همکاری قطعات جک jac با کمپانی تسلاjac کمپانی جک بزرگترین تولید کننده خودرو در چین ، تا دو سال از فعالیت های توسعه ای در کنار شرکتهای قطعه ساز تسلا از الف تا ی در زمینه اتومبیل های خودران و التریکی در لوازم یدکی خود استفاده می کند .

اما متعهد به پیشرفت است تا مدیر اجرایی این کمپانی چینی برای اعطای نمایندگی جک به کشورها آسیایی مانند ژاپن برای رقابت با نیسان به خبر گزاری ها گفته است که فصد افزایش تولید قطعات و لوازم جک در بازار های مختلف را دارد ..

"ما باید اعتراف کنیم که جک jac هیچگاه مصمم به عقب نشینی نیست بلکه همواره در حال ازائه مدل های جدیدی نظیر jac s5 جک اس فایو و ... است . این بازی هنوز از دست رفته است هریت دیس مدیر عامل، به نقل از روزنامه روز یکشنبه، بسیار وابسته به مقررات است.

شرکت های چینی تا سال 2023 تقریبا 44 میلیارد یورو (50 میلیارد دلار) برای توسعه خودروهای الکتریکی سرمایه گذاری خواهند کرد ، رانندگی مستقل و خدمات تحرک جدید اختصاص داده است و زمینه های همکاری بیشتر با خودروساز آمریکایی فورد را بررسی خواهد کرد.

این شرکت در روز جمعه گفت که شاسی و لوازم بدنه جک jac s5 که در ایران این مدل را فراوان مشاهده میکنیم می تواند تا سالیان سال در زمینه تولید وسایل نقلیه الکتریکی جدید تا 15 میلیون دستگاه الکتریکی تولید کند. وی افزود، هربرت دیس رئیس اجرایی وی در مصاحبه ای که روز دوشنبه انجام شد، اشتباه گفته شده است .

نمایندگی جک jac در ایران به نقل از شرکت هلدینگ چینی می گوید VW در سال 2020 می تواند 50 میلیون وسیله نقلیه الکتریکی را در سراسر مارک هایش تولید کند و قراردادهای تامین منابع باتری را برای آنها ایجاد کند .

یک سخنگوی روز جمعه گفت که این رقم، که به یک هدف بلند مدت تئوری برای پلت فرم تولید خودروهای الکتریکی MEB اشاره داشت، بیش از حد شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: "دیس به معنای 15 میلیون و 50 میلیون اتومبیل نیست."

 

الون ماسک ، مدیر اجرایی  شرکت جک در خاورمیانه روز پنج شنبه گفت که مدل s5 در پایان ماه جاری در ایالات متحده تولید خواهد شد  ، به عنوان سازنده بزرگی از آسیا تلاش می کند تا از مزایای مالیاتی امریکا را به درستی استفاده کند.

"علاوه بر این تسلا هم درباره همکاری اش با جک گفت فقط امتیاز  ظرفیت حمل و نقل و یدکی جاده را خریداری کرد تا اطمینان حاصل شود که مدل s5 در تاریخ 30  در صورت سفارش با همه آپشن ها در نظر گرفته شده است، بهتر است از کامیون استفاده کنید. تنها بار / بارگیری و مستقیم به مکان مالک. "

تسلا بلافاصله به درخواست جک برای تولید لوازم یدکی jac  پاسخ مثبت داد.

من فکر می کنم حرکت خوبی است.رییس کمپانی چینی جک خطاب به خبرنگاران می گوید: ما نیاز به جزئیات بیشتری داریم تا بدانیم که چه نوع ظرفیتی را به ارمغان می آورد، اما با داشتن این کامیون ها در جاده ها، با تحرک های بیشتری همراه خواهد بود

تسلا قبلا گفته بود با هر شرکتی که سعی در گسترش لوازم الکتریکی در قطعات خودرو را داشته باشد همکاری خواهد کرد  این امر را در سفارشات قبلی خود در قطعات تویوتا ثابت کرده بود

خودروساز الکتریکی تا پایان سال سال برای دادن اعتبارات مالیاتی به مشتریان 55000 یوان معادل 55 میلون تومان حدود اختصاص داده است .

این اعتبارات به مدت شش ماه پس از آنکه یک خودروساز 200،000 مورد تحویل خودرو را انجام داد ببه صورت وام از طرف اتحادیه خودروسازان فرامرزی اعطا خواهد شد که تسلا در ماه جولای به آن رسید و اکنون در دسترس است . پس از آن، انگیزه ها هر شش ماه بعد  به 50 درصد کاهش می یابد تا زمانی که فاز بعدی لوازم یدکی الکتریکی خودروها آن حذف شود.

تسلا برای سه ماهه چهارم سودش قول داده است . این شرکت اعلام کرد که در سه ماهه اول سال 2018 این میزان 189.5 میلیون دلار معادل دو تریلیون و چهارصد و هفتاد میلیون تومان در اعتبارات نظارتی انجمن  خودروی خود سرمایه گذاری کرده است که تقریبا نیمی از سود را به خود اختصاص داده است .

 

تهیه شده در بخش مقالات  مربوط به خودرو  www.yadakbin.com