نکات فروش خودروهنگامی که زمان به فروش یک ماشین فرا میرسد ، بیشتر صاحبان مشغله گرفتن پول بیشتر میلیون تومانی هستند. شما در خودرو خود چیز زیادی را سرمایه گذاری کرده اید و قابل درک است که می خواهید پولی را که شایسته آن هستید، بدست آورید. متاسفانه، هزینه تنها نگرانی شما در هنگام فروش ماشین شما نیست. همانطور که ناظران پیشرفته تر می شوند، اگر دقت نکنید، خودتان را در وضعیت ترسناک قرار دهید. نگه داشتن خود را در هنگام فروش اتومبیل خود را ساده است با این نکات ضروری، به طوری که انجام سعی خود را و فروش ماشین خود را به خریدار سمت راست برای قیمت مناسب.

 

  • همیشه در یک مکان عمومی قرار بگذارید

 

هنگامی که با یک خریدار ارتباط برقرار کردید و تصمیم به ملاقات گذاشتید، همیشه مطمئن شوید که همیشه در یک مکان به خوبی روشن و پر جمعیت قرار دارید. پارکینگ فروشگاه های مواد غذایی در اواسط روز کار فوق العاده، و خطر ابتلا به سرقت ماشین های خشن را کاهش می دهد؛ شاهدان بیشتر باید بسیاری از ناامیدکنندگان را به دنبال خودروی خود به زور بکشند. هرگز یک خریدار به خانه شما نخواهید رسید شما نمیخواهید یک جنایتکار ممنوع داشته باشید که بتوانید خانه خود را اداره کنید و بعدا به آنجا برسید.

 

  • چکی نفروشید !

 

کلاهبرداران خودرو اغلب یک چک بد برای کسب یک ماشین آزاد به دست می دهند. خریداران را بفروشید که تنها پول نقد را دریافت می کنید. اگر این استخر را برای خریداران محدود می کند، راه های متعددی برای اطمینان از دریافت آنچه که به شما بدهد وجود دارد. قبل از دادن کلیدها، به یک بانک اعتماد کنید تا مطمئن شوید که وجوه را تأیید کرده اید یا به خریدار بگویید که چک را تحویل می دهید و سپس کلاه ها را زمانی که وجوه تمییز داده اید، به آنها بدهید. یک علامت معمول از یک بررسی جعلی؟ پیشنهاد به پرداخت بیشتر از شما درخواست ماشین. اگر شما از خودتان بپرسید: «چه کسی ماشین من را بیش از ارزش واقعی خود خریداری می کند؟ شانس این است که آنها تلاش کنند شما را از بین ببرند.

 

  • در مورد درایورهای تست مراقب باشید

 

این قابل درک است و انتظار می رود که یک خریدار بالقوه قبل از خرید وسیله نقلیه خود را برای یک درایور درخواست کند. با این حال، این باعث می شود کلاهبرداری ناسازگار بهترین فرصت برای سرقت ماشین شما باشد. همیشه یک دوست با شما داشته باشید و مطمئن باشید که برای رانندگی تست همراه باشید. همچنین مطمئن شوید که مجوز رانندگی خود را درخواست کرده و یک نسخه اسکن شده در دست داشته باشید. با مجوز شما میتوانید اسناد عمومی خود را برای بررسی تاریخچه کیفری اسکن کنید، که به شما خواهد گفت که آیا یک درایو تست یک ایده خوب است یا خیر.

 

  • دانستن ارزش اتومبیل شما مهمترین چیز است

 

خریداران خصوصی اغلب با قیمت خودرو خود مخالف شما خواهند بود، به دروغ های دروغین اشاره می کنند که ارزش کتاب ماشین شما بسیار پایین تر از آنچه شما فکر می کنید. آنها می توانند با ماشین خود مکانیکی برای چک کردن ماشین بیاورند؛ این مکانیک ممکن است پس از آن به اطراف تبدیل شود و به شما بگوید که ماشین دارای مسائل متعدد است و به اندازه شما انتظار نیست ارزش دارد. از این با استفاده از یک ابزار ارزیابی ماشین مانند کتاب Kelley Blue استفاده کنید و آن را توسط مکانیک مورد اعتماد خود بررسی کنید. به مذاکره بپردازید تا ارزش آنچه را که ارائه می دهید بدانید و در برابر ادعای خود بر خلاف آن دست نزنید.

 

  • از یک سرویس خرید خودرو استفاده کنید

 

خواندن این مطلب و فکر کردن به خودتان "چگونه می توانم کسی را پیدا کنم که بدون اینکه خودم را در معرض خطر قرار دهد ماشینم را بخرم؟" شما ممکن است تصمیم بگیرید که از واسطه اجتناب کنید و به سادگی ماشین خود را به یک خریدار مجاز آنلاین بفروشید. آژانس های آنلاین به شما یک نقل قول سریع ارائه می دهند و زمانی که شما قبول کرده اید ماشین خود را انتخاب کنید. در حالی که احتمالا پول زیادی از طریق فروش خصوصی دریافت نخواهید کرد، شما سردرد و آسیب پذیری را که خودتان می توانید آن را انجام می دهید را ذخیره کنید. به علاوه، شما می توانید آن را در عرض یک روز فروخت، در حالی که فروش خصوصی می تواند شما را شگفت انگیز ماهانه نمایش خریداران بالقوه است که از طریق دنبال نیست.

بهترین استفاده را از فروش ماشین خود را بدون اینکه خود را در معرض خطر قرار دهید. این نکات را در ذهن داشته باشید و برای استفاده از تجربیات بیشتر خودتان را حفظ کنید.