یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی 

یدک بین تنها موتور جستجوی لوازم یدکی

 

با توجه به گسترش فضای مجازی یکی از مهمترین دلایل رکود اخیر در بازار سنتی لوازم یدکی عرضه قطعات یدکی توسط فروشگاه های آنلاین و غیر آنلاین فاقد تخصص است که به عنوان واسطه ی فروش , قطعات موجود در بازار لوازم یدکی را با چندین برابر قیمت بازار به دست مصرف کنندگان نهایی قطعات یدکی میرسانند . که در این میان هم فروشنده اصلی بازار و هم مصرف کننده نهایی متضرر شده و بیشترین سود به جیب فروشگاه های آنلاین غیر متخصص و واسطه ها خواهد رفت .

 

در راستای حل این مشکل تیمی متشکل از برنامه نویسان و طراحان و با استفاده از تجربه ی جمعی از کسبه با سابقه بازار لوازم یدکی تهران , سایت یدک بین به عنوان تنها موتور جستجوی لوازم یدکی را راه اندازی کرده اند .

 

سایت یدک بین با هدف حذف فروشگاههای آنلاین غیر متخصص و واسطه هایی که بین بازار و مصرف کننده نهایی  قرار دارند شکل گرفته است .

 

در حقیقت اتصال بین فروشنده دست اول بازار به مصرف کنندگان نهایی قطعات در سراسر ایران در زمینه قطعات وسایل نقلیه سبک و سنگین رسالت تیم یدک بین می باشد که با خدمات فضای آنلاین و میزبانی رایگان و ارائه خدمات عکس برداری از قطعات به بازاریان , تولید کنندگان و واردکنندگان محترم قطعات یدکی این بستر را برای کسبه بازار فراهم کرده است .

 

به این منظور تنها کافیست با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید تا تیم یدک بین به رایگان برای شما یک عکس بردار صنعتی اعزام کند و از قطعات شما عکس برداری و با نام و شماره تلفن و آدرس شما در داخل سایت قرار دهد .

 

لازم به ذکر است که یدک بین واسطه ی فروش شما نیست !

 

مشتری ها از سراسر ایران با جستجوی نام کالایی که شما در وبسایت قرار داده اید مشخصات شما را خواهند دید و با شما تماس گرفته و پس از اطلاع از قیمت اعلامی از طرف فروشگاه شما در صورت نیاز کالای خود را مستقیما از شما خریداری خواهند کرد .