغلب به عنوان عصر طلایی تجمع با محدودیت های بسیار کمی که بعضی از ماشین آلات فک انداختن را ذکر کرده اند، نامیده می شود. این حیوانات قدرتمند از طریق هوا پرش می کنند و در حالی که آتش می زنند و سر و صدا به دروازه های جهنم باز می شود، فریاد سریع از WRC امروز است.

یکی از معدود قوانینی که به اجرا درآمد، به این معنی بود که تولید کنندگان باید حداقل 200 نسخه جاده قانونی از ماشین های مسابقه خود را به فروش برسانند و آنها را به عموم مردم فروخته است. راه رفتن 205 T16 بلیط تکمیلی مورد نیاز برای پژو برای رفتن به مسابقه بود.

2019 Peugeot Partner، Citroen Berlingo، Opel Combo Vans مشخص شد
هر کدام با شخصیت خود را در حالی که ارائه یک سطح مشابه از عملیات.
پس از معرفی شریک خانوادگی Peugeot Citroën Berlingo و چند سال پیش Opel Combo Life، گروه PSA در حال حاضر همتایان سازنده تر خود را معرفی می کنند. سه وسیله نقلیه تجاری کوچک درگیر نسل جدید است که باعث تغییراتی در طراحی بسیار بزرگ در داخل و خارج می شود و عملی تر از هر زمان دیگری است.

شروع کردنبا شرکای پژو، این شرکت i-Cockpit برای LCV ها سازگار است و هدف آن ارائه دیداری عالی از یک دوربین در پایه آینه جانبی مسافر و یکی دیگر در بالای درب عقب است. فیلم هایی که توسط جفت دوربین ها گرفته شده است بر روی یک صفحه نمایش پنج اینچی قرار گرفته است که در آن آینه داخلی عقب داخلی معمولا نشسته است.
ویژگی شریک 2019، چیزی است که یک هشدار بیش از حد نامیده می شود، که اشاره به یک LED سفید است که وقتی 90 درصد کل ظرفیت بارگیری می شود، روشن می شود. در صورتی که بار حداکثر مجاز تجاوز شود، یک چراغ زرد به طور خودکار فعال می شود و با یک هشدار بصری در داشبورد همراه است.
شریک استاندارد 4.4 متری طول عمر مفید 1.81 متر را ارائه می دهد، اما اگر شما نیاز به بیشتر داشته باشید، 4.75 متر طول آن دارای طول 2.16 متر قابل استفاده است. بار مصرف متغیر است بین 650 و 1000 کیلوگرم بسته به نسخه، در حالی که کارآمد ترین نسخه شریک می تواند تا 600 کیلوگرم حمل کند.

Peugeot از نوامبر سال 2013 در بازار بین المللی Peugeot را بازپرداخت خواهد کرد.

Citroën Berlingo به سمت عموزاده فرانسوی خود می رسد و به نسل سوم رسیده است و به طرز شگفتانگیزی در نسخه های دقیق همان (M و XL) ارائه شده است. حداکثر بار مصرف در 1000 کیلوگرم می باشد و نسخه های "کارگر" و "راننده" با تطابق های مختلف زمین، سطح تجهیزات و حفاظت موتور وجود دارد. بسته به آنچه شما نیاز دارید، یک مدل کابین خلبان با حداکثر پنج مسافر در صندلی های جلو و عقب و Extenso Cab که سه نفر در ردیف اول قرار دارد، وجود دارد.

Berlingo با بیش از 20 سیستم کمک درایور در دسترس است، از هر زمان دیگری امن تر است و همچنین دارای نشانگر اضافه بار مانند شریک است. ویژگی های فنی شامل همه چیز از کنترل کروز انطباقی (با عملکرد توقف) به صفحه نمایش رنگ سر، در حالی که شارژ و کنترل دستی گوشی هوشمند بی سیم نیز در دسترس است.

شرکت با لوگوی دو Chevron در حال حاضر برای سال 2019 Berlingo سفارشات دریافت می کند و تا پایان سال به بازار عرضه خواهد شد.
تا آنجا که به Combo Combo مربوط می شود، نسل پنجم همان نسخه های معمول و طولانی همانند دیگر دو وانت PSA و یک بار حداکثر 1000 کیلوگرم است. این نشانگر اضافه بار نیز در دسترس است، همچنین مجموعه ای از سیستم های ایمنی و سیستم های رانندگی است.
همانطور که در مورد معادل پژو و وانت سیتروئن معادل است، Combo جدید نیز یک جفت دوربین دید عقب نصب شده در همان محل می شود برای بهبود دید و کاهش خطر ابتلا به ضربه در حالی که معکوس. با هزینه ای فوق العاده، Opel LCV جدید خود را با یک چارچوب سقف اختیاری برای عملیات اضافی به فروش می رساند.

فروش نسل پنجم نسل Opel Combo در ماه سپتامبر آغاز می شود که LCV اولین خودروی خود را در خودروهای تجاری IAA در هانوفر دریافت خواهد کرد.

مشخصات فنی و جزئیات دیگر در منطقه تویوتا ژاپن منتشر شده در زیر موجود است.

نسل بعدی نسل جدید پژو 208 GTi برای تولید نسخه کامل الکتریکی

Purists نباید نگران باشند - همچنین یک نسخه معمولی طراحی شده نیز وجود خواهد داشت.
با معرفی 308 R Hybrid 500 اسب بخار سه سال پیش، می توان گفت که Peugeot می گوید یک یا دو چیز در مورد چفت های الکتریکی داغ. در حالی که این تنها یک مفهوم بود، مارک فرانسه با نشان شیر، خودروی تولیدی را با یک نیروی الکتریکی طراحی می کرد. در حقیقت، نسل بعدی نسل 208 GTi با نصب یک الکترود الکتریکی ارائه خواهد شد اگر ما بر روی یک گزارش جدید از Auto Express تکیه کنیم.

این طرح این است که در ماه مارس 2019 در نمایشگاه ژنو خودرویی جدید 208 سوپرمین را به نمایش بگذارد و به غیر از معمولترین نسخه های استاندارد شده، این مدل نیز یک مدل انتشار نزولی خواهد بود. در حالی که 208 های معمولی بر روی پلت فرم CMP سوار می شوند، نوع الکتریسیته خالص در حال استفاده از مشتقات e-CMP به EVS است.
در مصاحبه ای با مجله بریتانیا، رئیس شرکت پژو، پییر امپراتو، به چشم انداز 208 GTi کاملا الکتریکی اشاره کرد، اما بدون در نظر گرفتن جزئیات آن اشاره کرد. او فقط گفت که از هم اکنون خریداران می توانند بین یک نیروی متعارف و یک راه اندازی الکتریکی را انتخاب کنند و این شامل GTi نیز می شود. ایده اصلی این است که از ایجاد هر گونه تفاوت بین ماشین موتور موتور احتراق و EV با ارائه مشتریان نسخه های بیشتر را انتخاب کنید از.
یکی دیگر از دلایلی که چرا پژو در حال بهره برداری از برق تا سطح GTi است، با مقررات سختگیرانه تر انتشار گازهای خروجی از سال 2020 در اروپا مواجه است. Imparato "نمی خواهد که آینده خسته کننده باشد"، به همین دلیل شرکت با همکاری بازوی موتورسواری خود را آماده برخی پروژه های هیجان انگیز می سازد با کارایی بالا با بهره وری به همه لطفا.

در دراز مدت، Imparato وعده داده است پژو خودروهای الکتریکی جاده ای را با 536 اسب بخار (400 کیلووات) و بهترین قیمت داشته باشد، بنابراین حتی بیش از چیزی که 308 R Hybrid از آن ذکر شده بود. در حالی که خیلی زود هویت مدل را کشف می کنیم، خوشحال می شویم که در سال های آینده بازار را تجربه کند.

کدام یک از این مچ های کوچک مجهز به بالا بود؟

دریچه های کوچک داغ شگفتی های مهندسی هستند. اندازه های کوچک آنها چیزی نیست که به نظر برسد، زیرا این اتومبیل ها را پانچ می کند و می تواند به راحتی از همتایان بزرگتر دود کند. خوب، نه خیلی بزرگ، اما شما بدست خواهید آورد. به هر حال، اگر این چشمه های شگفت انگیز کوچک کوچک روی نوار کشیدن چهره یکدیگر قرار بگیرند، آیا فکر می کنید سریعترین است؟

خوشبختانه، پنج تن از داغترین اتومبیل های کوچک برای یک مسابقه مگا کشیدن در یک تانک خالی ملاقات می کنند. سه خودرو اروپایی در لیست هستند که عبارتند از Volkswagen Polo GTI، پژو 208 GTi و مینی جان Cooper Works. همچنین یک آمریکایی در لیست وجود دارد که فورد Fiesta ST است، در حالی که Toyota Yaris GRMN نیز برای نمایندگی JDM حضور دارد.
به راستی در مورد هوی و هوس، قبل از تماشای مسابقه کشیدن، آن را به عنوان یک پیروزی فرار از Mini JCW به نظر می رسد به دلیل موتور 2.0 لیتری توربو شارژ آن است که 231 اسب بخار و 236 پوند گشتاور جابجایی است. این قوی ترین در میان دسته است، گرچه این نیز سنگین است.

با این حال، پس از تماشای ویدئو، GRIMN Yaris با 14.5 ثانیه در یک کیلومتر مایل ایستاده بود. این فریبنده بود و ثابت کرد موتور 212 اسب بخار 1.8 لیتر سوپرشارژش بیش از اندازه کافی است تا بدن سبک وزن خود را حتی با وزن 184 پوند گشتاور خود، به اندازه کافی بچرخاند.

در حال حرکت JCW Mini در 14.8 ثانیه است. بد نیست، واقعا، با توجه به اینکه چگونه آن را تقریبا با Yaris به سمت انتهای نوار گرفتار شد. پس از مینی، Fiesta ST سومین بار در 15.1 ثانیه به پایان رسید. 200 اسب بخار 1.8 لیتری توربو توسط Ford Performance یک طرفدار جدی است، اما راه اندازی خوبی نداشت.
در کنار Fiesta ST VW Polo GTI، که 15.5 ثانیه طول می کشد تا به پایان رسیده است. Peugeot 208 GTi در فاصله 15.6 ثانیه با پشت سر گذاشته شد. هر دوی این خودروها از توقف متوقف شد.

بخش دوم فیلم نشان می دهد مسابقه شروع نورد در حدود 30 مایل در ساعت است. Mini JCW عملکرد بهتر در این زمینه بود، و ثابت کرد که راه اندازی کامل یاریس، مزیت اصلی آن در مسابقه ایست کشیدن است.
جدید پژو 508 اولین نسخه همه زنگ ها و سوت ها
این پکیج تمام کیت Peugeot را می توان به مدل جذاب جدید متوسط ​​خود اضافه کرد.
Peugeot در کمتر از دو هفته پیش از 508 همه چیز جدیدی را از مجله های مجازی گرفته است و در حال حاضر علاقه مند به ارائه نسخه ویژه VW Passat خود است. اولین مدل جدید با استفاده از مدل فوق العاده Range GT می تواند در رنگ های بیرونی قرمز یا تیره آبی Ultimate Red باشد و با لهجه های سیاه و سفید بر روی فیشی جلو استفاده شود. این در چرخ های آلیاژی 19 اینچی با طراحی دوتایی و پوشش خاکستری است که آنها را در کنار هم قرار می دهد.

Peugeot با استفاده از کابین تکنیکی سنگین، از مواد با کیفیت بالا از قبیل آلکانتارا، چرم خودرو هایی مانند کیا و هیوندای نرم و چرم سیاه و زرق و برق چوب استفاده می کند، در حالی که چکش سیاه و آینه های درب با مارک "اولین نسخه" نیز بخشی از تجهیزات استاندارد . نسخه جدید 508 می خواهد مشتریان را جذب کند، با بسته بندی وسیعی از فن آوری های پرطرفدار مانند چراغ های LED کامل، دید در شب، سیستم صوتی کانونی (با هدفون های بی سیم) و ناوبری 3D در صفحه نمایش 10 اینچی لمسی. پژو نیز در پدال های آلومینیومی و لهجه های کتانی ساتن حتی بیشتر به ادویه ها نیز پرتاب خواهد کرد.
به عنوان جواهر طلا از 508، جای تعجب نیست که اولین نسخه تنها می تواند با موتورهای بالا پایان، به ویژه یک واحد بنزینی با 225 اسب بخار و دیزلی با امتیاز 180 اسب بخار. هر دو آنها به یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته متصل می شوند.

پژو نمی گوید که چند واحد آن ساخته است، اما اشاره می کند نسخه اول 508 در دسترس خواهد بود در "تعداد محدود". مدل کاملا لود شده می تواند آنلاین ذخیره شده و تنها در 12 کشور اروپایی در دسترس است، با تحویل مشتری به از اکتبر شروع می شود در همین حال، در ابتدای نمایش موتور ژنو، 508 در اواخر عمر خود به طور رسمی معرفی خواهد شد.
نگاهی دقیق به پژو 508 قبل از انفجار آن در ژنو
چهار دیواری جدید پژو، سبک های زیادی را به ارمغان می آورد و این عکس ها به نظر دقیق مدل می رسد.
پژو 508 تا رسیدن به ژنو موتور نمایش رسمی رسمی خود را اعلام نکرده است. با این حال، تیم Motor1.com در فرانسه به اندازه کافی خوش شانس بود تا بتواند سدان جدید را در یک استودیو بررسی کند و تعداد زیادی عکس از طراحی زرق و برق دار را به نمایش گذاشت.

این خودرو 508 پیکسلی را در رده اصلی پژو قرار داده و به عنوان محصول اصلی آن، سدان نیاز به تظاهر به آنچه که مارک فرانسه را به خود اختصاص می دهد، ظاهر می کند. طراحی این قاب مش مش با آویزهای درخشان است که چشم را جلب می کند. چراغ های باریک دارای چراغ های خمیده شکل هستند که هر گوشه ای از جلوی آن را خالی می کند. Silhouette سدان بدون اینکه بیش از حد کوپه مانند بعضی از چهار درب اخیر است، به طوری که بیش از حد بیش از حد محدود اتاق عقب. دم نشان می دهد که این پژو واقعا سدان نیست زیرا عقب بالابر عقب است که امکان دسترسی آسان به محدوده بارگیری را فراهم می کند. فضای محفظه در مقایسه با نسل قبلی 0.5 فوت مکعب (14 لیتر) است.
در داخل، 508 دارای کابین مربوط به آینده استنکته جالب اینجاست که کسی ممکن است انتظار نداشته باشد که جذاب و بی نظیر باشد. باز کردن شش ضلعی ابزارهای دیجیتالی را نگه می دارد و نمایشگر سرگرمی گسترده ای با اندازه 12.3 اینچ در پشته مرکز وجود دارد. ترمینال فلزی در راننده کابین خلبان قرار دارد. در مقابل، در کنسول و در سمت مسافرتی داشبورد وجود دارد.
فن آوری در دسترس نیز شامل یک سیستم دید در شب است. به علاوه، وسایل ایمنی درایور مانند کنترل کروز انطباقی، چراغهای اتوماتیک و ترمز خودکار اضطراری وجود دارد.

خریداران گزینه های مختلف موتور دارند. توربو شارژ با 1.6 لیتر گاز با 178 اسب بخار یا 222 اسب بخار با هشت سرعته اتوماتیک در دسترس است. همچنین گزینه های دیزلی 1.5 و 2.0 لیتری با 128 اسب بخار، 158 اسب بخار و 178 اسب بخار وجود دارد. آنها با یک کتابچه راهنمای شش سرعت یا اتوماتیک هشت سرعته می آیند. هیبرید پلاگین در سال 2019 به محدوده پیوست.
پژو 508 به طور رسمی نمایشگاه خودروهای ژنو را به نمایش گذاشت
پلت فرم جدید، داخلی و موتورها با یک طراحی جدید تازه پنهان می شوند.
Peugeot تقریبا به طور کامل بر روی مجموعه ی SUV متمرکز شده است، که در حال حاضر شامل 2008، 3008 و 5008 می شود، اما ممکن است به زودی با دیگری مشتق شده، کوپه SUV 4008 پیوست شود. با این حال، شرکت فرانسوی 508 سدان خود را نادیده می گیرد، که نسل جدید نامطلوب را در ژانویه نمایشگاه ژنو در اوایل ماه مارس دریافت خواهد کرد.
در حالی که اطلاعات در حال حاضر به طور رسمی تایید نشده است، خودروی اخبار به نقل از منبع نزدیک به خودروساز، که ادعا می کند خودرو تجدید شده در ژنو فرود خواهد آمد. بر اساس پلتفرم جدید EMP2، که همچنین بر پایه محدوده SUV مارک است، 508 جدید طراحی جدیدی به دست می آورد که بر اساس مفاهیم Instinct و Exalt الهام می شود. Peugeot امیدوار است با ارائه سدان طراحی جذاب تر، پژو 508 بتواند بهتر در برابر رقبای خود در رقابت اروپا D رقابت کند.
طراحی شده از سوی زمین، وسیله نقلیه متوسطه همچنین جدیدترین خودروی داخلی را به دست خواهد آورد که توسط داشبورد دیجیتال i-Cockpit شرکت مجهز شده است که در حال حاضر برای 3008 و 5008 Duo موجود است. مواد با کیفیت بالا و کیفیت ساخت بهتر نیز برنامه ریزی شده است.
با توجه به مبانی مشترک با 3008 و 5008، موتورهای مربوط به موتور، انتظار دارند که یک مدل ترکیبی از موتورهای توربو بنزینی و دیزلی آشنا شوند. این شامل 1.2 توربو گاز، و همچنین 1.6 و 2.0 turbodiesels است. در نهایت، یک نسخه هیبریدی پلاگین نیز به محدوده پیوست، اما یک موتور هیبریدی دیزلی الکتریکی یک بار در گذشته باقی خواهد ماند.

در مقایسه با مدل که هنوز هم در حال فروش است Peugeot امیدوار است که طراحی مجدد 508 جایگزین بسیار قوی تر برای فولکس واگن پاسات، فورد موندو و Skoda Super Trio در بخش متوسطه در قاره قدیمی خواهد بود. سال گذشته، شرکت فرانسوی 22،724 نمونه از این مدل را ارائه داد که 39 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است.
ماشین های عملکردی پژو تا زمان حضور جهانی در محل نگهداری می شوند
هنگامی که این شرکت دوباره در مورد عملکرد به طور جدی می رسد، مدیر عامل شرکت می خواهد یک رکورد نوریبورگینگ را داشته باشد.
اخیرا خرید پژو از Opel نام تجاری فرانسوی به دنبال گسترش آن است، اما ممکن است خبر خوبی برای طرفداران عملکرد نباشد - مانند ما. ژان فیپپ Imparato، رئیس هیئت مدیره پژو، به Autocar می گوید که قصد دارد در توسعه جهانی به جای چرخش سریع و سریع خودرو تمرکز کند.

Imparato به Autocar گفت: "در حال حاضر هدف اصلی ما رشد بیش از دو میلیون واحد در سال است." "اما همچنین رد پای ما و فروش بیش از 50 درصد از اتومبیل های ما در خارج از اروپا است. تا زمانی که ما این کار را انجام دهیم، من بیشتر علاقه مند به اتومبیل هایی هستم که در صدها هزار نفر فروش می کنند از کسانی که در تعداد کمتری فروش می کنند."
رئیس "شامل راه اندازی یک سدان جدید در سال آینده و احتمالا یک قدم بزرگتر به بخش کامیون است. Imparato به Autocar گفت: "با استفاده از یک کامیون یک وانت، ما می توانیم به یک بازار جهانی بزرگ ضربه بزنیم." این طرح هنوز در مراحل اولیه قرار دارد و مدیر عامل هنوز مطمئن نیست که آیا هولر به طور مستقیم از پژو یا به عنوان پروژه با یک شریک وارد می شود.
تقریبا مطمئنا Peugeot 508 جدید از عکسهای جاسوسی اخیر، آینده چهار درب است. سدان براق به نظر می رسد با سقف لبه های سنگین آن کاملا خوش تیپ است.

بازگشت به ایالات متحده قطعات اورجینال را برای شماره های فنی یا همان پارت نامبر بخشی از برنامه گسترش Imparato است، و این باید در طول 10 سال آینده اتفاق می افتد. دوره زمانی به نظر می رسد خوش بینانه، اما شرکت فکر می کند این ممکن است با شروع کوچک با خدمات تحرک در شهرستانها آمریکا.
Imparato در نهایت مجددا به ایجاد وسایل نقلیه عملکردی منجر نمی شود. او به Autocar گفت: "وقتی ما این کار را انجام می دهیم، ما آن را به درستی انجام خواهیم داد. "نه با یک RCZ دیگر، بلکه با یک ماشین که می تواند رکورد Nordschleife دامن را بگیرد."
Peugeot دارای حداقل یک عملکرد در خط لوله است، و این احتمالا به نظر می رسد که پیش از طرح توسعه بین المللی جدید است. نشتی که احتمالا عمدی بود نمایشگر 308 GTI را به نمایش گذاشت. شایعات در مورد چیپست های چهار سیلندر 1.6 لیتری توربوشارژ می تواند خروجی را به 290 اسب بخار (216 کیلو وات) و 258 پوند فوت (350 نیوتن متر) برساند.
کاملا مستقل پژو 3008 برای شروع این آزمایشر
3008s خود رانندگی در ماه سپتامبر در خیابان سنگاپور قرار خواهد گرفت.
تا زمانی که نه چندان دور، فقط خودروسازان حق بیمه در حال توسعه و آزمایش سیستم های رانندگی مستقل بودند، اما امروزه مارک های اصلی و اصلی بیشتر در حال رقابت با راننده هستند. یکی از آنها Peugeot است، زیرا اعلام کرده است که با تیم neutonomy برای همکاری استراتژیک برای انجام یک سری آزمونهای جاده ای با سوپروایز 3008 خود به خود آماده می شود.

اولویت کسب و کار این است که تکنولوژی را به وسیله نقلیه پیاده سازی کند و تخمین تخمین زده شده که این تابستان این کار را تکمیل می کند. از ماه سپتامبر، ناوگان Autodesk Peugeot 3008s آزمایش در سنگاپور آغاز خواهد شد. اتصال بین این دو شرکت بخشی از برنامه "خودکار خودرو برای همه" PSA است که هدف آن تبدیل گروه به "ارائه دهنده تحرک ترجیحی مشتریان در سراسر جهان" است که در برنامه استراتژی "فشار به عبور" بیان شده است که کمی بیش از سال پیش. در دراز مدت، PSA قصد دارد تا خودروهای خودمختار را به فروش برساند و به همین دلیل قراردادش با nuTonomy و تیم نرم افزاری و کارشناسان رباتیک آن را تایید کرده است.
پس از تست های اولیه که در سنگاپور برگزار می شود، دو شرکت سپس چشم انداز گسترش ارزیابی جاده ها را به دیگر شهرهای بزرگ سراسر جهان بررسی خواهند کرد. باید به این نکته اشاره کرد که از سال گذشته تا کنون، از سال گذشته تاکنون، سنگاپور در حال انجام آزمایشات عمومی خودروهایی با تکنولوژی خود رانندگی است.

Peugeot 3008 به تازگی به عنوان "2017 اروپا ماشین سال" معرفی شده است، در حال حاضر نسل دوم آن است و با عبور از ویژگی های MPV از سلف خود تبدیل به یک متقاطع مناسب است. نسخه GTI داغ در نظر گرفته شده است، در حالی که یک مشتقۀ هیبرید صرفه جویی در حال حاضر در خط لوله است. در حالی که تمام مدل های 3008 در حال حاضر به طور دقیق درایو چرخ جلو دارند، انتظار می رود که مشتق الکتریکی دارای یک تنظیم AWD باشد.
فیات، نیسان و PSA در نمایشگاه فرانکفورت حضور ندارند
ولوو نیز این رویداد را پر می کند.
گروه PSA ممکن است اقدامات جدی در جهت گسترش جهانی انجام دهد، اما این شرکت تصمیم گرفته است که نمایشگاه فرانکفورت را در این سال انجام دهد. دو مارک سازنده، Peugeot و DS، در فرانکفورت نخواهند بود و همچنین در مجموع 9 مارک بزرگ دیگر از کسب و کار.

بسیاری از خودروسازان در حال تغییر استراتژی های تبلیغاتی خود هستند و از بازاریابی سنتی خودکار نشان می دهند تا کمپین های اینترنتی و رسانه های اجتماعی. مارک های PSA توسط سه مارک خودرو فیات کرایسلر، فیات، آلفا رومئو و جیپ و نیسان به علاوه Infiniti در یک شرکت بزرگ در حوادث خودرو شرکت خواهند کرد.
2018 Peugeot 308 Facelift اولین عکس رسمی Escape Online
تغییرات یدکی خودرو را امتحان کنید و ببنید، ما به شما جرات می دهیم.

همانطور که این تصاویر "به طور تصادفی" منتشر شد، تصاویر رسمی نشان داده می شوند، تغییرات ظاهری شدید وجود نخواهد داشت، زیرا طراحان تنها تغییرات ظریف را انجام می دهند.
مهمترین اصلاحات در جلویی که در آن مشبک شکل متفاوت است و با یک مش بافت به روز می آید قابل توجه است. LED های نقطه ای LED در روز در حال تعویض با یک خط مدرن مدرن مدرن واقع در موقعیت مشابه به عنوان ماشین قبل از چهره سازی جایگزین شده است. پژو همچنین سپر را با ارائه دهانه های جانبی بزرگ و چراغ های مهیج جدید تجدید نظر کرد.
در پشت، به نظر می رسد تنها گرافیک چراغ عقب تغییر کرده است، اگر چه سپر نیز ممکن است برخی از به روز رسانی نیز رفته است، اما ما نمی توانیم تمام جزئیات در این نقطه به دلیل کیفیت پایین تصاویر.
تا آنجا که به کابین داخلی مربوط می شود، به نظر می رسد تجدید 308 با نسل دوم پژو هیجان انگیز i-Cockpit در 3008 جدید اجرا نخواهد شد. به عنوان یک نتیجه، هتبیک و واگن جمع و جور فرانسه با آنالوگ در حالی که یکی از رقبای اصلی آن، فولکس واگن گلف VII، اکنون می تواند به صورت اختیاری با تنظیم تمام دیجیتال باشد.
جزئیات مربوط به بیت های روغن در این لحظه در دسترس نیست، اگرچه 2018 Peel 308 facelift انتظار می رود که دارای جدیدی از Turbodiesel 1.5 لیتری BlueHDI در 100 و 120 اسب بخار طعم.
به گفته همکاران ما از Motor1 فرانسه، راه اندازی رسمی برای ماه ژوئن برنامه ریزی شده است. در این لحظه مشخص نیست که آیا نسخه GTI گرم خواهد شد یا خیر، یا Peugeot تصمیم می گیرد چند دقیقه صبر کند تا قبل از خروج از محدوده برد. در ضمن، در اینجا یک رندر گمانه زنی از تزریق 308 Grand Tourer است:
پژو مروارید سیاه از کامیون های ولوو کامیون مرسدس بنز اکسور اتگو اکتروس fh12 fm13 مواد غذایی برای یک کشاورز غرغرو ساخته شده است
مشتریان می توانند صدف های خود را از پشت یک محموله کامیون حمل کنند.
خودرو جدید کامیون پژو، برای انجام همه کارها طراحی شده است، به همین دلیل سازنده فرانسوی می گوید. در زندگی با این انتظارات، این شرکت با Veronique Gillardau و شرکت Gillardeua خود برای ایجاد یک تجربه کامیون غذایی لوکس بر خلاف هرکدام، همکاری می کند.

همکاری با شرکت Gillardeuaتیم طراحی تیم آزمایشگاه Peugeot یک نوار استریل مسافربری با هدف ایجاد تجربه جدید و شخصی تر در خیابان ها ایجاد کرد. مشتریان قادر به تماشای صدف های آماده می شوند به لطف یک آشپزخانه کشویی نوآورانه که به عقب وسیله نقلیه گسترش می یابد و می تواند توسط یک فرد در عرض چند دقیقه تنظیم شود.
در کنار آشپزخانه منحصر به فرد، طراحان شامل یک سینک، یخچال، تسهیلات ذخیره سازی، یک بخاری آب و یک نوار برف با 204 فوت مکعب (5.8 متر مکعب) از فضای قابل استفاده است. بالشتک خود به اندازه 1.9 متر (6.2 فوت) بالا و به طول 4.96 متر (16.27 فوت) طول می کشد. با توجه به پژو، این حتی در پارک های زیرزمینی نیز کار می کند.
"طراحی کامیون غذا پژو Bistrot du Lion، که بعد از آن در آوریل 2015 نشان داده شد، به من واقعا تاثیر گذار بود. من می خواستم در جلسات ماهرانه در بازارها با یک فروشگاه" مسافرت "که شیک ، مدرن و عملی است. توضیح کار ما به مشتریان من به من اجازه داد تا به دنبال چیزهای جدید ادامه دهم، "Véronique Gillardau، مدیرعامل شرکت گفت.

این ساخت که "La Marcelle" نامگذاری شده بود، در روز جهانی زن، 2017 مارس 8 به کار گرفته شد و در Bourcefranc-le-Chapus، یک شهر کوچک در فرانسه در ساحل روبروی جزیره Oleron، دیده می شود. اما Peugeot وعده داده است که "تنها یکی از نوعی باقی نخواهد ماند."
PSA برای توسعه جهانی پس از خرید Opel آماده شده است
"این به گروه اجازه می دهد بقیه جهان را گام به گام تسخیر کند."
در ابتدای ماه، PSA اعلام کرد که قصد دارد Opel / Vauxhall را از جنرال موتورز برای 2.2 میلیارد یورو خریداری کند (در حدود 2.3 ب)، بنابراین PSA Group دومین شرکت بزرگ خودرو در اروپا پس از گروه فولکس واگن است. با این دو مارک تحت چارچوب آن، PSA در سال های آینده می خواهد در سالهای آینده عملا جهانی شود، همانطور که ژان فیلیپ پژو، سهامدار خانواده در مصاحبه ای با Welt am Sonntag، اظهار داشت.

او به روزنامه آلمانی گفت خرید Opel و Vauxhall "اجازه خواهد داد این گروه گام به گام بقیه جهان را فتح کند." ژان فیلیپ همچنین پذیرفت که بحث در مورد احتمال ازدواج PSA-Opel حتی قبل از سال 2012 بود که در آن زمان جنرال موتورز قراردادی را با فرانسوی برای همکاری در توسعه مدل ها نوشت، اما زمان بندی درست نبود.

در همان مصاحبه، پسر عموی خود رابرت پژو گفت که جذب عمده به گروه PSA کمک خواهد کرد اقتصاد مهم مقیاس را با تولید حداقل سه میلیون اتومبیل در یک بازار اصلی به دست آورد. وی ادامه داد: "همه خودروسازان بزرگی دارای سه میلیون ماشین در یک بازار مهم هستند" و PSA باید بتواند این علامت را در حال حاضر به دست آورد که Opel بخشی از این گروه است.

رابرت همچنین اشاره کرد که چرا این تصمیم هوشمندانه برای به دست آوردن Opel که خودروی ژاپنی  با توجه به مارس Rüsselsheim مبتنی بر خوب در کشورهایی که PSA فروش بزرگ نیست. در مورد این مورد، Opel خودروهای بیشتری را در آلمان به فروش می رساند تا پژو، Citroën و نام تجاری DS با نام تجاری حق بیمه. یکی دیگر از نمونه های مهم این است که بریتانیائی که عرضه سالانه Vauxhall از گروه PSA بالاتر است.

رئیس کمیته استراتژی گروه PSA، رابرت معتقد است که اضافه کردن Opel و Vauxhall به نمونه کارها تاثیر منفی بر فروش مدل های Peugeot و Citroën نخواهد داشت و یا بالعکس. او معتقد است که بین علامت های تجاری با توجه به اینکه اعضای تازه عضو خانواده از دیگر اعضای خانواده مجتمع خواهد شد، "عضلانی بسیار کمی" وجود خواهد داشت.
جدید پژو 508 آینده سال آینده، هیچ معادل سیتروئن برای اروپا

همه چیز را از Insignia جدید به سری 3 رقیب خواهد گرفت.
پژو 508 در سال 2011 به عنوان جانشین 407 خانواده راه اندازی شد و مارک فرانسه در نهایت آماده جایگزینی برای مدل پیری است. در سال آینده، تنظیم خواهد شد، در مورد همه چیز از Opel Insignia جدید به BMW 3 سری کامل خواهد شد.

AutoExpress فرصتی برای گفتگو با مدیر لورنت بلانچت، مدیر تولید پژو در نمایشگاه ژنو 2017 داشت و تایید کرد که این خودرو در جایی بین بازیکنان برتر و اصلی جریان قرار خواهد گرفت.

او به مجله گفت: "موقعیت نام تجاری ما بهترین جریان اصلی در سطح بالا است." "معنی آن چیست که یاتاقان اف اچ 12 هم این بدان معنی است که ما نمی خواهیم حق بیمه باشیم یک نام تجاری دیگر [PSA] وجود دارد که DS است. چیزی که ما می خواهیم این است که یک برند عمومی بسیار خوب باشیم و یک نام تجاری بسیار عمومی خوب در بخش D باشد. "
انتظار می رود که به جای یک وسیله نقلیه معمولی با شکل سه بعدی شیک، به عنوان شرکت فرانسوی می خواهد مشتری خود را محصول دیگری متفاوت اما جذاب ارائه دهد. با توجه به این که، 508 جدید، مفهوم طراحی را از مفهوم Instinct به تازگی منتشر شده، از جمله لبه روکش swooping و LED چراغ های عمودی LED در روز را به تصویب رساند.

"غریزه کاملا وسیله نقلیه کوتاه است، اما خوب، شما می توانید آن را اندازه گیری، شما می دانید،" رئیس طراحی پژو، ژیل ویدال، اظهار داشت. "ما هرگز این نوع مفهوم را به صورت رایگان انجام نمی دهیم، ما برخی از پیام های طراحی را برای شما ارسال می کنیم. آنچه شما در مقابل این خودرو می بینید، اطلاعاتی را به شما می دهدبرای گام بعدی برای ما. "

جدید همه 508 به پلت فرم EMP2 PSA تغییر خواهد کرد، که به تولید کننده اجازه می دهد تا آن را با یک موتور ترانسفورماتور گاز عرضه کند، که در مدت کوتاهی پس از راه اندازی این مدل باید وارد شود. بلانچت گفت که این خودرو به زودی وارد خواهد شد که احتمالا فروش در نیمه اول سال 2018 آغاز خواهد شد.

در همین حال قطعات تویوتا نیز گزارش می دهد که سیتروئن هیچ برنامه ای برای احیای سدان معادلقطعات سیتروئن  C5 خود برای بازار اروپایی ندارد و به حملات SUV خود ادامه می دهد، در حالی که C5 Aircross در کنار راه اندازی قرار دارد.

تهیه شده در یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی و قطعات کامیون و خودرو سواری