kia soul 2018 کیا 2018 عملکرد بهینه در لوازم یدکیعملکردی از کیا در حدی که کمپانی هایی مانند تویوتا را نگران کرده ...

2018 Kia Soul به طور کامل از زمین تغییر یافته و دوباره طراحی شده است، ارزش های فوق العاده بیشتری در لوازم یدکی اش گنجانده شده ، ویژگی های ایمنی برجسته در قطعات این خودرو و تکنولوژی خنک را برای خیلی کمتر از شما انتظار می رود. این امکانات دارای امکانات لوکس با نرخ اقتصادی است و شما احساس براق و پیچیده ای را که هنگام راه رفتن به آن می روید را دوست خواهید داشت. از فناوری Smart Drive Drive که شما را به برنامه هوشمند UVO ایمن نگه می دارد و شما را در کنترل مهمترین ویژگی های ماشین شما قرار می دهد، این وسیله قرار است تحت تأثیر قرار گیرد.

خبر های جدیدی از کمپانی کیا که در تبلیغاتی منفی لوازم یدکی تویوتا را نشانه گرفته بود.

 

گزینه جدید رنگ زرد وحشی نارنجی در حال حاضر در 2018 Kia Soul موجود است، اما پیشرفت های این خودرو از سطح آن فراتر می رود. یکی از ویژگی های جدید، اضافه کردن ترمز اضطراری خود مختار است که در حال حاضر در ترمینال درسطح سطح ارائه شده است. چراغ های بادی با شدت بالا (HID) نیز شامل می شوند و از لحاظ ظاهر بیرونی از لحاظ نیروی انعطاف پذیری راحت تر از فضای تنگ است. در مورد اهداف خود با نشانگرهای سیگنال چرخشی LED آینه نیز بیش از پیش روشن شود. 2018 Kia Soul در حال آماده سازی و آماده سازی است و در حال حاضر شما با ترمینال های متوسط ​​می توانید کارهای بیشتری انجام دهید.

10 دلیل برای خرید 2018 Kia Soul - Pros

 

1. قدرت عظیم در یک بسته کوچک

ترمز پایه در سال 2018 Kia Soul مقدار زیادی قدرت اقتصادی با 130 اسب بخار قدرت خود را ارائه می دهد. ارتقا به "+" تر و تمیز و شما ضربه به آن به 161 اسب بخار. این به خودی خود یک خودروی کوچک مانند این است که قابل توجه است، اما برای فقط کمی بیشتر پول می توانید "!" را دریافت کنید! ترمز و پرتاب با قدرت 201 اسب بخار.

2. انتقال دو کلاچ

"!" سطح ترمز ارائه می دهد انتقال 7 سرعته دو کلاچ است. در زبان انگلیسی ساده، این به یک انتقال معروف است که شما را به راحتی می کشد و به راحتی و توانایی تنظیمات خوب با کنترل صاف حتی در سرعت های پایین می باشد. انتقال دو کلاچ به شما شتاب های نرم تر را می دهد و تقریبا شوک تغییر بسیاری از اتوماتیک سنتی را از بین می برد.

3. اتاق به اندازه کافی برای پنج

دنده خود را نگه دارید و به خورشید با 61.3 فوت مکعب فضای محفظه و اتاق برای پنج همراه همراه شوید. 101 فوت مکعب از آنچه شما در 2018 Kia Soul دریافت می کنید، و شما می توانید راه های بیشتری برای استفاده از فضای ذخیره سازی خود را با صندلی عقب تاشو است که نسیم برای تنظیم پیدا کنید.

4. ترمز اتوماتیک و کنترل کروز

حتی بهترین راننده هم نمی تواند تمام چیزها را ببیند. Kia Soul 2018 گزینه هایی برای کنترل اتوماتیک ترمز و کنترل کروز دارد. ترمز اتوماتیک می تواند به کاهش و به طور بالقوه از تصادف با استفاده از ترمز هنگامی که وسیله نقلیه یک تصادف قریب الوقوع جلوگیری می کند. کنترل کروز انطباقی با نظارت بر فاصله بین شما و دیگر وسایل نقلیه در جاده برای حفظ فاصله ایمن کار می کند.

5. سیستم اطلاعاتی به روز شده

با استفاده از Package Convenience، شما می توانید ارتقاء به سیستم سرگرمی در حال حاضر ستاره ای لذت ببرید. سیستم جدید از سیستم UVO3 استفاده می کند. با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی، ویژگی های ناوبری حق بیمه و یک رادیو HD را برای سفرهایتان لذت بخش تر خواهید کرد.

6. ارتباط رایگان با دست

در حالی که بسیاری از رقبا در حال شروع به اتصال بلوتوث در وسایل نقلیه خود هستند، هنوز هم ارزش زیادی برای دیدن Android Auto و Apple CarPlay در یک وسیله نقلیه کوچکتر است. این ویژگی ها باعث می شود تا شما به راحتی بتوانید از تجربه رانندگی بیشتر لذت ببرید و چشم هایتان را در جاده نگه دارید.

7. کیفیت صدای تئاتر

مدل های پایه در 2018 Kia Soul ارائه یک سیستم شگفت انگیز 6 بلندگو با صدای جیر جیر نصب شده است. ارتقاء به سیستم صوتی برنده جایزه Harmon / Kardon و شما می توانید صدای بهبود یافته، ساب ووفر و تقویت کننده خارجی را برای به دست آوردن بیشتر از تجربه رانندگی خود دریافت کنید.

8. قفل درب قدرت و ویندوز

2018 Kia Soul، فراتر از درب های اتوماتیک و پنجره های معمولی، ویژگی های اتوماتیک یک لمسی را در مدل پایه ارائه می دهد. ارتقا دهید و راحتی سیستم ورودی دو ورودی را دریافت خواهید کرد. یک نوبت از کلید درب خود را باز می کند، آن را مجددا باز کنید و تمام درب ها را باز کنید. پنجره های ارتقا یافته همچنین از تکنولوژی خودکار بالا و پایین و همچنین ضد خرج کردن استفاده می کنند.

9. صندلی های گرم شده در اطراف

2018 Kia Soul صندلی های گرم را به عنوان یک گزینه برای راننده و مسافر جلو ارائه می دهد. شما همچنین می توانید صندلی های عقب گرم را نیز دریافت کنید، به طوری که تمام مسافران شما می توانند راحت باقی بمانند. فرمان گرم را اضافه کنید و از یک سواری تاسف بار لذت خواهید برد. این ویژگی ها یک دلیل برای ارتقاء از مدل سطح پایه برای لذت بردن از راحتی و آسایش بیشتر است.

10. تشخیص نقطه کور

از تصادف با استفاده از سیستم ردیابی نقطه کور جدید جلوگیری کنید. مناطق جانبی و عقب خودرو به طور مداوم برای برخورد بالقوه نظارت می شود. با استفاده از رادار، وسیله نقلیه به شما نشان می دهد که شنوایی یا دیداری از اشیاء است که شما ممکن است در غیر اینصورت در نقطه کور ناپدید نشوید.

نکته خرید:

برای جلوگیری از اضافه پرداخت در یک ماشین جدید، ابتدا قیمت ها را آنلاین خرید کنید. قبل از اینکه به نمایندگی مراجعه کنید قیمت گذاری جلو را افزایش دهید. ما خدمات رایگان زیر را توصیه می کنیم؛ تخفیف اتومبیل، Edmunds، CarsDirect و MotorTrend.

پایین ترین قیمت ها و عرضه چند رقم قیمت رقابتی. قبل از اینکه از فروشنده بازدید کنید، بهترین قیمت را می دانید. دلیل عدم خرید 2018 Kia Soul - The Cons1. عملکرد کلی چرخ در حالی که معمولا از یک وسیله نقلیه فشرده انتظار نمی رود، اگر شما می خواهید یک گزینه تمام چرخ را انتخاب کنید، شما باید به جای دیگری به دنبال. درایو تمام چرخ ها در هیچ یک از سطوح ترمز ارائه نمی شود. اگر چه یک سیستم تمام چرخ دنده به طور معمول ثبات بهتر را فراهم می کند، اما برای وسیله نقلیه ای از این اندازه کمتر اهمیت دارد. فضای کابلی معمولی در حالیکه وسیله نقلیه 5 صندلی دارد و دارای فضای ذخیره مناسب است، کیا هیچ جایزه ای در اینجا دریافت نمی کند. فضای حمل و نقل نمونه ای از آنچه در خودروی این اندازه انتظار می رود، می باشد. هوندا CR-V، Subaru Forester و تویوتا RAV4 نمونه هایی هستند که کمی Soul.3 را خالی می کنند. مزایای در کل سیستم مدیریتی در مقایسه با رانندگی، مزدا 3 و هوندا مدنی هر دو احساس خشنودی را نشان می دهند. اما، وسیله نقلیه به رقابت بپردازد، به ویژه هنگامی که شما در موتور توربوشارژر و ارزش کلی این خودرو تأثیر می گذارید. همچنین یک بسته چرخ 18 اینچی وجود دارد که میتواند این وسیله را بخواند. به سوی یک مخاطب جوان هدایت شده است. روح طراحی شده است تا به جمعیت جوانتری اعتراض کند. این فن آوری های مدرن، احساس جوان و بیرونی شیک است که یک حرفه ای قدیمی تر ممکن است رانندگی ناراحت کننده ای داشته باشد. با این حال، این یک وسیله نقلیه کاملا قدرتمند است که می تواند به راحتی آن را ارائه دهد، اما یک ظاهر جدید و بد بو ممکن است رانندگان با تجربه تر را از بین ببرد. ویژگی های پایه اگر شما می خواهید یک گزینه پایه سطح، این وسیله نمی تواند بیش از یک سواری قدرتمند ارائه دهد. شما پیشرفته موتور، بسیاری از ویژگی های راحتی و گزینه های که باعث می شود این وسیله نقلیه قابل اعتماد تر و مطمئن تر از دست رفته است. با این حال، ارتقاء به گزینه اوسط سطح فقط کاهش هزینه در سطل است و نباید بیشتر از رانندگان را متوقف کند. چطور رقابت را رقم بزنید: هر وسیله نقلیه مزایا و معایب دارد، اما روح بیرون می آید جلوتر در بیشتر مناطق. این وسیله نقلیه بسیار مشابه در سوار شدن و برخورد با Nissan Juke و Hyundai Elantra GT است. این به شما اجازه نمی دهد که چرخ دنده ای از فورد فوکوس را تغییر دهید، اما به خصوص هنگامی که شما در گزینه های ایمنی و فن آوری تأثیر می گذارید، خود را حفظ می کند. بحث و گفتگو توربوشارژر یک تقویت خوب و یک مجموعه قوی شوک ها و چشمه هایی که باعث می شود خودرو پایدار بماند. هنگامی که به قیمت گذاری می آید، این خودرو خودروهای دیگر را در بازار برای ارائه پیشنهادات جامع ایمنی خود در تمام سطوح تر و تمیز و ظاهر آن افزایش می دهد. برای سواری خنده دار و سرگرم کننده، نمی توانید اشتباه کنید.

اما انتخاب خرید یا نخریدن این شبح کیا با شما !