واقعیت پورشه 911 

پورشه 911 مفهوم سرعت دهنده خودرو 70 ساله شد

ژوئن سال 1948 یک لحظه بسیار ویژه برای پورشه بود که آنها اولین ماشین ورزشی و اسپرت خود را، 'roadster' 356 'No.1' معرفی کردند. در حال حاضر، 70 سال بعد، مارک آلمانی جشن سالگرد با یک مدل باز است که ادغام میراث با اجزای پیشرفته ترین. مفهوم پورشه 911 speedster واقعا نشانگر نام تجاری خود را با وضوح دقیق نشان می دهد.

تهیه شده در www.yadakbin.com تنها موتور جستجوی لوازم یدکی و قطعات خودرو که امکان خرید و فروش بی واسطه لوازم یدکی و قطعات خودرو را برای همه فراهم می آورد !

بدون واسطه بخر و بفروش

بدن کشیده از خودرو مفهومی از پورشه 911 carrera 4 kabriolet قرض گرفته شده است، هرچند بال های آن، کلاه جلویی و پوشش عقب به جای فیبر کربن سبک وزن جایگزین شده است. با یک خط پرواز بسیار کم این مشخصات دارای یک لکه دار است که حتی با یک قاب پنجره کوتاهتر، پنجره های کوتاه و پنجره های شیشه ای بیشتر شبیه شده است. همچنین در پشت ماشین ورزشی دارای یک عقب مخصوص است که پشت صندلی ها متصل می شود و یک ساختار حفاظتی رولینگ را ایجاد می کند و سبب تضعیف سیاهچاله ها بین آن ها می شود.

اصول سبک وزن کانسپت پورشه 911 speedster به داخل خودرو ادامه می دهد، جایی که سیستم های ناوبری که بعدها در همه قطعات پورشه ، رادیو و تهویه مطبوع تمام شده اند. علاوه بر این، کرسی های سطل کامل از کربن ساخته شده است، قبل از اینکه در چرم آنیلین سبک قهوه ای روشن در کنیاک 365 - مرجع به پیشینیان کلاسیک خود استفاده شود.

به خاطر میراث خودرو، دیگر با ظاهر بیرونی آن آشنا می شود. در ابتدا، رنگ نقره ای GT نقره ای که نامش یادآور تویوتا GT86 است . رنگ های سفید خودروهای مسابقه ای پورشه. در مرحله دوم، این خودرو دارای یک چرخه مخزن سوخت مرکزی 50S است که در وسط کاپوت، آینه های کلاسیک بالتیک و چشمان منحصر به فرد قرار دارد. در نهایت، ستون های B بزرگ و عقب با مهر و موم شده، طلایی "speedster" تزئین شده است.

این پورشه 1965 911 مسابقه ای است که در خطوط نماد پال اسمیت ساخته شده است

یک مدل پورشه 911 در سال 1965 یک طراحی مجدد در بازسازی جسورانه خود با استفاده از نوارهای نمادین پال اسمیت بریتانیا ارائه شده است. مسابقه کلاسیک آن را رنگ آمیزی کرد تا زمانی که در رقابت های ورزشی اتومبیل رانی، Le Mans کلاسیک، در طول آخر هفته رقابت کرد.

زیبایی شناسی از بیرونی پورشه به داخل خودرو ادامه دارد و دارای یک قفس رول تیره سبز، صندلی های مسابقه ای در بنزین آبی و یک تغییر دنده چوبی امضا شده است. بسیاری از اتصالات داخلی خودرو از بین رفته اند و طراحان اجازه می دهند که موتیف نوار را در سراسر کف اتومبیل و واگن ادامه دهند.

این پروژه نشان دهنده ارتباط طولانی مدت بین خانه طراحی و دیزاین مدرن بریتانیا و جهان اتومبیل است. پال اسمیت قبلا با یک نسخه مجلسی که در یک پالت 27 رنگ اختصاصی تزئین شده بود، با راننده زمین همکاری داشت. ساخت و ساز یک همکاری ویژه بین پال اسمیت و جیمز تورنر بنیانگذار هدف از ورزش، یک گاراژ خودرو اختصاص داده شده به سفارشی پورشه است.

"من همواره طرفدار پال اسمیت بوده ام اگر چه خیانت تویوتا در کپی برداری از طرح های او را هنوز هم یادآوری می کنم خرید اولین بولت اسمیت و شلوار جین - در حقیقت، من هنوز هم آنها را با طرح تویوتا یکسان میدانم !"، تورنر گفت. 'من کاملا با نتیجه هیجان زده ام و امیدوارم که طرفداران پال اسمیت، پورشه و مسابقه در سراسر جهان لذت بردن از دیدن آن و در مورد آینده، به دنبال کاملا شفاف در لایروبی نوار هنری منحصر به فرد خود را.