هیوندای سانتافه 2018 بازار ایران را خواهد گرفت


تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی

 

سانتافه 2018 شاسی بلندی مدرن و به صرفه

 

 

 

اینبار به بررسی یکی از شاسی بلند های 2018 کمپانی هیوندای کره جنوبی میپردازیم :

 

 

 

خودروی هیوندای سانتافه پس از سال ها در حالی که  با برندهایی مانند تویوتا در رقابت است ولی باز هم چابکی  برند هیوندای را در رده شاسی بلند ها به رخ میکشد و با فاصله قیمت بسیار مناسب تر نسبت به تویوتا پرادو , تویوتا لندکروز , تویوتا اف جی کروز هنوز هر سال با مدلی جدید خونی تازه در رگ شاسی بلندهای برند هیوندای میدمد .

 

هیوندای سانتافه برای سال 2018، در سه نسخه SE ، SEUltimate و مدل سطح بالا Limited Ultimate روانه بازار می‌شود.

 

نسخه پایه SE به ترتیب در شهر حدود 13 و بزرگراه 9.4 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف دارد .

مصرف سوخت SEUltimate نیز در شهر 13.8 و بزرگراه 10.23 در هر 100 کیلومتر است .

 

 

 

 

 

 

سواری سانتافه تا بسیار ملایم بوده وصدای موتور به هیچ وجه آزار دهنده نیست و این راحتی و آسایش داخل کابین را به میزان زیادی وامدار کمک فنر های عالی خود میباشد.

مهم نیست در چه نوع جاده ای مشغول رانندگی هستید . این خودرو با سیستم تعلیق و کمک فنرهای استثنایی پاسخی درخور برند هیوندای به شما خواهد داد .

 

 

 

 

 

علاوه بر این آسایش داخل کابین , صفحه نمایشگر خودرو  به شکل بسیار راحتی در دسترس راننده قرار دارد تا هرموقع قصد تنظیمات جدید را داشتید به راحتی و با لذت هرچه تمام تر این کار را انجام دهید . علاوه بر این هیوندای امکان رانندگی در حالت اسپرت را به راحتی در دسترس راننده قرار داده تا هر موقع اراده کرد سانتافه خود را به حالت آماده باش برای شتاب بیشتر دربیاورد

 

 

.

 

در نهایت باید گفت این خودرو به با توجه به قیمت رقابتی اش نسبت به برند رقیب خود یعنی تویوتا مطمئنا یکی از انتخاب های برتر مصرف کنندگان ایرانی خواهد بود .

 

 

 

تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی