هیوندای ولستر هاچبکهیوندای هاچکب داغ سرد خواهد شد نمایندگی مجاز و فروش قطعات هیوندای در ماه آینده.

هیوندای امروز قیمت گذاری خود را برای hatchback آن را Veloster N اعلام کرد، و آن را به نظر می رسد یک معامله بسیار وسوسه انگیز است. کمپ کره جنوبی با 26،900 دلار که احتمالا شروع آن آغاز می شود ، با بسته N Performance Packet با قیمت 2100 دلار دیگر اضافه می شود. هزینه کل مقصد 885 دلار است، بنابراین زمانی که همه چیز را با هم ترکیب کنید، Package Performance Veloster N دارای قیمت پایه 29،885 دلار است. و همه با انتقال دستی به عنوان تنها انتخاب برای انتقال چرخ دنده ارائه شده است.

برای این خمیر چی می گید؟ Veloster N در حال حاضر بسیار سرگرم کننده با 250 اسب بخار (186 کیلووات) است، اما بسته عملکرد تا 275 اسب بخار (205 کیلو وات) افزایش می یابد. هزینه اضافی نیز دارای اختلاف لغزش محدود و مرتب است که از لحاظ الکترونیکی کنترل می شود و به جلو و عقب چرخ Veloster با توانایی شگفت انگیز کمک می کند. یک سیستم اگزوز متغیر، یک موسیقی متناسب با ظاهر و چرخش مناسب را فراهم می کند، و ترمز جلو 13.6 اینچی در خانه به کنترل آن می انجامد. ما در اوایل سال جاری میلادی  در رانندگی Veloster N در حال رانندگی بودیم که از ارباب رجوع بیشتر، Nürburgring بود. تصور ما این بود که هیوندای قصد قانونی در عرصه لوازم یدکی هیوندای ولستر عملکرد با Veloster N داشت و آن را "خودروی پرطرفدار که هنوز از Hyundai آمده است، به ما آموخته است." ما نمیتوانیم کمک کنیم، اما فکر میکنیم که هیوندای BMW M- جزء توانایی های قابل توجه Veloster است؛ این قطعا نشان می دهد که چگونه ماشین به این مسیر حمله می کند.

  • چگونه می توان آن را به سایر رقابت های داغ هاچ بک دل بست ؟

ما تا به حال فرصتی برای انجام برخی مقایسه مستقیم در جاده ها هنوز هم وجود دارد، اما زمانی که آن را به دفترچه یادداشت می آید آن را با جمعیت وجود دارد. شما هوندا سی سی سی را کمتر می پردازید، اما شما همچنین قدرت بسیار کمی را می پردازید، در حالی که نوع Type C Riviera هزینه های چند هزار و همچنین بیش از 300 اسب بخار را می پردازد. استاندارد Veloster N در مورد همانند Volkswagen Golf GTI اجرا می شود، اما هیوندای همچنان دارای مزیت اسب بخار حیرت آور است، حتی بدون عملکرد پکیج. شاید بهترین مسابقه ای است که فورد فاکس فاکس ST با 252 اسب بخار است که کمی کمتر از استاندارد Veloster N بررسی می کند. با این حال، با توجه به اینکه فورد در حال حاضر همه چیزهایی را که به غیر از SUV ها و یا کامیون ها نیازی ندارد، رقابت بسیار کوتاه مدت خواهد بود.
Veloster N جدید در ماه دسامبر وارد نمایندگی مجاز لوازم یدکی هیوندای می شود.