کیا اپتیما 2018 تغییر چهره ای تازه در خانواده اپتیماها


 
تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی

 

 

کیا اپتیما 2018 خودرویی زیبا و ایمن با قیمتی مناسب :

 

هنگامی که کیا موتورز برای اولین بار از چهره تغیییر یافته اپتیما 2018 رونمایی کرد کمتر کسی انتظار توان رقابت این خودرو با مدل هایی مانند تویوتا کمری و تویوتا کرولا را داشت .

اگرچه همیشه تویوتا یک سر و گردن بالاتر از رقبای خود مانند کیا و هیوندای حرکت کرده ولی خودرو سازانی مانند کیا اگرچه از لحاظ کیفیت و طول عمر قطعات نتمیتوانند به این راحتی ها به برند های معروفی مانند تویوتا و بنز و بی ام دبلیو  برسند ولی با آپشنال کردن خودرو های خود که گاهی اوقات در این آپشن ها  حتی از خودرو سازانی مانند تویوتا و بی ام دبلیو هم پیشی میگیرند و با قیمت های رقابتی سعی در افزایش سهم خود از بازار مصرف کنندگان دارند .

 

 

اینبار هم کیا موتورز این روند رو به رشد و منطقی سال های اخیر خود را با کیا اپتیما 2018 ادامه داده .

فیس لیفت اپتیما 2018 شامل  جلو پنجره تغییر یافته و تغییر نمای جلو و عقب این خودرو و رینگ های آلیاژی میباشد . همچنین چراغ های مه شکن ساده مدل گذشته با چراغ LED با طراحی اسپرت تعویض شده اند .

 

 

 

علاوه بر این ها از نمای عقب زیباترین چیزی که مشاهده میکنید دو چراغ عقب خودرو میباشد که به حالتی مانند دو ابروی در هم کشیده سعی در القای حس یک خودروی خشمگین و درنده را دارند .

در داخل خودرو هم تغییراتی که در غربیلک فرمان انجام شده امکان دسترسی راحت تر راننده به آپشن های خودرو را فراهم میکند .

در بخش آپشن ها این خودرو به امکاناتی چون دوربین 360 درجه دید کامل و کروز کنترل سیستم رادار و سیستم رانندگی بین خطوط مجهز است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت کره ای کیا سه پیشرانه موتور بنزینی  از این خودرو را روانه بازار کرده :

  • موتور بنزینی 1.6 لیتری توربوشارژ با توان 178 اسب بخار . 195 فوت گشتاور .
  • موتور بنزینی 2.4  لیتری با توان 185 اسب بخار . 178 فوت گشتاور .
  • موتور بنزینی 2  لیتری با توان 245 اسب بخار . 265 فوت گشتاور .

 

 

علاوه بر موتور های بنتزینی  دو نوع هیبریدی از کیا اپتیما هم روانه بازار شده :

  • هیبریدی ترکیبی  با 192 اسب بخار قدرت و 271 فوت گشتاور .
  • هیبریدی  ترکیبی با 202 اسب بخار قدرت و 276 فوت گشتاور .

 

 

 

 

 

 

ایمنی اپتیمای 2018 :

کمپانی NHTSA که یکی از سختگیر ترین ها در دادن استاندارد ایمنی به خودرو هاست به اپتیمای 2018 از 5 ستاره , 5 ستاره کامل را اهدا کرده و بیشتر علت کسب این امتیاز طراحی و جایگذاری صحیح ایربگ ها در جلو و عقب و اطراف خودرو و علاوه بر این استفاده سیستم به روز و مجهز ترمز خودکار اضطراری در این خودرو است

 

 

 

 

 

 

 

 

در کل اگر طرفدار ایمنی بالا و خودرویی با ظاهری به روز و آپشنال هستید و همچنین قادر به پرداخت هزینه بالا برای خرید خودرو و همچنین قطعات برای برند هایی مانند  تویوتا و بنز و بی ام دبلیو نیستید یکی از بهترین گزینه ها برای شما اپتیمای 2018 کیا موتورز خواهد بود .

 

 

تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی