کیفیت هیوندای جنسیس همه رقبا را درنوردید !Genesis، Kia، Hyundai top J.D در مسابقه کیفیت برای اولین بار در جهان !

خبر مهمی که این روزها بازار خودرو را تکان داده درباره رده بندی کیفی خودرروهای جهان و قطعات یدکی پشتیبانی شده توسط این شرکتها و همچنین میزان خطا در تولید است . این رده بندی به خودری خود چیز عجیبی نیست !

ولی قضیه آنجایی عجیب میشود که هیوندای جنسیس رقابای جهانی خود را درمینوردد و به عنوان برندی جهان هم پایه نام های بلند آوازه میدرخشد و سری میان سرها درمیاورد ...

پیدایش، نام تجاری لوکس Hyundai، یک گزارش گزارش سالانه U.S. را در سال 2018 با کیفیت خودرو جدید به نمایش گذاشت  و سپس کیا هم در جایگاه دوم قرار گرفت و هیوندای در سومین نشست، اولین بار سه برند عمده خودروهای بزرگ در کره جنوبی، مطالعات قدرت جودو جی.

پیدایش  با 68 مشکل در هر 100 خودرو گزارش شده ، در سال دوم خود به عنوان یک نام تجاری مستقل به شماره 1 رسیده است. کیا، که دو سال متوالی در این مطالعه قرار داشت، به 72 امتیاز رسید. نام تجاری هیوندای با 14 امتیاز در مقایسه با سال 2017 با 74 امتیاز بهبود یافت.

کیا در چهار سال متوالی نام تجاری مهم بازار را به دست آورده است.

هیوندای سه کشور:  کره  ،  ژاپن با تویوتا و هوندا را سرگردان کرده اند ، که در سال 2018 گوی سبقت را از همه ربوده اند .

دو مارک ژاپنی با توجه به تعداد مشکلاتی که مشتریان گزارش می کنند نسبتا پایدار است، اما سایر خودروسازان پیشتر از جمله دیترویت 3 حرکت کرده اند.

دیو سارقنت، رئیس بخش جهانی خودرو در JD گفت: پیدایش، که تنها دو خودرو را در بازار عرضه می کند، خودروهای G80 و G90 سدان است "تمرکز بسیار دقیقی روی دادن دقیق آنچه که آنها می خواهند به مشتریان می دهند و" وسایل نقلیه "خیلی پیچیده نیستند. قدرت.

Sargent گفت: بهبود در G80 به اندازه کافی برای حرکت مارپیچ لوکس به بالا بود.

نمرات مطالعات کیفی ابتدایی J.D. نشان دهنده تعداد مشکلات مربوط به 100 خودرو در طول 90 روز اول مالکیت است. J.D. Power گفت: در سراسر صنعت، کیفیت خودرو جدید برای چهارمین سال متوالی بهبود یافته و به بهترین سطح خود رسیده است.

پورشه چهارمین بار با 79 مشکل در هر 100 خودرو وارد شد؛ پورشه 911 دارای کمترین تعداد مشکلاتی است که در هر 100 خودرو گزارش شده است - 48 در میان تمام اتومبیل ها و کامیون های سبک.

نام تجاری فورد با پنجاه و پنج ساله با 81، پیشرفتی پنج جانبه در سال 2017 به پایان رسید. این خودروها شورلت، لینکلن، لکسوس، رام و نیسان بود.

سه مارک ژاپنی - Lexus، نیسان و Infiniti - بهتر از میانگین صنعت انجام می شود.

Power گفت: در پایین، لندرور، جگوار و ولوو، با سیستم های سرگرمی پیچیده ای بود که هر نام تجاری را به فروش می رساند.

Sargent گفت: "مشکلات مکانیکی به عنوان شایع نیست به عنوان آنها مورد استفاده قرار گیرد. "اطلاعات سرگرمی بالاترین مساحت مشکل در وسیله نقلیه است. این طراحی مسائل را به مشتریان دیوانه تر از خرابی می دهد. "

سایر نکات برجسته مطالعه سال 2018:

    میانگین تولیدات سال 2018 - 93 مشکل در 100 خودرو - چهار امتیاز بهتر از سال 2017 است.
    مزدا بزرگترین سود را در میان تمام مارک ها به دست آورد و با بهبود 25 درصدی، در حالی که میتسوبیشی دومین میزان بهبود را داشت و 111 مشکل در 100 خودرو بود. کادیلاک از جایگاه چهارم به 11 امتیاز رسید و با 15 امتیاز بهبود یافت. علاوه بر Hyundai، Infiniti و Lexus همچنین سود قابل توجهی را نیز به دست آوردند.
    فیات، که آخرین بار در سال 2017 قرار گرفت، از آخرین مطالعه به علت حجم نمونه ناکافی مواجه شد.
    کیفیت جدید خودرو در شش طبقه هشت طبقه بهبود یافته است، با 21 مورد از 31 علامت تجاری در مقایسه با سال 2017، افزایش یافته است. در میان سیستم های اصلی و ویژگی های ردیابی، قدرت گفت: بزرگترین پیشرفت در خارج از خودرو (کمتر نویز باد و نقص ضعف رنگ) سیستم های صندلی و خودرو داخلی.
    بخش اطلاعاتی برای صاحبان خودروهای جدید با مشکل مواجه می شود، با وجود بهبود در سال سوم در ردیف. برق گفت که بهبود در نتیجه مسائل کمتری با سیستم های تشخیص صدا است.
    شکایات سیستم کمک درایور در حال افزایش است، در طول سه سال گذشته با افزایش 20 درصدی در سال، با 3.5 مشکل در 100 خودرو در سال 2018 گزارش شده است.

سارقنت گفت سه مارک کره ای به همراه قطعات پشتیبانیشان و پورشه دارای بالاترین میزان هستند زیرا آنها الکترونیک و سیستم های اطلاعاتی خود را به راحتی طراحی و نگهداری کرده و از پیچیدگی هایی که به مشکلات نرم افزاری یا سردرگمی اپراتور منجر می شود، اجتناب می کنند.

Sargent در بیانیه ای گفت: "همانطور که ما به آینده نگاه می کنیم، اجتناب از مشکلات با ایمنی و تکنولوژی کمک راننده حیاتی است. "در دوران وسایل نقلیه به طور فزاینده خودکار، صاحبان خودرو باید با استفاده از فن آوری های پایه ای مانند خط کمک و جلوگیری از برخورد کمک کنند. در غیر این صورت، خودروسازان به راحتی توان مقاومت در برابر ماشین های اتوماتیک [بدون راننده] را از بین نمی برد."

فیات کرایسلر با هفت امتیاز بهبود یافته است و فورد و جنرال موتورز با پنج برابر پیشرفت کرده اند، که بالاتر از میانگین تولید در صنعت چهار نقطه بهبود یافته است.

پنج مدل فورد با افتخار بخش هایی از جمله Ford Expedition (SUV بزرگ)، Ford Mustang (خودروی ورزشی)، Ford Super Duty (وانت بزرگ سنگین)، Lincoln Continental (خودروی متوسط ​​با کیفیت بالا) و Lincoln MKC (Compact Premium SUV). جنرال موتورز چهار مدل داشت که نقاط بیشتری را شامل می شد: از جمله Buick Envision، Chevrolet Silverado و Silverado HD.

فورد بیشترین جایزه های مدل را به دست آورد، به دنبال هیوندای موتور گروه (چهار)، BMW، GM و نیسان (هر سه هر یک).

J.D. Power گفت: مطالعه بر اساس پاسخ از 75712 خریداران لوازم یدکی و lessees است

 

 

تهیه شده در www.yadakbin.com