Porkers در Peaks : ملاقات در دو پورشه Caymans دست دومPorkers در Peaks: ملاقات در دو پورشه Caymans دست دوم
دو نویسنده یدک بین در حال حاضر پول خود را به Cayman S Porsches غرق شده اند. آنها در بالای یک پاسگاه Peak District دیدار می کنند تا یادداشت ها را در مسیر مقصد جشن جشن بگیرند

ما سعی نکنیم با داستان های کریسمسمان خیلی آشکار باشیم. اوایل نوامبر، و با یک جفت پورشه میانی که نشسته در پارک ماشین بارگیری جاده ای در یک زمین گلف در چشایر قرار دارد، خطر بزرگتر احتمالا به اندازه کافی واضح نیست.

این همه چی با فصل کیک های زنجفی و ژاکت های وحشتناک رابطه دارد؟ من به اندازه کافی مطمئن هستم که نمی خواهید جواب را حدس بزنید.

در اینجا نیز یک سنت Autocar زیبا وجود دارد. ما دوست داریم هر سال را با جشن گرفتن برخی از خودروهایی که پول خود را در طی 12 ماه گذشته به دست آورده ایم، از بین ببریم. ایده اصلی سال 2018  هم با فرمت معمولی بسته شد، تا زمانی که اعلامیه ای که من پورشه کیمن S را خریداری کرده بود، یک گزارش سرمقاله ارشد منتشر کرد: ریچارد وبر، به طور منظم، دارای ماشین نزدیک به یکسان است. او در ادینبورگ زندگی می کند و من در نزدیکی آکسفورد زندگی می کنم، بنابراین می توانیم جایی را پیدا کنیم که بتواند در کجای کریسمس قرار بگیرد تا ملاقات کند؟

عشق در نگاه اول

من ابتدا Cayman S را در یک پیش نمایش فنی در Weissach در سال 2005 دیدم. این چند ماه پیش از معرفی رسمی خودرو بود و من آن را رانندگی نکردم. تستر کارخانه فیلیپ آرنولد کمی از پانل اسکایپ را برای دوربین ها سوق داد، اما روز بیشتر مربوط به نمایش های خشک بود. با این حال کمبود وقت صندلی من را متوقف کرد از عشق به ایده یک کودتای پورشه پورشه با شش تخت در موقعیتی معقول تر از 911. من می دانستم که این خودرو به طور موثری کوپه Boxster بود و تصمیم پورشه برای امتحان گرفتن حق بیمه قابل توجهی برای سقف ثابت به نظر می رسید. در زمان پرتاب، Cayman S 5210 پوند بیشتر از برادر بزرگترش بود. اما من به خودم قول دادم که یک روز، زمانی که عذاب بود، آن را میبلعم، من آن را خریدم.

چند دقیقه طول کشید در حقیقت، این جاه طلبی ها به نظر می رسید که تا چند ماه پیش روی قفسه ای از رویاهای گرد و غبار زندگی می کردند، زمانی که متوجه شدم که کیمن ها زودتر و کمتر مطلوب بودند و به چهار شخصیت نزدیک تر می شوند. من رفتم تا 2.9 فوق العاده ارزان با 95،000 مایل در ساعت نگاه کنم و نه کمتر از 14 نگهبان قبلی در V5 و به سرعت متوجه شدم که برای پورشه بسیار ارزان قیمت کافی نیستم. اما من نیز متوجه شدم که من هنوز واقعا، واقعا می خواستم کیمن. چیزهایی که به سرعت و با هزینه زیاد افزایش یافت و در اوایل ماه اوت، من موافقت کردم که این سیاه پوست 2009 "فای 2" Cayman S را از یک متخصص شناخته شده برای بیش از دو برابر آن خریداری کنم.

Blinds Peaky

Webber و من ترتیب می دهند تا در ناحیه Peak، با قرار ملاقات در گذرگاه Winnats در نزدیکی باکستون، ملاقات کنند. این ما را در فاصله قابل توجهی از پایان سفر در نزدیکی Macclesfield قرار می دهد، اما همچنین فرصتی برای رانندگی اتومبیل ها در جاده های بسیار سرگرم کننده ای می دهد. کیمن او عالی است. این یک نسل اولیه 987 'S در نقره است، که در شرایط پوشیده از ماشین سیاه من بیشتر تحت تاثیر قرار می دهد. راه آسان برای جدا کردن آنها این است که چراغهای جلو و عقب برای نسخه "فاز 2" طراحی شده اند. Webber دارای یک استثنا برای خطر خرید شغلی است: او در سال 2012 یک راهنمای خرید Autocar در کیممن را نوشت و متوجه شد که باید آن را داشته باشد.

Webber یک دستگاه پخش ماشین با استفاده از دستگاه های ضعیف تر نسبت به من است . او در حال حاضر دارای یک Lancia Delta Integrale Evo بسیار خوب است که در حال حاضر ارزش چندین برابر آن چیزی را که برای آن تقریبا 20 سال پیش پرداخت کرده است، دارد. نکته تقویت شده است، زمانی که او به من می گوید که او پس از خرید یک کیمن شش ساله با گزینه های خوبی برای کمتر از من در یک ساله 9 ساله صرف کرد. او دارای جعبه چرمی پیشرفته ای است که اتومبیل من از دست رفته است، اما او به سرعت رابط کاربری صفحه لمسی (با سازگاری با آی پاد) را در معدن حسادت می کند. ماشین ویبر نیز به صورت خصوصی خریداری شد، که، به زودی او را کشف کرد، هنگامی که همه چیز اشتباه رفت، هیچ بازپرداختی به او داد. من اطمینان (معکوس) یک ضمانت فروشنده دارم.

جاده های بزرگی در ناحیه Peak وجود دارد، اما در اواخر پاییز نیز یک ترافیک شگفت انگیز برای یک ماه مرطوب وجود دارد. بنابراین پس از چند بار از طریق آبشار شگفت انگیز در Winnats، ما به سوی عبور Cat و Fiddle هدایت می کنیم که ما را به دشت های Cheshire می برد.

در حال اجرا با یک ماشین تقریبا یکسان می دهد قدردانی شدید از کسی که خودتان رانندگی می کنید. کایان Webber به نظر کوچک و کوچک است، زیرا در امتداد جاده های تنگی نسبت به بوستون، پیچیده می شود و بین خم ها و اتصالات به خوبی پیش می رود. از پشت نگاه کنید، مقدار شگفت انگیزی در گوشه های بارگذاری شده وجود دارد. من مطمئن هستم که مدرن 718 Cayman مدرن تر خواهد بود و نیروهای G را به مراتب بالاتر تولید می کند، اما من مطمئن هستم که راننده آن از همان بازخوردی که از طریق فرمان هیدرولیکی 987 به دست می آید لذت می برد. بدیهی است، من منحرف شده اما من تنها ماشین مبهم و مقرون به صرفه محاسبه می شود که بهتر راننده آن را به آنچه جلو