HYUNDAI (( فروشگاه زاده رعیت )) قطعات هیوندای دستگیره درب ix35 

 

 

فروش قطعات هیوندای :

 

 

  • برای مشاهده   قطعات ix35   (( فروشگاه زاده رعیت )) عرضه کننده (( لوازم یدکی هیوندای )) بر روی عکس زیر کلیک کنید :

 

 

 

دستگیره بیرونی هیوندای ix35

دستگیره هوشمند امنیتی هیوندای ix35 یال مناسب برای خودرو و پروژه های قطعات هیوندای که سطح بالایی از امنیت را به وسیله ی مغزی سه زبانه برای شما فراهم می آورد.
همراه با دو آپشن دسترسی و همچنین ویژگی های نوآورانه ای مانند: سیستم ضد سرقت، سیستم خانه هوشمند، قفل اتوماتیک و سیستم اعلام حریق، که راحتی را فراهم و به شما احساس امنیت می دهد.
مناسب برای درب ها هیوندای ix35
مجهز به قفل داخلی لوازم بدون هیچگونه ارتباط با مکانیزم قفل خارجی
حالت قفل خودکار سیسستم

بعد از بسته شدن درب، این نوع قفل هیوندای کارتی به صورت خودکار قفل می‌شود . در صورت تمایل می‌توانید این سیستم را هر وقتی که بخواهید فعال یا غیرفعال کنید.

در صورت وارد کردن رمز غیر مجاز به دستگاه، به صورت مکرر و یا ضربه زدن به درب یا دستگیره، آلارم دستگیره هوشمند امنیتی هیوندای به صدا در آمده و سیستم ورود هم به صورت کامل قفل می شود و امکان وارد نمودن رمز را نمی دهد
کارکرد آسان ضد سرقت هیوندای دارای سیستم کد تصادفی

نکاتی که شما را در انتخاب دستگیره درب هیوندای ix35 راهنمایی میکند:

دستگیره ای انتخاب کنید که در تضاد و کنتراست با خودرو شما باشد. به عنوان مثال برای خودرو با رنگ تیره از دستگیره های از جنس کروم یا نیکل استفاده کنید. خودرو های رنگ روشن زمینه ای عالی برای دستگیره هایی از جنس برنز است. دستگیره های فلزی که جلا شده اند با طراحی معاصر یا سنتی مطابق میکند. در یک آشپزخانه ی ظریف و مجلل برای یک طرح مدرن از دستگیره های شیشه ای که در طرح های مختلف و براق موجود است ، میتوانید استفاده کنید.

شکل دستگیره ها بسیار جالب توجه و کاربردی برای درب های خودرو هستند اما اغلب توجه کافی به آن ها نمیشود. برای انتخاب شکل دستگیره ها هیوندای ix35 به راحت بودن آن ها توجه کنید. باید راحت در میان انگشتان شما قرار بگیرند و باز و بسته کردن درب ها آسان باشد.

سایز های دستگیره هیوندای در ix35 :

آنچه در انتخاب قطعات برای هیوندای ix35 اهمیت دارد زیبایی آن است، اما پیش از انتخاب دستگیره ای زیبا دانستن نکاتی کاربردی  در مورد سایز دستگیره ها به شما کمک می کند تا دستگیره مناسب با خودرو یا ix35 را خریداری نمایید.

اولین سایز این مدل از دستگیره ها می­باشند که فقط با یک پیچ به درب ماشین یا بدنه خودرو متصل می­شوند.

سایزهای دستگیره درب در قطعات هیوندای :

۶۴میلی متر

۱۲۸ میلی متر

۱۶۰میلی متر

۲۲۴میلی متر

۲۵۶میلی متر

۳۲۰میلی متر