گرانترین خودرو شاسی بلند جهان 1.8 میلیون دلار ساخت کشور چین !


 
تهیه شده تسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی :

 

کارلمن کینگ karlman king گرانترین خودرو شاسی بلند جهان . ساخت چین !

 

اگر شما شرکت های تولید کنندگان خودروی ژاپنی مانند تویوتا را با تولید خودروهایی مانند تویوتا راو 4 , تویوتا کمری , تویوتا لندکروز , تویوتا پرادو و ... و خودروسازان کره ای مانند هیوندای و کیا را با مدل هایی مانند هیوندای سوناتا , هیوندای آزرا , کیا اپتیما , کیا اسپورتیج و ... از خودروسازان چینی برتر میدانید سخت در اشتباهید !

 

 

 

 

چین و ژاپن دو کشور رقیب اقتصادی و متفاوت در استراتژی تولید هستند . اصولا چینی ها هر محصولی با هر درجه کیفیتی را بسته به نیاز خریداران در کشورهای مختلف را تولید میکنند . ولی ژاپنی ها از لحاظ کیفیت کوتاه نمی آیند !

جالب است بدانید روند امروزی کشور چین راهی است که ژاپن در صد سال اخیر طی کرده با این تفاوت که چین کشوری پهناورتر و با جمعیت بیشتر است . پس انتظار رشد سریعتر چیز بعیدی به نظر نمیرسد .

خودروهای چینی در ایران فارغ از نام این برند ها در ایران با قیمتهای مختلف برای سبد مصرف کننگان مختلف تولید میشود و به دلیل علاقه عده زیادی از ایرانیان به خودروهای شاسی بلند و عدم توانایی خرید تویوتا شاسی بلند و یا لکسوز شاسی بلند و مدل های دیگر عده زیادی رو به خودروهای شاسی بلند چینی آورده اند .

و البته خدمات پس از فروش و قیمت قطعات برای شرکت های  خودروسازی چینی  با قطعات تویوتا و قطعات لکسوز و قطعات پرادو و ... متفاوت است .

 

ولی اینبار باز هم چینی ها دنیا را شگفت زده کرده اند . با خودروی کارلمن کینگ karlman king .

 

کارلمن کینگ لوکس ترین خودرو شاسی بلند جهان است . این خودرو با قیمت 1.8 میلیون دلار روانه بازار شده است . تیمی متشکل از هزار و هشتصد نفر با سی هزار ساعت کار بر روی این خودرو کارلمن کینگ را ساخته اند .

  • مشخصات فنی شامل یه موتور 6.8 لیتری
  • قدرت 360 اسب بخار
  • حداکثر سرعت 140 کیلومتر بر ساعت

 

درون خودرو بسیار مدرن طراحی شده و از چوب سیاه و طلا در ساخت آن استفاده شده است . علاوه بر این آپشن هایی مانند پلی استیشن و قهوه ساز و یخچال و رهیاب ماهواره ای و ... امکانات رفاهی این خودرو را برای سرنشینانش فراهم میکند.

 

در ادامه عکس هایی از این خودروی لوکس را با هم مشاهده میکنیم :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه شده توسط وبسایت یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی