هیولای جدید موستانگ تلفیقی از کلاسیک ترین ها و مدرن ترین ها


 
تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی :

 

 

موستانگ صاحب پر فروش ترین خودروی کوپه در امریکا هیولای جدید خودش را معرفی کرد

 

 

 

 

 

 

 

طراحی بی نظیر در این موستانگ هم  مشهود است . نگاه رو به پایین خودرو با پایین آوردن دماغه خودرو آیرودینامیک خودرو را بهبود بخشیده و  پیشرانه‌های ۴ سیلندر  و ۸ سیلندر موستانگ ، قدرت این کوپه سرکش را با بهره گیری از جعبه دنده  10 سرعته اتومات بهبود بخشیده تا از لحظه استارت خودرو شما را متوجه قدرت و توانایی خود کند .

 

در عکس زیر میتوانید برخی تغییرات ظریف موستانگ 2018 و موستانگ 2017  را مشاهده کنید :

 

 

 

 

 

 

 

از لحاظ ظاهری این موستانگ با نگهداشتن اصالت خود چهره مدرن را به خود گرفته که این چهره مدرن را در خطوط بدنه و چراغ های طراحی شده به سبک شارپ و بهبود نور LED و مه شکن ها نمایان است .

 

ملوین بتانکورت یکی از طراحان روز خودرو که بارها پیشنهاد تویوتا برای همکاری را رد کرده و معتقد اصالت خودرو میباشد درباره این خودرو میگوید : هیچ خودرویی اصالت اولیه خود را مانند موستانگ حفظ نکرده .

 

البته عده زبادی با این سخن مخالفند ولی حتی کسانی که مازراتی , بنز S500 , بوگاتی یا فراری را خودروهایی با اصالت و مدرن میدانند موستانگ را حداقل بین رده یک تا پنجم خودروهای اصیل دانسته اند  .

 

پنل زیبای داشبورد و دریچه های اسپورت و صندلی های در اصطلاح فیت بادی یا قالب بدن حس راحتی و اسپورت بینظیری به راننده موستانگ میبخشد .

 

 

 

 

 

 

در نمای داخلی موستانگ نمایشگر ۱۲ اینچی کاملا نیاز شما به نمایشگری مدرن را برطرف میکند و در حقیقت با دادن اطلاعات دقیق خودرو در سه حالت مختلف , نقش نویگیتور یا نقشه خوان شما را بازی خواهد کرد .

 

 

 

علاوه بر همه این ها صدای گوشنواز چهار اگزوز با سیستم پیوسته میتواند از لحظه استارت خودرو شما را به یک رانندگی بینظیر نوید دهد .

قیمت نهایی فورد موستانگ ۲۰۱۸ در ورژن استاندارد موستانگ  با پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ، ۲۸ هزار دلار و ورژن GT با پیشرانه‌ ۸ سیلندر  ۳۴ هزاردلار به بازار عرضه شود .

 

تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی