هوندا بی صدا و پیشرو - خودروسازی جدید چگونه در حال پیشرفت استبخش خودرو (در شرکت های خودرو سازی مانند هیوندای کره ) در طول سال ها به یک صنعت بالغ و با تجربه تبدیل شده است. نوآوری و تولید وسایل نقلیه و قطعات و لوازم یدکی هیوندای کمک کرده است تا صنعت را به یک سودآور تبدیل کند. شرکت های خودروسازی با ایجاد شغل هایی که پرداخت بسیاری از مالیات و به دست آوردن بارهای ارز خارجی را به طور قابل توجهی به توسعه اقتصاد جهان کمک کرده اند. چندین شرکت تولید خودرو در جهان وجود دارند که وسایل نقلیه را در مقادیر زیادی تولید می کنند.

در اینجا ما 10 شرکت بزرگ خودروسازی جهان را ذکر کرده ایم.

1) Tata Motors:
Tata Motors بزرگترین آسیا و 17 شرکت بزرگ تولید خودرو در جهان است. این شرکت برای تولید اتومبیل، کامیون، وانت، مربی و غیره شناخته شده است. Tata Motors بالاترین میزان فروش را ثبت می کند و در سال 2017 در سراسر کشور محبوبیت زیادی دارد.

این شرکت پرشور در مورد پیش بینی و ارائه بهترین وسایل تجاری و مسافرتی در سطح جهانی و همچنین بهترین تجربه مشتری است.

حقایق کلیدی:
TATA MOTORS تاسیس 1945
نیروی کارمند 60،000
گردش مالی شرکت 42 میلیارد دلار
وسایل نقلیه فروخته شده> 9 میلیون
فروش و سرویس امتیاز> 6، 600

Tata Motors را می توان در بیش از 175 کشور در سراسر جهان پیدا کرد. اتومبیل ها، اتوبوس ها و کامیون های Tata Motors در 20 محل در سراسر جهان، هفت در هند و بقیه در انگلستان، کره جنوبی، تایلند، آفریقای جنوبی و اندونزی، رانندگی می کنند.

2) Mahindra & Mahindra Ltd:
Mahindra & Mahindra Ltd یک فدراسیون جهانی از 19 میلیارد دلار آمریکا است. این شرکت بزرگترین شرکت تولید تراکتور در جهان و همچنین دومین شرکت بزرگ تولید خودرو در هند است. Mahindra & Mahindra شرکت تولیدی بزرگ SUV هند است که دو چرخ، اتوبوس، وانت، سرعت، کامیون و وسایل نقلیه تجاری را تولید می کند.

هیوندای متعهد به سرمایه گذاری در فن آوری و حضور جهانی است. Mahindra & Mahindra قصد دارد میزان کم و کیفیت خود را با توجه به تمرکز اصلی بر تولید برتری، افزایش دهد. این شرکت چندین برند برتر و ردهبندی را ایجاد کرده است.

3) اما  ژاپنی ها هم در قطعات سوزوکی بیکار ننشستند :
ماروتی سوزوکی یک انقلاب بزرگ در صنعت خودرو به ارمغان آورده است. این یکی از شرکت های قدیمی است که تخصص در زمینه تولید اتومبیل است. این شرکت ماشین هایی مانند آلتو، Omni، Estilo و غیره تولید کرده است. ظرفیت تولید سالانه این شرکت حدود 14، 50، 000 واحد است.

ماروتی سوزوکی با یک ماموریت برای ارائه ماشین برای هر فرد، خانواده، نیاز، بودجه و شیوه زندگی کار می کند. برای این، 15 مارک و بیش از 150 نوع از Alto 800 به وسیله وسیله نقلیه موتوری Maruti Suzuki Ertiga ارائه می شود.

4) Hero MotoCorp Ltd:
قهرمان MotoCorp Ltd یکی از بهترین شرکت ها در هند است. قهرمان MotoCorp Ltd. (قبلا Hero Honda Motors Ltd.) بزرگترین تولیدکننده دوچرخه سواری در هند است.

این شرکت به جایگاه آرزوی بزرگترین شرکت دوچرخه ای در هند در سال 2001 و شرکت دوچرخه "جهانی شماره 1" در زمینه فروش واحد حجم در یک سال زودتر دست یافت. دوچرخه MotoCorp قهرمان در سراسر جهان تولید می شود.

5) Bajaj Auto Limited:
Bajaj Auto Limited یکی از خانه های تجاری پیشرو است و شرکت گل سرسبد شرکت Bajaj Auto به عنوان بزرگترین تولید کننده سه و دو چرخ در جهان رتبه بندی شده است.

نام تجاری Bajaj در سراسر کشورهای مختلف آمریکای لاتین، آفریقا، خاورمیانه، جنوب و شرق آسیا شناخته شده است. شرکت گل سرسبد خود تولید اسکوتر های Chetak که فروشنده برتر در بازار هند است. این شرکت حتی دوچرخه هایی مانند پالسار را ساخت و در حال حاضر هنوز بر روی آن کار می کند.

6) Toyota Motor Corporation:
تویوتا موتور پتروشیمی یکی از بزرگترین شرکت های تولید خودرو در جهان است. این شرکت طراحی، تولید و فروش انواع محصولات مختلف خودرو از SUVs، minivans، وسایل نقلیه لوکس و ورزشی، کامیون و اتوبوس در میان دیگران است.

شرکت تویوتا موتور دارای سایر شرکت های تولید خودرو است که شامل موتور Daihatsu برای تولید مینی وسایل نقلیه و Hino Motors برای تولید اتوبوس ها و کامیون ها هستند. موتورهای تویوتا با موتورهای احتراقی یا به تازگی موتورهای هیبریدی مانند یکی در Prius ثابت می شوند.

7) شورولت:
شورلت یک بخش آمریکایی جنرال موتورز است. این شرکت دارای مجموعه ای از کامیون ها، اتومبیل ها و وسایل نقلیه تجاری به عنوان محصولاتی است که با خدمات خود شامل تغییر روغن، بیمه خودرو، تامین وسایل نقلیه، فروش خودرو و تعمیر وسایل نقلیه ارائه می دهد. شورلت شهرت ماشین را از همه کیف پول و تمام اهداف دارد. طیف وسیعی از وسایل نقلیه آن شامل کامیون های کم کامپوزی و کامیونهای سبک تجاری متوسط ​​در میان دیگران است.

8) MITSUBISHI MOTORS CORPORATION:
Mitsubishi Motors Corporation طراحی و ساخت، فروش و خرید خودرو و قطعات، قطعات جایگزین را توسعه می دهد. این شرکت تولید کننده اجزای قطعات، قطعات جایگزین و لوازم جانبی استفاده می شود

tomobiles.Mitsubishi کمک می کند تا بهره وری و کیفیت بالاتر را به طبقه کارخانه. علاوه بر این، شبکه های خدمات گسترده ای در سرتاسر جهان، ارتباطات مستقیم و پشتیبانی جامع از مشتریان را فراهم می کنند. 9) Honda Motor Co. Ltd. Company: Honda Motor Co. Ltd. شرکت خودروسازی جهانی و بزرگترین تولید کننده موتور سیکلت در جهان است. خطوط موتور سیکلت آن همه چیز را از دوچرخه های فوق العاده به اسکوتر ها در اختیار دارد، همچنین این شرکت برای تولید وانت های شخصی و ATV اختصاص داده شده است. مدل این شرکت شامل هفت مدل خودروی لوکس و همچنین SUVs و دیگران است. در خطوط خود نیز محصولات و ماشین آلات هوندا قدرت مانند دمنده برف، پنجه، چمنزار، موتور قایق و ژنراتور قابل حمل است. کیفیت موتور، دوام و مصرف سوخت اقتصادی، دلایل اصلی این است که مشتریان ماشین های Honda را ترجیح می دهند. 10) شرکت فورد موتور: شرکت فورد موتور یکی از بزرگترین تولید کنندگان خودرو در جهان است که در میان شرکت های برتر خودرو قرار دارد. برخی از مارک های اصلی این شرکت عبارتند از: لینکلن، توریس، فوکوس، موستانگ و فیستا و غیره. اتومبیل های شرکت با لوکس تحت مارک Lincoln Marque، با مارک های دیگر برای ورزش و اجرای خارج از جاده ها مناسب هستند. در گذشته، فورد بعضی از بهترین کامیون ها، اتوبوس ها و تراکتور ها را تولید کرد.